hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.02.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 3 lutego 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pamiątka Chrztu Świętego, na drugim Więc nie wiń mnie za to (Marta Fox). Kolejny produkt to Coaching Line Nowe wyzwania dla kadr, menedżerów i dla Ciebie (Henryk Szmidt) oraz Niesforny alfabet (Grzegorz Kasdepke).
1
Pamiątka Chrztu Świętego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka Chrztu Świętego
Dostępny14 szt.

Pamiątkowa książeczka z okazji Chrztu Świętego z miejscem na wpisy, oraz zdjęcia. Dzisiaj jesteście małym płomykiem, ale dzięki łasce Bożej możecie się stać płonącą pochodnią, niosącą światło Ewangelii i ciepło waszej wzajemnej miłości i przyjaźni wszystkim rodakom. Jan Paweł II

7,00 zł
5,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,68 zł

2
Więc nie wiń mnie za to - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więc nie wiń mnie za to
Dostępny2 szt.

Znakomite studium psychologiczne miłości nastolatków stojących u progu dorosłego życia. Basia i Jarek od pierwszej klasy liceum stanowili parę - "papużki nierozłączki" - mówiły o nich zazdrosne koleżanki. Etapy rozwoju ich związku pokazują, że o prawdziwe uczucie trzeba walczyć codziennie i często nietypowymi metodami.

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

3
Coaching Line Nowe wyzwania dla kadr, menedżerów i dla Ciebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coaching Line Nowe wyzwania dla kadr, menedżerów i dla Ciebie
Dostępny4 szt.

Książka Coaching Line to fascynująca i niebanalna podróż po krainach teorii i praktyki coachingu. Książka, przeznaczona głównie dla: coachów i kandydatów na coachów, ale również menedżerowie, oraz osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich, osoby prowadzące działalność gospodarczą, trenerzy i konsultanci zajmujący się zarządzaniem, i szkoleniem, także osoby pracujące w kadrach i każda osoba zainteresowana życiem i problemami nowoczesnego przedsiębiorstwa, psychologią i socjologią.

20,00 zł
16,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,40 zł

4
Niesforny alfabet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesforny alfabet
NiedostępnyBrak

Czy poznając alfabet można dobrze się bawić? Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą najmłodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda? Miłej zabawy!

22,90 zł
16,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,41 zł

5
Rozwijać Kościół dzień po dniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwijać Kościół dzień po dniu
Dostępny6 szt.

Szczegółowy opis czynności pasterskich(dzień po dniu) Prymas Polski w latach 2001-2007 Podjąłem się spisać czynności ostatniego okresu mojej posługi prymasowskiej, to znaczy do końca marca 2007 roku. Ten tom, dość obszerny, może posłużyć do ustalania daty i okoliczności danej czynności, a także do naprowadzenia na poszerzenie wątku w innych źródłach. Może być przydatny do odczucia klimatu prac duszpasterskich na samym początku XXI stulecia. Józef Kardynał Glemp Prymas Polski

49,00 zł
43,61 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,39 zł

6
W cieniu harcerskiej lilijki warszawskiej syrenki i śląskiego orła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu harcerskiej lilijki warszawskiej syrenki i śląskiego orła
Dostępny2 szt.

Wywiad rzeka red. Longiny Ordon z prof. Marianem Markiem Drozdowskim, prezentujący jego życiorys i dokonania zawodowe.

30,45 zł
27,10 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,35 zł

7
Teatr młodzieżowy. Warsztat, spektakl, scenariusze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr młodzieżowy. Warsztat, spektakl, scenariusze
NiedostępnyBrak

Książka jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych procesem wychowania przez sztukę teatralną. Przede wszystkim nauczycieli prowadzących szkolne zespoły teatralne oraz instruktorów pracujących z młodzieżą w pozaszkolnych ośrodkach kultury. Publikacja zawiera skrótową prezentację radykalnych zmian w pedagogicznym postrzeganiu teatru, prowadzącą do wdrożenia określonego modelu pracy wychowawczo-teatralnej; od powołania do życia nowej grupy młodych ludzi – przez różne propozycje zajęć: gier, zabaw, ćwiczeń warsztatowych – do stworzenia i publicznej prezentacji spektaklu. Książka zawiera kilka propozycji repertuarowych do samodzielnej adaptacji, na poziomie klasy podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

29,40 zł
24,40 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,00 zł

8
Westchnienia jak morskie huragany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Westchnienia jak morskie huragany
Dostępny7 szt.

Mateusz wierzył, że miłość jest darem niebios. W chwili, gdy zakochał się w swojej zamężnej nauczycielce, zaczął w to wątpić. Czy powinien walczyć o miłość Marzeny, czy raczej zwalczyć swoje budzące się uczucia? A jak zachowa się w obliczu jego pierwszej młodzieńczej namiętności młoda polonistka?

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

9
Syn złodziejki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syn złodziejki
NiedostępnyBrak

Powieść dla młodzieży z serii Plus minus 16 - o problemach nastolatków. Hieronim Wróbelek mieszka na Widzewie i jest synem pary łódzkich złodziei. Nie miał beztroskiego dzieciństwa, a i przyszłości nie widzi w jasnych barwach.

22,90 zł
16,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,41 zł

10
Wycinanki i czytanki Ozdoby wielkanocne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinanki i czytanki Ozdoby wielkanocne
NiedostępnyBrak

Wycinanki i czytanki to: - trójwymiarowe elementy do składania, - sympatyczne opowieści do poczytania. Bez użycia kleju i nożyczek złożysz figurki i elementy, z których stworzysz wspaniałe ozdoby wielkanocne . Wystarczy wycisnąć z kart książeczki kartonowe kształty, zgiąć wzdłuż perforowanych linii i... zabawa gotowa. Wycinanki i czytanki poprawiają umiejętności manualne dziecka, ćwiczą wyobraźnię i koncentrację.

13,40 zł
9,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,75 zł

11
Malowanki W przedszkolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki W przedszkolu
NiedostępnyBrak

Seria tematycznych malowanek dla najmłodszych obejmuje osiem pozycji: Dinozaury, Na wsi, W ZOO, W lesie, Nad morzem, Pojazdy, W chmurach, W przedszkolu.

4,99 zł
3,59 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 1,40 zł

12
Świat Dysku. Zbrojni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Zbrojni
NiedostępnyBrak

„Zostań prawdziwym mężczyzną w Straży! Straż Miejska potrzebuje ludzi!”. Ale ci, których naprawdę dostaje, to m.in. kapral Marchewa (formalnie krasnolud), młodszy funkcjonariusz Cuddy (naprawdę krasnolud), młodszy funkcjonariusz Detrytus (troll), młodsza funkcjonariusz Angua (kobieta... na ogół) i kapral Nobbs (wykluczony z rasy ludzkiej za faule). Przyda im się każda pomoc. Bo zło unosi się w powietrzu, mord czai za progiem, a coś bardzo paskudnego na ulicach. Dobrze by było, gdyby wszystko udało się załatwić do południa, ponieważ wtedy właśnie kapitan Vimes oficjalnie przechodzi w stan spoczynku, oddaje odznakę i się żeni. A że wszystko to dzieje się w Ankh-Morpork, wiele rzeczy może się wydarzyć w samo południe.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

13
Marzenia i tajemnice. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzenia i tajemnice. Audiobook
Danuta Wałęsa, Wydawnictwo Literackie
NiedostępnyBrak

Danuta Wałęsa po raz pierwszy o sobie. Przejmująco szczerze, odważnie, miejscami brutalnie. Miała dziewiętnaście lat, gdy opuściła rodzinną miejscowość na Mazowszu i przyjechała do Gdańska. Dwa lata później została żoną Lecha Wałęsy. Wychowała ośmioro dzieci. W czasie gdy wielokrotnie aresztowano jej męża za działalność opozycyjną, w okresie Sierpnia '80, po powstaniu Solidarności, w stanie wojennym, gdy Lech Wałęsa był internowany – dbała, by ocalało to, co było dla niej najważniejsze: rodzina. W 1990 roku w Sejmie wolnej Rzeczpospolitej stała obok męża, gdy składał przysięgę prezydencką. Nigdy nie lubiła określenia Pierwsza Dama. Unikała wywiadów i niepotrzebnego rozgłosu. Teraz przerywa milczenie. Marzenia i tajemnice czyta znana i ceniona aktorka Dorota Kolak – wybrana osobiście do tej roli przez Danutę Wałęsę. Format: mp3

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

14
Lato w Savannah - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato w Savannah
NiedostępnyBrak

Zabawny i wzruszający debiut literacki Beth Hoffman zachwyca lekko szalonym humorem i ciepłem. Jest to książka pełna kobiecej mądrości, dzięki której poznajemy niewzruszoną siłę przyjaźni. Dwunastoletnia CeeCee Honeycutt przez lata opiekowała się chorą psychicznie matką, Camille, która paradując w diademie, z rozmazaną na twarzy szminką, stała się pośmiewiskiem całego miasteczka. Po śmierci matki dziewczynka trafia do domu ciotecznej babki. W ekscentrycznym domu w Savannah, CeeCee spotyka grono niezwykłych kobiet, które na zawsze odmienią jej życie.

35,00 zł
25,90 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

Wróć do góry