hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.05.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 30 maja 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mądra Mysz. Mamy przyjaciela piłkarza (Ralf Butschkow), na drugim Dwustopniowe testy z języka angielskiego Angloman (Janusz Siuda). Kolejny produkt to Ryzyko dysleksji, dysortografii i dysgrafii. Skala Ryzyka Dysleksji wraz z normami dla klas 1 i 2 (Marta Bogdanowicz) oraz Repetytorium leksykalno-tematyczne. Francuski. Poziom B1-C1 + CD (praca zbiorowa).
1
Mądra Mysz. Mamy przyjaciela piłkarza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Mamy przyjaciela piłkarza
Dostępny38 szt.

„Mądra Mysz” to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…” oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy”. Kuba jest prawdziwym, zawodowym piłkarzem. Gra naprawdę dobrze, ma mnóstwo fanów. Ale czy jego drużynie uda się wygrać najważniejszy mecz o awans?

8,80 zł
6,60 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,20 zł

2
Dwustopniowe testy z języka angielskiego  Angloman - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwustopniowe testy z języka angielskiego Angloman
Dostępny47 szt.

Zbiór testów "Dwustopniowe testy z języka angielskiego + dodatek: test z business English", jak sam tytuł sugeruje, uwzględnia dwa stopnie zaawansowania w nauce języka angielskiego: stopień I odpowiada poziomom Rady Europy: A2 i B1 oraz poziomowi podstawowemu na maturze, natomiast stopień II odpowiada poziomom Rady Europy: B2 i C1, poziomowi rozszerzonemu na maturze oraz poziomom FCE i CAE.

19,90 zł
17,71 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,19 zł

3
Ryzyko dysleksji, dysortografii i dysgrafii. Skala Ryzyka Dysleksji wraz z normami dla klas 1 i 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ryzyko dysleksji, dysortografii i dysgrafii. Skala Ryzyka Dysleksji wr...
Dostępny54 szt.

Została tu zaprezentowana Skala Ryzyka Dysleksji (SRD) – niewymagające wiele czasu i nieskomplikowane narzędzie badawcze stosowane w celu wczesnego wykrycia ryzyka dysleksji. Książka ta jest cenną pomocą dla osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym bądź uczęszczającymi do klas I-III. Przedstawiono w niej procedurę korzystania ze skali oraz sposób oceniania i interpretowania wyników w celu ustalenia, czy występuje ryzyko dysleksji. Z myślą o osobach diagnozujących dzieci ryzyka dysleksji: nauczycielach, logopedach, oraz o rodzicach rozpoznających symptomy ryzyka dysleksji, zamieszczono tu także arkusze badania. Książka ta jest nowym, istotnie zmienionym wydaniem znanej książki prof. Marty Bogdanowicz Ryzyko dysleksji. Autorka między innymi wprowadziła zmiany wynikające z reformy systemu edukacji w Polsce (obniżenie wieku szkolnego), uaktualniła terminologię, przedstawiła najnowsze badania naukowe i narzędzia diagnostyczne.

21,00 zł
16,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,41 zł

4
Repetytorium leksykalno-tematyczne. Francuski. Poziom B1-C1 + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium leksykalno-tematyczne. Francuski. Poziom B1-C1 + CD
Dostępny25 szt.

Repetytorium leksykalno-tematyczne: • nauka 3000 słów, wyrażeń i kolokacji, • kilkadziesiąt zagadnień uporządkowanych w 14 rozdziałach, • 42 interesujące teksty pokazujące użycie słów w praktyce, • ponad 130 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami, • współczesne, aktualne słownictwo, potoczne zwroty oraz idiomy, • specjalnie opracowane testy powtórkowe i minisłowniczki, • płyta audio CD gratis. Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie około 3000 słów i zwrotów na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy). Zestaw (książka + płyta CD audio) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób francuskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów. Opracowany został on również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach, osobach przygotowujących się do egzaminów językowych. Repetytorium może być także pomocne dla nauczycieli – zawiera liczne ćwiczenia do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych. Podręcznik obejmuje kilkadziesiąt zagadnień usystematyzowanych w 14 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniami, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające. Samodzielne sprawdzenie wiedzy umożliwia ponad 130 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, krzyżówki i wykreślanki. Podręcznik obejmuje również specjalnie opracowane testy podsumowujące, a na końcu znajduje się pełny klucz odpowiedzi. Płyta CD audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera 62 minut nagrań wysokiej jakości w wykonaniu rodowitej Francuzki. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

5
Poznaj świat. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj świat. Zwierzęta
Dostępny7 szt.

Seria książek pozwala dzieciom łatwo i przyjemnie odkryć to, co je otacza. Poręczny format umożliwia zabieranie ich razem z naszymi maluchami na spacer lub w inne ciekawe miejsca.

9,40 zł
6,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,63 zł

6
Perełka 160. Życzenia urodzinowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 160. Życzenia urodzinowe
Dostępny19 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych" Anatol France

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

7
Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, wydanie 2
Dostępny23 szt.

Ojciec Józef Witko, franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, już od ponad dziesięciu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Niniejsza książka zawiera świadectwo posługi ojca Józefa. Znajdziemy w niej konferencje na temat uzdrowienia duchowego i fizycznego, życia wewnętrznego i modlitwy. Książka zawiera również teksty modlitw o uzdrowienie – fizyczne, wewnętrzne, uzdrowienie wspomnień i relacji rodzinnych. Jednak najważniejszą jej częścią jest zbiór poruszających świadectw uczestników. Są to osoby, które doznały różnorakich uzdrowień – czasami z chorób i sytuacji, które według ludzkiego pojęcia były beznadziejne. Świadectwa te mają umocnić naszą wiarę w to, że Jezus działa z taką samą mocą dziś, jak przed dwoma tysiącami lat.

20,00 zł
14,60 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,40 zł

8
Bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie fryzjer - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie fryzjer
Dostępny89 szt.

Polecana przez Związek Rzemiosła Polskiego, Cech Fryzjerów, konsultowana w Głównym Inspektoracie Sanitarnym w Warszawie i w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Książka wyjaśnia stosowanie zasad BHP, opracowanych zgodnie z projektem nowej ustawy oraz wymogami unijnymi; mówi o budowie, zdrowiu, pielęgnacji skóry i włosów. Omawia zagrożenia występujące w otoczeniu fryzjera i możliwe skutki, jeżeli nie zostają zachowane zasady higieny i bezpieczeństwa. Pokazuje niebezpieczeństwa wynikające z nieprawidłowej aranżacji salonu fryzjerskiego. Wprowadza praktyczne wskazówki, jak zachować w salonie fryzjerskim dobre i bezpieczne warunki pracy oraz profilaktykę zdrowia samego fryzjera. Treść ilustrowana: ok. 100 zdjęć i rysunków.

18,00 zł
17,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,90 zł

9
Mądra mysz. Zuzia piecze pizzę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia piecze pizzę
NiedostępnyBrak

„Mądra mysz” to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…” oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy”. Czy dzieci lubią szpinak? Zuzia ze swoim najlepszym przyjacielem Szymonem postanawiają upiec pizzę. Towarzyszymy im w przygotowaniach, a na zakończenie dostajemy przepis. Pycha!

7,90 zł
5,93 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,97 zł

10
Przemilczane Ludobójstwo Na Kresach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemilczane Ludobójstwo Na Kresach
NiedostępnyBrak

"Po opublikowaniu serii : artykułów w "Gazecie Polskiej", jak i po licznych wypowiedziach w mediach na temat ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na Wołyniu i Kresach Południowo -Wschodnich, otrzymałem sporo listów. Po ich lekturze doszedłem do wniosku, że istnieje zapotrzebowanie na przystępną książkę przybliżającą tamte tragiczne wydarzenia, a jednocześnie stanowiącą polemikę z tzw. poprawnością polityczną, która skazuje Kresy i dramaty tam rozegrane na świadome przemilczenie. Publikację tę oddaję niniejszym w ręce czytelników. Zawarte w niej materiały zostały tak dobrane, aby osobom urodzonym po wojnie przybliżyć tragedię, która była udziałem pokolenia ich rodziców i dziadków. Z kolei dla Kresowian będzie to swoistego rodzaju" podróż sentymentalna " Od Autora

26,50 zł
19,61 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,89 zł

11
Perełka 016. Spełnienia marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 016. Spełnienia marzeń
Dostępny32 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych" Anatol France

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

12
Yazoo Starter. Podręcznik CD-ROM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yazoo Starter. Podręcznik CD-ROM
Dostępny864 szt.

Yazoo to nowy kurs języka angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego, którzy poradzą sobie z szybszym tempem nauki.   Nowa podstawa programowa - Poziom Starter polecamy sześciolatkom. Poziom 1. stopniowo wprowadza elementy czytania, natomiast sprawność pisania jest ćwiczona na poziomach 2. i 3.Kształcenie zintegrowane - uczniowie poza nauką języka angielskiego mają także okazje do zdobycia wiedzy z zakresu edukacji muzycznej, plastycznej, matematycznej, przyrodniczej czy społecznej, zgodnie z wymogami edukacji wczesnoszkolnej.Gry językowe i komunikacja - proste ćwiczenia komunikacyjne pozwalają dzieciom od pierwszych lekcjiporozumiewać się w języku obcym, a liczne zabawy, quizy, zgadywanki i piosenki pomagają im skutecznie utrwalać nowy materiał.

54,90 zł
47,21 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,69 zł

13
Kreda niepyląca biała, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda niepyląca biała, 12 sztuk
Crayola
NiedostępnyBrak

Idealna do pisania i rysowania głównie na tablicach. Specjalna bezpyłowa formuła. Mocna kreda, która rzadziej pęka i zapewnia jednolita barwę.

5,00 zł
14
Mądra mysz. Mam przyjaciela kierowcę ciężarówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Mam przyjaciela kierowcę ciężarówki
NiedostępnyBrak

„Mądra Mysz” to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…” oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy”. Jak przewieźć ciężarówką kontenery? Jak działa betoniarka? Co to jest oś nadążna? I ile miejsca ma kierowca ciężarówki, żeby się przespać? Dobrze, że Antoś ma przyjaciela Mirka, który pracuje w firmie transportowej.

8,80 zł
6,60 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,20 zł

15
Perełka 193. Zwyciężaj dobrocią i miłością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 193. Zwyciężaj dobrocią i miłością
Dostępny18 szt.

"Dobroć zwycięża wszystko, sama pozostając niezwyciężona" (Lew Tołstoj). A jest to możliwe, "bo zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą" (Wergiliusz). Czy warto? Tak, przecież "wspaniałe są owoce dobrych wysiłków" (Księga Mądrości 3, 15), a "szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka" (Moses Mendelssohn).

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

16
Kuchnia dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia dla dzieci
NiedostępnyBrak

Przepisy zebrane w książce zostały skomponowane w sposób uwzględniający realia, w jakich żyją zabiegani rodzice oraz dostępność produktów. Zawierają również praktyczne informacje o wielkości porcji, możliwości zamrożenia posiłku, zawartości cukru oraz mięsa i mleka krowiego.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

17
Hier und da 2. Język niemiecki. Zeszyt maturalny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hier und da 2. Język niemiecki. Zeszyt maturalny
Dostępny3 szt.

Kurs „Hier und da” przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Podręcznik z ćwiczeniami oraz zeszyt maturalny to komplet materiałów dla uczniów uczących się języka niemieckiego w wymiarze 3 godzin tygodniowo i przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym.

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

18
Perełka 134. To szczęśliwy dzień! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 134. To szczęśliwy dzień!
Dostępny30 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych." Anatol France

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

19
Przyjaciel Boga 2 - płyta DVD Biały Kruk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciel Boga 2 - płyta DVD Biały Kruk
NiedostępnyBrak

Od dnia wyboru aż po ogłoszenie przez Benedykta XVI daty wyniesienia na ołtarze. Pontyfikat wspaniale podsumowuje kardynał Stanisław Nagy. W filmie występują m.in.: kard. Stanisław Nagy, kard. Franciszek Macharski, abp Piero Marini, Joaquin Navarro-Valls, Adam Bujak, prof. Gabriel Turowski, ks. infułat Janusz Bielański.

23,20 zł
16,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,26 zł

20
Przyg. do prowadz. ćwiczenia cz. 1 eMPi2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyg. do prowadz. ćwiczenia cz. 1 eMPi2
NiedostępnyBrak

Zeszyt ćwiczeń część 1 jest dostosowany do podręcznika "Przygotowanie do prowadzenia działalności usługowej" część 1, dla liceum profilowanego - profil usługowo-gospodarczy. Zeszyt zawiera ćwiczenia dotyczące modułu 1. "Podstawy usług" - obejmuje rozdziały 1-11 i modułu 2. "Ekonomika usług" obejmuje rozdziały 12-15.

9,50 zł
8,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,14 zł

21
Geografia Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geografia Polski
NiedostępnyBrak

Geografia Polski dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych to pozycja stanowiąca cenną pomoc dla maturzystów. Ułatwia poznanie geografii ojczystego kraju na tle zjawisk, procesów i problemów różnych regionów świata, a zwłaszcza Europy. Opisuje potencjał przyrodniczy, społeczny, kulturowy i gospodarczy Polski. Zawiera bogaty materiał graficzny m.in. mapę turystyki i ochrony przyrody w Polsce. W ciekawy sposób prezentuje także atrakcyjność turystyczną poszczególnych regionów Polski.

33,00 zł
29,04 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,96 zł

22
Podróże w czasie. Historia. Klasa 3. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże w czasie. Historia. Klasa 3. Podręcznik
NiedostępnyBrak

Numer dopuszczenia: 158/3/2011 Książka jest nową, zmienioną wersją podręcznika Podróże w czasie dla trzeciej klasy gimnazjum, ulepszoną i dostosowaną do wymogów obowiązującej podstawy programowej. Podobnie jak w klasach 1 i 2, wszystkie rozdziały zredagowano od nowa. Publikację uzupełniono o liczne dodatkowe elementy, m.in. pytania i polecenia cząstkowe oraz tematy powtórzeniowe, które wydatnie podnoszą efektywność nauczania. Materiał ilustracyjny został znacznie wzbogacony; zadbaliśmy również o szatę graficzną map, by zawierając więcej szczegółów, zachowały właściwą przejrzystość i czytelność.

32,00 zł
27,52 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,48 zł

23
Perełka 118. Nie poddawaj się! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 118. Nie poddawaj się!
NiedostępnyBrak

Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nie zapominaj, że najpiękniejsze i największe marzenia rodzą się w naszych sercach. Trzeba je tylko pielęgnować i pozwolić im rozkwitać, by stały się naszą siłą. Nie poddawaj się, bowiem jeśli Bóg chce, by coś się dokonało, wskaże ci sposób.

3,50 zł
3,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,35 zł

24
Aby poszerzyło się nasze serce. Medytacje w codzienności życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aby poszerzyło się nasze serce. Medytacje w codzienności życia
Dostępny1 szt.

„Północ. W nocnej ciszy rozlega się miejski zegar. Wybija rytmicznie dwanaście uderzeń. Minął kolejny dzień. Zaczyna się nowy. Ile ich było już w moim życiu? A ile ich jeszcze będzie? Wszystkie, o Panie, policzone są i wszystkie należą do Ciebie. Te ocenione przeze mnie jako owocne, piękne, udane i przyjemne, oraz te – jak dzisiaj – uznane za nieudane czy wręcz zmarnowane. Od wielu tygodni zegar bijący o północy przywołuje upartą myśl o kolejnym zmarnowanym dniu. Jednak tylko w ocenie moich chaotycznych emocji i myśli. A jak Ty, Panie, osądzasz bezpowrotnie mijające moje dni? Ty przecież, Panie, przenikasz i znasz mnie, Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję. Z daleka przenikasz moje zamysły, widzisz moje działanie i mój spoczynek i wszystkie moje drogi są Ci znane”. – fragment rozważań

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

25
Mariamne. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mariamne. Audiobook
Par Lagerkvist, Mała litera
Dostępny13 szt.

Mariamne jest powieścią, która w powolnym, hipnotycznym rytmie opowiada historię związku króla Heroda Wielkiego i Mariamne Machabejki - postawionych wobec siebie i nie potrafiących rozpoznać swoich uczuć. Audiobook w interpretacji Agnieszki Grochowskiej. Czas nagrania: 2 godz 30 min 1 płyta CD mp3

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

26
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 5
NiedostępnyBrak

Umiejętność właściwego projektowania obiektów zieleni wymaga wiadomości z zakresu szkółkarstwa, ochrony roślin, a także podstawowych informacji na temat dekoracji roślinnych. Te wszystkie zagadnienia znajdą się w części V podręcznika, który jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w szkołach o profilu ogrodniczym w zawodzie technik architektury krajobrazu. Z podręcznika będą mogli również korzystać studenci wydziałów ogrodniczego i architektury krajobrazu oraz wszyscy zajmujący się zawodowo projektowaniem terenów zieleni.

29,00 zł
25,23 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,77 zł

27
Przyroda wokół nas. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przyroda wokół nas. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2
Dostępny1 szt.

Jest to kontynuacja "Zeszytu ćwiczeń dla kl. V cz. I" do podręcznika "Przyroda wokół nas".

11,10 zł
7,44 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 3,66 zł

28
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 4
NiedostępnyBrak

Umiejętność właściwego projektowania obiektów zieleni wymaga dobrej znajomości morfologii i wymagań roślin, których w naszej strefie klimatycznej można uprawiać niezwykle dużo. Różnią się one od siebie wyglądem, szybkością wzrostu, wymaganiami siedliskowymi oraz odpornością na różne czynniki, m.in. odpornością na mróz lub suszę czy zanieczyszczenia powietrza. Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w szkołach o profilu ogrodniczym, ale mogą również z niego korzystać studenci wydziałów ogrodniczego i architektury krajobrazu oraz wszyscy zajmujący się zawodowo projektowaniem terenów zieleni.

49,00 zł
42,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,37 zł

29
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu. Część 1
NiedostępnyBrak

Podręcznik dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu został podzielony na cztery części. Część pierwsza obejmuje zagadnienia ogólne związane ze znaczeniem roślin ozdobnych, z warunkami siedliska, rodzajami gleb i ich uprawą oraz nawożeniem.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

30
Fizjologia roślin Wprowadzenie  PWN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizjologia roślin Wprowadzenie PWN
NiedostępnyBrak

Książka zawiera podstawową wiedzę o mechanizmach funkcjonowania organizmów roślinnych. Napisana zwięźle i przystępnie, stanowi wprowadzenie do problematyki biologii eksperymentalnej i fizjologii roślin.Fizjologia roślin. Wprowadzenie jest podręcznikiem zawierającym podstawową wiedzę o mechanizmach funkcjonowania organizmów roślinnych. Napisany w sposób bardzo zwięzły i przystępny, stanowi wprowadzenie do problematyki biologii eksperymentalnej i fizjologii roślin.Omówiono w nim:- organizację strukturalno-funkcjonalną rośliny ? komórka, tkanki, organy, współzależność struktury i funkcji roślin,- fizjologię przemiany materii ? gospodarka wodna, mineralna, fotosynteza i oddychanie,- fizjologię wzrostu i rozwoju ? mechanizmy wzrostu i rozwoju, kiełkowanie nasion, rozwój wegetatywny i generatywny, starzenie się i ruchy roślin,- fizjologię stresu,- fizjologię plonowania.Podręcznik skierowany jest do studentów studiów licencjackich biologii, biotechnologii, ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa, farmacji studiujących na uniwersytetach, uczelniach rolniczych, medycznych, technicznych i pedagogicznych.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

31
Perełka 154. Miłość, która nie przemija - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 154. Miłość, która nie przemija
NiedostępnyBrak

Cierpliwa i łaskawa, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, współweseli się z prawdą, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma... Tylko taka miłość nie przemija. Ona jest wieczna.

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

32
Notatki z lekcji. Biologia. Anatomia i fizjologia człowieka. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatki z lekcji. Biologia. Anatomia i fizjologia człowieka. Część 1
NiedostępnyBrak

Biologia Notatki z lekcji - anatomia i fizjologia człowieka cz. 1 Notatki w szkolnych zeszytach często budzą wiele zastrzeżeń, zawierają nieścisłości, a nawet błędy merytoryczne, ponieważ uczniowie biorący aktywny udział w lekcji nie nadążają z zapisywaniem treści podawanych przez nauczyciela. Dyktowanie natomiast zabiera czas potrzebny do pełnej realizacji programu. Publikacja została pomyślana tak, aby zastąpić część zeszytu. Każdy temat przedstawiono w formie konspektu, składającego się z punktów i podpunktów, zawierających te informacje, które uczeń powinien zapamiętać z lekcji. Układ książki odpowiada kolejności omawiania poszczególnych problemów przez większość nauczycieli. Pozycja nie jest ani podręcznikiem, ani zeszytem ćwiczeń, choć zawiera elementy jednego i drugiego. Uczeń znajdzie tu zarówno wiadomości podstawowe, jak i nadobowiązkowe. Publikacja zawiera ciekawostki tematyczne związane z omawianymi zagadnieniami, pozwalające spojrzeć inaczej, z przymrużeniem oka, na wiedzę zdobywaną w szkole.

25,00 zł
19,00 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

33
Perełka 159. Życzenia imieninowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 159. Życzenia imieninowe
Dostępny15 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych." Anatol France

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

34
Mądra mysz. Zuzia jeździ konno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia jeździ konno
NiedostępnyBrak

„Mądra mysz” to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…” oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy”. Zuzia uczy się jeździć konno w stadninie. Wcale nie jest tak łatwo wsiąść na konia, a co dopiero utrzymać się na końskim grzbiecie. Zuzia zaprzyjaźniła się z Plamką i chętnie nawet sprząta w boksie.

8,80 zł
6,60 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,20 zł

35
Perełka 120. Dla Ciebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 120. Dla Ciebie
Dostępny2 szt.

Dla drugiej osoby, zwłaszcza bliskiej sercu, każdy chciałby skierować jak najlepsze słowa. Perełka "Dla Ciebie" to zbiór myśli o wierze, miłości, dążeniu do celu i szczęściu, bo właśnie te cztery elementy są najważniejsze i najpiękniejsze w życiu. Wiara bowiem przywołuje nadzieję, łączy nas z Bogiem oraz dodaje siły i odwagi, by łatwiej było znosić przeciwności losu i wszelkie trudy życia. Miłość również wzmaga odwagę, ponadto wrażliwość na potrzeby drugiej osoby, i uszczęśliwia. Owszem, można komuś życzyć tylko szczęścia, ale niepodobna je sobie wyobrazić bez wiary i miłości, niepodobna je też osiągnąć bez własnego zaangażowania i bez przyjaznych związków z innymi ludźmi. Do prawdziwego szczęścia potrzebna jest obecność innych ludzi, z którymi można dzielić się radościami i smutkami, którzy w dodatku mogą nam pomóc w potrzebie i którym również my powinniśmy pomagać, aby i oni zaznali więcej szczęścia.

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

36
Różaniec z Ojcem Pio CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różaniec z Ojcem Pio CD
Dostępny7 szt.

Ojciec Pio odmawiał różaniec wszędzie: w celi, na korytarzach, w zakrystii, wchodząc i schodząc po schodach, w dzień i w nocy. Pytany, ile różańców odmawia w ciągu dnia i nocy, odpowiadał: „Czasem 40, a czasem 50". Pytany, jak to robi, odpowiadał pytającemu: „Jak ty to robisz, że ich nie odmawiasz?".

17,00 zł
12,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

37
Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni. Część 2. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni. Część 2. Tom 2
NiedostępnyBrak

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu. Ze względu na bardzo duży materiał ilustracyjny, niezbędny do zrozumienia technologii wykonania pewnych konstrukcji, zakres tematyczny dotyczący elementów małej architektury został omówiony w dwóch kolejnych tomach. W pierwotnych planach wydawniczych elementy małej architektury miały być opisane całościowo w tomie II - wzmianka na ten temat znalazła się w tomie I części drugiej podręcznika. Uznaliśmy jednak wspólnie z autorem, że rozbicie tego obszernego materiału na dwa tomy ułatwi uczniom i nauczycielom korzystanie z podręcznika. Tom II obejmuje: nawierzchnie - drogi i place, pochylnie, schody ogrodowe, murki ogrodowe, ogrodzenia. Z podręcznika mogą również korzystać studenci wydziałów ogrodniczego i architektury krajobrazu oraz wszyscy zajmujący się zawodowo projektowaniem terenów zieleni.

45,00 zł
39,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

38
Humory Górala. Mała antologi humoru góralskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Humory Górala. Mała antologi humoru góralskiego
NiedostępnyBrak

Zapraszamy Cię tędy, Drogi P.T. Czytelniku, do wysłuchania tej garści anegdotek zasłyszanych pod Giewontem, w mieście, które wciąż "mieni się być" pępkiem świata. Książeczka, podobnie jak wszystkie poprzednie, powstała w wielkim trudzie i znoju jedynie "ku rozweseleniu serc". Dla nadania stosownego kolorytu w dialogach posłużyliśmy się słowami "powszechnie uznawanymi za gwarowe", a stąd, mamy nadzieję, zrozumiałymi dla tzw. ogółu. Opowiadając i rysując de dykteryjki, korzystaliśmy też z ogólnie przyjętego stereotypu górala. A góral naprawdę jaki jest - każdy widzi

15,00 zł
10,35 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,65 zł

39
Kredki świecowe 8 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe 8 kolorów
Crayola, 8 sztuk
NiedostępnyBrak

Przeznaczone dla dzieci w wieku 1+. Zestaw zawiera 8 grubych kredek świecowych przeznaczonych do użytkowania przez małe dzieci. Kredki są całkowicie bezpieczne a ślady po nich łatwo spieralne

10,90 zł
40
Alex et Zoe 2. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alex et Zoe 2. Podręcznik
NiedostępnyBrak

NOWE WYDANIE podręcznika Alex et Zoe 2 przeznaczonych dla dzieci od 7 roku życia. Nowe wydanie podręcznika zostało wzbogacone o "Livret de civilisation" - dodatkowy zeszyt prezentując podstawowe elementy kultury i cywilizacji Francji. Każdy z poziomów obejmuje około 60 godz. nauki języka, zakres materiału (łącznie z drugą częścią metody Alex et Zoé) odpowiada przygotowaniu do DELF (jednostka A1), a w Cadre Européen Commun de Référence odpowiada poziomowi Niveau Découverte. Metoda Alex et Zoe charakteryzuje się czytelnym układem, ułatwiającym zapamiętywanie; ćwiczenia leksykalne wprowadzane są stopniowo w różnych kontekstach, w formie zabawowej. Liczne piosenki, rymowanki oraz gry , motywują uczniów do aktywności. Dzięki szerokiej gamie materiałów dodatkowych, nauczyciel ma możliwość dostosowania metod pracy do indywidualnych potrzeb ucznia.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

41
Produkcja roślinna. Czynniki produkcji roślinnej. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Produkcja roślinna. Czynniki produkcji roślinnej. Część 2
NiedostępnyBrak

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych kształcących w zawodzie technik rolnik. Ze względu na obszerny zakres materiału podręcznik został opracowany w trzech częściach. Część II obejmuje zagadnienia związane z hodowlą i nasiennictwem, nawożeniem oraz ochroną roślin uprawnych.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

42
Smakowite dania na rodzinne spotkania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smakowite dania na rodzinne spotkania
NiedostępnyBrak

Coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia mięsa, jeśli nie na stałe, to przynajmniej w okresie letnim. Aby dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych do życia składników, należy przygotowywać smaczne i w pełni wartościowe posiłki z innych, niż mięso produktów.Przepisy zawarte w tej książce, w większości pochodzące z kuchnni francuskiej, dostarczą Państwu pomysłów na proste i łatwe do wykonania potrawy niezajmujące przy tym zbyt wiele czasu, niewymagające dużego wysiłku, ani wysokich umiejętności. Ich tajemnica polega m.in. na tym, że łączy się w nich zręcznie różne produkty i przyprawy, co w efekcie pozwala sporządzić nieskomplikowane, ale niezwykle apetyczne i smaczne potrawy.W pierwszej części książki znajdują się przepisy na "małe dania". Są to potrawy nadające się na drugie śniadanie, lunch, podwieczorek lub lekką kolację.Następny dział to sałatki, które mogą stanowić samodzielne danie lub dodatek do innych potraw.Zupy oryginalne i pomysłowe, bowiem smaczna zupa jest zwykle ważnym elementem posiłku.Wbrew pozorom nie jest to książka tylko dla jaroszy i wegetarian, ponieważ każda z potraw przygotowanych według podanych przepisów, może być również wspaniałym dodatkiem i uzupełnieniem dań z mięsa.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

43
Zenek i mrówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zenek i mrówki
NiedostępnyBrak

Zenek, jak każdy dziesięciolatek, lubi gry komputerowe i zabawy z kolegami. Nadeszły wakacje - czas przygód i swobody. Ale jak to w życiu czasem bywa - nieoczekiwane zdarzenia psują najpiękniejsze plany. Okazuje się, że mama Zenka będzie opiekować się chorą babcią, więc chłopiec musi towarzyszyć ojcu na kilkudniowym... buddyjskim obozie. Początkowo Zenek buntuje się przeciwko decyzji rodziców. Jednak z czasem przekonuje się, że kilka dni bez telefonu komórkowego, telewizora, z dala od zgiełku i chaosu wielkiego miasta, nie tylko nie jest końcem świata, ale może przynieść mnóstwo nowych, ciekawych doświadczeń. Chłopiec ma okazję lepiej poznać zainteresowania swojego taty, a przy okazji może wreszcie rozwikłać zagadkę: co łączy jego imię, mrówki, niezwykłą podróż prapradziadka oraz Japonię? Zenek i mrówki to mądra i niebanalna powieść Andrzeja Grabowskiego - nie tylko o buddyzmie, ale przede wszystkim o akceptacji trudności, jakie niesie los. Znakomita książka rodzinna - lektura dla młodszych, starszych i dorosłych. Andrzej Grabowski jest z wykształcenia pedagogiem, a z zawodu autorem telewizyjnych programów dla dzieci. W wolnych chwilach pisze scenariusze filmów animowanych, piosenki i książki. Od wielu lat praktykuje buddyzm zen.

19,00 zł
14,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,75 zł

44
Urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych. Część 2. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych. Część 2. Tom 1
NiedostępnyBrak

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu. Ze względu na obszerny zakres materiału część II podręcznika została opracowana w dwóch tomach. Tom I obejmuje zagadnienia związane z dokumentacją projektowo-techniczną, projektowaniem inwestycji, organizacją realizacji robót ziemnych i ich wykonaniem. W tomie II (w trakcie opracowywania) omówione zostaną szczegółowo technologie wykonania i konserwacji elementów małej architektury. Z podręcznika mogą również korzystać studenci wydziałów ogrodniczego i architektury krajobrazu oraz wszyscy zajmujący się zawodowo projektowaniem terenów zieleni.

22,00 zł
19,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,86 zł

45
Perełka 191. Dzięki za wszystko! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 191. Dzięki za wszystko!
NiedostępnyBrak

"Jest tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko uśmiechem, chwilą uwagi i prostym: dziękuję" (kard. Leon Joseph Suenens). To mała perełka, ale przy jej pomocy podziękujesz za otrzymane dobro, uprzejmość, za wszystko!

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

46
Wyspa na ulicy Ptasiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa na ulicy Ptasiej
NiedostępnyBrak

Jedenastoletni Alek mieszka wraz z rodzicami w getcie warszawskim w czasie II wojny światowej. Kiedy hitlerowski okupant rozpoczyna akcję likwidacyjną dzielnicy, chłopcu udaje się ukryć w starym, zrujnowanym domu. Ten dom staje się dla niego bezludną wyspą, na której zmuszony jest spędzić samotnie kilka miesięcy. Alek czeka jednak na powrót ojca i to dodaje mu sił, by przetrwać w niezmiernie ciężkich warunkach, w obliczu śmiertelnego zagrożenia.

25,00 zł
18,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

47
Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę
NiedostępnyBrak

Darek dwa razy w roku chodzi do dentysty. Dzisiaj dowie się też wielu ciekawych rzeczy. Do czego służą i jak się nazywają te wszystkie narzędzia? A czy uda się umieścić wybity ząb w szczęce boksera?

8,80 zł
6,60 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,20 zł

48
Perełka 129. Słoneczne strony życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 129. Słoneczne strony życia
Dostępny46 szt.

"Perełka" o tym wszystkim, co rozświetla życie; o radości i pięknie życia, o tym wszystkim, co tchnie nadzieją i miłością.

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

49
Perełka 026. Siedem życzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 026. Siedem życzeń
Dostępny32 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych" Anatol France

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

50
Perełka 188. Życzę Ci... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 188. Życzę Ci...
Dostępny16 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych." Anatol France

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

Wróć do góry