hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.09.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 24 września 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Oswoić ADHD (Beata Chrzanowska, Justyna Święcicka ), na drugim Pakiet Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet / Dziewczyna, która igrała z ogniem / Zamek z piasku, który runął (Stieg Larsson). Kolejny produkt to Paradoksy bioetyki prawniczej (Brożek Bartosz, Stelmach Jerzy, Soniewicka Marta, Załuski Wojciech) oraz Kolory (Małgorzata Strzałkowska).
1
Oswoić ADHD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oswoić ADHD
Dostępny19 szt.

Książka jest kolejnym wydaniem bardzo dobrze przyjętej publikacji o nadpobudliwości psychoruchowej, która uwzględnia polską specyfikę. Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia Autorek w terapii i pracy z dziećmi z ADHD i zawiera, obok teorii, praktyczne wskazówki, jak postępować z dziećmi, które „wiercą się na krześle, ciągle się ruszają, łatwo się rozpraszają”, w sytuacjach życia codziennego – w szkole i w domu, w czasie zabawy i nauki.

30,00 zł
24,60 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,40 zł

2
Pakiet Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet / Dziewczyna, która igrała z ogniem / Zamek z piasku, który runął - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet / Dziewczyna, k...
NiedostępnyBrak

Bestsellerowe powieści, wywodzące się z najlepszej szwedzkiej tradycji fikcji i literatury kryminalnej: świetnie napisane, z trzymającą w napięciu fabułą i fascynującymi postaciami. Wyjątkowe zjawisko na światowym rynku literackim! Te książki można czytać na wielu płaszczyznach: jak kryminały pełne mrocznych i nierzadko politycznych tajemnic, jak doskonałe, wielowątkowe powieści współczesne, pełne prawdziwych zdarzeń i osób, i w końcu jak thriller psychologiczny. Wciągające i jedyne w swoim rodzaju. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet: Dziennikarz i wydawca magazynu „Millennium” Mikael Blomkvist ma przyjrzeć się starej sprawie kryminalnej sprzed czterdziestu lat, kiedy zniknęła bez śladu Harriet Vanger. Do pomocy dostaje Lisbeth Salander, młodą, intrygującą outsiderkę i genialną researcherkę. Blomkvist i Salander tworzą niezwykły team. Wspólnie szybko wpadają na trop mrocznej i krwawej historii rodzinnej. Dziewczyna, która igrała z ogniem: W kolejnej części trylogii losy Lisbeth Salander i Mikaela Blomkvista ponownie się splatają. Lisbeth na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności jest podejrzana o popełnienie ciężkiego przestępstwa i ścigana przez policję. Mikael nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo. Zaczyna się dramatyczny wyścig z czasem... Zamek z piasku, który runął: Życiu Lisbeth Salander znów zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Mikael Blomkvist sięga w mroczną przeszłość Salander i rusza w pogoń za prawdą. Wywołuje tym samym trzęsienie ziemi w rządzie i służbach bezpieczeństwa.

99,99 zł
74,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 25,00 zł

3
Paradoksy bioetyki prawniczej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

4
Kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory
Dostępny157 szt.

Świat jest pełen barw. Nazywaj je razem z maluszkiem. Rezolutny pędzel „zbiera” kolory z różnych przedmiotów w otoczeniu maluszka, nazywa je i „układa” na palecie. Potem maluje tęczę. Książeczka do nauki kolorów.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

5
Trudne osobowości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudne osobowości
NiedostępnyBrak

Wszyscy czasami mamy do czynienia z ludźmi, którzy nas frustrują, irytują lub ranią. W naszym otoczeniu znajdują się osoby, które zawsze mają rację, gnębią nas lub zachowują się obsesyjnie. Przyznajmy też, że nam samym zdarza się zranić innych. W książce tej autorki przedstawiają różne typy osobowości i charakterystyczne dla nich zachowania, analizują codzienne sytuacje i proponują skuteczne strategie postępowania dotyczące m.in.: • radzenia sobie z gniewem i konfliktami, • przezwyciężania lęków, • wzbudzania i wyrażania empatii, • wykazywania asertywności i optymizmu, • podejmowania decyzji w sprawie trudnych związków. Warto sięgnąć do tej książki, aby zrozumieć biologiczne i psychologiczne mechanizmy leżące u podstaw naszych zachowań oraz ułatwić sobie życie i pracę z trudnymi ludźmi, a także uświadomić sobie własne cechy osobowości i ich wpływ na otoczenie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

6
Czarodziej Prztyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodziej Prztyk
Dostępny148 szt.

Razem z maluszkiem żartuj z czarów Prztyka. Czarodziej Prztyk czaruje, a maluszek śledzi na obrazkach jego komiczne perypetie. Książeczka rozwija wyobraźnię i poczucie humoru.

9,90 zł
7,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,77 zł

7
Krawcowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krawcowe
NiedostępnyBrak

Czy na maszynie do pisania można szyć ubrania? Okazuje się, że tak, jeśli ma się wyobraźnię i poczucie humoru Doroty Gellner. Wielbiciele talentu tej autorki nie będą zawiedzeni! Oto całkiem nowy zbiorek króciutkich, napisanych błyskotliwą rymowaną prozą historyjek przedstawiających perypetie sympatycznych, choć nieco zbzikowanych krawcowych. Jest ich siedemnaście. Pierwsza tak się igły bała, że przed igłą się chowała (...). Druga igły uwielbiała! Wszystko nimi ozdabiała (...). Trzecia była niezdecydowana (...). Czwarta zły centymetr miała, no i wciąż źle miarę brała (...). Piąta ciut niechlujna była. I, udając elegantkę, z igłą w swetrze szła na randkę (...). Ósma cięła, co się dało, bo tak jej się podobało (...). Gdy piętnasta z łóżka wstała, roztrzepana była cała. Aksamitki i lamówki powrzucała do lodówki (...). A ostatnia już krawcowa była bardzo pomysłowa i zaczęła szyć ubrania na maszynie do pisania! Humor Autorki podkreślają dowcipne ilustracje Jony Jung oraz oryginalne liternictwo, zupełnie jakby książka została uszyta na... maszynie do pisania.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

Wróć do góry