hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.02.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 16 lutego 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu (Andrzej Wójcikiewicz), na drugim Moja obrazkowa Biblia - książka z zadaniami (James Bethan). Kolejny produkt to Szachownice nad okupowaną Europą (Andrzej Olejko, Krzysztof Mroczkowski) oraz Chemia. Filmowy zbiór zadań z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Chemia ogólna i nieorganiczna (Krystyna Trample).
1
W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu
Dostępny8 szt.

?W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu? ? to kontynuacja wcześniejszej książki tego samego autora zatytułowanej ?Przebudzenie Cheopsa ? czyli jak uratować ludzi i Ziemię przed kataklizmem 2012 roku?. Jest zapisem autentycznych wydarzeń, które w marcu 2008 roku doprowadziły do rozpoczęcia badań wykopaliskowych przy piramidzie mułowej w Hawarze w Egipcie. Ich celem było m.in. odnalezienie wejścia do Wielkiego Labiryntu, opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e. Zawiera opis badań archeologicznych w kościele na Ślęży, prowadzonych od sierpnia 2004 roku do listopada 2005 roku i nagle wstrzymanych w maju 2006 roku decyzją Diecezji Wrocławskiej. Opisuje badania georadarowe na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz działania zmierzające do zdyskredytowania zarówno w Egipcie, jak i w Polsce ?Projektu Cheops?, którego celem jest dotarcie do grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy i włączenie ochrony dla ludzi oraz Ziemi przed możliwym kataklizmem w roku 2012. Prezentowany materiał przedstawia opisy niekonwencjonalnych metod badawczych związanych zradiestezją, chanelingiem telepatycznym oraz hipnotyczną regresją wieku poprzez medium ? Lucynę Łobos-Brown. Cytuje fragmenty nigdzie nie publikowanych sesji chanelingu telepatycznego, dotyczących historii Egiptu, spraw śmierci oraz problemu samobójców. Jest dowodem na to, że można połączyć ze sobą dwie tak przeciwstawne dziedziny życia jak nauka i ezoteryka. Jest sygnałem, że jeśli rzeczywiście w roku 2012 zaistnieje zagrożenie dla ludzkości ze strony Słońca czy Planety X ? to istnieje także realna ochrona. Włączenie jej ? zależy od nas samych.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

2
Moja obrazkowa Biblia - książka z zadaniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja obrazkowa Biblia - książka z zadaniami
NiedostępnyBrak

Znajdziesz tu ulubione historie biblijne. Przeczytaj je, a dodatkowo odpowiedz na pytania i pokoloruj obrazki. Miło spędzisz czas z tą książką.

13,40 zł
10,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,35 zł

3
Szachownice nad okupowaną Europą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachownice nad okupowaną Europą
NiedostępnyBrak

Wymieniamy jednym tchem Powstanie Warszawskie, Armię Krajową, walkę z bronią ,,V", lecz mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż wiązały się one z zapomnianymi łąkami, odległymi lotniskami i setkami ludzi w niebieskich mundurach Polskich Sił Powietrznych na Zachodzie i tysiącami ?chłopców z lasu? czekających ? czasem noc w noc ? na zrzutowiskach. ,,Szachownice nad okupowaną Europą? to opracowanie historyczne dotyczące tematu lotów z pomocą dla Armii Krajowej, gęsto przetykane wspomnieniami i cytowanymi dokumentami. Dane i statystyki tworzą całość ze wspomnieniami, raportami bojowymi i relacjami pisanymi bezpośrednio po walce, tak by otrzymać obraz, będący odzwierciedleniem emocji towarzyszących śmiercionośnej, lotniczej służbie na nocnym niebie ogarniętej wojenną pożogą Europy. Książka powstała w wyniku wieloletniej fascynacji i zainteresowań zawodowych autorów, którzy odbyli kwerendy w archiwach polskich i zagranicznych oraz odwiedzili miejsca zrzutowisk ? często znaczone tragedią cichych bohaterów nocnych lotów.

50,00 zł
37,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

4
Chemia. Filmowy zbiór zadań z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Chemia ogólna i nieorganiczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Filmowy zbiór zadań z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjaln...
Dostępny2 szt.

Zbiór zadań z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawiera ponad 700 zadań typu maturalnego (obejmujących treści z zakresu podstawowego i rozszerzonego), które zostały podzielone na dziewięć działów tematycznych. Do każdego zadania dołączono szczegółowe kryteria punktowania odpowiedzi oraz przykładowe rozwiązania. Treść zadań jest skorelowana z 50 sfilmowanymi doświadczeniami dołączonymi na płycie DVD. Taki układ zbioru pozwala na systematyczne ćwiczenie umiejętności rozwiązywania zadań i problemów oraz samoocenę wykonania zadania.

44,30 zł
39,43 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,87 zł

5
Sikorki i inne ptaszki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sikorki i inne ptaszki
NiedostępnyBrak

W tej książce znajdziecie trzynaście ciekawych historii o dzieciach i ptakach. Ich akcja dzieje siew mieście i na wsi, nad morzem i w górach. W każdej z nich przyroda odgrywa ważną rolę, a jej urodę oddają piękne ilustracje Anety Krelli-Moch.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

Wróć do góry