hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.03.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 2 marca 2007 roku.
1
Kolacja cyprysu i ognia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolacja cyprysu i ognia
Dostępny31 szt.

Ta książka to zaproszenie do artystycznego przeżycia, drzwi do tajemniczej w swej odmienności, a przedstawionej bardzo sugestywnie, kultury. Większość zamieszczonych tu opowiadań ukazała się w Iranie w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a dzieła siedmiu autorów pochodzą z tomów opublikowanych w latach 1998-1999. Jest to zatem literatura nie tylko współczesna, ale wręcz najnowsza. Podstawą konstrukcji książki jest zestawienie jednakowej liczby autorów obojga płci. Dzięki temu czytelnik zyskuje szansę poznania literatury tak męskiej, jak i kobiecej.

27,60 zł
19,32 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,28 zł

2
Akademia on-line. Vol. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia on-line. Vol. 2
NiedostępnyBrak

Książka jest przeglądem teorii i praktyki nauczania na odległość. Wielość tekstów odzwierciedla zarówno problemy, jak i propozycje tej nowej formy nauczania. Większość z nich napisana jest przez praktyków e-learningu: wdrażających lub koordynujących nauczanie przez internet w róznych ośrodkach w całej Polski.

28,40 zł
19,88 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,52 zł

3
Mechanika ogólna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mechanika ogólna
Dostępny32 szt.

Podręcznik dostosowany do programu wykładów z mechaniki ogólnej na wydziałach mechanicznych i pokrewnych wyższych uczelni technicznych. Przedstawiono w nim - w sposób jasny i przystępny - teoretyczne problemy statyki, kinematyki i dynamiki. Liczne, rozwiązane przykładowe zadania wskazują na możliwość wykorzystania wprowadzonych wzorów w praktyce inżynierskiej. Książka zawiera wiele rysunków, które są doskonałym uzupełnieniem tekstu i przyczyniają się do rozwijania wyobraźni czytelnika. Dużą zaletą podręcznika jest również nieskomplikowany aparat matematyczny.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

Wróć do góry