hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.02.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 21 lutego 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o., na drugim Paleta P1 barwa linia rysunek Tarcze ćwiczeń (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Paleta S3, środowisko. Tarcze do ćwiczeń (praca zbiorowa) oraz Onomastykon Biblii Hebrajskiej i Nowego Testamentu (Sielicki Krzysztof).
1
Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o.
NiedostępnyBrak

W biznesie wygrywa ten, kto lepiej zna prawo. Masz w ręku jeden z pięciu tomów, które razem - niczym elementy układanki - konstytuują kompletną strategię: Jak wygrać i - przede wszystkim - jak przetrwać w grze biznesowej. Przed Tobą salvus conductus - list żelazny członka zarządu i prezesa spółki z o.o.

103,95 zł
87,32 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 16,63 zł

2
Paleta P1 barwa linia rysunek Tarcze ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta P1 barwa linia rysunek Tarcze ćwiczeń
NiedostępnyBrak

Tarcze ćwiczeń P1 to komplet 12 tarcz do Palety przeznaczony dla dzieci w klasach 0-III. Służy utrwaleniu i usystematyzowaniu podstawowych pojęć języka plastyki: potoczne nazwy barw, cechy barw - jakość, jasność, nasycenie i temperatura - linia jako podstawowy element rysunku, forma plastyczna. Ćwiczenia zawarte na tarczach przybliżają dzieciom różne funkcje nazw kolorów: opisowa i symboliczna. Pogłębiają wiedzę dzieci o figurach geometrycznych: prostych i złożonych, przybliżają pojęcie modułu, jako pojedynczego elementu struktury przedmiotu. Rozwijają koncentrację, uwagę i spostrzegawczość.

26,00 zł
22,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

3
Paleta S3, środowisko. Tarcze do ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta S3, środowisko. Tarcze do ćwiczeń
Dostępny4 szt.

Tarcze ćwiczeń S3 to komplet 12 tarcz tematycznie dotyczących środowiska. Dzieci uczą się rozpoznawania zwierząt i roślin, wyróżniania ich charakterystycznych cech, przyporządkowania miesięcy porom roku; zdobywają interesujące wiadomości dotyczące obiegu wody w przyrodzie i poznają warstwową budowę lasu. Ćwiczenia przybliżają dzieciom zagadnienia ekologiczne, poświęcone ochronie wybranych gatunków roślin i zwierząt, parkom narodowym i obszarom zagrożenia ekologicznego w Polsce. Oryginalne rozwiązania graficzne nie dają dziecku gotowych odpowiedzi, a jednak w trafny sposób na nie naprowadzają. Barwne ilustracje dostarczają dziecku właściwych wrażeń estetycznych, rozwijają wrażliwość i inspirują do własnych prób plastycznych.

26,00 zł
22,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

4
Onomastykon Biblii Hebrajskiej i Nowego Testamentu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Onomastykon Biblii Hebrajskiej i Nowego Testamentu
Dostępny3 szt.

Zapisy nazw własnych obiektów wzmiankowych w Biblii mają ogromne znaczenie dla geografii historycznej krajów biblijnych. Wszystkie są niezwykle ważne dla głębszego i bardziej wszechstronnego poznania językoznawstwa biblijnego. ONOMASTYKON stanowi pierwszą, zakrojoną na tak szeroką skalę, systematyzację zapisu biblijnych nazw własnych w języku polskim.

120,00 zł
88,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 31,20 zł

5
Paleta. Tarcze ćwiczeń. Gutek i Balbina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta. Tarcze ćwiczeń. Gutek i Balbina
Dostępny4 szt.

Tarcze WP3 to komplet 12 tarcz ćwiczeń ze zbiorem zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej, przystosowanych do możliwości percepcyjnych dziecka od 4 lat: - wyszukiwanie podobieństw, różnic i brakujących elementów, - porządkowanie elementów w całości, - rozpoznawanie kolorów, - klasyfikowanie i dobieranie obrazków według określonych cech, takich jak: wielkość, kształt, barwa, przeznaczenie, - wyszukiwanie podobieństw i różnic pomiędzy przedmiotami, - analizowanie obrazków przedstawiających konkretne sytuacje. Paleta, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter.

26,00 zł
22,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

Wróć do góry