hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.01.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 6 stycznia 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zdrowie na własne życzenie t.2 (Józef Słonecki), na drugim Więzienie nieprzebaczenia (Katerina Lachmanova). Kolejny produkt to Myśli klucz w klucz uwikłane (Skoczeń Jarosław Mikołaj) oraz Zrozumieć Słowiańszczyznę.
1
Zdrowie na własne życzenie t.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie na własne życzenie t.2
NiedostępnyBrak

"Zdrowie na własne życzenie 2" jest kontynuacją wiadomości zawartych w pierwszej części "Zdrowia na własne życzenie". O ile pierwsza część mówi: co robić, to druga część mówi: czego nie robić, by być zdrowym jakich błędów nie popełniać.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

2
Więzienie nieprzebaczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więzienie nieprzebaczenia
Dostępny5 szt.

Kiedy należy przebaczać? Dlaczego trzeba prosić o przebaczenie? Książka porusza trudne tematy duchowego zniewolenia, które nie omijają żadnego człowieka. Jakże często nie potrafimy powiedzieć "przebaczam". Jest to niemal równie trudne, jak uznanie własnej winy i proszenie o przebaczenie. Książka mówi o różnych przyczynach takiego stanu, związanych z nim trudnościach i próbach ich pokonania. Człowiek powinien dążyć do głębokiego pojednania we wszystkich relacjach: z sobą, z Bogiem i innymi.

23,50 zł
17,63 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,87 zł

3
Myśli klucz w klucz uwikłane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśli klucz w klucz uwikłane
NiedostępnyBrak

Skrzydła dały mi wolność ale czy Tobie pragnienie spełnienia szelest słów oznajmiły to Ty czy tylko to moje westchnienie wejdź we mnie mocno albo zostaw nam sobie czy słowo dało wyraz myśli klucz w klucz uwikłany to tylko ja a może już Ty

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4
Zrozumieć Słowiańszczyznę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć Słowiańszczyznę
NiedostępnyBrak

Tom studiów "Zrozumieć Słowiańszczyznę", inspirowany pracami Profesor Marii Bobrownickiej ? nestorki krakowskiej slawistyki, reinterpretuje, często w sposób frapujący, mity, marzenia, iluzje, wyobrażenia Słowian. Jego autorzy, operując pojęciami ?wspólnoty wyobrażonej?, ?przeszłości wyobrażonej? , przekonują o niezbędności antropologicznej metarefleksji w tym nurcie badań Dr hab. Józef Zarek

34,70 zł
28,80 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,90 zł

5
Grzech monetarny Zachodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzech monetarny Zachodu
Dostępny23 szt.

Po co wydawać dziś "Grzech Monetarny Zachodu" Jacques'a Rueffa? Po co czytać dziś książkę wydaną w 1971/72 roku, czterdzieści lat temu? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Dlatego, że jest to książka na wskroś współczesna, traktująca o temacie, który, choć mogło się wydawać, że "waszyngtoński consensus" uczynił go nieaktualnym i przebrzmiałym, dziś, po "kryzysie Lehmana" z 2008 roku, i w związku z rozwijającym się przed naszymi oczami kryzysem "suwerennego zadłużenia", stanął dziś w samym centrum światowej debaty ekonomicznej, temacie natury światowego systemu monetarno-finansowego i jego związku z kryzysem, w którym tkwimy.

30,30 zł
21,82 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,48 zł

Wróć do góry