hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2010.12.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 4 grudnia 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok (Charlotte Ramel, Ulf Stark), na drugim Kołowrót życia. Tom 2 (Wanda Prątnicka). Kolejny produkt to Awantura na podwórku (Wiesław Drabik) oraz Prowadzenie porodu (praca zbiorowa).
1
Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok
Dostępny39 szt.

Nagle zaczęło silniej wiać, zrobiło się chłodno i zniknęła żółta plażowa piłka... Kochane lato, nie odchodź! Lecz na nic prośby i rozpalanie ogniska. Lato zniknęło. Cynamon i Trusia muszą je odnaleźć! Wyruszają w świat. Po drodze odkryją uroki jesieni, całkiem wesoło przetrwają zimę, cieszyć się będą wiosną, by w końcu powitać kolejne cudowane lato! Drugie spotkanie z Cynamonem i Trusią to fascynująca wędrówka w czasie i przestrzeni, wielka przygoda. A kto się przyjrzy cynamonowym bułeczkom, które zabierają ze sobą na wyprawę, i spojrzy na fryzurę Cynamona, ten odgadnie, skąd jego dziwaczne imię! Polecamy również "Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów". Ulf Stark, niezwykle ceniony zarówno w Szwecji jak i poza jej granicami autor książek dla dzieci, w Polsce znany jest zporuszających, ale też niepozbawionych humoru historii "Jak tata pokazał mi wszechświat", "Jak mama została Indianką" oraz "Czy umiesz gwizdać, Joanno?". Pierwsza z nich otrzymała wyróżnienie Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

2
Kołowrót życia. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołowrót życia. Tom 2
Dostępny69 szt.

W niniejszej książce chciałabym Ci, drogi czytelniku, zaprezentować Życie z szerszej perspektywy i poprowadzić Cię, krok po kroku, przez wszystkie Jego etapy. Dużo opowiadam o duszy, aby unaocznić Ci, Kim jesteś w Istocie, przybliżyć, co skłoniło Cię do przyjścia tutaj na Ziemię. Przy pomocy tej wiedzy odgadniesz, dlaczego masz takie, a nie inne doświadczenia, jaki jest cel życia Twojego i Twoich bliskich. Wiadomości tu zawarte pozwolą Ci spoglądać na życie z całkiem innej, pozbawionej lęku perspektywy i uwolnić się od pozorów czy iluzji, które do tej pory za życie uważałeś. Wszystko, co tutaj przedstawiam jest Ci już znane na głębszych poziomach Twojej Istoty. Moją rolą jest zatem wyłącznie przypomnienie Ci tego, o czym już wiesz.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3
Awantura na podwórku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Awantura na podwórku
NiedostępnyBrak

Na podwórku awantura, a wszystkiemu winna kura. Burek szczeka, krowa ryczy, indyk aż się rozindyczył. Gąska gęga, kaczka kwacze, koń się uśmiał, kura gdacze...

4,90 zł
3,63 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,27 zł

4
Prowadzenie porodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadzenie porodu
Dostępny60 szt.

W książce są przedstawione teoretyczne i praktyczne zagadnienia ciąży, porodu i oceny noworodka w aspekcie opieki sprawowanej przez położne. Omówione są też istotne aspekty praktyki położniczej, które w innych publikacjach występują w mniejszym zakresie, m. in.: poród domowy, poród w wodzie, pozycje wertykalne, algorytmy postępowania podczas cięcia cesarskiego, postępowanie pozafarmakologiczne i niekonwencjonalne w indukowaniu porodu. Publikacja ma dużą wartość dydaktyczną. Odbiorcami publikacji będą studenci kierunków położnictwa I i II stopnia, studiów doktoranckich i praktykujące położne.

169,00 zł
157,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,83 zł

5
Smok i smog - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok i smog
NiedostępnyBrak

To zabawne historyjki z ekologicznym przesłaniem. W przystępny sposób zwracają uwagę małego Czytelnika na problem zanieczyszczenia środowiska.

3,50 zł
2,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 0,91 zł

6
Angielski dla dzieci. Słownik obrazkowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci. Słownik obrazkowy
Dostępny38 szt.

Angielski dla dzieci. Słownik obrazkowy to: • nauka 800 angielskich słówek, • słowniczek, • różnorodne gry i ćwiczenia, • zabawne, kolorowe ilustracje, • nauka prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu. Słownik to wyjątkowy pakiet, który uczy dzieci języka angielskiego. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki, a językowe łamigłówki sprawiają, że samodzielna nauka jest wspaniałą przygodą. Kolorowe ilustracje ułatwiają samodzielne zapamiętanie 800 angielskich słówek przetłumaczonych na język polski oraz uporządkowanych w 40 grupach tematycznych. Pakiet został specjalnie opracowany tak, aby dziecko podczas zabawy aktywnie uczyło się języka angielskiego. Dołączona do słownika płyta dodatkowo doskonali rozumienie ze słuchu oraz wymowę.

35,90 zł
25,13 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,77 zł

Wróć do góry