hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2009.12.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 15 grudnia 2009 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niemiecki. Kurs podstawowy. Poziom A1-A2 + 2 CD (praca zbiorowa), na drugim Psychologia mas wobec faszyzmu (Wilhelm Reich). Kolejny produkt to Transport i spedycja. Część 2. Spedycja (Radosław Kacperczyk) oraz Gospodarka zapasami i magazynem. Część 2. Zarządzanie magazynem (Katarzyna Grzybowska).
1
Niemiecki. Kurs podstawowy. Poziom A1-A2 + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Kurs podstawowy. Poziom A1-A2 + 2 CD
NiedostępnyBrak

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ilustrowane ciekawostki „Niemiecki. Kurs podstawowy” przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka niemieckiego. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Niemiec. W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami. Książka zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, dodatkowe słownictwo, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych. Wysokiej jakości nagrania (148 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki! „Niemiecki. Kurs podstawowy” jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie! Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

2
Psychologia mas wobec faszyzmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia mas wobec faszyzmu
Dostępny17 szt.

Psychologia mas wobec faszyzmu w obecnej wersji powstawała jeszcze przed 1933 rokiem, jak i potem, aż do lat 40 XX wieku. Dlatego zawiera nawiązania do późniejszej, słynnej koncepcji Reicha - teorii energii biologicznej, orgonu. Wbrew tytułowi jest rozprawą nie tylko z faszyzmem, lecz także z komunizmem, a nawet z wszelką w ogóle polityką, którą Reich wywodzi jako zjawisko negatywne ze stłumienia orgonu w "masach pracujących".

52,00 zł
36,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,60 zł

3
Transport i spedycja. Część 2. Spedycja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transport i spedycja. Część 2. Spedycja
Dostępny62 szt.

Podręcznik stanowi kompendium podstawowej wiedzy z zakresu spedycji. W książce przedstawiono zasadnicze pojęcia i zasady związane z działalnością spedycyjną, charakterem usług spedycyjnych i rodzajami spedycji. Autor rzeczowo omówił czynności składające się na spedycję, m.in.: przyjmowanie zleceń, zawieranie umów o przewóz, dobór środków transportowych, przygotowywanie przesyłki do przewozu, nadawanie, przekazywanie i odbiór, ubezpieczenie przesyłki, sporządzenie dokumentacji transportowej itd. Podręcznik zawiera również wiadomości z zakresu usług spedycyjnych, m.in.: organizacja przewozów różnymi środkami transportowymi i różnorodnych ładunków (np. ciężkich, niebezpiecznych), prowadzenie regularnej samochodowej komunikacji towarowej itd. W publikacji omówione zostały prawne, organizacyjne i ekonomiczne aspekty działania przedsiębiorstwa spedycyjnego. Nie zabrakło w niej także zagadnień dotyczących międzynarodowego wymiaru działalności spedycyjnej (polityka spedycyjna państw Unii Europejskiej, proces spedycyjny w eksporcie i imporcie towarów, narzędzia polityki spedycyjnej w wymianie handlowej itd.

21,00 zł
17,22 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,78 zł

4
Gospodarka zapasami i magazynem. Część 2. Zarządzanie magazynem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka zapasami i magazynem. Część 2. Zarządzanie magazynem
Dostępny52 szt.

W podręczniku całościowo wyjaśniono zagadnienia dotyczące zarządzania magazynem w przedsiębiorstwie. W komunikatywny sposób zaprezentowano praktyczną wiedzę z zakresu realizacji procesu magazynowego i efektywnego zarządzania magazynem. Treści nauczania ujęto w dziesięciu rozdziałach: - Wprowadzenie do zarządzania magazynem, - Proces magazynowania od A do Z, - Rozplanowanie magazynu, - Rozmieszczenie towaru w magazynie, - Wyposażenie techniczne magazynu, - Magazyn wysokiego składowania, - Inwentaryzacja w magazynie, - Przepisy BHP, - Analiza wydajności i kosztów magazynowania, - Systemy informatyczne zarządzające magazynem.

30,00 zł
24,60 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,40 zł

5
Zaawansowana krav maga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaawansowana krav maga
NiedostępnyBrak

Podręcznik realistycznych technik walki i rygorystycznego treningu kondycyjnego autorstwa amerykańskiego eksperta ds. treningu kondycyjnego i technik krav maga. Zgodnie z zasadami stosowania siły adekwatnej do ataku i wykorzystywania naturalnych instynktów obronnych każdy może opanować techniki krav maga bez względu na siłę, wzrost, wiek czy płeć. W podręczniku technik zaawansowanych David Kahn wyjaśnia: - jak obezwładnić napastnika - pracę stóp, przejmowanie kontroli nad napastnikiem i taktykę - zasady samoobrony kobiet Rozsądek, zastosowanie podstawowych środków zaradczych i manifestowanie pewności siebie zmniejszają zagrożenie atakiem. Kiedy jednak znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, lekcje Davida Kahna pomogą ci pokonać napastnika i zapewnią bezpieczeństwo. Ćwiczenie tych technik to zarazem trening kondycyjny rozwijający mięśnie, poprawiający refleks i ogólną sprawność fizyczną.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6
Gospodarka zapasami i magazynem. Część 3. Zbiór ćwiczeń z rozwiązaniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka zapasami i magazynem. Część 3. Zbiór ćwiczeń z rozwiązaniam...
Dostępny16 szt.

Zbiór ćwiczeń z rozwiązaniami stanowi trzecią część kompletu podręczników do przedmiotu Gospodarka zapasami i magazynem. Autorka integruje w nim zagadnienia szczegółowo omówione w podręcznikach Zapasy i Zarządzanie magazynem. Podręcznik stanowi zbiór ćwiczeń, zadań oraz tekstów studiów przypadków służących do przeanalizowania i rozwiązania indywidualnie lub grupowo.

22,00 zł
18,04 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,96 zł

Wróć do góry