hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.07.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 lipca 2007 roku.
1
Słownik terminologiczny sztuk pięknych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik terminologiczny sztuk pięknych
Dostępny154 szt.

Słownik zawiera 4000 haseł z zakresu architektury, urbanistyki, malarstwa, rzeźby, grafiki i rysunku, rzemiosła artystycznego. Tematyka książki znacznie wykracza poza tradycyjne pojęcie sztuk pięknych i obejmuje również zagadnienia z teorii sztuki, ikonografii, muzeologii, konserwacji, kolekcjonerstwa, sztuki ogrodowej i sztuki ludowej. Uzupełnieniem są hasła z dziedzin nauk pomocniczych historii sztuki. W książce zamieszczono również bogaty materiał ilustracyjny (820 ilustracji czarno-białych i 220 barwnych). Słownik adresowany jest do szerokiego kręgu odbiorców, zarówno do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się sztuką, jak i do miłośników, kolekcjonerów i hobbystów.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

2
Literatura polska w latach II wojny światowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura polska w latach II wojny światowej
Dostępny60 szt.

Życie kulturalne pod okupacją, Poezja, proza, dramat, literatura "poza krajem"

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

3
Dobór personelu. Koncepcje narzędzia konteksty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dobór personelu. Koncepcje narzędzia konteksty
Dostępny4 szt.

Do kogo adresowana jest ta książka? Przede wszystkim nie powinni jej czytać ludzie , którzy poszukują gotowych i szybkich rozwiązań w zakresie zarządzania personelem. Nie znajdą tutaj recept w rodzaju “dobór personelu w weekend”. Nie powinni jej też czytać ci, którzy szukają gotowego algorytmu doboru personelu. Czytelników, którzy z taką nadzieją sięgają po tę książkę chciałbym zatem od razu odesłać do innych pozycji, albo – co wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem – do konsultantów zajmujących się zarządzaniem personelem. Obawiam się, że gotowych algorytmów doboru po prostu nie ma. Ta książka jest raczej świadectwem tego, jak trudny i złożony jest to proces. Chciałbym zatem, aby stała się ona narzędziem dla osób, które na co dzień zajmują się doborem lub oceną ludzi. Adresuję ją do tych wszystkich, którzy będąc świadkami złożoności problemu nie lękają się go zgłębiać. (...) Myślę także, że może ona pomóc osobom, które w świadomy sposób planują swoją karierę i poszukując pracy chcą się sprawniej poruszać w instrumentarium doboru. fragment książki

69,00 zł
34,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 34,50 zł

Wróć do góry