hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.02.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 13 lutego 2009 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tylko miłość się liczy (Jan Twardowski), na drugim Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów (Gregory Goodell). Kolejny produkt to Język niemiecki. Repetytorium maturzysty (Golis Adrian, Golis Kamil, Lohn Anna) oraz Zamiana (Cezary Harasimowicz).
1
Tylko miłość się liczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko miłość się liczy
Dostępny87 szt.

Miłość to mój temat. Nieraz ludzie dziwią się, że ja, ksiądz, piszę tyle o miłości. Stale o niej słucham, wiem, jak jest ważna dla każdego. Cała moja wiara opiera się na Miłości, która dostrzega, że w każdym człowieku tkwi tęsknota za miłością. Każdy chce być szczęśliwy, a szczęście można spotkać, kiedy się kocha i jest się kochanym. Piszę o miłości w różnych objawach: młodego człowieka do młodej kobiety, i matki do dziecka. Zauważyłem, że człowiek stale pragnie kochać. Jest młody Werter i jest stary Werter. Cierpienia starego Wertera. Tęsknota za miłością tkwi w człowieku do końca życia. Dla mnie miłość jest dowodem na istnienie Boga. (Autor)

35,90 zł
22,62 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 13,28 zł

2
Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów
Dostępny101 szt.

„Nr 1” w USA i na świecie. Przetłumaczony na kilkanaście języków, obowiązkowy podręcznik wszystkich studentów szkół filmowych i unikalne kompendium wiedzy dla producentów filmowych. Wielokrotnie wznawiana na świecie edycja – po raz pierwszy wydana w wersji polskiej! Bezcenne źródło profesjonalnej wiedzy, pomysłów i wskazówek na każdym etapie przygotowania i realizacji produkcji – od opracowania biznes planu, wyboru i analizy scenariusza, strategii negocjowania kontraktów do produkcji i marketingu projektu... Sztuka produkcji filmowej wyjaśnia wszystko co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces jako producent. Podręcznik kładzie główny nacisk na tradycyjne praktyki i umiejętności biznesowe potrzebne w branży filmowej. Trafne anegdoty oraz nieocenione rady eksperta przemysłu filmowego umożliwią ci prowadzenie trwałego, nowoczesnego i dochodowego biznesu zarówno na lokalnym, jak i na międzynarodowym rynku. Będziesz zaglądać do niej za każdym razem, gdy nadejdzie pilna potrzeba, bądź trudny do rozwiązania problem.

75,00 zł
54,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 21,00 zł

3
Język niemiecki. Repetytorium maturzysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki. Repetytorium maturzysty
NiedostępnyBrak

Repetytoria maturzysty to książki, które zostały napisane przez nauczycieli, specjalistów ze swoich dziedzin. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom uczniów i nauczycieli. Nasze książki to najbardziej aktualne na rynku pozycje dla maturzystów. Nowe, ponieważ uwzględniają wszelkie zmiany w programach nauczania, mają przyjazną formę i zostały przetestowane przez uczniów. Warto je mieć, gdyż są one gwarancją sukcesów na maturze.

15,70 zł
10,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,71 zł

4
Zamiana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamiana
Dostępny8 szt.

Zamiana - komedia sextremalna " Zamiana to bajka o odwiecznej walce między rodzajem żeńskim, a męskim..."

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

Wróć do góry