hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.02.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 18 lutego 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się W drodze na Hokkaido (Will Ferguson), na drugim Konkursy chemiczne w gimnazjum. Zestawy zadań z rozwiązaniami (Zdzisław Głowacki). Kolejny produkt to Dziennik cwaniaczka. Tom 5. Przykra prawda (Jeff Kinney) oraz Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski (Jacek Gordon (oprac.)).
1
W drodze na Hokkaido - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drodze na Hokkaido
NiedostępnyBrak

Podróżowanie autostopem po Japonii? Czyste szaleństwo, to nie może się udać. Mimo to Will Ferguson postanowił zostać pierwszą w historii osobą, która autostopem przemierzy Japonię z południa na północ, biorąc przy tym udział w tradycyjnych obchodach Święta Kwitnącej Wiśni. Wyruszając z przylądka Sata, Ferguson zmierza w stronę wyspy Hokkaido, próbując przy tym dotrzymać kroku zakwitającym kwiatom wiśni. Przeżywa po drodze mnóstwo przygód, poznaje ludzi ciekawych i bardzo ciekawych, na własnej skórze doświadcza tego, co jest istotą japońskiej kultury. W drodze na Hokkaido jest zapisem tej niezwykłej podróży; to jeden z najbardziej szczerych, zabawnych i pouczających tekstów o Japonii, jakie dotychczas napisano.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2
Konkursy chemiczne w gimnazjum. Zestawy zadań z rozwiązaniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konkursy chemiczne w gimnazjum. Zestawy zadań z rozwiązaniami
Dostępny6 szt.

"Konkursy chemiczne w gimnazjum. Zestawy zadań z rozwiązaniami" - to książka autorstwa dra Zdzisława Głowackiego składająca się z dwóch części. W pierwszej części pt. "Chemiczna dialektyka" znajdują się zestawy zadań ćwiczeniowych pogrupowanych tematycznie. Ich rozwiązywanie ma być treningiem przed zmaganiami z zadaniami trudniejszymi. Część drugą stanowi pięć zestawów konkursowych, których stopień trudności odpowiada zestawom z etapów finałowych wojewódzkich konkursów chemicznych dla gimnazjalistów. Wszystkie zadania posiadają odpowiedzi, a dla wielu przedstawiono rozwiązania.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

3
Dziennik cwaniaczka. Tom 5. Przykra prawda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka. Tom 5. Przykra prawda
NiedostępnyBrak

Gregowi Heffleyowi zawsze okropnie się spieszyło do tego całego dojrzewania. Dobra, ale czy dojrzałość naprawdę ma jakiś sens? Raz że dziewczyny robią się nie do zniesienia, a dwa, że Rowley, najlepszy kumpel Grega, jak zwykle kompletnie nie jest w temacie. Co gorsza, on chyba nigdy nie zrozumie, o co chodzi w byciu nastolatkiem. No i taka jest właśnie przykra prawda.

24,90 zł
18,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,22 zł

4
Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, ang...
Dostępny12 szt.

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z dziedziny medycyny, niezbędnych podczas pracy pielęgniarki zarówno z pacjentami, lekarzami jak i z pozostałym personelem medycznym. Specjalistyczne słownictwo medyczne zawarte w słowniku czyni go przydatnym dla wszystkich, którzy mają związek z medycyną i posługują się językiem angielskim. Jest również skierowany do osób zainteresowanych problematyką medyczną. Układ haseł umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego słowa lub zwrotu, a poszczególne hasła posiadają dodatkowo załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej. Ponieważ część polsko-angielska może stanowić również pomoc przy formułowaniu wypowiedzi, jest ona bardziej szczegółowa niż część angielsko-polska. Niewielkie rozmiary słownika przy jednocześnie zwartej i starannie dobranej treści (8500 haseł) pozwalają nosić go przy sobie w kieszeni marynarki, fartucha itp.

25,20 zł
18,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,06 zł

Wróć do góry