hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.08.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 21 sierpnia 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Repetytorium gimnazjalne + CD. Poziom podstawowy i rozszerzony (praca zbiorowa), na drugim Etiudy dla dzieci na fortepian. Zeszyt 1 (Stanisława Raube). Kolejny produkt to Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki, wydanie 3 (Danuta Mendrala, Tomasz Francuz, Marcin Szeliga ) oraz Do-re-mi-fa-sol. Początki nauki gry na fortepianie (Władysława Markiewiczówna).
1
Repetytorium gimnazjalne + CD. Poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium gimnazjalne + CD. Poziom podstawowy i rozszerzony
Dostępny20 szt.

Wyjątkowe połączenie podręcznika i repetytorium - sprawdzona formuła w nowej odsłonie! Książka składa się z trzech części: - część referencyjna - zbiór niezbędnych wskazówek egzaminacyjnych i aktualne informacje o formacie egzaminu obowiązującym od 2012 r., ćwiczenia uczące przydatnych technik egzaminacyjnych - część tematyczna - słownictwo z zakresu 15 tematów egzaminacyjnych, klarowny podział na umiejętności testowane na danym poziomie egzaminu, przygotowanie do egzaminu w ćwiczeniach typu: Trening egzaminacyjny i Zadanie egzaminacyjne - część gramatyczna - powtórzenie struktur gramatycznych, objaśnienia gramatyki angielskiej w języku polskim, dodatkowe zadania na znajomość środków językowych.

70,90 zł
60,97 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 9,93 zł

2
Etiudy dla dzieci na fortepian. Zeszyt 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etiudy dla dzieci na fortepian. Zeszyt 1
NiedostępnyBrak

Powszechnie znane i lubiane etiudy autorstwa Kohlera, Gnesina, Demauxa. Publikacja została zamieszczona w programie nauczania zatwierdzonym do użytku szkół muzycznych I stopnia.

25,00 zł
19,25 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

3
Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki, wydanie...
Dostępny35 szt.

Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki, wydanie 3 to książka, która pozwoli ci znakomicie przygotować się do najważniejszego egzaminu w życiu – matury. Nie powiela ona materiału z podręcznika do informatyki, ale raczej oferuje pomoc w określeniu i opanowaniu tematów, których znajomość jest niezbędna do tego, żeby bez trudu poradzić sobie na egzaminie maturalnym. Jeśli dobrze poznasz zakres wymaganej wiedzy teoretycznej i praktycznej, będziesz mógł zorientować się we własnych mocnych stronach i uzupełnić luki w wykształceniu. Nie bez znaczenia jest także i to, że wszystkim zagadnieniom towarzyszą zadania maturalne z lat poprzednich – to pozwoli ci wyrobić sobie zdanie o ich poziomie trudności i sposobie myślenia ich autorów. Książka została podzielona na trzy części: „Systemy i sieci komputerowe”, „Algorytmy i techniki programowania” oraz „Programy użytkowe”. Zadania związane z każdą z nich na 100% pojawią się na egzaminie. Szczególną uwagę poświęcono tu tematom najtrudniejszym – algorytmice i programowaniu. Dwie pozostałe, łatwiejsze części, autorzy potraktowali nieco bardziej skrótowo, ale nie pominęli w nich żadnej z najważniejszych kwestii. Ponadto, przygotowali dla ciebie pewną niespodziankę – całkowicie zrezygnowali z posługiwania się mało przydatnym poza szkołą językiem Pascal i zastąpili go językiem C, mającym obowiązywać na maturze od roku 2012.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

4
Do-re-mi-fa-sol. Początki nauki gry na fortepianie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do-re-mi-fa-sol. Początki nauki gry na fortepianie
Dostępny107 szt.

Książka uczy grać na fortepianie rozwijając równocześnie wrażliwość muzyczną dziecka. Przeprowadzam to na kolejnych utworach, przy których umieściłam uwagi dla dziecka, tak jakbym prowadziła z nim lekcje. Spodziewam się, że ten sposób ułatwi niejednemu pedagogowi nauczanie, a równocześnie będzie ostrzeżeniem przed wadliwym sposobem nauczania. Autorka.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

5
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Multimedia i grafika komputerowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Multimedia i grafika ko...
Dostępny28 szt.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk 312[01]. Profesjonalny technik informatyk nie może obyć się bez znajomości zasad działania programów graficznych i multimedialnych. Dzięki temu podręcznikowi uczeń bez trudu opanuje rozpoznawanie popularnych formatów zapisu plików, zrozumie podstawowe różnice między nimi oraz samodzielnie przeprowadzi analizę i edycję plików dźwiękowych. Dowie się, na czym polega obróbka plików graficznych, i nauczy się tworzyć zaawansowane animacje – także te z wykorzystaniem ścieżek oraz języka skryptowego ActionScript. Ponadto książka ta przybliży mu kwestie związane z pracą nad filmami wideo, szczególnie w zakresie ich edycji oraz montażu, i przygotuje go do umieszczania w Internecie treści graficznych czy multimedialnych. „Technik informatyk” to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych – wydawnictwo Helion. Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki. Numer dopuszczenia MEN: 24/2010

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

Wróć do góry