hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.08.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 27 sierpnia 2009 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Z legend dawnego Egiptu (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Bolesław Prus), na drugim Obudź w sobie olbrzyma (Anthony Robbins). Kolejny produkt to Miłosierdzie gminy, Mendel Gdański (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Maria Konopnicka) oraz Hebrajski. Kurs podstawowy + 2 CD (praca zbiorowa).
1
Z legend dawnego Egiptu (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z legend dawnego Egiptu (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny146 szt.

Wydanie Z legend dawnego Egiptu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

6,95 zł
4,87 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 2,08 zł

2
Obudź w sobie olbrzyma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudź w sobie olbrzyma
Dostępny173 szt.

Anthony Robbins – niezwykłe zjawisko w kręgach amerykańskiej nauki ostatnich lat – uchodzi za człowieka, który osiągnął szczyty możliwości wnikania w ludzkie wnętrze. W ciągu dekady ponad milion ludzi zainwestowało, z powodzeniem, w książki, kasety audio i wideo z materiałami jego autorstwa. Robbins jest pierwszym pośród pionierskich ekspertów od tzw. psychologii zmian w USA. Z wielkim sukcesem kieruje założonymi przez siebie dziewięcioma firmami. Jest wziętym, wysoko cenionym konsultantem świata biznesu, rządu USA i rządów innych krajów. W książce Obudź w sobie olbrzyma odsłania przed nami metody i techniki, które opanował w najwyższym stopniu, pozwalające mu po mistrzowsku obcować z ludzką psychiką. Na kartach swej obszernej pracy wykłada klarownie i przekonywająco, jak wykrzesać z siebie wystarczająco dużo siły, mieć wpływ na swój stan umysłowy, emocjonalny, fizyczny i materialny. Krok po kroku wprowadza nas w tajniki samodoskonalenia, pozwalając dotrzeć do wyznaczania celu, dziś majaczącego gdzieś za mgłą. „Ocknij się i zacznij kontrolować całe swoje życie” – namawia Robbins. „Ujarzmij siły, które kształtują Twoje przeznaczenie”.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

3
Miłosierdzie gminy, Mendel Gdański (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosierdzie gminy, Mendel Gdański (wydanie z opracowaniem i streszcze...
Dostępny31 szt.

Wydanie Miłosierdzia gminy, Mendla Gdańskiego kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9,85 zł
6,90 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 2,95 zł

4
Hebrajski. Kurs podstawowy + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hebrajski. Kurs podstawowy + 2 CD
Dostępny3 szt.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka hebrajskiego. Polecamy go także wszystkim tym, których fascynują tradycje, język, historia i kultura Izraela. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, poszukasz pracy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Izraela. W skład kursu wchodzą: – książka, – dwie płyty audio. Książka zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o Jerozolimie, Morzu Martwym, rozwoju technologii oraz obowiązkowej służbie wojskowej. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy. Dodatkowo jedna z lekcji poświęcona jest kontaktom biznesowym, w tym zawieraniu transakcji, składaniu ofert, organizowaniu targów. Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową hebrajską wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki. Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

5
Nasza szkapa (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasza szkapa (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny29 szt.

Wydanie Naszej szkapy kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

8,90 zł
6,23 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,67 zł

6
Grażyna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grażyna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny93 szt.

Wydanie Grażyny kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9,95 zł
6,97 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 2,98 zł

7
Sachem (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sachem (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny26 szt.

Wydanie Sachema kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

7,90 zł
5,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,37 zł

8
Dwa teatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa teatry
NiedostępnyBrak

Dwa teatry to komedia w 3 aktach, dramat Jerzego Szaniawskiego, który powstał w 1945 r., wystawiony w Krakowie w 1946 r., wydany tamże w 1947 r. (razem z Mostem). Sztuka przedstawia koncepcję teatru tworzoną już we wcześniejszych dramatach Szaniawskiego, a ostatecznie ukształtowaną przez doświadczenia lat okupacji

4,10 zł
2,87 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,23 zł

9
Matematyka. Poziom podstawowy. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygotowujących do nowej matury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Poziom podstawowy. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygotow...
Dostępny17 szt.

Matematyka. Poziom podstawowy. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygotowujących do nowej matury jest pierwszą częścią zbioru zadań maturalnych. Zawiera 12 zestawów egzaminacyjnych (odpowiadających pierwszemu arkuszowi maturalnemu) oraz rozwiązania tych zadań i model ich oceniania. Zadania zostały starannie dobrane i opracowane w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych z matematyki obowiązujące na zewnętrznej maturze w roku 2005 i w latach następnych. Samodzielne rozwiązywanie zestawów egzaminacyjnych i ich analiza w oparciu o autorskie odpowiedzi jest doskonałym treningiem przed zewnętrznym egzaminem maturalnym, który będzie jednocześnie egzaminem wstępnym na wiele kierunków studiów. Druga część książki zawiera zestawy zadań egzaminacyjnych (odpowiadających drugiemu arkuszowi maturalnemu) przygotowujących do nowej matury z matematyki zdawanej na poziomie rozszerzonym.

25,00 zł
18,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

10
Oni mieli naście lat... Piosenki powstańcze + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oni mieli naście lat... Piosenki powstańcze + CD
NiedostępnyBrak

Ta wyjątkowa książka przedstawia współczesnym nastolatkom ich rówieśników, których dzieciństwo przypadło na lata II wojny światowej. Wielu z nich nie dane było wejść w dorosłe życie. Zostały po nich wspomnienia, zdjęcia, na których najczęściej widzimy ich uśmiechnięte pogodne twarze. W książce znajdują się najbardziej znane piosenki powstańcze wraz z nutami, zdjęcia, dokumenty, wiersze o tych, którzy mieli wtedy naście lat, fragmenty pamiętników oraz komiks, który opowiada piękną legendę z okresu Powstania Warszawskiego. Na płycie CD znajduje się 11 utworów, które wraz z fragmentami wierszy tworzą artystyczną całość.

24,90 zł
17,68 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,22 zł

11
Wielką czy małą literą? Mały słownik użycia wielkich liter w polskich tekstach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielką czy małą literą? Mały słownik użycia wielkich liter w polskich ...
Dostępny5 szt.

Słownik pomaga poznać ogólne i szczegółowe zasady pisowni wielką i małą literą, a co najważniejsze, czyni to w sposób niezwykle pomocny dla czytelnika. We wstępie znajdziemy zestaw wszystkich koniecznych reguł, zaś poszczególne hasła słownikowe pokazują niejako te reguły w praktyce przedstawiają użycie wyrazów w kontekstach, odkrywają, kiedy i z jakiego względu powinniśmy zastosować wielką literę. Zainteresowanie autorek współczesną ortografią polską wyrosło z ich naukowych i badawczych obserwacji współczesnej polszczyzny i jej przemian. Aldona Skudrzyk (Uniwersytet śląski) jest między innymi autorką monografii dotyczącej poziomu piśmienności młodych użytkowników języka, zaś Krystyna Urban (Instytut Języka Polskiego PAN) w swych rozprawach naukowych zajmuje się między innymi świadomością językową współczesnych Polaków.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

12
Rozmówki dla wyjeżdżających do pracy. Polsko-angielskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki dla wyjeżdżających do pracy. Polsko-angielskie
NiedostępnyBrak

Książka zawiera: • Użytkowy zapis fonetyczny języka angielskiego • Przydatne słownictwo • Słownictwo dotyczące podróży • Zakwaterowanie • Poszukiwanie pracy i uzgadnianie warunków zatrudnienia • Praca, Pieniądze. Gastronomia, Zakupy, Czas wolny, Usługi • Komunikaty • Powszechnie używane skróty • Formularze zgłoszeniowe pracownika • Orientacyjne ceny w supermarketach

24,00 zł
19,44 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,56 zł

13
Historia żółtej ciżemki (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia żółtej ciżemki (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny30 szt.

Wydanie Historii żółtej ciżemki kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

14,95 zł
10,47 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,48 zł

14
Matematyka. Poziom rozszerzony. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygotowujących do nowej matury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Poziom rozszerzony. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygoto...
Dostępny14 szt.

Matematyka. Poziom rozszerzony. Zestawy zadań egzaminacyjnych przygotowujących do nowej matury jest drugą częścią zbioru zadań maturalnych. Zawiera 12 zestawów egzaminacyjnych (odpowiadających drugiemu arkuszowi maturalnemu) oraz rozwiązania tych zadań i model ich oceniania. Zadania zostały starannie dobrane i opracowane w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych z matematyki obowiązujące na zewnętrznej maturze w roku 2005 i w latach następnych. Samodzielne rozwiązywanie zestawów egzaminacyjnych i ich analiza w oparciu o autorskie odpowiedzi jest doskonałym treningiem przed zewnętrznym egzaminem maturalnym, który będzie jednocześnie egzaminem wstępnym na wiele kierunków studiów.

27,00 zł
20,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,75 zł

15
Dobra pani (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra pani (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny22 szt.

Wydanie Dobrej pani kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9,89 zł
6,92 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,97 zł

Wróć do góry