hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.11.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 23 listopada 2007 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Fitness i Wellness (Charles B. Corbin, Gregory J. Welk, William R. Corbin, Kare Welk), na drugim Wymiary życia społecznego (Maroda Mirosława red). Kolejny produkt to Reports on Mathematical Physics 76/3 2015 Kraj oraz Nowy szamanizm. O tym, co magiczne, słowiańskie i archaiczne we współczesnym świecie (Wojciech Jóźwiak).
1
Fitness i Wellness - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fitness i Wellness
Dostępny9 szt.

Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie to podręcznik stanowiący absolutny przełom w myśleniu o zdrowym trybie życia. W miarę jak coraz więcej dowiadujemy się o kondycji, dobrym samopoczuciu i zdrowym stylu życia, okazuje się, że aby zsynchronizować wszystkie te czynniki, nie wystarczą jedynie wyrzeczenia, lecz potrzebna jest do tego również fachowa wiedza. Książka Fitness i wellness udowadnia, że aktywne życie może być pasmem przyjemności i radości. Wraz z wkroczeniem w nowy wiek należy przyjąć nowy kierunek myślenia, aby kształtować styl życia promujący zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Ten nowy kierunek doskonale oddaje filozofia HELP. Celem przyświecającym autorom niniejszego podręcznika było maksymalne ułatwienie czytelnikowi podjęcia decyzji o wkroczeniu na drogę FITNESS I WELLNESS, co udało się dzięki: *przejrzystemu układowi tabel, rycin i ilustracji *wszechstronnemu modelowi planowania zdrowego stylu życia, która obejmuje także sferę duchowości *czytelnemu graficznie systemowi stałych działów ułatwiającemu poruszanie się po podręczniku.

69,00 zł
53,13 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,87 zł

2
Wymiary życia społecznego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymiary życia społecznego
Dostępny162 szt.

Prezentowany tom to książka o charakterze interdyscyplinarnym, podejmująca zagadnienia zaliczane tradycyjnie do socjologii, psychologii, psychologii społecznej, ekonomii społecznej, historii społecznej, politologii i demografii. Wchodzące w jej skład teksty napisane zostały przez uznanych specjalistów z poszczególnych dziedzin i same w sobie stanowią ważki wkład do analizy życia społecznego w Polsce.

55,70 zł
49,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,68 zł

3
Reports on Mathematical Physics 76/3 2015 Kraj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports on Mathematical Physics 76/3 2015 Kraj
Dostępny60 szt.

Reports on Mathematical Physics publish papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics, thermodynamics, mathematical foundations of physical theories, etc. Preferred are papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic. Papers without direct connection with physics will not be accepted. Manuscripts should be concise, but possibly complete in presentation and discussion, to be comprehensible not only for mathematicians, but also for mathematically oriented theoretical physicists. All papers should describe original work and be written in English.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

4
Nowy szamanizm. O tym, co magiczne, słowiańskie i archaiczne we współczesnym świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy szamanizm. O tym, co magiczne, słowiańskie i archaiczne we współc...
NiedostępnyBrak

Z czym kojarzy nam się słowo szaman? Większość osób odpowiedziałaby zapewne, że z południowoamerykańskim bądź afrykańskim czarownikiem odzianym w przepaskę biodrową i kryjącym twarz za groźnie wyglądającą maską. To, że nie mijamy takich osobników zmierzając do pracy, szkoły bądź sklepu, nie oznacza, że szamanizmu w Polsce nie ma. On nie tylko istnieje, ale w dodatku jest wszechobecny. Autor udowadnia, że jest nim przesiąknięte życie każdego z nas. Jednocześnie ukazuje on nam prawdziwe, uniwersalne oblicze szamanizmu, pozbawione otoczki wykreowanej przez liczne filmy i powieści grozy. Prawdziwy szamanizm to nic innego jak czysta energia, która określa wartość naszego życia i w konsekwencji wpływa na nasze samopoczucie i stopień osiąganej satysfakcji. Wojciech Jóźwiak stara się otworzyć oczy swoim czytelnikom. Próbuje wyrwać nas z technologicznej klatki, którą sami wokół siebie budujemy. "Nowy szamanizm" to nie tylko wiedza teoretyczna, która wzbogaca nas intelektualnie. Przede wszystkim odkryjemy tu wiele cennych rad jak pobierać energię, którą obdarzyła nas natura. Dowiemy się, w jaki sposób możemy polepszyć stan swego zmęczonego ciała, jak i nękanego codziennymi troskami umysłu.

28,90 zł
20,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,09 zł

Wróć do góry