hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.01.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 28 stycznia 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zdam maturę! Egzamin ustny z języka hiszpańskiego, matura 2015, zbiór zadań (Karolina Prussak, Małgorzata Marciniak), na drugim Kolekcja Łowcy Cieni (Krzysztof Petek). Kolejny produkt to Wieczorne rozmowy z Jezusem w świetle Słowa Bożego (Krzysztof Wons) oraz Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych.
1
Zdam maturę! Egzamin ustny z języka hiszpańskiego, matura 2015, zbiór zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdam maturę! Egzamin ustny z języka hiszpańskiego, matura 2015, zbiór ...
Dostępny23 szt.

To zbiór ćwiczeń, o różnym stopniu trudności, umożliwiających rozwijanie umiejętności mówienia, czytania, słuchania i pisania.

39,50 zł
34,76 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,74 zł

2
Kolekcja Łowcy Cieni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja Łowcy Cieni
Dostępny2 szt.

Zmory z przeszłości powracają i Jajco będzie musiał stawić im czoła. Co było w skrytce w aucie, w którym zginął jego ojciec? Dlaczego Pasiak chce zabić Jajca, Pucka, Pchełkę i Martę? I czy w Beskidzie Żywieckim można spotkać yeti? Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości – oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych. W serii ukazały się również: – Mroczny labirynt, – Kamienna pułapka, – Ostatnia zagadka, – Trzy dni od teraz, – Bezlitosna fala, – Koszmarna przesyłka, – Wszystko w swoim czasie, – Kolekcja Łowcy Cieni.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

3
Wieczorne rozmowy z Jezusem w świetle Słowa Bożego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczorne rozmowy z Jezusem w świetle Słowa Bożego
Dostępny8 szt.

Rozważania zawarte w tej niewielkiej książce są znakomitą pomocą do przeprowadzenia wieczornej modlitwy. Zachęcają do codziennego czytania Pisma Świętego i szczerych rozmów z Jezusem, który leczy wszelkie rozdarcia i przebacza każdy grzech. Szczere rozmowy, które autor prowadzi z Jezusem, pomagają: ? Uspokoić i oczyścić swoje serce ? Usłyszeć głos mówiącego Boga ? Zbadać i poznać swoje serce.

15,90 zł
11,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,97 zł

4
Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych
Dostępny6 szt.

Kolejny z serii niezwykłych starodruków jest bez wątpienia najbardziej niesamowitą i mrożącą krew w żyłach z dotychczasowych ksiąg. Zawiera wiedzę tajemną w ścisłym tego słowa znaczeniu, dostępną jedynie nielicznym. Wampiry nie są bowiem, jak się powszechnie uważa, wymysłem literatury fantasy czy hollywoodzkim kaprysem – to istoty jak najbardziej realne, głodne krwi i żądne zemsty, a co gorsza, mogące się kryć dosłownie wszędzie. Dzięki tej książce czytelnik może poznać prawdziwą historię nieumarłych, nauczyć się ich rozpoznawać i zwalczać, zachowując niezbędne środki ostrożności. Zgromadzone w księdze sekretne receptury i rytuały oraz konkretne przedmioty, jak medalion z puklem wampirzych włosów, sztylet i fragment ostrza niebiańskiego miecza, pozwolą mu stanąć do walki z odwiecznymi siłami zła.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

5
Encyklopedia najmłodszych. Czy wiesz... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia najmłodszych. Czy wiesz...
NiedostępnyBrak

Encyklopedia adresowana jest do najmłodszych czytelników. W przystępny sposób prezentuje podstawy wiedzy na temat planety Ziemi, ludzkiego ciała, tajemnic dinozaurów, życia zwierząt i roślin oraz najprostszych zagadnień naukowych. Wiedza podana jest w formie prostych pytań i odpowiedzi, a lekturę umilają zabawne ilustracje.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

6
Młodzi, piękne i niedrodzy... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzi, piękne i niedrodzy...
NiedostępnyBrak

Praca ma nowatorski charakter [?] stanowi znaczący wkład w dotychczasowe ujmowanie złożonych zagadnień prostytucji młodzieży ze zróżnicowanych środowisk społecznych. W warstwie interpretacyjnej obserwowanych i analizowanych procesów zastosowano ujęcie interdyscyplinarne: socjologiczne, psychologiczne, pedagogiczne, antropologii społecznej, nauk o kulturze oraz elementów prawa i medycyny. Na tle literatury przedmiotu książka Jacka Kurzępy ma charakter wyjątkowy. [?] Zapewne spotka się z uznaniem zarówno specjalistów zainteresowanych teoretycznie, jak i badaczy rzeczywistości społecznej oraz praktyków. Ze względu na swoją problematykę i sposób narracji zainteresuje wielu czytelników. (prof. dr hab. Władysław Misiak, Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Uniwersytet Warszawski ? fragment recenzji)

43,00 zł
37,84 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,16 zł

7
Słownik polsko-niemiecki niemiecko-polski czyli jak to powiedzieć po niemiecku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik polsko-niemiecki niemiecko-polski czyli jak to powiedzieć po n...
NiedostępnyBrak

Słownik przeznaczony dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Przy jego opracowaniu uwzględniono przede wszystkim zastosowanie praktyczne, dlatego będzie szczególnie pomocny podczas pobytu w krajach niemieckojęzycznych. Zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego przydatne w codziennej komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa związanego z turystyką, biznesem i pracą. Opracowanie uwzględnia również znaczny zasób terminów specjalistycznych z różnych dziedzin. Słownik zawiera liczne przykłady użycia słów, a wszystkie hasła niemieckie mają podaną transkrypcję. W słowniku znajduje się również część teoretyczna omawiająca najważniejsze cechy języka niemieckiego. W pracach nad słownikiem brali udział doświadczeni lingwiści. Tłumaczenie haseł - Barbara Marchwica Absolwentka Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. Doświadczony tłumacz i lektor języka niemieckiego oraz autor publikacji, w tym z zakresu translatologii.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

8
Zwierzęta, moi przyjaciele - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta, moi przyjaciele
Dostępny10 szt.

Zbiór opowieści o zwierzętach z różnych stron świata. Książka zawiera wiele informacji i ciekawostek ze świata fauny, czyli to, co pasjonuje młodych przyrodników. Piękne realistyczne ilustracje doskonale przedstawiają opisywane gatunki zwierząt i ich środowisko. Książka składa się z 6 niezależnych opowiadań: 1. Wśród łąk i pól 2. Wakacje na wsi 3. Wśród leśnych zwierząt 4. Przyjaciele z ciepłych krajów 5. Tam, gdzie płynie rzeka 6. Zwierzęta krain podbiegunowych

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

9
Kompendium wiedzy smokologicznej doktora Ernesta Drake'a - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompendium wiedzy smokologicznej doktora Ernesta Drake'a
Dostępny4 szt.

Kompendium wiedzy smokologicznej jest kolejną pozycją wydaną w ramach popularnej i cenionej przez czytelników serii książek starodruków. Opasły tom zawiera wszelkie istotne informacje dotyczące smoków. W części pierwszej czytelnik znajdzie przegląd wszystkich znanych gatunków, z uwzględnieniem gatunków wymarłych i pseudosmoków. Kolejne części traktują o smoczej biologii, siedliskach i zwyczajach, relacjach smoków z ludźmi i zagadnieniach praktycznych, czyli smokologii stosowanej. To wydanie jest najbardziej kompletnym, najpełniejszym źródłem wiedzy o smokach. Dodatkowo korzystając z kamery internetowej młody czytelnik może obudzić smoka – efekt RR (rozszerzona rzeczywistość). Elegancka oprawa i pięknie stylizowane ryciny czynią lekturę prawdziwą przyjemnością. Książka idealna na ekskluzywny prezent.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

10
Pan kluczyk przedstawia Moje narzędzia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan kluczyk przedstawia Moje narzędzia
NiedostępnyBrak

Doskonała seria dla małych majsterkowiczów i wielbicieli maszyn i pojazdów. Ciekawie opracowane, bezpieczne i trwałe w użyciu książeczki spodobają się najmłodszym czytelnikom.

4,80 zł
3,84 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 0,96 zł

11
Reports on Mathematical Physics 68/3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Reports on Mathematical Physics 68/3
Dostępny42 szt.

M. Gadella and P. Kielanowski: Eigenfunction expansions and Lippmann-Schwinger formulas P. Kurasov and M. Enerback: Aharonov-Bohm ring touching a quantum wire: how to model it and to solve the inverse problem L. S. Cirio, C. Pagani and A. Zampini: The quantum Cartan algebra associated to a bicovarariant differential calculus D. J. Foulis and S. Pulmannova: The exocenter of a generalized effect algebra

44,00 zł
35,64 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,36 zł

12
Pinokio dobre opracowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio dobre opracowanie
NiedostępnyBrak

Najnowsza seria miniopracowań zawiera obok bardzo szczegółowego streszczenia lektury omówienie jej problematyki, ciekawie napisaną biografię autora, charakterystykę głównych bohaterów. Została przygotowana z myślą o tych, którzy zostawili naukę ?na ostatnią chwilę?, a teraz chcą szybko nadrobić zaległości. Wygodny, mały format i prosta szata graficzna ułatwiają korzystanie z książki w każdej sytuacji.

1,70 zł
1,26 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 0,44 zł

13
Ilustrowany słownik angielsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik angielsko-polski
Dostępny11 szt.

Przydatna pomoc dydaktyczna dla dzieci i młodzieży oraz osób uczących się języka angielskiego: • atrakcyjna prezentacja materiału, pozwalająca szybko przyswoić sobie nowe słówka i zwroty, • podstawy gramatyki łatwe do zrozumienia, • duży zasób haseł, • łatwe wyszukiwanie. Wspaniała pomoc dla rodziców uczących swoje dzieci języka angielskiego. Przydatny jako pomoc dla kadry nauczycielskiej.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

14
Konsulat Generalny RP w Monachium w latach 1920-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konsulat Generalny RP w Monachium w latach 1920-1939
Dostępny8 szt.

Autorka, opierając się na bogatym materiale źródłowym, omówiła działalność Konsulatu Generalnego RP w Monachium w okresie międzywojennym. W monografii przedstawiono okoliczności utworzenia placówki, organizację jej pracy oraz realizowane przez nią zadania polityczne i konsularne. Wiele uwagi poświęcono zagadnieniom opieki nad emigrantami polskimi w Bawarii i Badenii oraz działalności urzędu w sprawach prasy i propagandy. W pracy opisano również współpracę konsulatu z polskim wywiadem wojskowym.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

Wróć do góry