hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.04.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 29 kwietnia 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pakiet. Niderlandzki. Krok za krokiem. 2 x książka + 5 CD + MP3 (praca zbiorowa), na drugim Honda Civic modele 2001-2005, Poradnik obsługi i naprawy. (Jex R.M.). Kolejny produkt to Stanisław Lem. Dzieła. Tom 28. Summa technologiae (Stanisław Lem) oraz Reports on Mathematical Physics 65/2.
1
Pakiet. Niderlandzki. Krok za krokiem. 2 x książka + 5 CD + MP3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Niderlandzki. Krok za krokiem. 2 x książka + 5 CD + MP3
Dostępny57 szt.

Niderlandzki. Krok za krokiem • 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Holendrzy, • współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami, • 3000 niezbędnych słów i zwrotów, • przystępnie objaśniona gramatyka, • ćwiczenia z odpowiedziami, • różnorodne ciekawostki. Niderlandzki. Krok za krokiem to kurs do kompleksowej nauki języka niderlandzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1–B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę. W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami praz płytę z nagraniami w formacie mp3. Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Holandii. Książki (łącznie 254 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. holenderskie rowery, tulipany, kuchnia holenderska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. szyk zdania, czasy gramatyczne, użycie bezokolicznika, imiesłowy. Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3. Niderlandzki. Krok za krokiem to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. W skład pakietu wchodzą: Niderlandzki. Kurs podstawowy i Niderlandzki. Krok dalej.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

2
Honda Civic modele 2001-2005, Poradnik obsługi i naprawy. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honda Civic modele 2001-2005, Poradnik obsługi i naprawy.
Dostępny10 szt.

Bogato ilustrowany, fachowy poradnik o samochodach osobowych Honda Civic produkowanych od 2001 do 2005 roku, wyposażonych w silniki benzynowe o pojemności 1,4 i 1,6 dm3 oraz wysokoprężny 1,7 CTDI, w wersjach nadwozia hatchback 3- i 5- drzwiowej (VII generacja modelu). Dane techniczne i regulacyjne, opis naprawy poszczególnych zespołów, plan obsługi technicznej i opis czynności obsługowych. Schematy instalacji elektrycznej, momenty dokręcania połączeń gwintowych oraz tablice wykrywania i usuwania typowych niesprawności. Poszczególne operacje sklasyfikowano według stopnia trudności.

104,00 zł
80,08 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,92 zł

3
Stanisław Lem. Dzieła. Tom 28. Summa technologiae - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stanisław Lem. Dzieła. Tom 28. Summa technologiae
NiedostępnyBrak

"Spośród książek dyskursywnych zadowolony jestem wyłącznie z Summy tchnologiae nie znaczy to, że nie można jej zmienić, ale jeśli się nie musi, to nie należy tego czynić. Ona żyje i przetrwała (...)" - powiedział Lem w rozmowach ze Stanisławem Beresiem. Spośród jego esejów Summa technologiae wysuwa się istotnie po latach na czołowe miejsce, usuwając nieco w cień inne podobne książki. Nie dlatego może, by tamte były mniej od niej ciekawe, ale dlatego, że Summa najlepiej jako wywód jest "domknięta", dotyczy to spraw, których upływ czasu nie przedawnił, doczekała sie też najbardziej ekscytujacych spełnień w rzeczywistości ludzkiej kultury i techniki. z posłowia prof. Jerzego Jarzębskiego Summa technologiae i jej potomstwo

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

4
Reports on Mathematical Physics 65/2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports on Mathematical Physics 65/2
Dostępny18 szt.

On the localized wave patterns supported by convection-reaction-diffusion equation Sticky particles on the line under harmonic interactions Complementarity and state estimation On the gauge version of exponential map Bounds for multipartite concurrence

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

5
Globalny nadzór i regulacja sektora finansowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalny nadzór i regulacja sektora finansowego
Dostępny37 szt.

Niestabilność rynków finansowych nie jest zjawiskiem nowym. Już w latach siedemdziesiątych XX wieku dostrzeżono potrzebę współpracy w zakresie regulowania rynków wskali światowej, jednak dotychczasowe inicjatywy miały poważnie charakter doradczy, niewiążący. Ostatni kryzys globalny ponownie postawił międzynarodowy system finansowy przed poważnym dylematem: czy pozwolić na dalszą liberalizację i globalizację przepływów kapitałowych, czy też raczej skoncentrować się na ich nadzorowaniu i regulowaniu w większym niż dotąd wymiarze?

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

6
Maria i Lech Kaczyńscy. In memoriam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria i Lech Kaczyńscy. In memoriam
Dostępny42 szt.

Album poświęcony parze prezydenckiej. Na ponad 100 zdjęciach z krótkimi opisami, wzbogaconymi osobistymi wypowiedziami Marii i Lecha Kaczyńskich oraz bliskich im osób, oglądamy parę prezydencką w różnych sytuacjach: od czasów młodości w Sopocie, przez działalność opozycyjną, prezydenturę Warszawy, a potem Polski i odprowadzamy na miejsce wiecznego spoczynku.

29,00 zł
25,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

Wróć do góry