hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Bestsellery z kategorii Gry planszowe

Poniżej publikujemy listę 100 najlepiej sprzedających się gier planszowych i karcianych. Na pierwszym miejscu znajduje się „Dzieci kontra Rodzice. Magia Świąt”, na drugim „Wirus!”, a na trzecim „Spy Guy”. Stan na dzisiaj, czyli 10 grudnia 2022 roku.
1
Dzieci kontra Rodzice. Magia Świąt - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra Rodzice. Magia Świąt
Kangur, od 6 lat
Dostępny439 szt.

Czym jeździ Mikołaj? Czego szukamy na niebie? Ile mamy potraw? Z czym są świąteczne pierogi? Wesoła gra przybliży Wam piękną atmosferę Świąt. Dzieci rywalizują z Rodzicami. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla Dzieci i dla Rodziców. Zawartość opakowania: • 52 karty do gry, • 208 pytań, • 2 karty pułapki, • instrukcja.

24,90 zł
21,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

892 osoby kupiły
2
Wirus! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus!
Muduko, od 8 lat
Dostępny4340 szt.

Czy masz na tyle odwagi aby stawić czoło groźnym wirusom i uratować świat przed epidemią? „Wirus!” – najbardziej zaraźliwa gra na świecie W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów, rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii i rywalizowanie o to, komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy, a do tego uratować świat przed pandemią. Będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników. Szykujcie się zatem do walki.Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone. Zawartość opakowania: • 68 kart, • instrukcja, • i dużo wirusów.

25,00 zł
21,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

563 osoby kupiły
3
Spy Guy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Spy Guy
Trefl, od 5 lat
Dostępny390 szt.

W grze Spy Guy wcielasz się w detektywa i próbujesz ustalić, kto stoi za serią występków przeciwko mieszkańcom miasta. Znajdź na mapie jak najwięcej dowodów, które pomogą Ci złapać sprawcę, zanim on ucieknie z miasta. Spy Guy to gra kooperacyjna, w której liczy się spostrzegawczość i ścisła współpraca między graczami. Na ponad metrowej planszy Treflikowa poszukajcie wskazówek, które przybliżą Was do ujęcia sprawcy. Jeśli zdołacie dogonić przebiegłego Doktora Moritza, wygrywacie grę!

62,90 zł
54,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,18 zł

511 osób kupiło
4
Kalambury dla dzieci - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kalambury dla dzieci
Kangur, od 4 lat
Dostępny2855 szt.

Familijna gra drużynowa dla najmłodszych. Wesołe kalambury dla małych i dużych. Każda karta zawiera hasło rysunkowe, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie czytają mogą grać ze starszymi dziećmi lub z rodzicami. Zawartość opakowania: • 216 haseł, • 54 karty do gry, • instrukcja.

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

406 osób kupiło
5
Pisanie zmazywanie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pisanie zmazywanie
Alexander, od 5 lat
Dostępny2565 szt.

Zabawka edukacyjna, adresowana do dzieci rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia. Na 16 dwustronnych planszach znajdziemy materiały do poznania liczb od 1 do 12, dużych i małych liter alfabetu oraz proste zagadki, zadania matematyczne i ćwiczenia manualne. Dzięki mazakowi suchościeralnemu ćwiczenia można powtarzać wielokrotnie, aż do opanowania danej umiejętności. Poręczny rozmiar opakowania pozwala na zabranie zabawki ze sobą dosłownie wszędzie. Zawartość opakowania: • plansze dwustronne (16 sztuk), • pisak ścieralny, • instrukcja. Wymiar opakowania: 9.3 x 9.3 x 2.0 cm

12,80 zł
11,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,66 zł

409 osób kupiło
6
Pełny kurnik - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pełny kurnik
Kukuryku, od 6 lat
Dostępny3412 szt.

Gra zapewni fantastyczną zabawę dla całej rodziny Gracze zbierają jaja, hodują kurczaki i kury oraz starają się bronić je przed ptasią grypą i przebiegłym lisem. Ten z hodowców, który jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur, zwycięża! Zawartość opakowania: • 56 tafelków z jajkami, • 48 tafelków z kurczakami, • 36 tafelków z kurami, • 4 tafelki z kogutami, • 4 karty graczy, • 2 kostki do gry, • instrukcja.

32,99 zł
24,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

379 osób kupiło
7
Dzieci kontra Rodzice. Kalambury - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra Rodzice. Kalambury
Kangur, od 7 lat
Dostępny3164 szt.

Kalambury „Dzieci kontra Rodzice” to wesoła i wciągająca gra rodzinna. Zabawne hasła, przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców, zapewnią niezapomnianą rozrywkę. W grze zwycięży ten, kto ma dobry refleks i szeroką wyobraźnię. Pokazuj i rysuj hasła, niech wygra lepszy! Zawartość opakowania: • 54 karty ze 162 pytaniami, • instrukcja. Wymiary pudełka: 17.5 x 11.5 x 3.0 cm

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

363 osoby kupiły
8
Wirus 2. Ewolucja. Dodatek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus 2. Ewolucja. Dodatek
Muduko, od 8 lat
Dostępny3977 szt.

„Wirus 2” to dodatek do znanej już i uwielbianej gry „Wirus” Gdy tylko działania lekarzy zaczęły przynosić skutek, sprawy mocno się skomplikowały... Wirusy ewoluowały... Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i są jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych. Twoim kolejnym zadaniem będzie zatem opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i koniecznie nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego. Zawartość opakowania: • 35 kart, • instrukcja.

22,69 zł
19,29 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,40 zł

352 osoby kupiły
9
Moja pierwsza gra. Miasto - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Moja pierwsza gra. Miasto
Trefl, od 30 miesięcy
Dostępny144 szt.

Gra, w której podczas wspólnej zabawy, dzieci mają za zadanie doprowadzić pojazdy na wyznaczone miejsca. Dodatkowo czekają na nie wesołe zadania. Proste zasady, atrakcyjne ilustracje oraz duże drewniane elementy sprawiają, że gra jest idealna do rozpoczęcia przygody z planszówkami. Świetna zabawa, która w przyjaznej formie pokazuje życie w mieście i zaznajamia dziecko z pojazdami, które możemy tu spotkać. Zawartość pudełka: • plansza do gry, • 9 kartoników pojazdów, • 12 żetonów, • 4 drewniane pionki, • duża, drewniana kostka, • przewodnik dla rodziców.

50,90 zł
44,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

330 osób kupiło
10
Potwory do szafy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Potwory do szafy
Granna, od 3 lat
Dostępny1338 szt.

Kooperacyjna gra dla najmłodszych pogromców potworów. Zalecana na dobranoc! „Co to znowu za pokraki? Wyglądają jak wieszaki! Wyszły z szafy bez pomocy... Kiedy wyszły? O północy!!! Maszerują przez pokoje, szumią na nich różne stroje. Idą, idą, nie przystają. Pod wersalkę zaglądają...” – Dorota Gellner Wieczorem świat wygląda inaczej. Straszydła i stwory czają się pod łóżkiem. Nie możesz zasnąć? Nie bój się potworów! Zagraj w naszą grę i wygoń je do szafy! Gra Potwory do szafy! to gra kooperacyjna dla najmłodszych autorstwa Antoine Bauza. Ilustrował ją Maciej Szymanowicz. Mamy nadzieję, że wam się spodoba! Zawartość opakowania: • 20 kart potworów, • 10 żetonów zabawek, • 3 części potwora Zębogona, • 2 żetony Łowców Doskonałych, • szafa.

32,99 zł
31,34 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,65 zł

285 osób kupiło
11
Beczka śmiechu - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Beczka śmiechu
Trefl, od 5 lat
Dostępny24 szt.

Beczka śmiechu” to szalona gra rodzinna, w której wszyscy równocześnie będziecie wykonywać zwariowane zadania z wylosowanych kart. Udawajcie kurę albo lokomotywę, zastukajcie butem o stół, przynieście coś czerwonego lub przebiegnijcie się tyłem dookoła stołu – to tylko niektóre z zadań, które poderwą was z miejsca, a reszcie graczy dostarczą całej beczki śmiechu! Zawartość opakowania: • beczka, • 56 kart, • 8 drewnianych kości, • instrukcja.

74,42 zł
64,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,67 zł

268 osób kupiło
12
Gra logopedyczna. Leśny bal 3-7 lat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gra logopedyczna. Leśny bal 3-7 lat
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny561 szt.

„Leśny bal” (3–7 lat) to gra logopedyczno-ruchowa zachęcająca dzieci do robienia tego, co lubią najbardziej: skakania, tańczenia, mlaskania czy wydawania śmiesznych odgłosów. Aktywizuje całe ciało, nie tylko buzię i język. Atrakcyjny temat leśnego przyjęcia ze zwierzątkami wprowadzi przedszkolaki w beztroską atmosferę zabawy i wygłupów, dzięki którym będą przygotowywać się do poprawnej wymowy wszystkich głosek oraz ćwiczyć równowagę, kontrolę i planowanie ruchów, a także doskonalić umiejętność współpracy. Zabawy rozwijające mowę i motorykę dużą: To nie jest zwyczajna gra logopedyczna! Nadszedł czas na logopedyczne leśne przyjęcie! Zapraszam dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli – wszystkich, którzy chcą ćwiczyć swoje buzie i języki, rozwijać mowę, gimnastykować, a przy tym – przede wszystkim – świetnie się bawić! Dla małych gości przygotowano liczne atrakcje, które dostarczą wiele śmiechu i okazji do wartościowych ćwiczeń logopedycznych. Udanej zabawy!

59,90 zł
46,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,18 zł

266 osób kupiło
13
Dzieci kontra Rodzice. Prawda czy Fałsz? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra Rodzice. Prawda czy Fałsz?
Kangur
Dostępny146 szt.

Ile dni ma rok przestęny? Czy tofu to rodzaj ziemi? Z czego powstaje diament? Którą planetą od Słońca jest Ziemia? Wiele ciekawych pytań sprawi, że będziecie świetnie bawić się odpowiadając co jest prawdą,a co fałszem. To kultowa dynamiczna rozgrywka, a przy okazji wiele ciekawych informacji. Dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

258 osób kupiło
14
Dzieci kontra rodzice. Czego o sobie nie wiecie? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra rodzice. Czego o sobie nie wiecie?
Kangur, od 6 lat
Dostępny1562 szt.

Jak dobrze rodzice znają dzieci, a jak dzieci znają rodziców? Dynamiczna gra rodzinna, w której dzieci i rodzice odpowiadają na wiele zabawnych pytań dotyczących ich codziennego życia. W grze znajdują się pytania opracowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców. A czego wy dowiecie się o sobie? Rozmiar opakowania: 11.5 x 17.5 x 3.0 cm

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

253 osoby kupiły
15
Zingo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Zingo
Ravensburger
Dostępny1651 szt.

"Zingo to rozszerzona wersja klasycznej gry "Bingo" - tym razem w interaktywnej formie uczy i rozwija najmłodszych, a także dostarcza wiele emocji podczas samej gry. Gracze muszą cierpliwie czekać na swoją kolej, by móc przesunąć Zingera i przesunąć nowe płytki. Pierwszy gracz, któremu uda się zakryć wszystkie płytki, krzyczy "Zingo"!, tym samym wygrywając. W związku z tym, że płytki i karty w Zingo zawierają zarówno obrazki jak i wyrazy, z powodzeniem mogą pomóc najmłodszym w nauce czytania. Gra dla dzieci od 4. roku życia, liczba graczy: 2-6."

107,90 zł
97,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,79 zł

225 osób kupiło
16
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka
Trefl, od 3 lat
Dostępny223 szt.

Świat przedszkolaka to gra, która pozwoli Małemu Odkrywcy lepiej poznać otaczający go świat. Dzięki zabawie rozbudzi się w nim ciekawość poznawcza oraz chęć eksplorowania najbliższego otoczenia.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

221 osób kupiło
17
Gorący ziemniak - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Bestseller
Gorący ziemniak
Alexander, od 8 lat
Dostępny351 szt.

Kto z was potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu? Przygotujcie się, bo zaraz to sprawdzicie. W tej grze masz tylko kilka chwil, by wymyślić odpowiedź na pytanie i rzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz. Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. Zawartość opakowania: • plansza, • gorący ziemniak (w postaci kulki), • 110 kart pytań, • 4 pionki, • bączek, • instrukcja. Wymiary opakowania: 29.0 x 19.0 x 5.0 cm

39,99 zł
32,79 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

216 osób kupiło
18
Kalambury dla Dzieci. Gra Świąteczna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kalambury dla Dzieci. Gra Świąteczna
Kangur
Dostępny1665 szt.

Wesołe Kalambury dla małych i dużych. Każda karta zawiera hasło rysunkowe, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie czytają mogą grać ze starszymi dziećmi lub rodzicami. Świetna zabawa w gronie znajomych i rodziny gwarantowana.

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

219 osób kupiło
19
Pucio. Gdzie to położyć? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pucio. Gdzie to położyć?
Nasza Księgarnia - gry, od 2 lat
Dostępny884 szt.

Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! W pudełku znajduje się 6 plansz z różnymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich dopasowano po 6 żetonów z przedmiotami charakterystycznymi dla tych pomieszczeń. Dziecko układa przedmioty w odpowiednich miejscach na planszach (np. na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według załączonej instrukcji lub poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie. Dodatkową atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można wykorzystać także w innych dziecięcych zabawach.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

205 osób kupiło
20
Kurnik - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kurnik
Nasza Księgarnia - gry, od 4 lat
Dostępny1056 szt.

Bądź sprytniejszy niż kury! Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby jajek. Aby je zdobyć, należy znaleźć kury wysiadujące jajka w odpowiednich kolorach. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ wszystkie kury w kurniku wyglądają jednakowo i często zmienia¬ją gniazda, w których wysiadują jajka! Gra posiada proste zasady gry! Будьте розумніші за курей! Завдання гравців – зібрати якомога більше яєць. Щоб їх отримати, потрібно знайти курей, які несуть яйця потрібних кольорів. Але це буде непросто, тому що всі кури в курнику виглядають однаково і часто міняють гнізда, де вони висиджують яйця.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

194 osoby kupiły
21
La Cucaracha - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
La Cucaracha
Ravensburger, od 5 lat
Dostępny1915 szt.

La Cucaracha! Łap robala! W kuchni jest karaluch! Szybko – kto go złapie?! Rzuć kostką i działaj błyskawicznie – użyj sztućców, aby zwabić karalucha do swojej pułapki. Gracz, który złapie karalucha 5 razy wygrywa! Żeby złapać robala trzeba przedsięwziąć dwa kroki: • rzucić kostką, i co najważniejsze..., • ułożyć odpowiednią drogę do pułapki! Zawartość opakowania: • 1 robot HEXBUG nano (dołączono 2 baterie), • plansza 3D z 24 ruchomymi sztućcami, • 18 żetonów-karaluchów, • kostka, • 2 pary drzwi, • instrukcja.

149,99 zł
119,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 30,00 zł

185 osób kupiło
22
Smart Games. IQ Puzzler Pro - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Smart Games. IQ Puzzler Pro
IUVI Games, od 6 lat
Dostępny3117 szt.

Wielopoziomowa gra, która pokocha Twój mózg „IQ Puzzler Pro” to wyjątkowa gra logiczna, w której gracz zmierzy się z wyzwaniami zarówno w 2D jak i w trójwymiarze! Każde ze 120 zadań wymagać będzie innego, nieszablonowego podejścia. Przenośna plansza umożliwi zabawę w dowolnym miejscu, zaś proste zasady sprawią, że każdy bez trudu rozpocznie rozgrywkę. Szybka rozgrywka, atrakcyjna formuła i przystępność to przepis na wiele godzin świetnej zabawy! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co pokochacie tę grę? • można w nią zagrać wszędzie, • proste zasady - masa zabawy, • uczy niestandardowego podejścia do problemu. W skład gry wchodzą: • przenośna plansza do gry z przezroczystą pokrywą, • 12 kolorowych elementów układanki, • książeczka ze 120 zadaniami i ich rozwiązaniami. Wymiary opakowania: 9.7 x 2.8 x 14.4 cm

49,95 zł
185 osób kupiło
23
Gra magnetyczna Zosia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gra magnetyczna Zosia
Roter Kafer, od 3 lat
Dostępny829 szt.

Wciągająca gra-ubieranka w sam raz dla najmłodszych! Zobacz, co najlepiej nosić zimą i jak ubierać się latem. Prosta gra podpowiada, jak łączyć ze sobą części garderoby. Magnetyczna ubieranka pomoże maluchom zrozumieć, jakie ubrania nosi się wiosną, latem, jesienią i zimą. Załączona książeczka-instrukcja zawiera w sobie wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób należy łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, adekwatnie do pory roku. W dołączonej do gry książeczce znajdują się rozwijające zadania tematyczne. Dzięki nim maluch zyska okazję do polepszenia zdolności logicznego myślenia. Gra magnetyczna „Zosia” to doskonała okazja do udanej zabawy. Podaruj ją swojemu dziecku, by rozwijać jego umiejętności. W zestawie znajduje się lalka Zosia i 27 magnesowych elementów garderoby. Do gry dołączona jest również książeczka z instrukcją. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

29,20 zł
21,90 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,30 zł

171 osób kupiło
24
Kicia Kocia. Karty do gry piotruś - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia. Karty do gry piotruś
Trefl, od 4 lat
Dostępny358 szt.

Uwielbiana przez najmłodszych Kicia Kocia na kartach do gry piotruś! Bardzo proste zasady, emocjonująca rozgrywka i wizerunek popularnej kotki sprawią, że Wasze dziecko nie oderwie się od gry przez wiele godzin. Talia zawiera 25 kart z wizerunkami postaci z bestsellerowej serii książek dla najmłodszych „Kicia Kocia”. Występująca tam dziewczynka uczy dzieci, w jaki sposób funkcjonuje świat, pomaga rozwiązać trudne dla nich sytuacje, opisuje realne zagrożenia, jak np. burzę i tłumaczy, jak się podczas niej zachować, dodatkowo pozwala maluchom zawsze nauczyć się czegoś nowego i to w bardzo przystępny i ciekawy dla nich sposób. Kici Koci towarzyszą wyrozumiali rodzice i dziadkowie, a także mały braciszek Nunuś i wierni przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek. Piotruś to gra przeznaczona już dla najmłodszych dzieci, w której brać udział może od 2 do nawet 4 graczy. Zawiera 12 kart z tą samą postacią w każdej parze oraz jedną bez pary, która nazywana jest Czarnym Piotrusiem. Celem gry jest zakończenie jej bez Piotrusia w ręce. Gra ta pomaga dzieciom rozwinąć umiejętność logicznego myślenia oraz spostrzegawczość i koncentrację. Wymiary opakowania: 9.0 x 6.0 x 1.0 cm

6,99 zł
6,08 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,91 zł

170 osób kupiło
25
Psi Patrol. Czarny Piotruś i Memo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Psi Patrol. Czarny Piotruś i Memo
Cartamundi, od 4 lat
Dostępny3087 szt.

Przedstawiamy znaną grę karcianą, w której bierze udział od 2 do 5 osób. Talia do Piotrusia składa się z 25 kart. W skład talii wchodzi 12 par oraz jedna karta nie mająca pary nazywana Czarnym Piotrusiem.

6,99 zł
5,73 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,26 zł

168 osób kupiło
26
Gorący ziemniak junior - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gorący ziemniak junior
Alexander, od 4 lat
Dostępny190 szt.

Kto z Was potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu? Przygotujcie się, bo zaraz to sprawdzicie. W tej grze masz tylko kilka chwil, by wymyślić odpowiedź na pytanie i rzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz. Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. Zawartość opakowania: • plansza, • kulka, • 55 kart pytań, • 4 pionki, • bączek, • instrukcja.

21,90 zł
19,05 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,85 zł

167 osób kupiło
27
Dzieci kontra Rodzice. Zagadki 4+ - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra Rodzice. Zagadki 4+
Kangur
Dostępny145 szt.

Wesołe zagadki rysunkowe dla Dzieci w wieku 4+. Rodzice pytają - Dzieci odpowiadają! Celem gry jest dobra zabawa z maluchami, taka by odgadły jak najwięcej odpowiedzi. Karty zawierają rysunkowe odpowiedzi na pytania. Dlatego dzieci, które jeszcze nie umieją czytać będą się dobrze bawić! Zestaw zawiera 100 kolorowych zagadek. Bawcie się dobrze!

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

154 osoby kupiły
28
Śpiące Królewny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Śpiące Królewny
Rebel, od 8 lat
Dostępny37 szt.

Gra o opiekuńczych smokach, dzielnych rycerzach i śpiących królewnach Wyobraźcie sobie miejsce, w którym żyją: Królewna Naleśników, Książę Ciastek i stadko nadopiekuńczych smoków… Jeśli brzmi to dla Was jak sen, to najwidoczniej tak jest! „Śpiące Królewny” zostały wymyślone przez 6-letnią Mirandę Evarts pewnej nocy, gdy dziewczynka długo nie mogła zasnąć. Obudziwszy się następnego ranka, wraz ze swoją starszą siostrą Madeleine oraz rodzicami stworzyła ten dziwaczny acz cudowny świat śpiących możnowładców. Gdy zanurzysz się w fantastyczną krainę rodziny Evartsów, odnajdziesz grę, która pomoże ci rozwijać pamięć, budować strategię i poznawać podstawową arytmetykę. Uważaj jednak na działanie Mikstur usypiających, aby przypadkiem nie uśpić wszystkich graczy! „Śpiące Królewny”: • pomogą rozwinąć pamięć i spostrzegawczość, • podczas zabawy nauczą podstawowych zasad arytmetyki, • wprowadzą dzieci w świat karcianek i planszówek, • mają proste zasady, które zostawiają spore pole do kombinowania, • są przezabawnie ilustrowane!

35,90 zł
31,59 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

153 osoby kupiły
29
Bójka na czytanie. Gra do nauki czytania - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Bójka na czytanie. Gra do nauki czytania
Edgard - gry, od 6 lat
Dostępny815 szt.

„Bójka na czytanie” to wyjątkowa gra dla dzieci rozpoczynających naukę czytania, która poprzez połączenie nauki z zabawą daje najlepsze efekty w edukacji. Gra wykorzystuje metodę sylabowania i doskonali tę umiejętność z każdą rozgrywką! Na kartach znajdują się wyrazy z nazwami zwierząt i przedmiotów z życia codziennego. Wszystkim słówkom odpowiadają kolorowe, wesołe ilustracje przyciągające wzrok dziecka i skupiające jego uwagę podczas gry. W zestawie znajdują się karty z wyrazami podzielonymi według trzech poziomów trudności: jednosylabowe i dwusylabowe, z sylabami otwartymi dwusylabowe z sylabą zamkniętą i trzysylabowe z polskimi znakami diakrytycznymi i głoskami Bójka na czytanie to także ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczości, w efekcie czego dziecko poprawia swój refleks, uczy się skupienia i logicznego myślenia. W „Bójkę na czytanie” można grać wszędzie – w domu podczas rodzinnych rozgrywek, z rodzeństwem czy w szkole z rówieśnikami podczas lekcji lub na przerwach. Dodatkowym atutem są karty z minisłowniczkiem obrazkowym, dzięki którym dziecko w dowolnej chwili będzie mogło powtórzyć wszystkie słówka i przypomnieć ich zapis. „Bójka na czytanie” to: • gra dla dzieci rozpoczynających naukę , • ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, • 3 warianty rozgrywek, • 3 poziomy trudności, • połączenie nauki i edukacji, • 105 kart z kolorowymi ilustracjami, • słowniczek obrazkowy, • kolorowe i wesołe ilustracje.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

149 osób kupiło
30
Literki. Pisanie – zmazywanie 1 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Literki. Pisanie – zmazywanie 1
Alexander, od 4 lat
Dostępny415 szt.

Literki. Pisanie – zmazywanie 1 to świetna zabawa i nauka jednocześnie. Rysując po śladzie, dziecko uczy się właściwego kształtu liter, ćwicząc zarazem swe umiejętności manualne. Zabawka jest dobrym treningiem spostrzegawczości, koncentracji, a także logicznego myślenia i kojarzenia. Zawartość pudełka: • 28 plansz na 14 tablicach, • pisak z końcówką do ścierania, • instrukcja. Wymiary pudełka: 19.5 x 18.5 x 5.5 cm

15,59 zł
13,56 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,03 zł

151 osób kupiło
31
Pucio. Plan dnia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pucio. Plan dnia
Nasza Księgarnia - gry, od 2 lat
Dostępny2317 szt.

Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku! Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia. Pucio. Plan dnia to doskonała okazja dla każdego dziecka, by wraz z ulubionym bohaterem i rodzicem zaplanować swój dzień, a przy tym: •wprowadzić spokój i pozytywnie rozumianą codzienną rutynę; •oswoić konieczność wykonywania codziennych czynności, które czasem sprawiają kłopot; •świadomie i aktywnie uczestniczyć w planowaniu dnia dla całej rodziny; •wzmacniać poczucie pewności siebie i swojej ważnej roli w rodzinie; •rozwijać rozumienie kolejności zdarzeń, następstw czasowych i upływu czasu; •rozwijać rozumienie pojęć dotyczących czasu (pory dnia, dni tygodnia). Dzień możecie zaplanować z samego rana albo wieczorem dnia poprzedniego. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego wspólnie planu! Miłej zabawy!

99,99 zł
72,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 27,00 zł

151 osób kupiło
32
Niezły blef - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Niezły blef
Trefl, od 12 lat
Dostępny37 szt.

Czy ktoś tu ściemnia? Wznieś się na wyżyny kreatywności, by w sprytny sposób zwieść przeciwników i zwyciężyć w tej imprezowej grze blefu i domysłów! Jeden z graczy zapisuje odpowiedź na zadane pytanie, drugi zaś przedstawia ją pozostałym uczestnikom rozgrywki. Sęk w tym, że jego wersja może, ale nie musi być zgodna z oryginałem! Pozostali gracze decydują, czy ktoś tu właśnie próbuje sprowadzić ich na manowce, czy może sztuczka polega na braku sztuczki... Głosujcie! Zawartość opakowania: • instrukcja, • 312 kart z pytaniami, • 24 kart do głosowania, • tabliczka do zapisywania odpowiedzi, • tabliczka do prowadzenia punktacji, • pisak suchościeralny.

63,79 zł
55,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,29 zł

147 osób kupiło
33
Psi Patrol. Skoczki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Psi Patrol. Skoczki
Trefl, od 3 lat
Dostępny901 szt.

„Skoczki” to prosta gra zręcznościowa dla całej rodziny. Kto okaże się najlepszym strzelcem i trafi swoimi skoczkami w środek tarczy? Przekonajcie się już teraz. Bohaterowie bajki „Psi Patrol” zapraszają do wspólnej zabawy. Zawartość pudełka: • 12 skoczków, • 4 wyrzutnie, • 4 drzewka, • plansza, • instrukcja. Rozmiar opakowania: 4.0. x 26.0 x 26.0 cm

47,84 zł
41,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,22 zł

145 osób kupiło
34
Sowa Mądra Głowa. Granie w nawlekanie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Sowa Mądra Głowa. Granie w nawlekanie
Alexander, od 4 lat
Dostępny884 szt.

Zabawka składa się ze słupka osadzonego w podstawce oraz plastikowych elementów o różnym rozmiarze, kształcie i kolorze. Elementy można nawlekać przypadkowo lub według wzoru na karcie. Zabawka rozwija zręczność manualną, umiejętność identyfikacji kształtu i koloru, uczy realizowania określonego planu. Zabawka proponuje kilka wersji gier. Zawartość opakowania: • karty wzorów (32 sztuki), • słupki (3 sztuki), • podstawki (3 sztuki), • kule (12 sztuk, po 3 w 1 kolorze), • kostki (12 sztuk, po 3 w 1 kolorze), • koła (3 sztuki niebieskie), • trójkąty (3 sztuki czerwone), • kwadraty (3 sztuki żółte), • żetony (30 sztuk), • instrukcja. Wymiary opakowania: 30.5 x 24.5 x 5.0 cm

34,99 zł
30,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

145 osób kupiło
35
Zakręcone robale - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Zakręcone robale
Kukuryku, od 5 lat
Dostępny3227 szt.

Zakręcone robale to wciągająca i emocjonująca gra dla całej rodziny. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Czyj robal będzie najdłuższy? Kto będzie miał ich najwięcej? Kto wykaże się sprytem i logicznym myśleniem? Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za swoje okazy. Pamiętaj! Każdy robal musi mieć głowę i ogon. Zestaw zawiera: • 96 kafelków o wymiarach 50 x 50 mm, • instrukcję.

31,99 zł
23,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

140 osób kupiło
36
Eurobusiness - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Eurobusiness
Labo Market, od 14 lat
Dostępny3223 szt.

Eurobusiness” to gra, która została wylansowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki w połowie lat trzydziestych ubiegłego stulecia przez firmę Parker Brothers Inc. Szeroko spopularyzowana w Europie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. „Eurobusiness” to najstarsza gra biznesowa dostępna obecnie na rynku. „Eurobusiness” oparty jest na zasadach klasycznego „Monopoly”, praktycznie nie wprowadza żadnych zmian. Inna oczywiście jest plansza oraz miejsca do wykupienia. Plansza jest duża, grafiki bardzo proste, kolory wyraźne. Doskonały prezent dla sentymentalistów lub jako niedrogi rekwizyt na spotkania i zabawy. Stanowi szczególnie interesującą rozrywkę dla młodzieży i dorosłych, rozwija żyłkę handlową i dalekowzroczność w interesach. Zawartość opakowania: • plansza o wymiarach 47.0 x 47.0 cm, • 12 hoteli, • 32 domki, • 5 pionków, • 2 kostki do gry, • 2 x 16 kart – plansza, • 28 kart – akt własności, • około 230 sztuk banknotów, • instrukcja gry w języku polskim.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

139 osób kupiło
37
Gra edukacyjna. Polska - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gra edukacyjna. Polska
Kapitan Nauka - gry, od 5 lat
Dostępny15 szt.

Nowa edycja bestsellera! Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski! Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska! „Gra edukacyjna. Polska” to atrakcyjna propozycja różnych wariantów rozgrywki dla głodnych wrażeń graczy już od 5 roku życia! Proste zasady, zacięta gra oraz atrakcyjna szata graficzna wciągną zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. W tym wyścigu o zwycięstwie decydują spostrzegawczość, refleks, łut szczęścia oraz znajomość polskiej przyrody, historii i geografii. Dzięki różnorodnym wariantom rozgrywki zabawę można dostosować do wieku i temperamentu graczy. Opisy wielu ciekawostek i atrakcji zainspirują z pewnością do wspólnego, rodzinnego podróżowania po kraju – nie tylko palcem po mapie! W trakcie rozgrywki gracze poznają tajemnice polskich miast, ich historię, zabytki oraz ciekawostki dotyczące różnych regionów kraju. Angażujące ilustracje Moniki Rychlickiej-Borzechowskiej wciągają do wspólnej, rodzinnej zabawy oraz zapewniają wiele godzin twórczej rozrywki, rozbudzając przy tym wyobraźnię.

59,90 zł
46,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,18 zł

137 osób kupiło
38
Kalambury Junior - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kalambury Junior
Trefl, od 4 lat
Dostępny20 szt.

Pokaż szybko obrazek z karty! Bądź błyskawiczny, dokładny i... gotowy na wszystko! Czy to jest panda, a może piosenkarz? Sprawdź się w nowej, odlotowej grze Kalambury Junior. Zawartość pudełka: • instrukcja, • 150 dwustronie ilustrowanych kart z hasłami, • 18 kart specjalnych, • podajnik na karty, • 5 żetonów rund, • klepsydra.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

134 osoby kupiły
39
Psi Patrol. Chińczyk / Psi wyścig - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Psi Patrol. Chińczyk / Psi wyścig
Trefl, od 4 lat
Dostępny32 szt.

Dwie gry w jednym pudełku. Ozdobione wizerunkami bohaterów „Psiego patrolu” „Chińczyk”: Zaprowadźcie wszystkie pionki do „domku”. Uważajcie na swoich przeciwników, których na pewno spotkacie po drodze. Kto będzie miał więcej szczęścia w rzutach kostką? „Psi wyścig”: Weźcie udział w wyścigu pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na swej drodze napotkacie pola zarówno oddalające was od celu, jak i pozwalające szybciej dotrzeć do mety. Kto okaże się zwycięzcą? Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • 16 pionków, • kostka, • instrukcja.

37,21 zł
32,37 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,84 zł

133 osoby kupiły
40
Smoki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Smoki
Nasza Księgarnia - gry, od 6 lat
Dostępny62 szt.

Smoki” to trzecia gra z serii, która przenosi was do świata ze snów. Gra ma inne zasady niż poprzednie z tej serii: „Sen” i „Kruki”. Tworzycie swoje sny i odwiedzacie krainy smoków przybierających różne formy. W niektórych krainach spotkacie również kruki – możecie korzystać z ich specjalnych umiejętności. Pozwolą wam one zmieniać swoje sny oraz sny rywali! Wygra osoba, która w swoim śnie odwiedzi najpiękniejsze krainy i zdobędzie 3 żetony smoka.

49,90 zł
43,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,49 zł

131 osób kupiło
41
Kicia Kocia. Mój dom - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia. Mój dom
Trefl, od 24 miesięcy
Dostępny256 szt.

„Mój dom” to gra, w której maluchy uczą się przyporządkowywać przedmioty do poszczególnych pomieszczeń w domu. Popularna i lubiana przez dzieci postać Kici Koci sprawia, że dzieci z chęcią sięgnął po grę i będą odkrywać świat wokół siebie i uczyć się nowych rzeczy. Zawartość opakowania: • 4 plansze pomieszczeń, • 18 żetonów, • przewodnik dla rodziców.

26,58 zł
23,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,46 zł

130 osób kupiło
42
Nogi stonogi. Gra planszowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nogi stonogi. Gra planszowa
Egmont - gry, od 4 lat
Dostępny2552 szt.

Rzucając kolorowymi kostkami, gracze starają się zdobyć jak najwięcej butów dla swoich stonóg. Muszą podejmować decyzje, ile butów i w jakich kolorach chcą zdobyć w kolejnych rundach. Wygra gracz, którego stonoga posiadać będzie najwięcej butów. Urocza, przyjazna oprawa graficzna i wciągająca fabuła sprawiają, że dziecko nawet nie zauważa, że uczy się kolorów oraz dodawania i odejmowania, dobrze się przy tym bawiąc! Elementy gry wykonane są z grubego kartonu, dzięki czemu gra jest odporna na działanie małych, zwinnych dziecięcych rączek. Gra ma 2 warianty: dla dzieci młodszych i starszych.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

130 osób kupiło
43
Gra na czas - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gra na czas
Nasza Księgarnia - gry, od 8 lat
Dostępny500 szt.

Walka z czasem! Gra na skojarzenia, wyobraźnię i szybkość reakcji. Jak najszybciej powiedz słowa pasujące do haseł na kartach! Każda rozgrywka jest inna!

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

126 osób kupiło
44
English for you. Magiczny ołówek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
English for you. Magiczny ołówek
Trefl, od 5 lat
Dostępny69 szt.

English for you to gra, z którą Mały Odkrywca wkroczy w świat angielskich słówek. Gry i zabawy językowe zawarte w zestawie pomogą dziecku postawić pierwsze kroki w nauce języka obcego. Zawartość pudełka: • Magiczny ołówek, • 32 plansze z zadaniami (16 dwustronnych kart), • plansza we wkładce, • strzałka losująca, • 4 pionki, • instrukcja

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

125 osób kupiło
45
Dobble - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dobble
Rebel, od 6 lat
Dostępny459 szt.

W „Dobble” można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem. Dlaczego musisz mieć tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak „Dobble”. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy, starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Tylko „Dobble” tłumaczy się w minutę! Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele. Tylko „Dobble” ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy. Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

55,00 zł
48,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

126 osób kupiło
46
Koty - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Koty
Nasza Księgarnia - gry, od 10 lat
Dostępny687 szt.

Podczas gry odwiedzacie 4 krainy ze snów! Spotkacie tam przyjazne koty oraz złowieszcze kruki, które wysyłacie do snów rywali. Wygra osoba z największą liczbą kotów w swoim śnie. W trudniejszym wariancie rozgrywki spotkacie ćmy, sowy, nietoperze oraz smoka. Wykorzystujcie ich umiejętności, przeganiajcie kruki i zmieniajcie swoje sny!

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

123 osoby kupiły
47
Ale-Pary. Pojazdy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ale-Pary. Pojazdy
Alexander, od 4 lat
Dostępny374 szt.

Szybka, prosta gra karciana, w której wygrywa ten, kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami pojazdów na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

9,90 zł
8,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,29 zł

123 osoby kupiły
48
Bójka na mnożenie. Gra do nauki tabliczki mnożenia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Bójka na mnożenie. Gra do nauki tabliczki mnożenia
Edgard - gry, od 8 lat
Dostępny1002 szt.

„Bójka na mnożenie” to gra dla dzieci rozpoczynających naukę tabliczki mnożenia, która dzięki połączeniu nauki z zabawą daje najlepsze rezultaty w edukacji. Im więcej rozgrywek, tym lepiej! Gra doskonali umiejętność mnożenia i pozwala nabrać swobody w liczeniu. To także ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczości, w efekcie czego dziecko poprawia swój refleks, uczy się skupienia i logicznego myślenia. Na kartach znajdują się działania mnożenia oraz iloczyny przedstawione za pomocą kolorowych ilustracji, które przyciągną uwagę najmłodszych. Karty z działaniami są podzielone według trzech poziomów trudności: mnożenie przez 1-5 i 10 mnożenie przez 6-9 mnożenie w zakresie 1-10 Dodatkowymi elementami są karty z tabliczką mnożenia, które pozwolą dziecku szybko przypomnieć i utrwalić wiedzę. W „Bójkę na mnożenie” można grać wszędzie – w domu podczas rodzinnych rozgrywek, z rodzeństwem czy w szkole z rówieśnikami podczas lekcji matematyki lub na przerwach. „Bójka na mnożenie” to: • gra dla dzieci rozpoczynających naukę tabliczki mnożenia, • ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, • 3 warianty rozgrywek, • 3 poziomy trudności, • połączenie nauki i edukacji, • 105 kart z kolorowymi ilustracjami, • karty z tabliczką mnożenia, • barwnie zilustrowane działania.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

122 osoby kupiły
49
Ale-Pary. Słodziaki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ale-Pary. Słodziaki
Alexander, od 4 lat
Dostępny207 szt.

Szybka, prosta gra karciana, w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich. Zawartość opakowania: • karty koła (31 sztuk), • instrukcja.

9,90 zł
8,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,29 zł

117 osób kupiło
50
Opowiem ci mamo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Opowiem ci mamo
Alexander, od 3 lat
Dostępny130 szt.

Gra dla przedszkolaków ćwicząca budowanie opowieści, tworzenie ciągów logiczno-myślowych oraz ucząca rozumienia następstw przyczynowo-skutkowych. Z 40 ilustracji należy stworzyć 10 historyjek (po 4 obrazki każda) łączących się w spójną opowieść. Zadanie dziecka polega na dopasowaniu odpowiednich obrazków, ułożeniu historii w kolejności chronologicznej oraz opowiedzeniu opiekunowi, co przytrafiło się bohaterom historii. Zawartość opakowania: • 40 obrazków (20 plansz), • instrukcja. Wymiary opakowania: 19.5 x 18.5 x 5.5 cm

17,60 zł
15,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,29 zł

118 osób kupiło
51
Labirynt, nowa edycja - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Labirynt, nowa edycja
Ravensburger, od 7 lat
Dostępny409 szt.

Teraz gra Labyrinth w nowym, urodzinowym wydaniu! Świętuj z nami 35. urodziny, przemierzaj długie korytarze labiryntu, odkrywaj wspaniałe skarby i wygrywaj. Po wyłożeniu karty z labiryntem wszyscy gracze gnają po krętych, zawiłych korytarzach. Przesuwając karty ze ścieżkami, szukamy drogi do upragnionego skarbu. Ale uwaga, jeden ruch przeciwnika może zupełnie zmienić układ tunelu! Ile skrzyń ze skarbami można zdobyć? Kto jako pierwszy obwieści ich prawidłową liczbę? W zestawie: • plansza, • 34 karty ze ścieżkami, • 24 karty z tajemnicami, • 4 pionki. Wymiary opakowania: 37.0 x 27.0 x 6.0 cm

94,90 zł
85,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,49 zł

116 osób kupiło
52
Kociaki łobuziaki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kociaki łobuziaki
Nasza Księgarnia - gry, od 5 lat
Dostępny76 szt.

Gra o kotach biegających za kłębkiem. Każdy gracz ma planszę przedstawiającą pokój pełen zabawek. Po pokojach biegają koty. Im więcej zabawek zainteresuje kota, tym więcej punktów gracz zdobędzie. Gra jest pięknie zilustrowana Zawartość opakowania: • sznurki, • specjalne plansze, • instrukcja. Doskonała zabawa nie tylko dla dzieci.

89,90 zł
65,63 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,27 zł

114 osób kupiło
53
Dzieci kontra rodzice. Omnibus - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dzieci kontra rodzice. Omnibus
Kangur
Dostępny1752 szt.

Kto z Was jest prawdziwym omnibusem? :) Dzieci i rodzice rywalizują odpowiadając na wiele ciekawych i podchwytliwych zagadek. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

114 osób kupiło
54
Gra planszowa. Tabliczka mnożenia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Gra planszowa. Tabliczka mnożenia
Jawa, od 6 lat
Dostępny422 szt.

Mnożenie jest jednym z czterech podstawowych działań matematycznych. Tabliczkę mnożenia do stu każdy uczeń musi znać. Zasady mnożenia można wytłumaczyć graficznie lub przy wykorzystaniu rekwizytów. My proponujemy grę, podczas której dzieci w mig nauczą się wyników na pamięć. A o to przecież chodzi! Graj i ucz się! Mnożenie bez problemów! Zawartość opakowania: • duża plansza, • mała plansza – ramka, • 81 kamieni, • 4 pionki, • kostka do gry, • instrukcja.

52,32 zł
37,67 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,65 zł

112 osób kupiło
55
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych
Harmonia, od 7 lat
Dostępny15 szt.

Prezentowany zestaw to pomoc terapeutyczna, która z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno podczas treningów umiejętności społecznych z dziećmi w wieku 7–14 lat, jak i w domu, podczas zabawy. Jego głównym celem jest pomoc dziecku w rozróżnieniu zachowań społecznie pożądanych i nieakceptowalnych oraz uświadomienie mu, w jaki sposób nasze zachowanie może wpływać na relacje z innymi. Zestaw składa się z: • 30 kolorowych kart z ilustracjami przedstawiającymi różne zachowania społeczne; • 9 kolorowych żetonów z opisami różnych codziennych sytuacji; • 12 kart z opisami zadań i pytaniami; • 3 planszy z określeniami częstotliwości: „zawsze”, „często”, „nigdy”; • instrukcji z opisami zabaw.

44,00 zł
34,76 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,24 zł

112 osób kupiło
56
Pędzące żółwie. Wyścig do sałaty - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pędzące żółwie. Wyścig do sałaty
Egmont - gry, od 5 lat
Dostępny1491 szt.

Prędzej, prędzej, kto pierwszy! Żółwie zwykle się nigdzie nie spieszą, ale kiedy w polu widzenia pojawia się apetyczna sałatka z liści po drugiej stronie łąki, zaczynają wyciągać swoje krótkie nóżki! Jednakże żółwiki nie są długodystansowcami, więc od czasu do czasu muszą odpocząć, najchętniej na grzbiecie innego żółwia, który może je przy okazji podwieźć... Ta doskonała gra planszowa dostarczająca wiele zabawy małym jak i dużym. Sympatyczne, dziecięce grafiki oraz karty oparte na symbolach pozwolą usiąść przy grze nawet bardzo małym planszówkowiczom. A „pędzące” żółwie, zwłaszcza te jedne na drugich, rozbawi nie jednego dorosłego. Pokochasz tę grę! Zawartość opakowania: • plansza, • 5 drewnianych znaczników żółwi, • 5 kartoników wyboru koloru żółwia, • 52 karty ruchu, • instrukcja.

74,99 zł
56,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,75 zł

113 osób kupiło
57
Ubongo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ubongo
Egmont - gry, od 8 lat
Dostępny46 szt.

Szalona gra, która rozkręci twój mózg! Każdy gracz dostaje planszę i 12 elementów układanki. Każda plansza ma inny wzór. Jeden z graczy przekręca klepsydrę i rzuca kostką, wskazując, z których elementów gracze będą korzystać w tej rundzie. Wszyscy gracze jednocześnie starają się jak najszybciej zasłonić puste pola na swoich planszach. Każdy, kto zdąży to zrobić, zanim skończy się czas, zdobywa klejnot. Wygrywa gracz, który w ciągu dziewięciu rund zbierze najcenniejsze klejnoty! „Ubongo” to światowy bestseller, który zdobył popularność dzięki bardzo prostym zasadom i błyskawicznej rozgrywce. Ponad 2,5 mln sprzedanych egzemplarzy. To ponad 400 niepowtarzalnych zadań. Dwa poziomy trudności łamigłówek umożliwiają dostosowanie gry do wieku i doświadczenia graczy. Grzegorz Rejchtman, urodzony w 1970 roku, mieszka w Monako. Z pochodzenia Polak, z wykształcenia informatyk i ekonomista. Preferuje gry o łatwych do zapamiętania regułach, które dają przy tym dużo frajdy. Opublikował już wiele gier w Skandynawii i na całym świecie. Każdy gracz dostaje zestaw 12 kafelków o różnych kształtach. Na początku każdej rundy gracze biorą nowe plansze (każdy gracz inną!). Rzut kostką określa, których kafelków można używać w danej rundzie. Potem odwraca się klepsydrę. Gracze jednocześnie starają się całkowicie zasłonić pola swojej planszy wskazanymi kafelkami. Każdy, kto zdoła to zrobić przed przesypianiem się piasku, woła „Ubongo!“ i losuje z woreczka 1 klejnot. Dwóch najszybszych graczy otrzymuje dodatkowo po 1 klejnocie z toru rund. Gra składa się z 9 rund. Elementy gry: • 48 kafelków (po 12 na gracza), • 36 plansz (z 432 różnymi zadaniami), • kostka, • klepsydra, • woreczek, • tor rund, • 58 klejnotów (10 rubinów, 19 szafirów, 10 szmaragdów, 19 bursztynów).

130,00 zł
97,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 32,50 zł

112 osób kupiło
58
Przeprowadzka z Rodziną Treflików - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Przeprowadzka z Rodziną Treflików
Trefl, od 3 lat
Dostępny188 szt.

Przeprowadzka z Rodziną Treflików to rodzinna gra zręcznościowa z 3 poziomami trudności. Kooperacja ucząca współpracy i integrująca wszystkich przy stole. Złóżcie samochód i meble i postarajcie się zmieścić je wszystkie na samochodzie. Drewniana kostka wskaże, który kolor mebla dokładacie jako kolejny. Uważajcie, aby nie strącić Małego Wujcia, który pomaga Wam zapakować wszystko jak należy. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale z całą pewnością również starsi odnajdą się w tej wspaniałej rozgrywce. Zawartość pudełka: • samochód, • szafa, • łóżko, • piekarnik, • lampa, • 4 krzesła, • 4 drabiny, • 4 garnuszki, • 6 kołysek, • figurka Małego Wujcia, • 3 żetony Małego Wujcia, • kostka, • instrukcja.

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

111 osób kupiło
59
Było sobie życie. Edukacyjna gra planszowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Było sobie życie. Edukacyjna gra planszowa
Hipocampus, od 7 lat
Dostępny667 szt.

Gra „Było sobie życie” to emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowia i ludzkiego organizmu. Cel gry jest prosty: trzeba jak najszybciej zebrać komplet żetonów z wizerunkiem Hemo. Żeby tego dokonać: • prawidłowo odpowiadaj na pytania, • broń się przed atakami wirusa, • wykorzystuj możliwości, jakie daje pole Szansa, • nie poddawaj się, gdy trafisz na pole Pech. Cały czas miej się na baczności. Jeżeli jesteś pewny swego, nie bój się pojedynków. Zaskakuj innych wiedzą i pomysłowością. Zawartość opakowania: • plansza, • kostka, • zestawy kart, • żetony, • pionki. Wymiary: 26.0 x 26.0 x 8.0 cm

99,99 zł
94,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,00 zł

111 osób kupiło
60
Smart Games. IQ Fit - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Smart Games. IQ Fit
IUVI Games, od 6 lat
Dostępny3035 szt.

Mała gra, wielkie możliwości. W „IQ Fit”, gracz wykorzystując trójwymiarowe elementy, ma za zadanie rozwiązać 120 zadań o narastającym poziomie trudności. Dzięki ich urozmaiceniu każda gra będzie wyjątkowa. Czy potrafisz sprostać im wszystkim? Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co twoje dziecko pokocha tę grę? • Możesz w nią zagrać gdzie tylko zechcesz!, • Proste zasady – wiele możliwości • Rozwija wyobraźnię W zestawie: • 10 trójwymiarowych elementów układanki, • plansza do gry, • książeczka z 120 zadaniami i ich rozwiązaniami. Wymiary opakowania: 9.7 x 2.8 x 14.4 cm

50,00 zł
109 osób kupiło
61
Wirus. Halloween - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus. Halloween
Muduko
Dostępny2326 szt.

Dodatek do gry „Wirus”! Nietoperze w amoku przelatują pod stropem szpitala. Krwiożercze monstra rzucają się po korytarzach, budząc grozę w personelu i pacjentach. Ta noc z pewnością będzie niezapomniana… Dodatek „Halloween” wprowadza nowe, przerażające karty do najbardziej zaraźliwej gry karcianej na świecie! Zawartość opakowania: • 15 kart Główne atuty: • dodatek wprowadza nowe karty, które urozmaicą rozgrywkę, • dodatek tematyczny, który można rozgrywać przez cały rok, • gra o walorach biobójczych.

25,00 zł
21,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

107 osób kupiło
62
100 gier - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
100 gier
Trefl, od 6 lat
Dostępny177 szt.

100 gier to aż 100 powodów na pożegnanie się z nudą! W zestawie znajdziesz 100 klasycznych gier, które zapewnią Ci długie godziny ekscytujących rozgrywek w gronie rodziny i przyjaciół. W pudełku czeka na ciebie aż 12 pięknie ilustrowanych plansz, pozwalających na rozegranie wielu klasycznych gier oraz ich wariantów z całego świata. Sprawdź się również w grach poza planszą - spróbuj swoich sił w grze w karty, kości, statki lub kapsle. Zawartość pudełka: • 6 dwustronnych plansz • 72 pionki • 2 talie kart • 39 pionków warcabowych • 6 kostek • 4 kapsle • notes do Statków/Yatzy • instrukcję z zasadami 100 gier

58,90 zł
51,24 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,66 zł

104 osoby kupiły
63
Pieniądze do zabawy i nauki. Złotówki. Bilon, banknoty - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pieniądze do zabawy i nauki. Złotówki. Bilon, banknoty
Multigra, od 3 lat
Dostępny105 szt.

Imitacja polskich pieniędzy w bilonie i w banknotach. Produkt nadaje się doskonale do zabawy i może być wykorzystany jako atrakcyjny rekwizyt różnego rodzaju gier. Jest także cenną pomocą dydaktyczną w poznaniu pierwszych informacji na temat operacji pieniężnych. Zawartość pudełka: 25 banknotów 10 zł, 25 banknotów 20 zł, 25 banknotów 50 zł, 25 banknotów 100 zł, 25 banknotów 200 zł, 4 monety 5 zł, 4 monety 2 zł, 4 monety 1 zł, 4 monet 50 gr, 4 monety 20 gr, 4 monety 10 gr, 4 monety 5 gr, 4 monety 2 gr, 4 monety 1 gr.

15,40 zł
13,09 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,31 zł

103 osoby kupiły
64
Sylaby. Układanki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Sylaby. Układanki
Jawa, od 6 lat
Dostępny978 szt.

Układanka „Sylaby” kształci umiejętności ważne w nauce czytania i pisania. Do obrazka należy dopasować odpowiednie sylaby, aby powstała nazwa przedmiotu. Podczas zabawy dzieci rozwijają analizę i syntezę wzrokową i słuchową. Pomocna w nauczaniu początkowym. Rozmiar opakowania: 17.0 cm x 18.5 cm x 4.0 cm

25,26 zł
18,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,07 zł

101 osób kupiło
65
Rozmawialnik - czas dla dwojga - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmawialnik - czas dla dwojga
Psalm18.pl
Dostępny92 szt.

Czas dla Dwojga – Rozmawialnik, czyli zestaw pytań, które pomogą pogłębić relację małżeńską lub narzeczeńską. Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 40 kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem. Już od kilku lat zauważamy, że relacje przeniosły się w dużej mierze ze świata realnego do wirtualnego. Czas pandemii jeszcze bardziej to pogłębił. Każdy człowiek został stworzony do relacji – jest to mu niezbędne do zachowania zdrowia fizycznego, psychicznego i życia w pełni. A relacje żyją rozmową. Nasza akcja jest odpowiedzią na te wyzwania. Rozmawialnik w praktyce, czyli jak możesz z tego korzystać? • Jesteś żoną/mężem? Wyobraź sobie miłą randkę, na którą do kieszeni zabierzecie Czas dla Dwojga – Rozmawialnik, by ten cenny czas sam-na-sam spędzić nie na omawianiu spraw bieżących, ale na głębokich rozmowach i jeszcze lepiej zrozumieć współmałżonka.

54,99 zł
39,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,40 zł

98 osób kupiło
66
Gra planszowa. Emocje - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa. Emocje
Promatek2, od 5 lat
Dostępny3257 szt.

Porozmawiajmy sobie o emocjach... Tak na wesoło, ale też na poważnie. Złość, radość, niepokój, gniew, smutek, miłość... To one nami rządzą. Czasami potrafimy je ujarzmić, a czasami dajemy się im ponieść. Ważne, abyśmy je poznali i umieli o nich rozmawiać. Może dzięki temu uda się kiedyś wyjść z trudnej życiowej sytuacji. Gra „Emocje” to świetna pomoc w poznaniu siebie i swojego otoczenia. Trochę zabawy i trochę... psychologii dla każdego, dla dziecka i dorosłego. Zestaw zawiera: • 112 kart z zadaniami, • 16 okrągłych tafelków, • dużą puzzlową planszę, • dużą kostkę i 4 pionki, • instrukcję. Gra jest przeznaczona dla dzieci od 7 lat. Wymiary opakowania: 24.5 x 22.0 x 4.5 cm

61,70 zł
49,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,34 zł

98 osób kupiło
67
Na końcu języka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na końcu języka
Nasza Księgarnia - gry, od 10 lat
Dostępny412 szt.

Jedna z najlepszych na świecie gier imprezowych!Gracze kolejno wykładają karty. Gdy na kartach 2 graczy pojawi się ten sam obrazek, następuje pojedynek! Jak najszybciej podaj wtedy hasło z kategorii znajdującej się na karcie przeciwnika! Wygraj jak najwięcej pojedynków! Bądź szybszy od rywali – powiedz to, co masz na końcu języka! Proste zasady gry!• Stos kart umieść na środku stołu (obrazkiem do dołu). Podczas gry gracze biorą karty ze stosu i kładą przed sobą obrazkiem do góry.• Gdy na kartach dwóch graczy pojawi się taki sam obrazek, dochodzi do pojedynku. Gracze ci muszą jak najszybciej podać hasło pasujące do kategorii wskazanej na karcie przeciwnika!• Zwycięzcą zostaje osoba, która wygrała najwięcej pojedynków. Zdobyte nagrody:Najlepsza Gra Imprezowa (Szwecja, 2016)Najlepsza Gra Imprezowa (Dania, 2014)Nagroda MENSA Select (USA, 2010)

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

99 osób kupiło
68
Feluś i Gucio grają w literki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feluś i Gucio grają w literki
Nasza Księgarnia - gry, od 6 lat
Dostępny1375 szt.

Feluś i Gucio ponownie zapraszają do wspólnej zabawy! Po sylabach przyszedł czas na litery, z których możemy ułożyć własne wyjątkowe krzyżówki. „Feluś i Gucio grają w literki” to niezwykła gra stworzona z myślą zarówno o młodszych, jak i starszych graczach. Każdemu z haseł odpowiada piękna ilustracja Marianny Schoett, dzięki czemu zabawę mogą rozpocząć nawet najmłodsi. Gra utrwala znajomość liter i pomaga w opanowaniu poprawnej pisowni 60 wyrazów. W pudełku znajdują się: duża plansza, na której będziemy tworzyć krzyżówkę, 60 dwustronnych płytek z hasłami (obrazek, obrazek z podpisem) oraz 100 płytek z literami. Warianty gry zostały opracowane dla dzieci o różnym stopniu zaawansowania. Konsultacja merytoryczna: Katarzyna Kozłowska Autorzy: Marcin Dudek, Magdalena Król Ilustracje: Marianna Schoett Wymiary: 20.5 x 25.0 x 4.0 cm

59,90 zł
41,33 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 18,57 zł

97 osób kupiło
69
Zakodowany zamek. Gra na kodowanie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakodowany zamek. Gra na kodowanie
Kapitan Nauka - gry, od 4 lat
Dostępny811 szt.

Poznaj tajniki kodowania. Ułóż odpowiednią sekwencję kart, przygotowując trasę prowadzącą do skarbów, i przeżyj wspaniałą przygodę! Poczuj moc drużyny i prześcignij ducha! „Zakodowany zamek” to gra kooperacyjna, w której wcielicie się w sprytnego czarodzieja i opracujecie strategię zebrania czterech skarbów, zanim duch wyjdzie z zamkowej wieży! Poznacie język znaków i symboli graficznych, wykorzystacie pomysłowość i myślenie logiczne, by opracować trasę do zakodowanych trofeów. Gra stanowi propozycję do nauki podstaw kodowania dla dzieci bez użycia komputera. Zadaniem uczestników jest układanie odpowiednich sekwencji kart, które doprowadzą czarodzieja prosto do poszukiwanych skarbów. Dzieci poćwiczą przy tym tworzenie komunikatów i algorytmów. Rozwiną myślenie logiczne, kreatywność i nauczą się skupienia na zadaniu i umiejętności współpracy, w celu opracowania strategii wygranej. „Zakodowany zamek” od najmłodszych lat pozwoli ćwiczyć zdolności niezbędne zawodowym programistom. Koncentracja, cierpliwość, wytrwałość to kluczowe umiejętności w kształtowaniu drogi zawodowej. Zamiast pamięciowego przyswajania informacji, wszystko opiera się na wykorzystywaniu myślenia i eksperymentowania oraz kreatywności. Atrakcyjność gry podnoszą barwne ilustracje Justyny Hołubowskiej-Chrząszczak, które przyciągają uwagę najmłodszych i zachęcają do zabawy w kodowanie. W pakiecie plansza, 32 żetony i 35 kart. Wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas rozgrywek.

59,90 zł
46,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,18 zł

95 osób kupiło
70
Dzieci kontra Rodzice. Nauka i życie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Nauka i życie
Kangur, od 7 lat
Dostępny32 szt.

Kiedy woda zmienia się w lód? Czy szkło powstaje z plastiku? Ile minut ma godzina? Dzieci i rodzice rywalizują, odpowiadając na wiele ciekawych i podchwytliwych zagadek. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców. Wymiary opakowania: 17.0 x 11.0 x 3.0 cm

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

94 osoby kupiły
71
Mistrz Wiedzy. Państwa i flagi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz Wiedzy. Państwa i flagi
Trefl, od 6 do 9 lat
Dostępny13 szt.

Nauka poprzez zabawę „Państwa i flagi” to gra edukacyjna dla dzieci interesujących się geografią oraz zafascynowanych podróżami. Poprzez zabawę dziecko pozna nowe kraje i kontynenty oraz utrwali zdobytą wiedzę. Seria „Mistrz Wiedzy” to proste gry stworzone dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Gry obejmują tematy podejmowane w edukacji wczesnoszkolnej. Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • 4 pionki, • 56 kart-żetonów, • plakat, • instrukcja.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

94 osoby kupiły
72
Feluś i Gucio grają w sylaby - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feluś i Gucio grają w sylaby
Nasza Księgarnia - gry, od 5 lat
Dostępny670 szt.

Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem. W pudełku są 4 unikatowe plansze (na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła), 60 płytek z ilustracjami i 48 dwustronnych płytek z sylabami. Dołączony do zestawu separator sprawi, że po zabawie każdy element gry będzie miał swoje miejsce i nową zabawę będzie można rozpocząć błyskawicznie! Wymiary opakowania: 25.0 x 250. x 4.0 cm

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

94 osoby kupiły
73
Sylaby. Rodzina Treflików - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylaby. Rodzina Treflików
Trefl, od 4 lat
Dostępny375 szt.

Sylaby to układanka edukacyjna, która poprzez zabawę wprowadza dzieci w świat sylabizowania. Gra w przyjemny sposób pomaga dzieciom opanować sztukę dzielenia słów na sylaby i wspomaga naukę czytania. Zabawa z Treflikami ćwiczy zdolność sylabizowania, rozwija pamięć wzrokową oraz zwiększa zasób słownictwa. Zawartość pudełka • 12 puzzlowych układanek z wyrazami dwusylabowymi • 12 puzzlowych układanek z wyrazami trzysylabowymi • instrukcja

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

91 osób kupiło
74
Moja pierwsza gra. Farma - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza gra. Farma
Trefl, od 2 lat
Dostępny41 szt.

Gra oparta na wspólnej zabawie, podczas której dzieci mają za cel umieścić wszystkie zwierzątka w swoich zagrodach, zanim zajdzie słoneczko. Dodatkowo na dzieci czekają wesołe zadania. Proste zasady, atrakcyjne ilustracje oraz duża drewniana kostka, sprawiają, że gra w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat planszówek. Gra w dopasowany do wieku dzieci sposób uczy współpracy i przestrzegania zasad. Zawartość pudełka: • plansza przestrzenna, • 18 kartoników ze zwierzętami, • 6 żetonów słoneczek, • 6 żetonów specjalnych, • duża drewniana kostka, • przewodnik dla rodziców

53,20 zł
46,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,92 zł

90 osób kupiło
75
Śniadanko GRANNA - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śniadanko GRANNA
Granna
Dostępny1157 szt.

Układanka dla najmłodszych. Dziecko ma do dyspozycji, bułeczkę, kromkę chleba, plasterki sera i jajka oraz wiele kolorowych plasterków warzyw. Może bawić się w przygotowywanie śniadanka dla siebie i dla innych domowników. Ćwiczy wiele pojęć, pod, na, obok. Śniadanko to pyszna, kolorowa zabawa.

29,99 zł
28,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

89 osób kupiło
76
Pucio. Domino - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucio. Domino
Nasza Księgarnia - gry, od 2 lat
Dostępny515 szt.

Puciowe domino to kolejna okazja do spotkania z ulubionym bohaterem najmłodszych! Pudełko zawiera 28 dwustronnych kartoników. Na jednej stronie znajdziemy prostsze domino obrazkowe dla młodszych dzieci (z podpisami, które mogą wesprzeć pierwsze kroki w nauce czytania), na drugiej zaś klasyczne (wspomagające ćwiczenie umiejętności liczenia) dla starszych. Dzięki pięknym ilustracjom Joanny Kłos zabawka ucieszy każdego małego fana Pucia.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

87 osób kupiło
77
Kraina Lodu 2. Forest Spirit - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Forest Spirit
Trefl, od 5 lat
Dostępny27 szt.

Gra z bohaterami z filmu „Kraina Lodu” „Forest Spirit” to wyjątkowa, przestrzenna gra planszowa oparta o licencję Frozen 2. Pomóż swoim ulubionym bohaterom filmu „Kraina Lodu II” znaleźć lodowe kryształki i bezpiecznie donieść je do lodowego zamku. Zawartość opakowania: • przestrzenna plansza, • 5 pionków postaci, • 5 podstawek pod pionki, • 5 planszetek graczy, • 12 żetonów akcji, • 21 lodowych kryształków, • kostka, • instrukcja.

51,17 zł
44,52 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,65 zł

86 osób kupiło
78
Memory Zoo. Gra planszowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory Zoo. Gra planszowa
Adamigo, od 5 lat
Dostępny153 szt.

Gra „Memory Zoo” jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich, rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Słowo „memory” w języku angielskim znaczy „pamięć”. Zestaw gry zawiera 80 kartoników pogrupowanych w pary, które mają na jednej stronie takie same obrazki w parze. Jest więc 40 par i 40 różnych fotografii zwierząt z całego świata.

36,99 zł
30,33 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,66 zł

85 osób kupiło
79
Bierki, mix wzorów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bierki, mix wzorów
Alexander, od 4 lat
Dostępny2628 szt.

Gra znana już ponad 2000 lat temu. Rozrzucone na stole bierki układają się w stos. Gracze starają się wybrać z niego po jednej bierce tak, by nie poruszyć innych. Gra wymaga manualnej sprawności i uczy jednocześnie skupienia i cierpliwości. „Bierki” to znakomita zabawa dla dzieci i dorosłych. Zawartość opakowania: 28 bierek. Wymiary: 4.0 x 18.5 x 0.8 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 opakowania.

5,99 zł
5,21 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,78 zł

84 osoby kupiły
80
Kim jestem? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim jestem?
Adamigo, od 6 lat
Dostępny3353 szt.

Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie kim się jest na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi tak lub nie. Wygrywa ta osoba, która pierwsza odgadnie, co przedstawia jej karta.

51,40 zł
42,15 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,25 zł

85 osób kupiło
81
Gorący ziemniak mini - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorący ziemniak mini
Alexander, od 8 lat
Dostępny247 szt.

Podręczna, podróżna wersja jednej z najpopularniejszych gier rodzinnych w Polsce, która podbiła serca tysięcy dzieci i rodziców. Myśl, kojarz, rzucaj i pozbądź się Gorącego Ziemniaka zanim się sparzysz! Przezabawna gra rodzinna, sprawdzająca refleks. Pozornie proste pytania, na które odpowiedzi pod presją czasu przestają być już tak oczywiste, a swoboda skojarzeń i pomysłowość sprawiają, że rozgrywce towarzyszą salwy śmiechu. Wygodne opakowanie pozwala na łatwe zabranie gry ze sobą w podróż, do przyjaciół, na wycieczkę, na piknik, czy do lekarza. Zawartość opakowania: • plansza, • kulka, • 55 kart pytań, • 4 pionki, • bączek, • instrukcja.

18,99 zł
16,52 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,47 zł

85 osób kupiło
82
Boom Boom. Psi Patrol - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boom Boom. Psi Patrol
Trefl, od 6 lat
Dostępny290 szt.

Boom Boom. Psi Patrol”, to dynamiczna gra rodzinna, w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i dobry refleks. W „Boom Boom” gracze starają się uzbierać zestawy tych samych bohaterów bajki dla dzieci "Psi Patrol:. Gracze wymieniają jednocześnie swoje karty z kartami na planszy. Po złapaniu 4 takich samych postaci gracz uderza w dzwonek i sygnalizuje zebranie gotowego stosu. Gracze mogą polować na karty tego samego typu, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca. Gracz, który zbierze wszystkie swoje zestawy bohaterów z „Psiego Patrolu”, zostaje zwycięzcą! Zawartość opakowania: • 56 kart, • dzwonek, • plansza, • instrukcja.

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

83 osoby kupiły
83
Lisek urwisek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lisek urwisek
Nasza Księgarnia - gry
Dostępny2352 szt.

Gra detektywistyczna dla dzieci! Gra kooperacyjna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą. Zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę. Wśród lisów ukrył się lisek urwisek – gracze muszą współpracować, aby go odnaleźć. Gra posiada wyjątkowe elementy gry: specjalne kostki ze śladami lisa, pionki detektywów oraz detektor – specjalny sprzęt detektywa pozwalający zidentyfikować poszukiwanego lisa! Zdobyte nagrody: Najlepsza Gra Dziecięca – nominacja (Polska, 2020) Najlepsza Gra Dziecięca (Francja, 2018) Najlepsza Gra Rodzinna (USA, 2017) Najlepsza Zabawka (USA, 2017) Najlepsza Gra Dziecięca – rekomendacja (Niemcy, 2017) Nagroda „Młody Einstein” (USA, 2017) Nagroda Rodziców (USA, 2017) Rekomendacja „Dice Tower” (USA, 2015)

109,99 zł
80,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 29,70 zł

83 osoby kupiły
84
Karty Lost Origin Sleeved Booster - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

82 osoby kupiły
85
Bobaski i Miś. Moja pierwsza gra. Na jagody - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobaski i Miś. Moja pierwsza gra. Na jagody
Trefl, od 3 lat
Dostępny157 szt.

Bohaterowie serialu „Bobaski i Miś” wyruszają na leśną przygodę, po drodze zbierając pyszne jagódki. Ile owoców uda im się zebrać, zanim dojdą do chatki Misia? Proste zasady, przestrzenna plansza oraz duże drewniane elementy, sprawiają, że gra jest idealna na początek przygody z grami planszowymi. Świetna zabawa w towarzystwie lubianych przez najmłodszych bohaterów. Zawartość pudełka: • przestrzenna plansza • 3 drewniane pionki • duża, drewniana kostka • 16 żetonów jagód • instrukcja

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

82 osoby kupiły
86
Karty UNO. W2087 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty UNO. W2087
Mattel, od 7 lat
Dostępny556 szt.

Gra karciana, składająca się ze 112 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji i 3 dzikich kart „zadanie specjalne”, na których gracze zapisują własne zasady. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć „UNO”, tzn. „jeden”. Jeśli nie krzyknie i zostanie „przyłapany”, będzie musiał wziąć kolejne karty. Wymiary opakowania: 9.0 x 2.0 x 15.0 cm

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

82 osoby kupiły
87
Boom Boom. Psiaki i kociaki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boom Boom. Psiaki i kociaki
Trefl, od 6 lat
Dostępny153 szt.

Boom Boom. Psiaki i kociaki”, to dynamiczna gra rodzinna, w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i dobry refleks. W „Boom Boom” gracze starają się zebrać zestawy tych samych psiaków i kociaków. Wszyscy jednocześnie wymieniają karty z ręki z kartami na planszy. Po zebraniu zestawu gracz uderza w dzwonek, sygnalizując wykonanie zadania. Wydaje się proste, lecz gracze mogą polować na takie same karty. Gracz, który jako pierwszy zbierze odpowiednią liczbę zestawów psiaków i kociaków, zostaje zwycięzcą!

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

80 osób kupiło
88
Rodzina Treflików. Grzybobranie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Grzybobranie
Trefl, od 4 lat
Dostępny96 szt.

Nowa odsłona bestsellerowej gry z bohaterami popularnej bajki dla dzieci. Zapraszamy na Grzybobranie z Rodziną Treflików. Kto z Was okaże się sprytniejszy w wyścigu po grzybki? Las w krainie Treflików jest naprawdę ogromny, a grzybków jest niewiele. Kto z Was zdobędzie ich najwięcej? Zawartość opakowania: • plansza z elementami przestrzennymi, • 4 koszyczki, • 21 grzybków „jadalnych”, • 5 czerwonych muchomorów, • kostka do gry, • instrukcja.

47,84 zł
41,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,22 zł

80 osób kupiło
89
Orientuj się! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orientuj się!
Alexander, od 6 lat
Dostępny67 szt.

Emocjonujący trening wyobraźni, spostrzegawczości, kojarzenia i refleksu. Gra zawiera 25 kart z obrazkami przedstawiającymi dobrze znane dzieciom przedmioty. Na 32 dwustronnych tabliczkach pokazane zostały te same przedmioty, ale zobrazowane w zakamuflowany sposób. Na jednej stronie ukryte zostały pod postacią pasków, na drugiej zaprezentowane w bardziej artystycznej formie. Zabawa polega na tym, aby w wyznaczonym przez klepsydrę czasie odnaleźć wskazany przedmiot. Zawartość opakowania: • karty z obrazkami 25 sztuk, • tabliczki dwustronne – 32 szt., • klepsydra, • żetony – 40 szt. instrukcja. Wymiary opakowania: 11.0 x 18.0 x 3.5 cm

15,99 zł
13,91 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,08 zł

80 osób kupiło
90
Gra Dzieci kontra Rodzice Zwierzaki 4+ - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

79 osób kupiło
91
Psi Patrol. Domino - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Domino
Trefl, od 3 lat
Dostępny173 szt.

Przedstawiamy „Domino” na licencji popularnej bajki dla najmłodszych – „Psiego Patrolu”. Gra polega na dopasowaniu elementów o takich samych grafikach z bohaterami bajki. Gra wykonana jest w solidny sposób i posiada wysokiej jakości obrazki. Doskonale nadaje się na długie wieczory dla całej rodziny. Zawartość opakowania: • 28 klocków o wyjątkowym kształcie z bohaterami serialu „Psi Patrol”, • instrukcja.

26,58 zł
23,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,46 zł

79 osób kupiło
92
Kicia Kocia. Memos - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia. Memos
Trefl, od 3 lat
Dostępny227 szt.

„Memos” to popularna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, która podbiła serca graczy na całym świecie. Tym razem do gry zaprasza Kicia Kocia i jej przyjaciele. Na kartonikach znajdziesz postacie uwielbianej przez dzieci serii książeczek Kicia Kocia. Odkrywaj, łącz w pary takie same ilustracje i baw się razem z Kicią Kocią!

26,58 zł
23,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,46 zł

77 osób kupiło
93
Gra edukacyjna. Sylabuję i główkuję - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna. Sylabuję i główkuję
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny340 szt.

„Sylabuję i główkuję” to gra edukacyjna, która sprawi, że nauka czytania nie będzie dla dziecka ani nudna, ani trudna! Dzięki sześciu wariantom zabaw o różnym stopniu trudności to świetna zabawa zarówno dla dzieci rozpoczynających dopiero naukę sylabowania, jak i tych, które pierwsze kroki w nauce czytania mają już za sobą. Każda rozgrywka to sylabowe wyzwanie dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Wystarczy zakręcić kołem i podążać za wskazówką, a następnie odszukać pary kart z sylabami i połączyć je w wyrazy. Gracze mogą również wymyślać własne słowa i rozwijać zasób słownictwa. Zabawy typu memory i układanki wyrazowe udoskonalą umiejętność rozpoznawania samogłosek i spółgłosek, tworzenia sylab, łączenia w słowa i czytania. Atutem gry jest także możliwość gry jednoosobowej. Oprócz nauki czytania, dziecko trenuje także percepcję wzrokową, spostrzegawczość i umiejętności myślenia logicznego.

54,90 zł
42,82 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 12,08 zł

75 osób kupiło
94
Pracowite pszczoły. Leniwe żaby - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracowite pszczoły. Leniwe żaby
Alexander, od 4 lat
Dostępny254 szt.

Dwie gry oparte na prostych zasadach, w których wygrana zależy od szczęśliwych rzutów kostką. Wciel się w rolę pracowitej pszczółki, która po całym dniu ciężkiej pracy wraca do ula. Droga do domu nie jest prosta. Wokół jest jeszcze tyle kwiatów, a i w pajęczynę można się zaplątać. W grze o leniwych żabkach stajemy się jedną z bohaterek, która chce się przedostać na drugi brzeg stawu. Nie chce jej się pływać i dlatego przechodzi drogą wyznaczoną przez wodne liście. Lenistwo sprawia, że często robi postoje. Musi uważać na niebezpiecznego bociana i szczupaka. W obu grach wygrywa gracz, który pierwszy dotrze na metę. Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • 4 pionki, • kostka, • instrukcja. Wymiary opakowania: 29.0 x 19.0 x 4.0 cm

19,99 zł
17,39 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,60 zł

75 osób kupiło
95
Kotki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotki
Trefl, od 6 lat
Dostępny30 szt.

Zdobądź sympatię najfajniejszych kotów w okolicy. Zwabiaj je kocimi przysmakami i zabawkami, by podeszły właśnie do Ciebie. Zdobądź tytuł Największego Miłośnika Kotów! Uważaj jednak na biegającego po okolicy psa – jego szczekanie wystraszy nawet najodważniejszego kotka. Zawartość opakowania: • 4 plansze, • 32 kafelki kotów, • 52 karty z przynętami, • instrukcja.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

74 osoby kupiły
96
Gra Loteryjka. Zwierzęta - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Loteryjka. Zwierzęta
Kapitan Nauka - gry, od 24 miesięcy
Dostępny350 szt.

Znajdź w lesie wiewiórkę i sowę, sprawdź, czy w Arktyce spotkasz lisa polarnego i maskonura, a potem przenieś się na sawannę, by obserwować żyrafę i zebrę. Kto pierwszy położy wszystkie żetony w odpowiednich miejscach na planszy, niech krzyknie: „lotto”! Niezwykle proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. „Lotto zwierzęta 2+” rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania zwierząt w ich naturalnym otoczeniu. 6 bajecznie kolorowych plansz oraz 36 okrągłych żetonów to propozycja idealnej zabawy dla najmłodszych dzieci. Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, a także rozwijania pamięci wzrokowej. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków, a zabawa w przyporządkowywanie obrazków zwierząt do dużych ilustracji na planszach dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów. Do współpracy z Kapitanem Nauką zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. To właśnie ich fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wyjątkowe ilustracje przygotowane przez Macieja Łazowskiego do gry „Lotto. Zwierzęta 2+” przedstawiają 36 zwierząt: mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu, wiejskiego gospodarstwa, a także zwierzęta domowe. Gra „Lotto. Zwierzęta 2+” została wyprodukowana w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

39,90 zł
31,12 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,78 zł

77 osób kupiło
97
Ubongo Trigo. Trójkątne szaleństwo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubongo Trigo. Trójkątne szaleństwo
Egmont - gry, od 7 lat
Dostępny511 szt.

Najnowsza gra autora bestsellerowego „Ubongo”! Każdy gracz otrzymuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z kafelkami, aby zapełnić dwa pola na karcie. Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, który ma ich najwięcej. Dwa poziomy trudności pozwolą dostosować grę do wieku i umiejętności graczy. Dodatkowo gra ma tryb rozgrywki dla jednego gracza. Zawartość pudełka: • 32 karty (64 łamigłówki), • 28 kafelków (4 zestawy po 7).

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

75 osób kupiło
98
Scrabble Original. Y9616 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scrabble Original. Y9616
Scrabble, od 8 lat
Dostępny543 szt.

Podstawowa, najbardziej popularna wersja gry, w której liczy się każde słowo! Klasyczna gra w Scrabble polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę. Słowa układa się z płytek z literami o różnej wartości punktowej, a wygrywa ten, kto za ułożone słowa zdobędzie najwięcej punktów. Prawdziwym wyzwaniem jest układanie słów na tych polach planszy, na których można dostać premię i uzyskać najwyższą punktację! Wymiary opakowania: 37.0 x 27.0 x 3.0 cm

140,90 zł
129,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,27 zł

73 osoby kupiły
99
Ale-Pary. Misz-masz - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale-Pary. Misz-masz
Alexander, od 4 lat
Dostępny583 szt.

Szybka, prosta gra karciana, w której wygrywa ten, kto wykaże się największą spostrzegawczością W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

12,99 zł
11,30 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,69 zł

72 osoby kupiły
100
Mistrz Wiedzy. Kosmos - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz Wiedzy. Kosmos
Trefl, od 6 lat
Dostępny88 szt.

W drogę, na podbój kosmosu! Gra przeznaczona jest dla osób zafascynowane kosmosem, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją ”kosmiczną podróż”. Zabawa pomoże zdobyć i utrwalić wiedzę o wszechświecie. Zawartość opakowania: • instrukcja, • dwustronna plansza, • 4 podkładki pod pionki, • 56 kart z pytaniami, • 35 żetonów, • plakat.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

73 osoby kupiły
Wróć do góry