hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.05.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 6 maja 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się PUS. Przygody Kurki Koko. Część 2. Jesień (Bogusław Świdnicki), na drugim Miłość szkockiego lorda (Karen Hawkins). Kolejny produkt to "Szewcy" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Streszczenie, analiza, interpretacja (Anna Skibicka ) oraz Trylogia Zdrajcy. Tom 2. Łotr (Trudi Canavan).
1
PUS. Przygody Kurki Koko. Część 2. Jesień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUS. Przygody Kurki Koko. Część 2. Jesień
Dostępny13 szt.

Zabawowa forma ćwiczeń oraz oryginalna oprawa graficzna książeczki umożliwiają przyjazny rozwój i doskonalenie funkcji umysłowych, takich jak spostrzegawczość, uważność, pamięć, porównywanie, analizowanie. Książeczka proponuje nam historyjki obrazkowe, wskazywanie różnic i podobieństw, łączenie obrazków w pary, rozróżnianie barw i kształtów, odnajdywanie elementów w zbiorze. Książeczki PUS służą zawsze w połączeniu z Zestawem Kontrolnym PUS – poręcznym, zamykanym pudełkiem z plastiku w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków, a cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.

19,50 zł
16,58 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,92 zł

2
Miłość szkockiego lorda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość szkockiego lorda
NiedostępnyBrak

W uroczo zmysłowej i pełnej przygód nowej książce, jedna z najlepszych powieściopisarek „USA Today”, Karen Hawkins, wyczarowuje niezapomnianą parę, której historia zaczyna się od wojny klanów i małżeństwa, a kończy na uwiedzeniu... To nie był ślub, jaki Fiona mogłaby sobie wymarzyć... Bez rodziny, bez gości, tylko z panem młodym, który przed ołtarz został zaciągnięty siłą. Jeśli jednak małżeństwo z Czarnym Jackiem Kincaidem mogło zapobiec krwawej wojnie pomiędzy klanami, Fiona musiała się na to zdecydować. Miała tylko nadzieję, że dzieląc łoże z przyszłym mężem, nie straci serca... Znany w całej Szkocji i Londynie jako niepoprawny uwodziciel kobiet i niebieski ptak, Jack nigdy się nie dziwił, jeśli z rana po przebudzeniu okazywało się, że wpakował się w kłopoty... ale małżeństwo...?

31,90 zł
22,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,93 zł

3
"Szewcy" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Streszczenie, analiza, interpretacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Szewcy" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Streszczenie, analiza, inter...
Dostępny141 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, - dokładna analiza, - charakterystyka bohaterów, - ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, - przykładowe zagadnienia, - testy sprawdzające z kluczem, - krzyżówki - przejrzysty układ, - pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych.

5,90 zł
5,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,47 zł

4
Trylogia Zdrajcy. Tom 2. Łotr - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Zdrajcy. Tom 2. Łotr
Dostępny107 szt.

Żyjąc wśród sachakańskich buntowników, Lorkin stara się dowiedzieć o nich i ich wyjątkowej magii jak najwięcej. Zdrajcy nie są jednak chętni, by podzielić się nią w zamian za wiedzę uzdrowicielską, którą tak desperacko pragną poznać. Choć Lorkin przypuszcza, że obawiają się ujawnić przed światem swoje istnienie, pojawiają się pewne przesłanki, że ich plany są bardziej ambitne. Sonea szuka dzikiego maga, mając świadomość, że Cery nie może w nieskończoność uciekać przed zamachami na swoje życie, mag jednak ma znacznie większy wpływ na półświatek, niż się obawiała. Jego jedynym słabym punktem jest więziona w Strażnicy matka. W Sachace Dannyl utracił poważanie wśród elity, po tym jak pozwolił Lorkinowi dołączyć do Zdrajców. Uwaga ashakich natomiast skupia się na nowym Ambasadorze Elyne, którego Dannyl zna aż za dobrze. Tymczasem na Uniwersytecie dwie nowicjuszki przypominają magom Gildii, że czasami największy wróg kryje się wśród nich samych...

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

Wróć do góry