hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2007.11.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 30 listopada 2007 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kontroler snów (Marek Nocny), na drugim Wielki Testament (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Franciszek Villon). Kolejny produkt to Historia powszechna. XVI-XVII w. (Zbigniew Wójcik) oraz Fircyk w zalotach (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Franciszek Zabłocki).
1
Kontroler snów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontroler snów
Dostępny5 szt.

Powieść wciąga czytelnika i nie chce puścić aż do ostatniej strony, a potem jeszcze długo pozostaje w świadomości. Obraz goni tu obraz, sen niezauważalnie przechodzi w realność, a cała historia ma niejedno dno. To gotowy scenariusz postkonsumpcyjnego thrillera. A zarazem intymna podróż w głąb siebie, do skrywanych, najważniejszych uczuć.

34,00 zł
27,88 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,12 zł

2
Wielki Testament (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Testament (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
NiedostępnyBrak

Kompletne wydanie Wielkiego Testamentu bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9,98 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,99 zł

3
Historia powszechna. XVI-XVII w. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia powszechna. XVI-XVII w.
Dostępny163 szt.

Książka obejmuje zarys dziejów politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych dwóch stuleci, bardzo znaczących w dziejach ludzkości. XVI i XVII wiek to epoka odkryć geograficznych, reformacji, wojen o hegemonię w Europie Zachopdniej i Wschodniej, rozwoju absolutyzmu. Jednocześnie to czas dalszego rozkwitu, a później schyłku humanizmu i Renesansu, rozwój Baroku, znacząca epoka w dziejach filozofii i myśli ludzkiej. Wielkie wydarzenia i procesy historyczne uzupełniają w książce wizerunki bytowe życia codziennego tamtych czasów. Orientacja w historii tych dwóch stuleci ułatwia zrozumienie wielu współczesnych nam wydarzeń i problemów.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

4
Fircyk w zalotach (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fircyk w zalotach (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny19 szt.

Wydanie Fircyka w zalotach kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

14,99 zł
10,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

Wróć do góry