hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.04.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 20 kwietnia 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tytus, Romek i A`Tomek. Księga XXVI. Podróż poślubna Tytusa (Henryk Jerzy Chmielewski), na drugim Włoski Multipakiet. Kompletny kurs dla początkujących + 6 CD (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe + CD (praca zbiorowa) oraz Gumowe ucho. Ćwiczenia percepcji słuchowej dla dzieci w młodszym wieku szkolnym (praca zbiorowa).
1
Tytus, Romek i A`Tomek. Księga XXVI. Podróż poślubna Tytusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tytus, Romek i A`Tomek. Księga XXVI. Podróż poślubna Tytusa
Dostępny11 szt.

Klasyka komiksu w wykonaniu Papcia Chmiela dla odbiorców w każdym wieku! Kolejna wydana przez Egmont książeczka o przygodach Tytusa i jego dwóch przyjaciół. Jak sam tytuł wskazuje, Tytus i jego wybranka postanawiają wyruszyć w podróż poślubną do ciepłych krajów, przejeżdżając po drodze przez Szwajcarię. Nie wiedzą jednak, że i w Polsce znajduje się Szwajcaria... Album został uzupełniony przez Autora o ilustrowane zdjęciami posłowie, w którym tłumaczy, skąd bierze pomysły na komiksy.

17,99 zł
12,41 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 5,58 zł

2
Włoski Multipakiet. Kompletny kurs dla początkujących + 6 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski Multipakiet. Kompletny kurs dla początkujących + 6 CD
Dostępny12 szt.

Włoski. MultiPakiet to: • kompletny kurs języka włoskiego dla początkujących, • nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki, • ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko profesjonalni lektorzy, • 2500 słów i zwrotów – niezbędnych na co dzień, aby swobodnie mówić i rozumieć, • gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się! • w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, • program multimedialny – nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, • samodzielny trening wymowy, • różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi, • słownik komputerowy – ponad 9000 haseł. Włoski MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka włoskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1–B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami. 2500 słów i zwrotów – aby swobodnie mówić i rozumieć Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 258 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy. Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – skuteczna nauka rozumienia ze słuchu Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie. Program multimedialny + słownik 9000 haseł Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej włoskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach – przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (9000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie. Gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się! MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami włoskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. zaimki, odmiana czasowników, czasowniki nieregularne, zwrotne i modalne, zaimki wskazujące i dzierżawcze, czasy przeszłe. Dodatkowo podręcznik Włoski. Gramatyka umieszczono na płycie w formacie PDF. Z MultiPakietem: • nauczysz się aż 2500 wyrażeń, • będziesz rozumiał Włochów, • opanujesz prawidłową wymowę, • zrozumiesz gramatykę, • będziesz pisał bez błędów. W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: Włoski. Kurs podstawowy, Niezbędne zwroty i wyrażenia, Gramatyka (nagrania + podręcznik PDF).

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

3
Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe + CD
Dostępny126 szt.

W tej publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki. Na początku zabawy wybieramy jedną zagadkę i rozkładamy pomieszane kartoniki przed dzieckiem. Prezentujemy mu odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Maluch układa obrazki i wkłada je do kieszonek. Jeśli dziecko prawidłowo rozwiązało zagadkę, po odwróceniu planszy otrzyma nagrodę: obrazek tematycznie związany z zadaniem. Zagadki dotyczą rzeczy znanych i bliskich dziecku, takich jak najczęstsze zjawiska pogodowe czy lubiane przez maluchy zwierzęta. Dzięki nim można jednak poszerzać wiedzę małego człowieka. Układając obrazki, dziecko może na przykład zobaczyć, jak wygląda słowik, a na kolejnym spacerze spróbować poznać jego trele. Rozwiązywanie zagadek może być także doskonałym wstępem do rozmowy. Odgłosy przyrody to pozycja przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które dzięki niej nauczą się czegoś nowego, udoskonalą swoje zdolności słuchowe i będą się wspaniale bawić. Uzupełnieniem publikacji jest płyta „Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo – dźwiękowe”.

37,50 zł
29,63 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,87 zł

4
Gumowe ucho. Ćwiczenia percepcji słuchowej dla dzieci w młodszym wieku szkolnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumowe ucho. Ćwiczenia percepcji słuchowej dla dzieci w młodszym wieku...
Dostępny98 szt.

Przedstawiamy ćwiczenia percepcji słuchowej dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Teczka zawiera: • 32 karty z ćwiczeniami, • 288 przykładów, • szeroki zakres ćwiczonych opozycji: b-p, g-k, d-t, l-r, w-f oraz głosek szumiących i syczących, • kolorowe zdjęcia ilustrujące słowa, • kartę z odpowiedziami, która umożliwia dziecku samodzielną pracę.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

5
Storczyki Europy i obszarów sąsiednich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Storczyki Europy i obszarów sąsiednich
Dostępny6 szt.

Jedyny wyczerpujący atlas po świecie storczyków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Barlia, Calypso, Epipactis, Goodyera, Habenaria, Nigritella, Orchis, Serapias i 30 innych fascynujących rodzajów storczyków dziko rosnących w Europie i na terenach sąsiadujących, od Azorów po Iran i od Afryki Północnej po Grenlandię. Przekonaj się, jak niezwykłe są to rośliny, jak osobliwy mają kształt, jakim bogactwem barw kuszą nasze oczy. W przewodniku tym znajdziesz: • szczegółowe opisy botaniczne wszystkich 454 gatunków i podgatunków storczyków odkrytych i opisanych przez specjalistów dawniej i w ostatnich latach, • informacje o okresie kwitnienia, zmienności wyglądu w obrębie gatunku, możliwości pomylenia z innymi storczykami, siedliskach, w których rosną, zasięgu geograficznym i zagrożeniach dla istnienia, • 639 mistrzowskich fotografii ukazujących storczyki w ich naturalnym środowisku. Poznaj fascynujący świat storczyków!

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

6
Słuchaj i mów - kurs francuskiego; następny krok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchaj i mów - kurs francuskiego; następny krok
NiedostępnyBrak

Kursy z serii "Słuchaj i mów" sąidealne dla osób, które najchętniej uczą się ze słuchu, np. w czasie podróży, a tylko z rzadka używają podręcznika, np. do ćwiczeń gramatycznych i powtórek. Duża ilość praktycznego materiału nagraniowego to siła kursu Słuchaj i mów. Cztery godziny nagrań w wykonaniu obcokrajowców świetna podstawa do nauki konwersacji. Zwięzły podręcznik ćwiczy praktyczne użycie języka, przedstawia gramatykę oraz zasady wymowy

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

7
Zrozumieć samemu świat. Program nauczania dla III etapu edukacji uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć samemu świat. Program nauczania dla III etapu edukacji uczni...
Dostępny19 szt.

Pozycja ta powstała z myślą o nauczycielach, terapeutach i rodzicach uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Zawiera ona treści nauczania i oczekiwane osiągnięcia ucznia gimnazjum. Umożliwia wykorzystywanie różnorodnych rozwiązań merytoryczno-metodycznych, pozwala na swobodę w zakresie doboru zagadnień, ćwiczeń, materiału, celów, zadań oraz metod i form pracy wspomagających proces uczenia się i wychowania. Ze względu na specyfikę zaburzeń w upośledzeniu umysłowym w stopniu lekkim układ treści ma charakter spiralny, czyli do poszczególnych cykli tematycznych powraca się, aby je pogłębić, zwiększając zakres wiedzy i opanowania umiejętności, sprawności i nawyków. Książka zawiera programy do: języka polskiego, historii, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, muzyki, plastyki, techniki i wychowania fizycznego. Zostały one tak ułożone, by współgrać z dowolnie wybranym przez nauczyciela konkretnego przedmiotu podręcznikiem.

12,00 zł
9,48 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,52 zł

8
Dochodzenie w sprawie "Jezus" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dochodzenie w sprawie "Jezus"
Dostępny7 szt.

Zmartwychwstanie Jezusa: argumenty za i przeciw. Co naprawdę stało się na trzeci dzień po śmierci Jezusa? Czy chrześcijaństwo opiera się na pomyłce albo zmyśleniu, czy też na rzeczywistym, niezwykłym zdarzeniu? Autor książki Charles Foster jest adwokatem. Przedstawia okoliczności towarzyszące śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa, głoszonemu przez Ewangelie, w formie śmiałej, nieocenzurowanej dyskusji, prowadzonej podobnie jak spory na sali sądowej. Opisuje okoliczności na podstawie źródeł biblijnych, po czym komentuje je kolejno ustami przeciwnika i zwolennika wiary w zmartwychwstanie Jezusa, których nazywa odpowiednio X i Y. Książka jest tak wciągająca, jak popularne powieści o Jezusie, ale w odróżnieniu od nich opiera się na solidnych argumentach. Przedstawia obie strony sporu, a nie tylko jedną. Wynika z niej, że zmartwychwstanie Jezusa jest najlepszym wyjaśnieniem istniejących faktów, nawet jeśli pozwoli się przeciwnikom chrześcijaństwa wyłożyć wszystkie ich argumenty, choćby nierzetelne. Czytelnik wierzący może się nimi zaniepokoić, ale jeśli przeczyta ciąg dalszy, znajdzie najzupełniej wystarczającą odpowiedź. Książka ta może się przydać także tym, którzy podejmują dyskusję z opiniami upowszechnianymi w sensacyjnych publikacjach o Jezusie, gdyż jej autor streszcza i obala zamieszczone w nich wywody. - Michał Wojciechowski, profesor teologii

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

9
Hypatia z Aleksandrii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hypatia z Aleksandrii
NiedostępnyBrak

Od wieków postać Hypatii z Aleksandrii - neoplatońskiej filozofki i matematyczki, naznaczoną dramatycznością jej śmierci, którą poniosła z rąk motłochu aleksandryjskiego w 415 roku po Chr., oplata literacka legenda. Jako symbol cywilizacji, która bezpowrotnie przeminęła pod naporem chrześcijaństwa, jako poganka - męczennica, niewinna ofiara ostatniej walki o ocalenie doskonałego świata greckiej harmonii i głębi, nieskrępowanej myśli i naturalnego rozumu przed dogmatami nowej religii, zawsze piękna i młoda, funkcjonowała Hypatia od czasów Oświecenia, od Woltera i historyka E. Gibbona do współczesnego feminizmu. Maria Dzielska ukazuje nam w swojej książce różne wersje tej legendy zbudowanej na ideologicznych tendencjach, modach i upodobaniach jej autorów, po to, by uwydatnić kontrast między obrazem ukształtowanym przez legendę a historycznym pierwowzorem.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

10
Słuchaj i mów. Włoski. Następny krok + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchaj i mów. Włoski. Następny krok + 2 CD
Dostępny29 szt.

Kursy z serii „Słuchaj i mów” są idealne dla osób, które najchętniej uczą się ze słuchu, np. w czasie podróży, a tylko z rzadka używają podręcznika, np. do ćwiczeń gramatycznych i powtórek. Duża ilość praktycznego materiału nagraniowego to siła kursu „Słuchaj i mów”. Cztery godziny nagrań w wykonaniu obcokrajowców świetna podstawa do nauki konwersacji. Zwięzły podręcznik ćwiczy praktyczne użycie języka, przedstawia gramatykę oraz zasady wymowy.

24,90 zł
19,67 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,23 zł

11
Słuchaj i mów. Kurs hiszpańskiego, następny krok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchaj i mów. Kurs hiszpańskiego, następny krok
Dostępny7 szt.

Kursy z serii „Słuchaj i mów” są idealne dla osób, które najchętniej uczą się ze słuchu, np. w czasie podróży, a tylko z rzadka używają podręcznika, np. do ćwiczeń gramatycznych i powtórek. Duża ilość praktycznego materiału nagraniowego to siła kursu Słuchaj i mów. Cztery godziny nagrań w wykonaniu obcokrajowców świetna podstawa do nauki konwersacji. Zwięzły podręcznik ćwiczy praktyczne użycie języka, przedstawia gramatykę oraz zasady wymowy.

26,90 zł
21,25 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,65 zł

12
Zawód Tata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawód Tata
Dostępny8 szt.

Ojcostwo jest najważniejszą karierą w życiu mężczyzny." Jacek Pulikowski Dla wielu patrzących powierzchownie w ojcostwie nie ma nic fascynującego. Inni czasem po prostu nie wiedzą, że bycie ojcem to dużo więcej niż spłodzenie dzieci i dbanie o to, by miały co jeść. Są też ojcowie, którzy mocno kochają swoje dzieci, problem w tym, że nie dają im tego, czego potrzebują, bo po prostu nie dysponują rzetelną wiedzą na ten temat. Tymczasem wiele książek o ojcostwie odstrasza tych, dla których zostały napisane albo przez swój naukowy język, albo też przez zbyt dużą objętość. Prezentowana książka podaje szereg praktycznych informacji. Stanowić może pomoc dla każdego ojca, nawet tego, który jest po prostu zabiegany i potrzebuje czegoś, co mógłby przeczytać "za jednym podejściem". To swoiste kompendium najważniejszych elementów relacji miedzy ojcem a dzieckiem.

12,90 zł
9,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,22 zł

13
Armada. Tom 12. Wolna strefa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armada. Tom 12. Wolna strefa
Dostępny3 szt.

Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne... Armada to konwój tysięcy statków kosmicznych poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady są zamieszkiwane przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie kosmicznych podróżników jest nawet jeden człowiek – Navis, młoda agentka wywiadu Armady... Wieloletniemu przyjacielowi Navis, generałowi Rib`wundowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Zlecenie zabicia go dostał jeden z najlepszych płatnych morderców. Ale czy młodą Ziemiankę interesuje jeszcze los generała, skoro i on, i ona sama stracili pracę w służbach specjalnych? Zamach na Rib`wunda okazuje się elementem skomplikowanej intrygi, w którą są zamieszani nie tylko znani z poprzednich tomów terroryści, ale przede wszystkim nowy pracodawca Navis oraz rząd całej Armady!

27,90 zł
21,48 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,42 zł

Wróć do góry