hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.07.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 6 lipca 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kamasutra (praca zbiorowa), na drugim Kamasutra. Kolejny produkt to Angielski. Gramatyka (praca zbiorowa) oraz Pan i niewolnik (Tihanov Galin).
1
Kamasutra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamasutra
Dostępny1657 szt.

Kamasutra – pierwszy starożytny traktat o miłości, daleka jest od współczesnych zahamowań. Księga tchnie świeżością, szczerością i obiektywizmem. Niniejsza publikacja to bogato ilustrowany, dwutomowy zestaw: cześć pierwsza to wskazówki Watsjajany dla kobiet, natomiast część druga skierowana jest do mężczyzn. Książki zapakowane są w eleganckie kartonowe etui, świetnie nadają się na prezent.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

2
Kamasutra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamasutra
Dostępny92 szt.

Atrakcyjne, bogato ilustrowane wydanie najsłynniejszego dzieła o seksie jakie kiedykolwiek powstało. Bardzo obrazowo przedstawia wszystkie aspekty seksu, w tym także zasady oraz techniki dostarczania partnerowi rozkoszy zmysłowych. Książka zawiera 250 kolorowych ilustracji oraz wizerunków znanych starożytnych wschodnich dzieł sztuki w celu najpełniejszego zilustrowania opisanych 64 pozycji seksualnych oraz przybliżenia czytelnikowi technik miłosnych związanych z tymi pozycjami.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3
Angielski. Gramatyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Gramatyka
NiedostępnyBrak

Angielski. Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami i tabelami. Wyczerpująco objaśnia najważniejsze zagadnienia gramatyki języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce. Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego roku anglistyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikat FCE.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4
Pan i niewolnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pan i niewolnik
Dostępny1 szt.

Pan i niewolnik jest porównawczym studium historii idei. Wnikliwe filologiczne analizy pisarstwa Lukácsa i Bachtina przeprowadza Autor z uwzględnieniem szerokiego tła debat światopoglądowych, politycznych, naukowych, estetycznych i literaturoznawczych ówczesnej doby, która była źródłem epoki nowoczesnej. Książka Tihanova zapełni lukę badawczą, jaką spowodowały nasze zrazu prymitywne uproszczone wykładnie, następnie zaś zaniedbania badawcze i zapoznanie własnego dorobku tej części Europy. A przecież w ówczesnym właśnie klimacie epoki rodziły się idee tak dziś aktualnej wielokulturowości. Myśl głównych bohaterów swoich studiów ujmuje z kulturoznawczego punktu widzenia, czytając ją jako komponent historii intelektualnej Europy. Zestawienie tych akurat myślicieli i ich koncepcji dziwi tylko na pierwszy rzut oka. Książka powinna pobudzić do reinterpretacji zakorzenionych przekonań, a także do samodzielnego poszukiwania innych podobnych powinowactw z wyboru i powinowactw przez autorów niezamierzonych, a przede wszystkim do rewizji standardowej mapy intelektualnego życia dwudziestowiecznej Europy. To znakomicie napisane studium o twórcach XX-wiecznej kulturologii i o duchowym klimacie ich czasów, bez których zrozumienia nie pojmiemy naszego własnego czasu. Zaletą opracowania jest bogata i rzetelna dokumentacja, bogactwo wykorzystanych źródeł oraz precyzyjne uporządkowanie materiału w czytelną opowieść. Powinno ono dobrze służyć historykom idei, kulturoznawcom, literaturoznawcom, historykom sztuki, a także politologom, badaczom regionalizmu i stosunków międzykulturowych.

64,00 zł
32,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 32,00 zł

Wróć do góry