hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.09.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 9 września 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się PUS Nie tylko dla geniuszy. Rebusy 1 (praca zbiorowa), na drugim Dialog z samym sobą. Kolejny produkt to Turystyka biznesowa (Sidorkiewicz Marta) oraz Sekret kodu Mojżesza (James F. Twyman).
1
PUS Nie tylko dla geniuszy. Rebusy 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUS Nie tylko dla geniuszy. Rebusy 1
Dostępny41 szt.

Przedstawiamy łamigłówki, które za pomocą odpowiednio ułożonych rysunków, znaków lub napisów tworzą szyfr. Zabawa polega na rozszyfrowaniu hasła Nie tylko dla geniuszy dostarczają dzieciom wspaniałej zabawy, kształcą umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej, a także umiejętność czytania ze zrozumieniem. Dziecko wzbogaca swoje słownictwo, aktywizuje myślenie, a przy tym bawi się i otrzymuje w zamian wiele radości i satysfakcję z samodzielnego rozwiązania.

19,50 zł
16,58 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,92 zł

2
Dialog z samym sobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dialog z samym sobą
NiedostępnyBrak

W starożytności i we wczesnym średniowieczu ludziom, którzy prowadzili wewnętrzny dialog często zdawało się, że rozmawiają z duchami. Dziś nie mamy wątpliwości, że człowiek często rozmawia sam z sobą, prowadzi wewnętrzny dialog, czasem po cichu, czasem (rzadziej) nagłaśniając narrację. Narracje te wiążą się przy tym często z Ja, przyjmując formę swoistej dyskusji między poszczególnymi elementami tej struktury. Piotr Oleś, jeden z redaktorów książki, jest wybitnym badaczem dialogowego Ja. (...) Nie mam najmniejszych wątpliwości, że przedstawiona mi do recenzji książka jest dziełem znakomitym. Myślę, że jest to jedna z najważniejszych prac zbiorowych z dziedziny szeroko rozumianej psychologii osobowości, jakie w ostatnich latach ukazały się w literaturze polskiej. Z recenzji prof. dr. hab. Dariusza Dolińskiego Zgodnie z naszym zamierzeniem książka miała być wyrazem łączenia inspiracji, jakie niesie teoria dialogowego Ja w badaniach psychologicznych oraz inspiracji płynących z dziedzin pokrewnych, akcentujących polifonię podmiotu lub dialogowe funkcje świadomości. Stąd z jednej strony tom przedstawia serię badań wyrosłych na gruncie teorii lub na jej styku z innymi teoriami psychologicznymi. Z drugiej zaś strony znajdziemy tu teksty stanowiące interdyscyplinarną refleksję nad istotą i rolą dialogowości. Warto dodać, że autorzy poszczególnych rozdziałów posługują się bardzo zróżnicowanym warsztatem badawczym ? Czytelnik może zapoznać się ze specyfiką badania dialogowego Ja zarówno w nurcie fenomenologicznym, jak i w badaniach korelacyjnych czy eksperymentalnych. Wreszcie, co ważne, książka zawiera również krytyczną refleksję nad wartością teorii Huberta Hermansa. (ze Wstępu)

44,90 zł
36,37 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,53 zł

3
Turystyka biznesowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turystyka biznesowa
NiedostępnyBrak

Opracowanie ma na celu dostarczenie czytelnikowi podstawowej wiedzy dotyczącej istoty turystyki biznesowej i jej znaczenia na rynku turystycznym. Publikacja składa się z sześciu rozdziałów. Pierwszy rozdział książki poświęcono teoretycznym podstawom turystyki biznesowej, zaś w drugiej części pracy skupiono się na formach turystyki biznesowej, czyli turystyce konferencyjnej i kongresowej, turystyce motywacyjnej i korporacyjnej oraz przemyśle wystawienniczym. Rozdział trzeci dotyczy rynku turystyki biznesowej. W rozdziale czwartym poruszono zagadnienie produktu turystyki biznesowej, a w rozdziale piątym skupiono się na determinantach kształtowania i rozwoju produktu turystyki biznesowej. Ostatnią część opracowania stanowi studium przypadku dotyczące turystyki biznesowej na obszarze województwa zachodniopomorskiego. W treści tego rozdziału zostały wykorzystane wyniki badań ankietowych przeprowadzone w obiektach zakwaterowania zbiorowego zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego i sklasyfikowanych jako hotele, wśród przewoźników promowych posiadających ofertę dla klientów biznesowych oraz wśród organizatorów biznesowych imprez zbiorowych kreujących i realizujących imprezy zbiorowe dla klienta biznesowego. Na uwagę zasługuje fakt, iż w polskiej literaturze brak jest zwartej publikacji książkowej dotyczącej powyższych zagadnień. Opracowanie niniejsze jest więc w Polsce pierwszą próbą przedstawienia problematyki turystyki biznesowej w takim kształcie.

48,00 zł
39,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,64 zł

4
Sekret kodu Mojżesza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret kodu Mojżesza
Dostępny13 szt.

To książka, która odpowiada na pytanie: "jak można przyciągnąć wszystkie te rzeczy, których w tej chwili nie mamy, a które uczynią nas szczęśliwymi, gdy tylko je zdobędziemy. To książka, która odkryje sposób na szczęście twoje, przyjaciół, rodziny Kiedy Kod Mojżesza został po raz pierwszy ujawniony Izraelitom, dokonały się największe cuda w historii świata. Krótko potem najwięksi przywódcy orzekli, że jego wewnętrzna moc jest po prostu zbyt wielka i potencjalnie niebezpieczna, by mógł się nią posługiwać ktoś inny niż tylko ludzie ze ścisłego kręgu wtajemniczonych. Już czas, byśmy wszyscy mogli doprowadzić stosowanie Kodu do perfekcji - nie tylko po to, by wzbogacić własne życie, ale stworzyć świat oparty na zasadach współczucia i pokoju. Jeśli będziemy uparcie posługiwać się tym narzędziem jedynie dla własnej korzyści, to grozi nam zagłada. Masz okazję otrzymać najpotężniejsze w dziejach narzędzie kształtowania swej własnej rzeczywistości. Nie jest to bajka spod znaku New Age to prawdziwe i jak najbardziej realne. Potrzebujemy oświeconych dusz, by w końcu powołać do istnienia świat z naszych marzeń. Właśnie tobie przypada do odegrania zasadnicza i indywidualna rola, i dlatego właśnie ta książka cię odnalazła. Chwilowo jednak odpręż się i raduj... wyruszasz w podróż, która zmieni twoje życie! Do książki dołączona jest płyta DVD z filmem "Sekret Kodu Mojżesza".

31,40 zł
23,24 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,16 zł

5
1001 faktów o roślinach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1001 faktów o roślinach
NiedostępnyBrak

Encyklopedia roślin znanych i mniej znanych. Czy muchołówka odżywia się owadami? Dlaczego kaktusy mają kolce? Czy tymotka jest drzewem? Czy owoce sączyńca są jadalne? Czy araukaria rośnie w Polsce. Te i wiele innych ciekawostek w najnowszej książce o roślinach świata. Wspaniałe ilustracje pokazują każdą z opisywanych roślin. Książka została uporządkowana według środowisk, w jakich żyją poszczególne rośliny, co zwiększa jej wartość edukacyjną. Doskonała zabawa i nauka!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6
Świat Dysku. Łups - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Łups
NiedostępnyBrak

Dolina Koom – to właśnie tam trolle złapały w zasadzkę krasnoludów, a krasnoludy złapały w zasadzkę trolle. To było daleko stąd. To było dawno temu Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork znowu zobaczy wojnę, tym razem przed własnym biurem, jeśli nie rozwiąże zagadki morderstwa przynajmniej jednego krasnoluda. Kiedy jego ukochana Straż się rozsypuje, kiedy grzmią werble bojowe, musi odsłonić każdy ślad, przechytrzyć każdego skrytobójcę, pokonać każdą ciemność, by znaleźć rozwiązanie. Aha – codziennie o szóstej, niezawodnie, bez żadnych wykrętów, musi wrócić do domu i poczytać synkowi „Gdzie jest moja krówka” ze wszystkimi odpowiednimi odgłosami podwórka. Są pewne rzeczy, które zwyczajnie trzeba załatwić.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

7
Włoski. Konwersacje dla początkujących + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski. Konwersacje dla początkujących + 2 CD
NiedostępnyBrak

Dzięki konwersacjom nauczysz się lub przypomnisz sobie zapomniane słówka • Nauczysz się budować z nich poprawne zdania • Zapoznasz się z przykładowymi dialogami • Przejmiesz rolę występujących w nich obcokrajowców

26,90 zł
21,25 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,65 zł

8
Konwersacje dla początkujących. Francuski + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konwersacje dla początkujących. Francuski + 2 CD
NiedostępnyBrak

Dzięki konwersacjom nauczysz się lub przypomnisz sobie zapomniane słówka • Nauczysz się budować z nich poprawne zdania • Zapoznasz się z przykładowymi dialogami • Przejmiesz rolę występujących w nich obcokrajowców

26,90 zł
21,25 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,65 zł

9
PUS. Wyliczanki rymowanki. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUS. Wyliczanki rymowanki. Część 2
Dostępny16 szt.

Wyliczanki-rymowanki 2 to druga z serii książeczek zawierających bogato ilustrowany zbiór rymowanych wierszyków dla dzieci, wyliczanek i krótkich piosenek. Wyliczanki, rymowanki towarzyszą dziecku od najmłodszych lat. Przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowią niezapomniany element z dzieciństwa – uczymy się ich jako dzieci, pamiętamy jako dorośli. Rymowanki mają istotny wpływ na kształtowanie się pamięci oraz zasobu słownictwa dziecka, poszerzają je i utrwalają, pobudzając wyobraźnię. Zabawa z wypowiadaniem wyliczanek i rymowanek poprawia wymowę i jest zalecana przez logopedów.

21,50 zł
18,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,22 zł

Wróć do góry