hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.06.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 5 czerwca 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się PUS. Kto? Co? Rzeczownik. Część 1 (Halina Cybulska), na drugim Masaż. Techniki wschodu i zachodu. Krok po kroku. Nowy przewodnik (Lidell Lucinda, Thomas Sara). Kolejny produkt to Kreowanie i pomiar wartości przedsiębiorstwa w świecie Internetu (Paweł Kossecki) oraz Siedem+Siedem+Siedem (Pado Dariusz).
1
PUS. Kto? Co? Rzeczownik. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUS. Kto? Co? Rzeczownik. Część 1
Dostępny30 szt.

Materiał ćwiczeniowy pozwala dziecku odkryć najważniejsze cechy i funkcje części mowy; poznać podstawowe zasady ortograficzne związane z pisownią rzeczowników, przymiotników i ich związków wyrazowych. Ćwiczenia ujęte są w formę zabaw językowych, łamigłówek, komiksów: dobieranie rzeczowników do czasowników i przymiotników, liczba pojedyncza i mnoga rzeczowników, wzbogacone barwnymi i humorystycznymi ilustracjami. Numer w zestawie: 30/95

21,50 zł
18,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,22 zł

2
Masaż. Techniki wschodu i zachodu. Krok po kroku. Nowy przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż. Techniki wschodu i zachodu. Krok po kroku. Nowy przewodnik
NiedostępnyBrak

Nowa książka o masażu jest rozchwytywanym przewodnikiem, uczącym rozluźniania i leczenia za pomocą rąk: od masażu poprzez shiatsu do refleksologii. Ta pięknie ilustrowana książka, w przystępny sposób podająca instrukcje i cenne rady, zapozna Cię krok po kroku z potęgą dotyku ludzkich rąk, tej starej i pełnej wyrazu mowy bez słów.

36,80 zł
32,38 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,42 zł

3
Kreowanie i pomiar wartości przedsiębiorstwa w świecie Internetu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreowanie i pomiar wartości przedsiębiorstwa w świecie Internetu
NiedostępnyBrak

Jest to publikacja z pogranicza finansów i marketingu (...), wpisująca się w nurt badań prowadzonych na świecie, których celem jest poszukiwanie nowej płaszczyzny integracji wiedzy o finansach i marketingu. Do podstawowych celów Autor książki zaliczył wyjaśnienie trzech kwestii: - co wpływa na wartość przedsiębiorstw internetowych? - w jaki sposób budować wartość przedsiębiorstw internetowych? - w jaki sposób mierzyć wartość przedsiębiorstw internetowych?

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

4
Siedem+Siedem+Siedem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem+Siedem+Siedem
Dostępny9 szt.

Wybór wierszy: Siedem bram Siedem Świątyń Twierdzy Przemyśl Siedem progów strumieni Siedem stron światła Siedem wypraw Siedem odcieni czerni i bieli Siedem w czasie przeszłym Siedem dla Paula i Tadeusza

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

Wróć do góry