hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.06.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 10 czerwca 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kroniki Wardstone. Tom 7. Koszmar Stracharza (Joseph Delaney), na drugim Reguły astrologii tradycyjnej (Piotr Piotrowski). Kolejny produkt to Funky Koval. Sam przeciw wszystkim (Jacek Rodek) oraz Jak narysować szkielet? (Pietruszka i Murzyn).
1
Kroniki Wardstone. Tom 7. Koszmar Stracharza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Wardstone. Tom 7. Koszmar Stracharza
Dostępny414 szt.

Siódmy tom znakomitego cyklu Josepha Delaneya “Kroniki Wardstone”. Stracharz, Tom i wiedźma Alice wracają z Grecji do Chipenden i odkrywają, że miejsce, w którym żyli, znikło z powierzchni ziemi. Kraj jest ogarnięty wojną, a zniszczenia nie ominęły również domu starego Gregory’ego. Sadybę Stracharza spalono aż po fundamenty, a po kryjącej bezcenne woluminy bibliotece nie zostało ani śladu... Zmuszeni do ucieczki, Tom Gregory i Alice trafiają na terroryzowaną przez szalonego szamana wyspę Mona. Szybko okazuje się, że wpadli z deszczu pod rynnę – ich tropem podążają nadzwyczaj liczni i pozbawieni skrupłów łowcy czarownic. Gdy Alice wpada w ich ręce, wydaje się, że sytuacja nie może być już gorsza. A jednak. Na wyspie pojawia się jeszcze jeden śmiertelny wróg. Koścista Lizzie, która po latach wydostała się z więzienia Stracharza chce objąć Monę we władanie... Wiedźma łaknie również krwawej zemsty na dawnym ciemiężycielu i jego podopiecznych

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

2
Reguły astrologii tradycyjnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Reguły astrologii tradycyjnej
Dostępny1 szt.

Zwykły przypadek, czy trafna prognoza szwajcarskiego astrologa Karl Kraft ocaliły życie przywódcy III Rzeszy przy pierwszej próbie zamachu? Dlaczego Kolumb w 1492 r. wstrzymał podróż na trzy godziny? Odpowiedzi na tak frapujące zagadki historii udziela publikacja opisująca najstarsze reguły astrologii tradycyjnej. Jej Autor znany jest z tego, że jego zainteresowanie astrologią wykracza poza ramy przeciętności. Do kanonu literatury astrologicznej na stałe weszły jego publikacje: "Przesłanie Chirona", "Lilith" i "Małe planety" będące niepowtarzalnymi opracowaniami planet i planetoid bardzo rzadko występujących w literaturze przedmiotu. Tym razem poddaje głębokiej analizie reguły astrologii wykorzystywane już przez dawnych mistrzów, które można zastosować także w dzisiejszych czasach. Genialne, proste zasady warsztatu każdego szanującego się astrologa do wykorzystania w codziennym życiu. Z ich pomocą możesz sprawdzić, czy dokonujesz właściwych wyborów w odpowiednim czasie. Poddany obszernej analizie traktat o astrologii wojny pokazuje, jak trafnie przewidywać wyniki wyborów politycznych. Wiele podpowiedzi interpretacyjnych, by sprawdzić mające nadejść wkrótce wydarzenia. Nowy wymiar zapomnianej astrologii.

34,30 zł
17,49 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 16,81 zł

3
Funky Koval. Sam przeciw wszystkim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funky Koval. Sam przeciw wszystkim
Dostępny16 szt.

Drugi rozdział przygód kosmicznego detektywa! Funky Koval, pracownik agencji Universs, wypowiada prywatną wojnę potężnej korporacji Stellar Fox. Aby zwyciężyć, zmuszony jest działać poza prawem. Jedynymi sprzymierzeńcami Kovala w walce o losy ludzkości są drolle. Tajemniczy kosmici mają w tym jednak własne cele. „Najlepszym testem dla fantastyki jest próba czasu. Funky przeszedł ją znakomicie. Pokazana tu przyszłość nadal wygląda jak przyszłość. Aluzyjne opisy skorumpowanej polityki pasują do dowolnej rzeczpospolitej, z numerkiem lub bez, ludowej lub kapitałowej. Pomysły science fiction do dziś są świeże. Nic nie trąci myszką, a od pierwszego kadru wskakujemy w przygodę pełną suspensu i specyficznego poczucia humoru. Gdyby autorzy to wydali 30 lat temu w Ameryce, byliby dziś milionerami”. – Wojciech Orliński, „Gazeta Wyborcza”

21,90 zł
16,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,47 zł

4
Jak narysować szkielet? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak narysować szkielet?
Dostępny153 szt.

Książka twórczego duetu Pietruszka i Murzyn Jak narysować szkielet? to nowy tomik z serii żartobliwych komiksowych instrukcji zachęcających dzieci do twórczego eksperymentowania. Przewodnikami po fascynującym świecie kształtów i kolorów są sympatyczni bohaterowie: żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek.

11,90 zł
8,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,33 zł

5
Pozytywne picie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywne picie
NiedostępnyBrak

Wyobrażasz sobie przyjęcie, na którym jesteś zupełnie trzeźwy? A może nie potrafisz sobie poradzić bez drinka na rozluźnienie po pracy? Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę nad swoimi decyzjami, oto Twoja nadzieja! Kevin Laye wyszedł z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Alkohol również. Ważne jest jednak, że to Ty masz świadomie decydować o sięgnięciu po niego. Skorzystał więc z dorobku autorytetów z dziedziny NPL, EFT i TFT by przygotować zestaw ćwiczeń umożliwiających skuteczną kontrolę wszystkich używek. Już kilkominutowe opukiwanie punktów meridianowych pozwoli Ci zaprogramować sobie limity konsumpcji alkoholu na najbliższy wieczór. Wyzwolisz też w sobie pozytywne emocje, a także pokonasz stres, ból, traumy, wstydliwość czy narastające napięcie. Czasem do poprawy humoru będzie wystarczyło tylko... dotknięcie kciuka i palca wskazującego. Autor ujawnia także zbawienną siłę wody i wskazuje na ogrom korzyści wynikających z ograniczenia spożywania alkoholu. Zastosowanie porad w praktyce ułatwią klarowne opisy i ilustracje, dzięki którym bez problemu odnajdziesz każdy z kluczowych punktów na Twoim ciele. Dzięki tej książce alkohol nie zniknie z Twojego życia, lecz stanie się przydatnym towarzyszem, nad którym będziesz miał pełną kontrolę.

34,30 zł
24,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,60 zł

6
Zarządzanie informacją na rynku globalnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie informacją na rynku globalnym
NiedostępnyBrak

Nadmiar informacji oraz wynikający stąd chaos informacyjny wymagają wprowadzania w organizacjach odpowiednich systemów zarządzania informacją i wiążą się z przymusem odpowiedniego jej poszukiwania, gromadzenia, przechowywania, udostępniania i wykorzystywania. Wymóg ten nabiera istotnego znaczenia z uwagi na rosnącą rolę informacji rynkowej w kształtowaniu konkurencyjności przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, które funkcjonują na rynku globalnym. Publikacja zawiera pierwsze w Polsce, kompleksowe ujęcie problematyki zarządzania informacją rynkową, a rozważania teoretyczne prezentowane w książce są poparte przykładami z praktyki gospodarczej i wynikami przeprowadzonych badań i analiz. Na ich podstawie autorzy przedstawiają stosowane metody i proponują trzy modele zarządzania informacją rynkową, umożliwiające uzyskanie przewagi konkurencyjnej dzięki umiejętnemu wykorzystaniu posiadanych zasobów informacyjnych. Autorzy koncentrują się na takich zagadnieniach, jak: ? informacja rynkowa i jej znaczenie w gospodarce globalnej, ? informacja rynkowa jako determinanta pozycji i przewagi konkurencyjnej, ? zarządzanie informacją rynkową w praktyce gospodarczej, ? modele zarządzania informacją rynkową. Publikacja jest adresowana do pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych i studentów szkół wyższych ? zwłaszcza uczelni technicznych ? na kierunkach zarządzania oraz zarządzania i inżynierii produkcji Powinna również stanowić wartościową lekturę dla menedżerów oraz wyższej i średniej kadry kierowniczej przedsiębiorstw.

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

7
Zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dziecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dziecka
NiedostępnyBrak

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

4,00 zł
3,16 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 0,84 zł

8
Dziennik cwaniaczka. Tom 4. Ubaw po pachy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka. Tom 4. Ubaw po pachy
NiedostępnyBrak

Są wakacje i wszystkie dzieciaki szaleją na dworze. No, prawie wszystkie. Greg Heffley, jak wiecie, brzydzi się wysiłkiem, a słowo „sport” budzi jego przerażenie. Greg zupełnie inaczej wyobraża sobie najbliższe miesiące. Zamierza spędzić je w domu w towarzystwie gier komputerowych. Niestety, mama obmyśliła ekstremalny plan na lato. Wyobraża sobie, że wszyscy Heffleyowie będą spędzać czas na świeżym powietrzu i zacieśniać więzi rodzinne...

24,90 zł
18,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,22 zł

Wróć do góry