hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.08.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 4 sierpnia 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Vitamine 1. Podręcznik (C. Martin, D. Pastor), na drugim Vitamine 1. Cahier d'exercices + CD (C. Martin, D. Pastor ). Kolejny produkt to Kardiotokografia kliniczna oraz Gettysburg (Grzegorz Swoboda).
1
Vitamine 1. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vitamine 1. Podręcznik
Dostępny164 szt.

Vitamine to wspaniały podręcznik przeznaczony dla dzieci od 7. roku życia. Opierając się na podejściu komunikacyjnym wprowadza dzieci w świat barwnych przygód Pauline, Clement, Metallix oraz Duszka Fanny'ego.

57,60 zł
51,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,76 zł

2
Vitamine 1. Cahier d'exercices + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vitamine 1. Cahier d'exercices + CD
Dostępny163 szt.

Zeszyt ćwiczeń do pierwszej części podręcznika Vitamine przeznaczonego dla dzieci od 7 roku życia. • Zeszyt ćwiczeń zawiera płytę CD audio z nagraniami piosenek oraz miniportfolio. • Niezbędny dodatek do podręcznika. • Pomaga uczniom utrwalić przerobiony materiał oraz samodzielnie, krok po kroku, doskonalić się w rozwijaniu poszczególnych kompetencji językowych.

54,60 zł
49,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,46 zł

3
Kardiotokografia kliniczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardiotokografia kliniczna
Dostępny27 szt.

Monitorowanie biochemiczne i biofizyczne stanowi przełom w nadzorowaniu płodu w czasie ciąży, a szczególnie w czasie porodu. Z metod fizycznych najczęściej jest stosowana kardiotokografia, polegająca na okresowej rejestracji czynności serca płodu w czasie ciąży. Pomaga to m. in. rozpoznać niedotlenienie płodu. Kardiotokografia i ultrasonografia ułatwiają zrozumienie fizjopatologii płodu i pozwalają korygować dotychczasową taktykę położniczą w prowadzeniu patologicznej ciąży i porodu. Książka jest przeznaczona dla lekarzy, ginekologów, położników i neonatologów.

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

4
Gettysburg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gettysburg
NiedostępnyBrak

W wojnie, którą nazwano secesyjną, stanęły naprzeciw siebie demokratyczna, postępowa, uprzemysłowiona Północ i feudalne, zacofane, rolnicze Południe. To, że nieuchronna klęska Południa nastąpiła dopiero po czterech latach walki, zawdzięczało ono niezwykłej zapobiegliwości, wielkim wyrzeczeniom i bezprzykładnemu męstwu, które było godne podziwu - i lepszej sprawy. Tragizm wojny totalnej między dwoma państwami, w której zginęło lub zmarło od ran i chorób około miliona żołnierzy, a ponad pół miliona zostało inwalidami, powiększa fakt, że była to wojna domowa, która podzieliła przyjaciół i rodziny. Do decydującego starcia miało dojść na polach pod Gettysburgiem. Z bitwą tą związane były wielkie nadzieje Południa, którym dorównywały obawy Północy. Dla obu stron nastąpił przełom. Losy bitwy ważyły się przez trzy dni aż do wstrząsającego finału - ataku dywizji Picketta na baterie jankeskie na Grzbiecie Cmentarnym - a rozstrzygnięcie spoczywało w rękach ludzi ubranych w niebieskie i szare mundury. Autor oddaje im głos - to oni, bardziej niż wodzowie i politycy, zadecydowali o dalszym biegu historii.

58,80 zł
42,34 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,46 zł

5
Rzeka szaleństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeka szaleństwa
Dostępny258 szt.

„Powieść, która łączy przaśną, ale intrygującą przygodowość z zawsze budzącą u czytelnika niepokój możliwością parapsychologicznej manipulacji ludzkimi osobowościami”. – Leszek Bugajski, „Newsweek” „Na polskiej scenie literackiej pojawił się debiutant, na którego warto zwrócić szczególną uwagę. Sposób, w jakim posługuje się słowem pisanym, obezwładnia. Fabuła, którą tworzy, połyka wręcz czytelnika. Nie ma zmiłowania. Wpada się w wir słów, który pędzi na łeb, na szyję i nie pozwala wyrwać się, choć na moment. Nie ma sposobu by przerwać, by złapać haust świeżego powietrza. Wiśniewski. Wreszcie znalazł się taki, który łapie czytelnika, bawi się z nim, prowadzi przez różne ścieżki i wypuszcza dopiero wtedy, gdy sam tak zdecyduje”. – Katarzyna Zarecka, przystan-literacka.pl „Autor zaskakuje czytelnika zwrotami akcji, sprawnie buduje suspensy, ale przede wszystkim wprowadza w mroczne i tajemnicze zakamarki ludzkiej osobowości, zachowując przy tym niezbędny dystans, chociaż główny wątek psychologiczny tworzy silne napięcie, na które czytelnik musi być przygotowany i odporny. Do tego dochodzą celne charakterystyki osób, ich zachowań i ubiorów, co powoduje, że otrzymaliśmy niemal thriller we współczesnych bardzo polskich realiach”. – Piotr Dobrołęcki, Magazyn Literacki

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

Wróć do góry