hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.07.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 16 lipca 2009 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Podstawy logistyki. Podręcznik (Katarzyna Grzybowska), na drugim Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (Wojciech Witkowski). Kolejny produkt to Uzdrawiająca siła wody (Emoto Masaru, Fliege Jurgen) oraz Fraszki, pieśni, treny, psalmy (Jan Kochanowski).
1
Podstawy logistyki. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy logistyki. Podręcznik
Dostępny60 szt.

Podręcznik do logistyki stanowi kompletne i przekrojowe opracowanie z zakresu podstaw logistyki. Zawartość merytoryczna podręcznika zgodna jest z programem nauczania przedmiotu Podstawy logistyki, opracowanego przez MEN. Książka jest adresowana do osób kształcących się w zawodzie technik logistyk w technikach i szkołach policealnych, z pewnością będzie pomocna również studentom studiów I i II stopnia na kierunku lub specjalności Logistyka. Materiał podręcznika składa się z treści zasadniczej (wykładu teoretycznego) i treści uzupełniającej (przykłady metod i analiz, studia przypadku oraz treści zadań indywidualnych i grupowych). Wartościowym dodatkiem książki są pytania kontrolne po każdym zaprezentowanym materiale oraz pytania, ćwiczenia i słowa kluczowe po każdym rozdziale. Podręcznik zawiera również suplement w postaci polsko-angielskiego słownika terminologii gospodarczej dotyczącej logistyki. Nauczyciele biorący udział w konsultacjach podczas przygotowania podręcznika, zwracają uwagę na znakomity pomysł autorki podzielenia poszczególnych tematów na jednostki lekcyjne. Podręcznik jest napisany bardzo jasnym i zrozumiałym językiem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez autorkę podręcznika dla uczestników szkolenia, organizowanego przez wydawnictwo Difin pt. "Technik logistyk - zawód na topie". Prezentację i plan wynikowy można pobrać ze strony www.edukacja.difin.pl Materiały dla nauczycieli. Sukcesywnie w pakiecie podręczników dla technika logistyka ukażą się kolejne podręczniki: Transport i spedycja, cz. 1 i 2 Gospodarka zapasami i magazynem cz. 1,2 i 3 Systemy logistyczne cz. 1 i 2 Egzamin zawodowy. Testy i zadania z rozwiązaniami.

44,00 zł
36,08 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,92 zł

2
Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara
Dostępny40 szt.

Rabarbar staje się piratem coraz bardziej udomowionym – szybko wraca z morskich wypraw do swej żony Barbary i synka Krztynka, zajmuje się domem, chodzi na bale, a jego rodzina powiększa się o córeczkę oraz parę papużek. Jego burzliwe przygody mogą jednak niezmiennie rozśmieszyć czytelnika do łez.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

3
Uzdrawiająca siła wody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawiająca siła wody
Dostępny64 szt.

Woda - jak piszą autorzy - od pradawnych czasów jest symbolem duszy. Po lekturze tej książki rodzi się mocne przekonanie: woda nigdy nas nie z-wodzi. Wręcz przeciwnie - jest magazynem i nośnikiem prawdy o kosmosie oraz o mikrokosmosie, którym jest każda istota, a więc i ta myśląca. Woda jest bowiem niezwykłym misterium, którego głębię dopiero zaczynamy sobie uświadamiać.

47,00 zł
33,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,16 zł

4
Fraszki, pieśni, treny, psalmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fraszki, pieśni, treny, psalmy
Dostępny82 szt.

Wydanie Fraszek, pieśni, trenów kompletne, bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

14,99 zł
10,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

5
Cywilizacja Hathorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cywilizacja Hathorów
Dostępny48 szt.

Jesteśmy Hathorami. Przychodzimy w miłości, w dźwiękach nowej wyśnionej dla waszej Ziemi rzeczywistości. Jeśli jesteście gotowi zbudować nowy świat, zapraszamy was, byście towarzyszyli nam w podroży umysłu oraz serca. Jesteśmy waszymi starszymi braćmi i siostrami. Towarzyszymy wam w długim procesie waszej ewolucji na tej planecie. Jesteśmy z wami od eonów – byliśmy tu nawet w zapomnianym okresie, zanim w waszych pismach pojawiły się pierwsze wzmianki o naszej obecności. Naszą naturą jest energia i wielowymiarowość. Przybyliśmy tu z innego wszechświata poprzez Syriusza, który stanowi bramę do waszego Wszechświata. Z Syriusza przedostaliśmy się do waszego układu słonecznego oraz eterycznego wymiaru Wenus. W przeszłości działaliśmy za pośrednictwem Hator, staroegipskiej bogini płodności. Wywarliśmy wpływ na kilka wczesnych cywilizacji ziemskich, jesteśmy jednak cywilizacją międzygalaktyczną, która przekracza daleko granice znanego wam Wszechświata. Można powiedzieć, że jesteśmy cywilizacją wniebowstąpioną – grupą istot funkcjonujących w specyficznym polu wibracji. Także i wy posiadacie własną sygnaturę energetyczną. My jednak wibrujemy w szybszym tempie. Niezależnie od tego wszyscy jesteśmy częścią tajemnicy, częścią miłości, która spaja wszystkie wszechświaty. Rozwijaliśmy się podobnie jak wy, aż osiągnęliśmy poziom Jedynego Źródła wszystkich istniejących rzeczy. Dorastaliśmy w radości i w smutku, tak jak wy. W perspektywie nieograniczonej przestrzeni znajdujemy się nieco wyżej w spirali świadomości i przytomności. Dlatego możemy wam zaoferować to, czego się nauczyliśmy, jako przyjaciele, mentorzy i współwędrujący na ścieżce, która prowadzi wstecz do pamięci o Wszystkim Co Istnieje. Przeżywamy obecnie wielki czas uzdrowienia na wszystkich poziomach tego lokalnego układu słonecznego oraz we wszystkich królestwach – nie tylko ludzkich. A jednak to wy, ludzie, dzierżycie klucz do ewolucji i wniebowstąpienia waszej planety, Ziemi. Ten klucz wymaga od was wyboru wolnej woli. To, co wybierzecie lub czego nie wybierzecie, będzie miało wpływ na wiele królestw tego świata. Nastał niezwykle ważny moment w historii świadomości na tej planecie. Dzieje się coś, co nie zdarzyło się nigdy dotąd. Przyjmujemy z radością i zachwytem fakt, że znów możemy wam towarzyszyć i wkroczyć do waszej świadomości.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

6
Katowice plan miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katowice plan miasta
Dostępny5 szt.

Plan miasta w skali 1:20 000 Aktualna komunikacja Sygnalizacja świetlna Wysokości wiaduktów Hipermarkety

8,90 zł
6,23 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,67 zł

7
Co piszczy w trawie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,90 zł
5,11 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,79 zł

8
Świetlisty Wąż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świetlisty Wąż
Dostępny42 szt.

Książka ta nie jest wprawdzie kontynuacją dzieł Drunvalo Melchizedeka pt. Pradawna tajemnica Kwiatu Życia, tom I i II, oraz Życie w przestrzeni serca, lecz w naturalny sposób rozszerza informacje przekazywane we wcześniejszych opracowaniach. Tym razem Drunvalo skupia się na opisie procesu ruchu Kundalini Matki Ziemi w drodze do swojego nowego domu. Niegdyś jej siedzibą była Lemuria, potem przeniosła się na Atlantydę, a następnie do Himalajów. Każda jej przeprowadzka zmieniała nasze pojęcie odnośnie tego, co oznacza duchowość, płeć i serce. Tym razem Świetlisty Wąż przeniósł się w Andy. W Świetlistym Wężu Drunvalo opowiada historię swoich trzydziestopięcioletnich wysiłków w służbie dla Matki Ziemi. W książce tej podróżujesz z nim wokół świata, podczas gdy podąża on za swoim prowadzeniem oraz rosnącą wewnętrzną wiedzą. Jego opowieść jest żywym ciągiem ceremonii pomagających leczyć serca, łączyć energie, uzdrawiać pradawny brak równowagi, czy mówiąc krótko –wznosi naszą świadomość co do niepodzielności życia we wszechświecie. Pozwól, aby książka ta służyła Ci w wydobyciu głębokich wspomnień dotyczących tego, kim jesteś i dlaczego znalazłeś się w tym miejscu.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

9
Mit Erfolg zu Fit in Deutsch 2 (CD) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit Erfolg zu Fit in Deutsch 2 (CD)
NiedostępnyBrak

Pakiet testów i ćwiczeń dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do nowego egzaminu Goethe-Institut: Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2. Zawiera trening czterech sprawności na poziomie A1 i A2. Każdy z tomów składa się z ułożonych tematycznie 7 rozdziałów ćwiczeń i testów. Zbiór uwzględnia tematy wymagane do egzaminów: Familie, Freunde, Tiere, Freizeit, Hobbys, Sport, Spiele, Schule, Schulsachen, Lernen; Kommunikationsmittel, Unterhaltungsmedien; Essen und Trinken, Einkaufen, Gesundheit; Reisen, Ferien; Wohnen und Umwelt. Podręcznik nauczyciela oferuje wyjaśnienia zasad egzaminu i formularz odpowiedzi, rozwiązania i komentarze, transkrypcje nagrań, materiały do kopiowania, wskazówki do gier oraz jednojęzyczny słowniczek.

78,00 zł
70,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,80 zł

10
Single - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Single
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy intrygującą opowieść o pragnieniu przezwyciężenia samotności, o tym, jak nieoczekiwane wydarzenia zmuszają do odkrywania świata na nowo oraz o wyjazdach i powrotach z emigracji na prowincję. To portret współczesnych 30-latków, singli, oraz pokolenia ich ojców, dla których doświadczenie samotności po wielu latach małżeństwa jest szokiem.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

11
Systemy i sieci dostępowe x DSL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Systemy i sieci dostępowe x DSL
Dostępny4 szt.

Książka poświęcona systemom i sieciom dostępowym xDSL. W sposób kompleksowy ujęto w niej wszystkie te zagadnienia, które są niezbędne do zrozumienia działania tych systemów, w tym strukturę sieci abonenckich i ich właściwości, zjawiska związane z transmisją sygnałów cyfrowych, podstawy transmisji danych oraz rozwiązania zastosowane w systemach xDSL. Szczególny nacisk położono na omówienie systemów ADSL, ADSL2, ADSL2+, ADSL 2 Re oraz systemów VDSL i VDSL2. Książka przeznaczona dla szerokiego grona osób zajmujących się sieciami i systemami dostępowymi, zarówno ze środowiska akademickiego, w tym studentów i naukowców kierunków elektronika i telekomunikacja oraz informatyka, jak i instytutów naukowo-badawczych, laboratoriów pomiarowych, biur projektów, operatorów telekomunikacyjnych i firm teleinformatycznych.

62,00 zł
47,74 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,26 zł

12
Entre la protestation tragique ET LA REVOLTE DRAMATIQUE: Camus et Rostworowski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Entre la protestation tragique ET LA REVOLTE DRAMATIQUE: Camus et Rost...
NiedostępnyBrak

Pomysł jest równie ciekawy, co ryzykowny: porównać dzieła pisarzy, których właściwie wszystko dzieli, jedynie na tej podstawie, że są autorami sztuk, mających za bohaterów tę samą postać historyczną. Gdzie indziej znów intryga osnuta jest na kanwie bardzo podobnego wydarzenia, a podobieństwo, w co trudno uwierzyć, jest tak łudzące, że rzecz wywołała kiedyś dyskusję, czy aby przypadkiem nie chodzi tu o plagiat. Autorka porusza się wciąż na granicy tego ryzyka, jest świadoma, że warto podjąć takie ryzyko dla osiągnięcia celów bynajmniej nie wyimaginowanych. lecz rzeczywistych i istotnych, odsłaniających problem, którego waga nie może budzić wątpliwości.

30,50 zł
24,10 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,40 zł

13
Baśnie krajów bałtyckich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

14
Spadające gwiazdy małej Helenki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spadające gwiazdy małej Helenki
Dostępny38 szt.

Czy pasikonik może przeskoczyć przez płynący czas? Co robi Pan Twardowski na księżycu? O czym marzą Białe mrówki? Jak pocieszyć Płaczące Domki? Gdzie kryją się wszystkie odpowiedzi? Wsłuchajcie się w głosy bohaterów słuchowiska.

28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

15
Gdańsk, Gdynia, Sopot plan miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdańsk, Gdynia, Sopot plan miasta
Dostępny10 szt.

Gdańsk w skali 1:22 500 Gdynia, Sopot w skali 1:24 000 GPS

15,90 zł
11,29 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 4,61 zł

16
Beskid Żywiecki mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Żywiecki mapa turystyczna
NiedostępnyBrak

Mapa w skali 1:50 000 Szlaki turystyczne Ochrona przyrody, ciekawe miejsca Informacje krajoznawcze

10,30 zł
7,31 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 2,99 zł

17
Sequenzen Gramatyka języka niemieckiego w ćwiczeniach z płytą CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sequenzen Gramatyka języka niemieckiego w ćwiczeniach z płytą CD
Dostępny150 szt.

To ciekawie opracowana, nowoczesna gramatyka dostosowana do standardów Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. W podręczniku znajdują się różnorodne teksty do czytania i słuchania oraz ćwiczenia gramatyczne, które umożliwiają przygotowanie się do egzaminów Start Deutsch 1 i 2 oraz Zertifikat Deutsch.

39,40 zł
35,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,94 zł

18
Narracje o Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,50 zł
26,46 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,04 zł

19
Rocznik strategiczny 2008/2009 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rocznik strategiczny 2008/2009
Dostępny16 szt.

ROCZNIK STRATEGICZNY przedstawia i analizuje główne wydarzenia i tendencje w życiu międzynarodowym mijającego roku. Z polskiej perspektywy prezentowane są w ROCZNIKU istotne europejskie i globalne zagadnienia polityczne, militarne i gospodarcze.

51,50 zł
45,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,18 zł

20
Fiskalizm w dobrych czasach albo ekspansja gospodarcza czyli jak prześcignąć tłustego żółwia i dołączyć do tygrysów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiskalizm w dobrych czasach albo ekspansja gospodarcza czyli jak prześ...
Dostępny60 szt.

Autor analizuje zjawisko fiskalizmu, czyli nadmiernej roli państwa w gospodarce, obawiającej się w systemie kapitalistycznym zbyt dużym udziałem wydatków publicznych w dochodzie narodowym, co zawsze prowadzi do przesadnych obciążeń podatkowych, a w konsekwencji do zahamowania wzrostu gospodarczego. W wielu krajach proces konwergencji, tj. dochodzenia do poziomu państw najwyżej rozwiniętych, zatrzymał się w pół drogi właśnie za sprawą wysokiego stopnia fiskalizmu. Kazimierz Tarchalski opisuje i ocenia reformy systemowe, instytucjonalne i ekonomiczne w Polsce na tle zmian przeprowadzonych w krajach sukcesu gospodarczego. Wskazuje na relatywnie mało ambitny charakter polskich reform ? owocujących umiarkowanym wzrostem gospodarczym w porównaniu ze średnim wzrostem światowym w okresie poprzedzającym globalny kryzys finansowy.

36,80 zł
32,38 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,42 zł

21
Robinson Crusoe (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robinson Crusoe (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
NiedostępnyBrak

Wydanie Robinsona Crusoe kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Robinson ląduje na bezludnej wyspie. Musi się zatroszczyć o jedzenie, mieszkanie, ubiór, brak mu najpotrzebniejszych rzeczy. Jest sam, zdany tylko na siebie. Czy cywilizowany człowiek może przeżyć w ekstremalnych warunkach, gdzie ma do dyspozycji tylko potęgę natury? Czy przyroda jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

22
Berlin plan miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin plan miasta
Dostępny34 szt.

Mapa w skali 1:22 000 Spis ulic Szczegółowe centrum Komunikacja miejska

14,90 zł
10,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,47 zł

23
2 pułk artylerii lekkiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2 pułk artylerii lekkiej
NiedostępnyBrak

Powstanie pułku i jego udział w walkach o niepodległość Pułk w okresie międzywojennym

19,90 zł
14,13 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,77 zł

24
Ortograffiti Karty ortomagiczne Polisensoryczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortograffiti Karty ortomagiczne Polisensoryczne
NiedostępnyBrak

Karty ortomagiczne- jako pomoc terapeutyczna.

62,35 zł
54,24 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,11 zł

25
Na Zachód od Wschodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na Zachód od Wschodu
NiedostępnyBrak

Prezentowany tom jest próbą analizy postaw społecznych w Polsce i w Niemczech po zmianach politycznych po roku 1989. Ewa Łepkowska porównuje obraz społeczeństwa polskiego i niemieckiego w literaturze pokolenia autorów urodzonych po roku 1960. Katarzyna Górska zwraca uwagę na kwestię ?szoku cywilizacyjnego" związanego ze zmianą ustrojową w Polsce i dawnych Niemczech Wschodnich. Obie prace tworzą interesujący obraz przeobrażeń dawnej wschodnioeuropejskiej mentalności. - z recenzji prof. Piotra Mitznera

30,50 zł
21,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,54 zł

26
Kronika papieży i cesarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika papieży i cesarzy
NiedostępnyBrak

W drugiej połowie XIX w. kronika Marcina Polaka otrzymała edycję krytyczną w ramach serii Scriptores słynnego niemieckiego wydawnictwa źródłowego Monumenta Germaniae Historica. To skądinąd pozytywne wydarzenie stało się jednocześnie przyczyną głębokiej niełaski, w jaką kronikarz popadł wśród pozytywistycznie nastrojonych historyków. Osądzona jako nieciekawa, wtórna, bałamutna i pełna bajek i wymysłów Kronika Marcina Polaka została zepchnięta na bok i zapomniana. Jedynie w fachowych podręcznikach omawiających historiografię średniowieczną pojawiały się krótkie i niezbyt pochlebne opinie na jej temat. To niesprawiedliwe nastawienie ówczesnych historyków uniemożliwiło Marcinowi Polakowi powtórne zaistnienie w świadomości czytelników na całe stulecie. Dopiero długo po drugiej wojnie światowej ukazały się pierwsze artykuły niemieckiej uczonej Anne-Dorothee von den Brincken, która w poważny sposób podjęła bogatą problematykę związaną z twórczością Marcina, a następnie zainteresowali się tą tematyką inni historycy, w tym także polscy. Ambicją autorów niniejszego przekładu jest wprowadzenie na powrót w szeroki obieg czytelniczy tego wybitnego dzieła, pierwszego powszechnie uznanego polskiego wkładu w kulturę europejską. - fragment Wstępu Jacka Soszyńskiego

36,80 zł
25,76 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,04 zł

27
Beskid Żywiecki. Mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Żywiecki. Mapa turystyczna
Dostępny3 szt.

Mapa w skali 1:50 000 Plany miast w skali 1:20 000 Szlaki turystyczne Ochrona przyrody, ciekawe miejsca Informacje krajoznawcze

15,90 zł
11,29 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 4,61 zł

28
29 pułk artylerii lekkiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29 pułk artylerii lekkiej
Dostępny97 szt.

29 pułk artylerii lekiej - zeszyt z cyklu "Zarys historii wojennej pułków polskich w kampanii wrześniowej".

19,90 zł
14,13 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,77 zł

29
Interwencjonizm czyli władza a rynek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interwencjonizm czyli władza a rynek
Dostępny4 szt.

Konsumenci nie są wszechwiedzący, ale dysponują bezpośrednimi sposobami uzyskania wiedzy. Kupują pewien produkt żywnościowy na śniadanie, lecz im nie smakuje, więc go więcej nie kupią. Kupują samochód pewnej marki, lecz nie jeździ nim się wystarczająco dobrze, więc kupią inny. W obu przypadkach dzielą się ze znajomymi swoją nowo nabytą wiedzą. Inni konsumenci wspierają finansowo organizacje konsumenckie, które im mogą doradzać lub ich ostrzegać. Lecz we wszystkich przypadkach konsumenci mogą skorzystać z bezpośredniego testu jakości produktów w postaci wyników ich użytkowania. Firma, która zaspokaja potrzeby konsumentów, rozwija się i prosperuje, a firma, które temu zadaniu nie może sprostać, wypada z interesu.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

30
Historia. Testy maturalne, poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia. Testy maturalne, poziom podstawowy i rozszerzony
NiedostępnyBrak

Zestaw testów egzaminacyjnych z historii – niezastąpiona pomoc dla maturzysty! • W 100 % zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z historii! • Testy próbne na poziom podstawowy i na poziom rozszerzony! • Ponad 300 zadań wszystkich typów, z którymi możesz się spotkać na maturze! • Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać wszystkie typy zadań! • Tematy zadań dobrane tak, aby powtórzyć cały materiał niezbędny do zdania matury!

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

31
Hamlet Williama Szekspira - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hamlet Williama Szekspira
Dostępny150 szt.

– Szczegółowe i obszerne streszczenie, – dokładna analiza, – charakterystyka bohaterów, – ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, – przykładowe zagadnienia, – testy sprawdzające z kluczem, – krzyżówki, – przejrzysty układ , – pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury.

5,90 zł
5,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,47 zł

32
Opieka nad kobietą ciężarną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opieka nad kobietą ciężarną
Dostępny80 szt.

W książce omówiono takie zagadnienia, jak: - prawna ochrona macierzyństwa w Polsce - ciąża prawidłowa - opieka przedporodowa - styl życia kobiety ciężarnej - dieta w okresie ciąży - dolegliwości występujące w okresie ciąży i sposoby radzenia sobie z nimi - wybrane stany ryzyka ciążowego - psychoprofilaktyka

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

33
Zahir - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zahir
Dostępny352 szt.

Ester, żona znanego pisarza, znika bez wieści. Czy została porwana, zamordowana, czy uciekła z kochankiem? Dlaczego nie daje znaku życia? Jak po dziesięciu latach małżeństwa mogła odejść bez słowa? On próbuje ułożyć sobie życie bez niej, wiąże się z inną kobietą, pisze kolejną powieść. Jednak nie potrafi zapomnieć. Ester staje się jego obsesją, jego Zahirem. Wokół niej krążą wszystkie jego myśli. By ją odnaleźć, musi wyruszyć na stepy Azji Środkowej, w długą podróż, która pozwoli mu na nowo narodzić się dla miłości.

44,00 zł
34,76 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,24 zł

34
Przejaw karmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przejaw karmy
Dostępny5 szt.

Człowiek widzący nadzmysłowo nie powinien się ograniczać do mówienia o tym tylko takim ludziom, którzy również widzą już świat nadzmysłowy. Musi on kierować swe słowa do wszystkich ludzi, bo mówi o rzeczach, które obchodzą każdego człowieka. Co więcej, wie on dobrze, że nikt bez znajomości tych rzeczy nie może się stać "człowiekiem" w prawdziwym tego słowa znaczeniu. R.Steiner 1861-1925

38,00 zł
33,82 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,18 zł

35
Szybki kurs debiutow - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybki kurs debiutow
Dostępny8 szt.

Pewnie poszukujesz książki pt. " Jak wygrać partię w debiucie" lub " Jak osiągnąć przewagę już w otwarciu" ? Niestety jest " Jak rozpocząć partię szachową". Dlaczego? Dowiesz się z kart tego opracowania. Poznanie debiutów jest niezbędne, by prowadzić prawidłowo grę już od pierwszych posunięć, co ułatwia dobrą grę w środkowej fazie partii.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

36
72 pułk piechoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
72 pułk piechoty
Dostępny7 szt.

Rodowód pułku Pułk w okresie międzywojennym Pułk w kampanii wrześniowej 1939 roku Obsada personalna 72. Pp im. Płk Dionizego Czachowskiego w dniu 1 IX 1939 roku

13,00 zł
9,23 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 3,77 zł

37
Twoje prawo do bogactwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

Wróć do góry