hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.07.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 2 lipca 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się 102 zadania (Jolanta Czarnecka), na drugim Praktyczny niemiecki dla położnych (Herzig Agnieszka). Kolejny produkt to ROZMÓWKI DLA WYJ. DO PRACY FRAN.ROZSZERZONE (GÓRECKI S. BRZEZIŃSKI J.) oraz Pragnienie poznanie przemijanie (Zalewski Cezary).
1
102 zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102 zadania
Dostępny135 szt.

102 zadań to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! 80 stron wspaniałej zabawy! * kształcenie umiejętności myślenia i kojarzenia * ćwiczenie spostrzegawczości * doskonała pomoc w nauce dodawania i pisania dla dzieci w wieku 7-8 lat

12,90 zł
9,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,61 zł

2
Praktyczny niemiecki dla położnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczny niemiecki dla położnych
Dostępny81 szt.

Autorka publikacji jest położną ? na stałe mieszka i pracuje w Austrii. Książka została napisana z myślą o położnych znających język niemiecki na poziomie podstawowym, które planują podjęcie pracy w krajach niemieckojęzycznych. Poradnik zawiera praktyczne słownictwo i fachową terminologię związaną z ciążą, porodem i połogiem. Dialogi zamieszczone w książce związane z codziennymi sytuacjami pomagają w prowadzeniu swobodnej rozmowy z kobietą w ciąży oraz w czasie porodu. Książka daje możliwość stopniowego poznawania fachowego słownictwa, które ułatwi komunikację z lekarzami i pozostałym personelem medycznym.

109,00 zł
101,37 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,63 zł

3
ROZMÓWKI DLA WYJ. DO PRACY FRAN.ROZSZERZONE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,00 zł
19,44 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,56 zł

4
Pragnienie poznanie przemijanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragnienie poznanie przemijanie
NiedostępnyBrak

Przedmiotem niniejszej książki są dzieje motywu fotografii w literaturze polskiej od połowy XIX wieku po czasy najnowsze. Zaprezentowane zostają wyłącznie te utwory, które pokazując fotografię, czynią to w sposób wymagający znajomości zarówno szerszego kontekstu tekstowego (czy intertekstualnego), jak i kulturowego (np. antropologicznego, etycznego, itp.)

36,00 zł
26,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

5
Pałkiewicz. Droga odkrywcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pałkiewicz. Droga odkrywcy
Dostępny33 szt.

Wprowadzono godzinę policyjną, zabroniono poruszania się po mieście, dlatego ukradkiem, z ukrycia robiłem zdjęcia - wspomina Jacek. - Miałem pecha. Znienacka poczułem na plecach lufę pistoletu maszynowego. Odwróciłem się, by zobaczyć przed sobą rozwścieczonych żołnierzy. Popchnęli mnie pod mur. I wtedy, gdy sekundy dzieliły mnie od śmierci, stał się cud. Przejeżdżający przypadkiem oficer uratował go od niechybnej śmierci, wsadził do jeepa i odstawił do hotelu. Tam, siedząc nad szklanicą whisky, powoli dochodził do siebie, uświadamiając sobie, jak wiele w życiu zależy od przypadku, odrobiny szczęścia. A on był dzieckiem szczęścia. Sprawdził to wielokrotnie w dotychczasowym życiu, choć głośno odżegnywał się od takich sugestii. Swoje sukcesy opierał na solidniejszej podbudowie niż złudne szczęście. Wokół wielowymiarowej postaci Jacka Pałkiewicza narosło sporo legend. W roli dobrowolnego rozbitka pokonał samotnie Atlantyk. Jest weteranem Sahary i Syberii. Przecierał szlaki na Borneo i Nowej Gwinei. Twórca survivalu w Europie. Szkolił liderów biznesu w przekraczaniu barier osobowości. Przygotowywał brygady antyterrorystyczne do działań w niegościnnych klimatach dżungli, pustyni i Arktyki. W 1996 r. rozwiązał zagadkę źródła Amazonki, które wcześniej było przedmiotem niekończących się spekulacji. Odkrycie to zostało zatwierdzone przez właściwe instytucje peruwiańskie i otworzyło, jako pierwszemu Polakowi, drzwi do superelitarnego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, instytucji poświadczającej sławę eksploratora. Pałkiewicz to postać wyrazista, bezkompromisowa, nie grzesząca skromnością. Dla jednych stanowi wzór niestrudzonego podróżnika i skutecznego działania, dla innych słynie z przerośniętej osobowości. Z pewnością nie jest facetem, który przeprasza, gdy ktoś nadepnie mu na nogę w tramwaju. Krytycy zarzucają mu nietolerancję i ksenofobię, a jego drakoński stosunek do poprawności politycznej wzbudza kontrowersje. Nie wielu biografów potrafiło tak jak Andrzej Kapłanek pokazać bohaterów bez uprzedzeń i wyolbrzymiania, nie goniąc za sensacją. "Niczego nie podkolorowałem, starałem się pokazać go bez emocji, a przede wszystkim wiernie - pisze Autor. - Czy wyszła biografia lub pomnik, osądzi Czytelnik".

47,25 zł
36,38 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,87 zł

Wróć do góry