hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.09.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 8 września 2009 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Balladyna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Juliusz Słowacki), na drugim Ciąża. Instrukcja obsługi (Sarah Jordan, David Ufberg). Kolejny produkt to Pies. Instrukcja obsługi (David Brunner, Sam Stall) oraz Język polski. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń. Reforma 2009.
1
Balladyna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balladyna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny268 szt.

Wydanie Balladyny kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Dwie bohaterki: anioł i zbrodniarka; dwa uczucia: miłość i nienawiść; dwie postawy: oddanie i żądza władzy. W zaciszu wiejskiej chatki żyją dwie śliczne dziewczyny i ich matka. Nic nie zwiastuje mającej nadejść tragedii. Wróżka Goplana, która pragnie tylko spełnić swoją miłość do Grabca, nie ma jeszcze pojęcia, jak bardzo zaszkodzi mieszkańcom okolicy. Malinowy turniej rozpoczyna pasmo zbrodni, którymi tytułowa bohaterka dramatu unicestwi samą siebie.

12,98 zł
9,09 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,89 zł

2
Ciąża. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciąża. Instrukcja obsługi
Dostępny36 szt.

Nareszcie! Wyczerpujący przewodnik po wolnej od zmartwień ciąży! Sprowadzenie dziecka na świat to jeden z decydujących życiowych momentów. I nie można go obejść: bycie w ciąży może przygniatać! Na szczęście mamy dla was instrukcję obsługi, w której znajdziecie odpowiedzi na wszystkie palące pytania: • Czy poranne mdłości kiedyś się skończą? • Jak duże jest dziecko w 26 tygodniu ciąży? • Czy normalny jest apetyt na śledzie? • Jak się wystrzegać niechcianych łap na moim brzuchu? • Czy kiedykolwiek dane mi jeszcze będzie przespać spokojnie całą noc? Te i inne kwestie rozwieją doświadczeni autorzy poradnika: mama-weteranka Sarah Jordan i certyfikowany ginekolog położnik [oraz ojciec trzech pociech] dr David Ufberg.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3
Pies. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies. Instrukcja obsługi
NiedostępnyBrak

Nareszcie! Podręcznik psiej technologii dla początkujących! Plamy moczu na dywanie. Ujadanie przez całą noc. Wprawiająca w zakłopotanie czynność, którą pies robi na nodze właściciela. Z powodu tych oraz wielu innych zachowań niejednokrotnie mieliście ochotę zawołać: „Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego psa?!”. Teraz, na szczęście, taka instrukcja już istnieje. Z pomocą wskazówek typu „krok po kroku” oraz przejrzystych wykresów będziecie umieli odpowiedzieć sobie na setki najczęściej zadawanych pytań: • Która rasa wchodzi w najlepszą relację z dziećmi? • Jak mogę zaprogramować swój model na przynoszenie przedmiotów? • Dlaczego nos mojego psa jest zawsze wilgotny? Rolę przewodników po psim świecie objęli: sławny weterynarz dr. David Brunner oraz uznany autor poradników Sam Stall, którzy połączyli swe wysiłki, aby udzielić pożytecznych rad zarówno nowym, jak i doświadczonym właścicielom czworonogów.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

4
Język polski. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń. Reforma 2009 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń. Reforma 2009
NiedostępnyBrak

Zeszyty ćwiczeń to kolejny element zestawu edukacyjnego do nauczania języka polskiego w gimnazjum. Publikacja jest bogato ilustrowana i zawiera wiele ciekawych i zróżnicowanych pod względem stopnia trudności ćwiczeń, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.Większość ćwiczeń skonstruowanych jest tak jak ćwiczenia rozwiązywane na egzaminie kończącym etap szkoły gimnazjalnej.

19,60 zł
17,05 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,55 zł

5
Promocja zdrowia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja zdrowia
Dostępny150 szt.

Rola i zakres promocji zdrowia są potencjalnie nieograniczone, a we współczesnych systemach ochrony zdrowia przypisuje się jej, coraz większe znaczenie. Promocja zdrowia w swojej najprostszej formie oznacza poprawianie zdrowia. Jest to podstawowy aspekt pielęgniarstwa i innych profesji opieki zdrowotnej oraz jedno z najważniejszych zadań w dziedzinie zdrowia. Dotychczasowe idee i perspektywy rozwoju promocji zdrowia wyznaczają nowe zadania dla pielęgniarek i położnych. Do chwili obecnej nie było podręcznika, który obejmowałby zagadnienia z zakresu promocji zdrowia przeznaczonego dla pielęgniarek i położnych. Niniejsza książka skierowana jest przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Czynne zawodowo pielęgniarki i położne również znajdą tu treści, które będą użyteczne w ich codziennej pracy. Celem autorów podręcznika jest przede wszystkim przygotowanie Czytelników do twórczego włączenia się w realizację szeroko rozumianej promocji zdrowia. Zawarte treści nie wyczerpują całego spektrum problemów. Interdyscyplinarność i złożoność zagadnień związanych z promocją zdrowia powinny być inspiracją do dalszych poszukiwań. Podręcznik powstał przy udziale pracowników naukowo-dydaktycznych ośrodków akademickich z całej Polski, co pozwoliło na ukazanie zagadnień z perspektywy różnych doświadczeń.

59,00 zł
56,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,95 zł

6
Organizacja pracy. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja pracy. Część 1
NiedostępnyBrak

W podręczniku wyjaśniono podstawowe pojęcia dotyczące hotelarstwa. Sklasyfikowano i scharakteryzowano bazę noclegową, wyposażenie techniczne hotelu oraz rodzaje usług hotelarskich. Omówiono zadania, organizację i technikę pracy recepcji. Ponadto przedstawiono podstawowe wymagania dotyczące kultury i etyki w hotelarstwie. Treść uzupełniają pytania testowe oraz pytania i zadania do samodzielnego wykonania. Podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik hotelarstwa na poziomie technikum i szkoły policealnej. Rok dopuszczenia: 2009

38,40 zł
33,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,61 zł

7
Kot. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot. Instrukcja obsługi
Dostępny5 szt.

Nareszcie! Podręcznik dla początkujących w dziedzinie technologii kotowatych! Podrapane meble. Martwe myszy na schodach. Kłaki na ubraniach. To wystarczy, byś krzyczał: „Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego kota?!”. Oto - w końcu! – taka instrukcja się pojawiła. Dzięki szczegółowym wyjaśnieniom i pomocnym schematom zamieszczonym w poradniku uzyskasz odpowiedź na często zadawane pytania: • Jaki gatunek najlepiej się nadaje do wychowywania w towarzystwie psów? • Jak konserwować elementy zewnętrzne zwierzęcia, by zachować je w nieskazitelnym stanie? • Dlaczego mój model zawsze pije wodę z wanny? Nieważne, czym się martwisz, ponieważ dzięki znanemu weterynarzowi dr Davidowi Brunnerowi i uznanemu pisarzowi Samowi Stall, odnajdziesz odpowiedź. Wspólnie udzielają wielu cennych rad nie tylko świeżo upieczonym, ale także doświadczonym użytkownikom kotów.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

Wróć do góry