"Zdrowie na własne życzenie 2" jest kontynuacją wiadomości zawartych w pierwszej części "Zdrowia na własne życzenie". O ile pierwsza część mówi: co robić, to druga część mówi: czego nie robić, by być zdrowym jakich błędów nie popełniać.
Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł
Kiedy należy przebaczać? Dlaczego trzeba prosić o przebaczenie? Książka porusza trudne tematy duchowego zniewolenia, które nie omijają żadnego człowieka. Jakże często nie potrafimy powiedzieć "przebaczam". Jest to niemal równie trudne, jak uznanie własnej winy i proszenie o przebaczenie. Książka mówi o różnych przyczynach takiego stanu, związanych z nim trudnościach i próbach ich pokonania. Człowiek powinien dążyć do głębokiego pojednania we wszystkich relacjach: z sobą, z Bogiem i innymi.
Skrzydła dały mi wolność ale czy Tobie pragnienie spełnienia szelest słów oznajmiły to Ty czy tylko to moje westchnienie wejdź we mnie mocno albo zostaw nam sobie czy słowo dało wyraz myśli klucz w klucz uwikłany to tylko ja a może już Ty
Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł
Tom studiów "Zrozumieć Słowiańszczyznę", inspirowany pracami Profesor Marii Bobrownickiej ? nestorki krakowskiej slawistyki, reinterpretuje, często w sposób frapujący, mity, marzenia, iluzje, wyobrażenia Słowian. Jego autorzy, operując pojęciami ?wspólnoty wyobrażonej?, ?przeszłości wyobrażonej? , przekonują o niezbędności antropologicznej metarefleksji w tym nurcie badań Dr hab. Józef Zarek
Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,90 zł
Po co wydawać dziś "Grzech Monetarny Zachodu" Jacques'a Rueffa? Po co czytać dziś książkę wydaną w 1971/72 roku, czterdzieści lat temu? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Dlatego, że jest to książka na wskroś współczesna, traktująca o temacie, który, choć mogło się wydawać, że "waszyngtoński consensus" uczynił go nieaktualnym i przebrzmiałym, dziś, po "kryzysie Lehmana" z 2008 roku, i w związku z rozwijającym się przed naszymi oczami kryzysem "suwerennego zadłużenia", stanął dziś w samym centrum światowej debaty ekonomicznej, temacie natury światowego systemu monetarno-finansowego i jego związku z kryzysem, w którym tkwimy.