hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.11.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 3 listopada 2011 roku.
1
Pinokio. Historia pajacyka. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pinokio. Historia pajacyka. Audiobook
Carlo Collodi, Media Rodzina
Dostępny3 szt.

Pinokio to kolejna dobrze znana książka, która przedstawimy w nowym współczesnym tłumaczeniu oraz z ilustracjami znakomitego włoskiego ilustratora, znanego z dużej troski o realizm szczegółów. Któż lepiej potrafi wczuć się w klimat tej włoskiej opowieści o drewnianym pajacyku, który bardzo chciał stać się prawdziwym chłopcem, niż urodzony w pobliżu Florencji Innocenti? Ta malarska interpretacja opowieści o Pinokio uznana została przez "New Yorkera" za z pewnością najpiękniejszą edycję.

29,00 zł
16,24 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 12,76 zł

2
Świat Dysku. Czarodzicielstwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Czarodzicielstwo
NiedostępnyBrak

Narodził się Czarodziciel - czarownik tak potężny, że w porównaniu z jego mocą wszelka magia jest tylko dziecinną zabawką. Samo jego istnienie doprowadza Świat Dysku, który oczywiście jest płaski i płynie w przestrzeni na grzbiecie gigantycznego żółwia, na krawędź totalnej wojny taumaturgicznej. To niedobrze. Na jego drodze stoi jedynie Rincewind, nieudany mag, który chce ocalić świat, a przynajmniej tę część, która zawiera jego osobę. W przygodzie uczestniczą nowe postaci: Conena, barbarzyńska fryzjerka, Nijel Niszczyciel (którego matka wciąż zmusza do noszenia wełnianej bielizny) i być może pierwszy dżin-yuppie, który zajmuje się lampami jako potencjalnie obiecującym rynkiem. Los prowadzi ich na Wschód, czy też w stronę Osi, czy jakoś tak.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

Wróć do góry