hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.08.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 30 sierpnia 2009 roku.
1
Słowo Boga jest blisko Ciebie. Karty pracy dla klasy 1 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowo Boga jest blisko Ciebie. Karty pracy dla klasy 1 szkoły podstawo...
NiedostępnyBrak

Karty pracy dla uczniów pierwszej klasy gimnazjum prezentują treści w atrakcyjny sposób. Napisane są komunikatywnym językiem, są dostosowane do możliwości percepcyjnych ucznia. Umożliwiają pracę z uczniem słabszym i zdolnym. Kładą nacisk na podmiotowość ucznia, prowadzą ucznia do samodzielnego odkrywania i formułowania treści. Porządkują i utrwalają wiedzę. Gwarantują rozwój umiejętności i twórczych postaw. Pobudzają do wielokierunkowej aktywności, zachęcają do samokształcenia, dają margines swobodnego działania.

19,90 zł
17,11 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,79 zł

2
Duden Słownik obrazkowy niemiecko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duden Słownik obrazkowy niemiecko-polski
NiedostępnyBrak

384 tablice z rysunkami, w tym kilka barwnych, objaśniają lepiej niż wszelkie definicje 27 500 słów niejednokrotnie bardzo specjalistycznych. Mamy tu człowieka i jego środowisko, wszechświat, naukę, świat zwierząt i roślin, przemysł i rzemiosło, środki komunikacji, budowę pojazdów, sztukę drukarską, teatr, film itp. Każde hasło niemieckie ma swój odpowiednik polski. Indeksy alfabetyczne w obu językach pozwalają na szybkie odnalezienie hasła i rysunku.

101,60 zł
71,12 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 30,48 zł

Wróć do góry