hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.07.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 11 lipca 2010 roku.
1
Astrologia współczesna. Tom II. Lilith ujawnia swoje tajemnice. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrologia współczesna. Tom II. Lilith ujawnia swoje tajemnice. Część ...
Dostępny16 szt.

Dlaczego w jakiejś sferze życia człowiekowi się nie wiedzie? Dlaczego mimo wysiłków i starań, wszystko idzie nie tak, jak by się chciało? A może przyczyna takiego stanu rzeczy nie leży w danej jednostce, lecz w grzechach, jakie popełnili jej Przodkowie? Dokonując szczegółowej analizy pozycji Lilith w domach horoskopu możemy nie tylko odpowiedzieć na te pytania, ale również dowiedzieć się, jak odwrócić zły los, odpracować winy swoich poprzedników, oczyścić Kanał Rodowy i pozbyć się dyskomfortu, stresu i nieszczęść, jakie są zapłatą za grzechy Przodków.

32,60 zł
23,47 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,13 zł

2
Język japoński na co dzień + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język japoński na co dzień + 2 CD
Dostępny3 szt.

Język japoński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka japońskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach związanych z koniecznością komunikowania się w języku japońskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Do książki dołączono 2 płyty CD: płyta CD audio płyta MP3 z nagraniami rozmówek Obie płyty zawierają ten sam zakres materiału.

29,40 zł
21,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,23 zł

Wróć do góry