hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2008.03.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 17 marca 2008 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cmokaj, dmuchaj, parskaj, chuchaj. Ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne dla najmłodszych (Katarzyna Szłapa), na drugim Logopedyczne zabawy grupowe dla dzieci od 4 do 7 lat (Joanna Graban). Kolejny produkt to Życie w wielkim mieście. Nowy Jork (Will Eisner) oraz Metody Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Ćwiczenia (praca zbiorowa).
1
Cmokaj, dmuchaj, parskaj, chuchaj. Ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne dla najmłodszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cmokaj, dmuchaj, parskaj, chuchaj. Ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne...
Dostępny164 szt.

Publikacja zawiera 35 ćwiczeń oddechowych i artykulacyjnych dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zabawy, oprócz działań wspomagających prawidłową wymowę, rozwijają wyobraźnię, umiejętność koncentracji, koordynację wzrokowo-ruchową. Można je wykorzystywać zarówno w pracy indywidualnej z dzieckiem, jak i grupowej.

17,00 zł
11,56 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 5,44 zł

2
Logopedyczne zabawy grupowe dla dzieci od 4 do 7 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logopedyczne zabawy grupowe dla dzieci od 4 do 7 lat
Dostępny70 szt.

Prezentowana pozycja jest pierwszym w Polsce zbiorem logopedycznych zabaw grupowych. Zabawy przyporządkowane konkretnym tematom i celom zostały ułożone według zasady wzrastającego stopnia trudności.

25,00 zł
17,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3
Życie w wielkim mieście. Nowy Jork - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie w wielkim mieście. Nowy Jork
Dostępny99 szt.

Arcydzieło autora Umowy z Bogiem! Opowieść o codziennym życiu miasta zwanego Wielkim Jabłkiem na przestrzeni wielu lat. Czy ulicznicy, złodzieje, dzieciaki, zwykli ludzie albo bogacze z Nowego Jorku tak bardzo różnią się od swoich odpowiednich z Warszawy czy Bydgoszczy? Po lekturze tego albumu każdy z nas może to sprawdzić. Cudowny hołd, złożony Nowemu Jorkowi i wszystkim jego mieszkańcom przez niezrównanego Willa Eisnera. Will Eisner był miły, uprzejmy, przyjazny, przystępny i rozmowny, ale miał „żelazną duszę”. Miał też zmysł praktyczny, świadomość ludzkiej słabości i ogromną duchową szczodrość. (...) Pokazał się jako amerykański gawędziarz. Neil Gaiman (autor Sandmana) – ze Wstępu Opinie o Willu Eisnerze: Jako wydawca, poszukiwacz talentów, impresario, rysownik i scenarzysta, Will Eisner stworzył komiks, jaki poznałem... Jego nieustanna żywotność jako artysty wymyka się logice, rozsądkowi, czasowi, historii – i współczesnym, młodym autorom powieści graficznych. Michael Chabon, zdobywca Nagrody Pulitzera Komiks zyskał jakość w dużej mierze dzięki Willowi Eisnerowi. To on dał nam nowy sposób patrzenia na komiks i myślenia o nim... Nie ma nikogo, kto by mu dorównał. Nigdy nie było, a w przypływach pesymizmu myślę też, że nigdy nie będzie. Alan Moore (autor Ligi Niezwykłych Dżentelmenów) Ten album jest największym hołdem dla Nowego Jorku, jaki mógł stworzyć mistrz amerykańskiej sztuki komiksowej.

89,00 zł
68,53 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,47 zł

4
Metody Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Ćwiczenia
Dostępny19 szt.

Piosenki do rysowania to program Metody Dobrego Startu oparty na materiale nieliterowym (25 abstrakcyjnych wzorów ułożonych według stopnia trudności). Przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (jest to obecnie najłatwiejsza wersja Metody Dobrego Startu) wszechstronnie wspomaga ich rozwój psychoruchowy, przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczenia - zabawy przedstawione w tym programie można stosować w celu profilaktyki niepowodzeń szkolnych (przez korygowanie zaburzeń funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych, ruchowych oraz ich współdziałania), kształtowania lateralizacji oraz orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni. Teczka dla dziecka zawiera: 25 kart z wzorami do uczenia się polisensorycznego, 64 karty z ćwiczeniami utrwalającymi znajomości wzorów oraz kolorowe naklejki, którymi dzieci ozdobią obrazki na kartach ćwiczeń.

22,00 zł
17,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,62 zł

5
Metoda Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Zestaw pomocy dydaktycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Zestaw pomocy dydaktyczn...
Dostępny33 szt.

„Piosenki do rysowania” to program Metody Dobrego Startu oparty na materiale nieliterowym (25 abstrakcyjnych wzorów ułożonych według stopnia trudności). Przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (jest to obecnie najłatwiejsza wersja Metody Dobrego Startu) wszechstronnie wspomaga ich rozwój psychoruchowy, przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczenia – zabawy przedstawione w tym programie można stosować w celu profilaktyki niepowodzeń szkolnych (przez korygowanie zaburzeń funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych, ruchowych oraz ich współdziałania), kształtowania lateralizacji oraz orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni. Na kolorowych planszach znajdują się obrazki jednocześnie nawiązujące do treści 64 piosenek i przedstawiające wzory. Dzięki temu dzieci będą mogły najpierw poznać je jako konkretne, integralne elementy obrazków, a nie jako abstrakcyjne znaki.

23,00 zł
18,17 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,83 zł

6
Metody Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Podręcznik + płyta CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody Dobrego Startu. Piosenki do rysowania. Podręcznik + płyta CD
NiedostępnyBrak

Piosenki do rysowania to program Metody Dobrego Startu oparty na materiale nieliterowym (25 abstrakcyjnych wzorów ułożonych według stopnia trudności). Przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (jest to obecnie najłatwiejsza wersja Metody Dobrego Startu) wszechstronnie wspomaga ich rozwój psychoruchowy, przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczenia - zabawy przedstawione w tym programie można stosować w celu profilaktyki niepowodzeń szkolnych (przez korygowanie zaburzeń funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych, ruchowych oraz ich współdziałania), kształtowania lateralizacji oraz orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni. Podręcznik zawiera 64 szczegółowe scenariusze zajęć i tyle samo piosenek z zapisami nutowymi.

27,00 zł
21,33 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,67 zł

7
Czujniki. Mechatronika samochodowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czujniki. Mechatronika samochodowa
NiedostępnyBrak

Podręcznik akademicki z serii: Mechatronika samochodowa, opisujący zasadę działania, budowę i rodzaje czujników stosowanych w pojazdach samochodowych. Zawiera podstawowe informacje o pomiarach (pojęcia i definicje, sygnały pomiarowe, elementy toru pomiarowego, przetwarzanie analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe) oraz o czujnikach (indukcyjnych, hallotronowych, potencjometrycznych, termistorowych, termoelektrycznych, masowego natężenia przepływu, tensometrycznych, pojemnościowych, piezoelektrycznych, ultradźwiękowych, radarowych, lidarowych, fotoelektrycznych i elektrolityczno-rezystancyjnych). Opisy bogato zilustrowano w celu ułatwienia zrozumienia treści. Uwzględniono najnowsze rozwiązania konstrukcyjne.

53,60 zł
41,27 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,33 zł

Wróć do góry