hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2008.02.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 4 lutego 2008 roku.
1
Społeczne aspekty zrównoważonego rozwoju wsi w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Społeczne aspekty zrównoważonego rozwoju wsi w Polsce
Dostępny80 szt.

Upodmiotowienie społeczności lokalnych oraz rozwój samorządu terytorialnego są warunkiem zrównoważonego rozwoju wsi. Specjaliści podkreślają rolę aktywności aktorów lokalnych w wykorzystywaniu dostępnych zasobów i potencjałów. Dostrzegają znaczenie tzw. Miękkich czynników rozwoju, jak kapitał społeczny czy zasoby kulturowe.

41,00 zł
36,08 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,92 zł

2
Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego. Wydanie 2. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego. Wydanie 2.
Dostępny43 szt.

Podręcznik jest głównie adresowany do studentów akademii wychowania fizycznego i akademii medycznych. Będzie też przydatny dla słuchaczy kolegiów wychowania fizycznego, rehabilitacji, fizjoterapii, turystyki i rekreacji. Każdy rozdział składa się z trzech części poświęconych fizjologii ogólnej, fizjologii wysiłku jednorazowego i fizjologii treningu. W podręczniku znajdują się też rozdziały omawiające wydolność fizyczną i metody jej pomiaru oraz profilaktyczne znaczenie wysiłku.

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

3
Walentynki. Wpisy do pamiętników i na kartki walentynkowe, wiersze, życzenia, dedykacje + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walentynki. Wpisy do pamiętników i na kartki walentynkowe, wiersze, ży...
Dostępny3 szt.

Tomik okaże się pomocny przy doborze tekstów na różne okazje, a zwłaszcza na Dzień Zakochanych. Wierszowane życzenia mogą wesprzeć serdeczności, które pragniemy przekazać miłej osobie, wprowadzić odrobinkę romantycznego nastroju do walentynkowej karty, odróżnić własny wpis do pamiętnika od dziesiątków innych, podobnych do siebie wpisów przyjaciół. Tomik ten z pewnością okaże się pomocny przy doborze tekstów na różne okazje, a zwłaszcza na Dzień Zakochanych. Do książki dołączono płytę „Moja miłość niczyja”: 1. Pytasz czym jest miłość 2. Moja miłość niebieska 3. A czym szczęście jest 4. Cudny czerwiec 5. Facet

16,50 zł
11,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,62 zł

Wróć do góry