hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.05.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 29 maja 2007 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Promień świadomości. Chirurgia fantomowa (Walentyna Sazontiewa), na drugim Geometria obliczeniowa. Algorytmy i zastosowania (M. Berg, M. Kreveld, M. Overmars, O. Schwarzkopt). Kolejny produkt to Zadania z fizyki z rozwiązaniami i komentarzami (Andrzej Bujko) oraz Podstawy teorii sygnałów (Jerzy Szabatin).
1
Promień świadomości. Chirurgia fantomowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promień świadomości. Chirurgia fantomowa
Dostępny12 szt.

Walentyna Sazontiewa urodziła się w 1935 r. w Uljanowsku. Przez szereg lat była wykładowcą w tamtejszej Akademii Medycznej. Ostatnie kilkanaście spędziła w Polsce, prowadząc dziesiątki szkoleń, seminariów oraz wykładów z zakresu bioenergoterapii i chirurgii fantomowej. Przygotowała do pracy setki studentów, jednocześnie pomagając chorym, często nieuleczalnie…

24,00 zł
17,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,72 zł

2
Geometria obliczeniowa. Algorytmy i zastosowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geometria obliczeniowa. Algorytmy i zastosowania
NiedostępnyBrak

Na polskim rynku brakuje pozycji na ten temat, a jest ona bardzo porzebna studentom infortmatyki na wszystkich uczelniach. Fakt, że wszystkie rozwiązaniai techniki pochodzące z geomotrii odnoszą się do konkretnych zastosowań w robotyce, grafice, systenach CAD/CAM i systemach informacji geograficznej, powinien zachęcić do zgłębiania tego przedmiotu.

79,00 zł
72,68 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,32 zł

3
Zadania z fizyki z rozwiązaniami i komentarzami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania z fizyki z rozwiązaniami i komentarzami
NiedostępnyBrak

Książka zawiera zadania z działów fizyki objętych programem nauczania w szkołach wyższych. Wśród przedstawianych zjawisk wyróżniono następujące grupy: zjawiska mechaniczne, elektryczne, magnetyczne, optyczne, relatywistyczne, kwantowe, zjawiska w ciałach stałych i gazach oraz zjawiska związane z jądrami atomowymi i cząstkami elementarnymi. Każdy z rozdziałów zawiera krótki wstęp teoretyczny, obejmujący podstawowe definicje wielkości fizycznych i matematyczne sformułowanie praw fizyki przydatne w rozwiązywaniu zadań z danego działu. Do każdego zadania jest podane rozwiązanie zadania i interpretacja wyników.

49,00 zł
45,08 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,92 zł

4
Podstawy teorii sygnałów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy teorii sygnałów
Dostępny4 szt.

Zakres tematyczny książki obejmuje w pełni treść aktualnych programów nauczania z podstaw teorii sygnałów na studiach dziennych na wydziałach Elektroniki i wydziałach pokrewnych wyższych uczelni technicznych.

51,80 zł
39,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,91 zł

Wróć do góry