hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.11.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 22 listopada 2007 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szkoła wojny (Czesław Dziekanowski), na drugim Mądrość wtajemniczonych i poznanie gwiazd (Rudolf Steiner). Kolejny produkt to Turystyka oraz Poczet królów polskich (Ogórek Michał).
1
Szkoła wojny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła wojny
NiedostępnyBrak

Powieść składa się z dwóch części. W pierwszej – na planie realnym i wyobrażeniowym – rozgrywa się wojna, a jej bohaterem jest Młodzik. W drugiej poznajemy Filipa Lokatę, który zmaga się z konsekwencjami ustrojowej transformacji i podstępnie upływającego czasu.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

2
Mądrość wtajemniczonych i poznanie gwiazd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądrość wtajemniczonych i poznanie gwiazd
Dostępny15 szt.

Książka zawiera omówienie wiedzy wtajemniczonych, która umożliwia poznanie duchowości naszego systemu planetarnego oraz opis duchowych istot Księżyca, Saturna, Wenus i Marsa, które mają do spełnienia określone zadania. Wenus, Merkury i Księżyc to planety wyznaczające ludzki los, a Mars, Jowisz i Saturn to planety uwalniające człowieka. Autor opisuje dawną wiedzę druidów. Omawia wtajemniczenie kapłanów druidów w misteriach Słońca i poznanie przez nich duchowych istot Księżyca oraz przedstawia niezwykle ciekawie duchowe ujęcie jestestw odpowiedzialnych za zjawiska atmosferyczne zachodzące w przyrodzie. Książka zawiera też obszerne omówienie rozwoju ludzkiej świadomości.

36,00 zł
32,04 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,96 zł

3
Turystyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turystyka
Dostępny60 szt.

Pierwsze polskie opracowanie zawierające poszerzoną syntezę zagadnień z zakresu turystyki, a także najważniejsze teorie i pojęcia odnoszące się do zjawisk turystycznych, z wykorzystaniem dorobku naukowego różnych dyscyplin badawczych. Wszystkie zagadnienia teoretyczne i problemowe są dodatkowo objaśniane i bogato ilustrowane przykładami, modelami, studiami przypadków, zestawieniami tabelarycznymi, wykresami i rycinami. Dzięki podejściu interdyscyplinarnemu stworzona została możliwość zapoznania czytelnika z szerokim kanonem wiedzy na temat natury zjawisk turystycznych oraz sposobów ich ujmowania przez nauki humanistyczne, społeczne, przyrodnicze i ekonomiczne.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

4
Poczet królów polskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczet królów polskich
Dostępny5 szt.

Ilustrowany przegląd królów polskich, pół żartem, pół serio. Michał Ogórek tak pisze we wstępie do tej książki: "Książeczka ta powstała ze współczucia dla wszystkich gimnazjalistów, licealistów, studentów kierunków humanistycznych, rozwiązywaczy krzyżówek etc. etc., którzy stoją przed zadaniem zapamiętania wszystkich polskich władców. Autorzy znają ten ból, bo rezygnowali zwykle przy Władysławie Hermanie. Najdalej przy Władysławie Wygnańcu - mało, że zaczynali rozumieć, dlaczego wszystkich kolejnych kandydatów do tronu mordowano, to w zasadzie temu procederowi kibicowali. Pomimo niepoważnych naszych intencji, radą i pomocą zechciał nas wesprzeć sam prof. Henryk Samsonowicz, co pośrednio potwierdza rangę problemu, jakim jest w społeczeństwie rozpoznawalność królów".

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5
Manifest rewolucji wewnętrznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manifest rewolucji wewnętrznej
NiedostępnyBrak

Taosticzny poradnik napisany dowcipnym i lekkim językiem. Autor pisze: „Miejcie odwagę! To rewolucja serca. Serce będzie teraz postrzegało wszystko inaczej, a kiedy to postrzeganie się zmieni, rzeczywistość dopasuje się do niego”.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

Wróć do góry