hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.03.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 28 marca 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sztuka zdrowego życia. Jak zachować zdrowie duszy i ciała (Anselm Grün), na drugim Ciekawe dlaczego Grecy budowali świątynie (Andrew Charman). Kolejny produkt to Malarstwo biało-czerwone. Tom 1 (Waldemar Łysiak) oraz Eksperyment Black Box (Mario Giordano).
1
Sztuka zdrowego życia. Jak zachować zdrowie duszy i ciała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka zdrowego życia. Jak zachować zdrowie duszy i ciała
Dostępny5 szt.

Naucz się, jak prowadzić zdrowe życie, troszcząc się o duszę i ciało. Jak żyć zdrowo, zachowując wewnętrzną równowagę? Czy dbałość o dusze może mieć wymierny wpływ na zdrowie ciała? Jak odnaleźć drogę do zdrowia i spokoju w zgiełku współczesnego świata? Na te i inne pytania odpowiada Anselm Grün, przybliżając nam sztukę zdrowego życia, której sedno tkwi w równowadze ciała i duszy. Wyjaśnia, w jaki sposób osiągnąć życiowy złoty środek, dokonywać słusznych wyborów dotyczących diety, postu, odpoczynku oraz ruchu. Żyć zdrowo to, jego zdaniem, żyć na co dzień zgodnie z naturą. Uwzględniać potrzeby zarówno duszy, jak i ciała, budować pozytywne relacje z ludźmi i korzystać z daru modlitwy. Ta książka to doskonała inspiracja do prowadzenia zdrowszego, a dzięki temu i lepszego życia.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

2
Ciekawe dlaczego Grecy budowali świątynie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego Grecy budowali świątynie
NiedostępnyBrak

Książka w barwny i przystępny sposób opisuje liczne fakty i ciekawostki związane ze starożytną Grecją. Można w niej znaleźć krótki zarys historii starożytnej Grecji oraz informacje o najsłynniejszych greckich myślicielach i artystach. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

3
Malarstwo biało-czerwone. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarstwo biało-czerwone. Tom 1
Dostępny41 szt.

Pierwszy tom 1 Malarstwa biało-czerwonego, będący dziewiątym tomem MBC to równie olśniewająca jak w poprzednich ośmiu tomach wizja malarstwa, lecz tym razem malarstwa polskiego, w pasjonującym ujęciu Waldemara Łysiaka.

200,00 zł
144,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 56,00 zł

4
Eksperyment Black Box - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperyment Black Box
NiedostępnyBrak

CZŁOWIEK JEST ZWIERZĘCIEM! CZŁOWIEK JEST AUTOMATEM! POD CIENK WARSTW KULTURY I MORALNOŚCI UKRYTE S PRASTARE INSTYNKTY, KTÓRE OSTATECZNIE SŁUŻ TYLKO JEDNEMU CELOWI: PRZETRWANIU NASZEGO GATUNKU. CZAS PRZEPROWADZIĆ EKSPERYMENT I UDOWODNIĆ, ŻE BESTIA TKWI W KAŻDYM Z NAS... Reporter Tarek trafia na trop sensacyjnej historii, która może stanowić przełom w jego dziennikarskiej karierze. Dowiaduje się o przygotowaniach do eksperymentu, w którym psycholodzy chcą sprawdzić ludzkie zachowania w skrajnie trudnych warunkach. Poszukiwani są ochotnicy, którzy na dwa tygodnie wcielą się w rolę strażników bądź więźniów w symulowanym zakładzie karnym. Eksperyment wymyka się jednak spod kontroli, a symulacja przemienia się w zaciekłą walkę o życie. Inspirację do napisania powieści Mario Giordano znalazł w trakcie studiów psychologicznych. Podobny eksperyment odbył się naprawdę w 1971 roku na Uniwersytecie Stanforda, a jego efekty stukrotnie przerosły wyobrażenia twórców. Doskonały thriller, w którym autor bada zasady mechanizmów posłuszeństwa, skutki izolacji więźniów oraz efekty torturowania i prania mózgu.

34,90 zł
27,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,68 zł

5
Opracowanie przypadku w psychoanalizie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowanie przypadku w psychoanalizie
NiedostępnyBrak

Autorka opisuje założenia i procedury oceny klinicznej, zachowując równowagę między gromadzeniem potrzebnych informacji a opisem tematów, które chce poruszyć pacjent. Następnie za pomocą konkretnych praktycznych przykładów i obserwacji szczegółowo ukazuje różne aspekty konceptualizacji dynamicznej. Przedstawia proste, wolne od żargonowych wyrażeń wskazówki służące do oceny temperamentu pacjenta, jego problemów rozwojowych, mechanizmów obronnych, afektów, identyfikacji, wzorców relacyjnych, potrzeb związanych z poczuciem własnej wartości oraz patogennych przekonań.

49,99 zł
41,49 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,50 zł

6
Ciekawe dlaczego… Gwiazdy migoczą i inne pytania na temat kosmosu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego… Gwiazdy migoczą i inne pytania na temat kosmosu
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy Państwu serię książek dla dzieci ciekawych świata. Tu znajdują odpowiedzi na wszystkie trudne i podchwytliwe pytania. Książki te zachęcą malców do czytania, dostarczą im wielu ciekawostek, rozbawią i zachwycą. W interesujący i zrozumiały sposób przedstawia wiadomości o wszechświecie, planetach Układy Słonecznego, kometach i gwiazdach. Mały czytelnik pozna tajemnicze czerwone olbrzymy i białe karły, powędruje Drogą Mleczną i zajrzy do wnętrza czarnej dziury. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych!

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

7
Maja poznaje świat, część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maja poznaje świat, część 2
Dostępny7 szt.

Sympatyczna Maja, poznając świat, zadaje pytania, na które mama Zuzia i tata Wojtek próbują odpowiedzieć w prosty i ciekawy sposób. Druga część książki o radościach i kłopotach przedszkolaków. Tym razem Maja szuka odpowiedzi na pytania: Czy jestem ładna? Dlaczego każdy musi umrzeć? Czy powinnam się bać wizyty u dentysty? Czy mogę mieć zwierzątko? Co przyniesie przyszłość?

10,70 zł
7,92 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,78 zł

8
Zwiadowcy Księga 5 Czarnoksiężnik z Północy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy Księga 5 Czarnoksiężnik z Północy
NiedostępnyBrak

Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

9
Zbuduj własny myśliwski odrzutowiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbuduj własny myśliwski odrzutowiec
NiedostępnyBrak

Emocjonujący świat odrzutowców w książce pełnej ciekawych informacji. Zawiera ona również zestaw do samodzielnego zbudowania odrzutowca – modelu F-35 Lightning II. Poszczególne części tej maszyny łatwo połączyć dzięki przejrzystym rysunkom i opisom krok po kroku.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

10
Sukces i autonomia w zarządzaniu organizacją szkolną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukces i autonomia w zarządzaniu organizacją szkolną
NiedostępnyBrak

Publikacja Sukces i autonomia w zarządzaniu organizacją szkolną przedstawia organizację szkolną w kontekście procesów zwiększonej autonomii. Opracowanie wzbogaca naukę o zarządzaniu oświatą o koncepcje wynikające z teorii zarządzania organizacją. Za ważną determinantę sukcesu uznano kompetencje dyrektora szkoły i dlatego poddano je szczegółowej analizie. Przedstawione w pracy wnioski z badań własnych autora dotyczą stylów kierowania organizacją szkolną, gospodarowania czasem przez dyrektora szkoły, delegowania uprawnień, modelu kształcenia dyrektorów szkół oraz profilu kompetencyjnego dyrektora szkoły.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

11
Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów
NiedostępnyBrak

Oto książka, która w łatwy i ciekawy sposób wyjaśnia zagadki dotyczące świata ptaków. Dziecko dowie się z niej, dlaczego sępy są łyse, który ptak węszy przez całą noc i jak pingwiny znoszą arktyczny chłód. Zrozumie też, jak latają ptaki, w jakich miejscach składają jaja i jakie wydają dźwięki. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

12
Pośród zabytków z odległych stron - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pośród zabytków z odległych stron
Dostępny6 szt.

Autorka podejmuje zagadnienie polskich zbiorów etnograficznych. Przede wszystkim zajmuje się kolekcjami pochodzącymi z poza Europy, w większości z krajów egzotycznych. Na przykładzie kilku muzeów pokazuje specyfikę polskich zbiorów, ukazuje także stanowiska, opinie i poglądy pracowników tych instytucji na temat tych kolekcji.

74,00 zł
13
Motywowanie uczniów do nauki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motywowanie uczniów do nauki
NiedostępnyBrak

Autor konkretnie i prosto przedstawia zasady, sposoby i strategie motywowania uczniów do nauki. Pokazuje, jak w tym celu wykorzystać zarówno motywację wewnętrzną uczniów jak i nagrody zewnętrzne. JERE BROPHY, znany w świecie profesor psychologii i edukacji, zaangażowany w wielu projektach z zakresu psychologii uczenia się i nauczania, odpowiada na pytania: jak pracować nad motywacją każdego ucznia w klasie, nad nabywaniem przez niego zaufania do siebie jako uczącego się, jak dostosowywać strategie motywacyjne do różnic indywidualnych i grupowych oraz przypadków ?trudnych?, jak sytuować je w planowaniu lekcji, aranżacji grup i przestrzeni, dobieraniu stylu nauczania i oceniania. Książka jest adresowana do studentów pedagogiki, kierunków nauczycielskich, nauczycieli-praktyków, a także do zaangażowanych w proces nauczania rodziców uczniów. Systematyzując wiedzę na temat motywacji może być traktowana jako praktyczny przewodnik po strategiach motywacyjnych.

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

14
SłowoStwory. Gra planszowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SłowoStwory. Gra planszowa
Egmont - gry
NiedostępnyBrak

„SłowoStwory” to gra dla 2-7 graczy w wieku 8-108 lat, której celem jest wymyślanie (na czas!) słów z różnych kategorii: miasto, muzyka, zwierzę, państwo, sport, roślina, film. Wymyśl na przykład miasto z literami D i B w nazwie lub zwierzę, którego nazwa zawiera litery Ł i W – masz na to 30 sekund! Za prawidłowe odpowiedzi gracze otrzymują karty liter, które pozwolą im zdobyć łakome stwory. Wygra gracz, któremu uda się napełnić brzuchy największej liczbie SłowoStworów! Gra posiada 2 warianty – łatwiejszym (dla młodszych graczy) oraz trudniejszym (dla graczy starszych). Jej atutem są wielkie emocje, proste zasady oraz zabawny temat i ilustracje. To inteligentna zabawa, przy której miło spędzą czas zarówno dorośli pamiętający zabawę w „państwa-miasta” oraz młodzież i dzieci. Z tego powodu „SłowoStworom” z pewnością uda się zdobyć nie tylko smakowite litery ale także serca graczy. Czas gry: ok. 30 minut

62,90 zł
47,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,72 zł

15
Elektrodynamika kwantowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elektrodynamika kwantowa
Dostępny42 szt.

Legendarny podręcznik ? nowa edycja! Seria FIZYKA TEORETYCZNA, autorstwa L.D. Landaua i J.M. Lifszyca, to klasyczne podręczniki znane i cenione przez fizyków na całym świecie. Książki te zyskały ogromną popularność przede wszystkim dzięki zwięzłej, bardzo klarownej i logicznej prezentacji materiału, tak bardzo charakterystycznej dla Landaua i Lifszyca. Podręcznik Elektrodynamika kwantowa jest kolejnym tomem tego słynnego kursu fizyki teoretycznej. Pierwsze wydanie polskie ukazało się nakładem PWN w dwóch częściach pt. Relatywistyczna teoria kwantów. Zawierało ono rozdziały dotyczące oddziaływań słabych oraz niektórych aspektów teorii oddziaływań silnych, które w tym wydaniu Autorzy zdecydowali się pominąć. Skupili się zaś na elektrodynamice kwantowej, stąd też zmiana tytułu. Oprócz znacznej liczby drobnych zmian i ulepszeń obecne wydanie zawiera też szereg ważnych uzupełnień. Książka składa się z czternastu rozdziałów poświęconych kolejno takim zagadnieniom, jak: foton, bozony, fermiony, cząstka w polu zewnętrznym, promieniowanie, rozpraszanie światła, macierz rozpraszania oraz niezmienniczy rachunek zaburzeń, oddziaływanie elektronów oraz oddziaływanie elektronów z fotonami, ścisłe propagatory i funkcje wierzchołkowe, poprawki promieniste, asymptotyczna postać formuł elektrodynamiki kwantowej, elektrodynamika hadronów. Na uwagę zasługują zadania związane bezpośrednio z głównym nurtem wykładu. Są one podane wraz z rozwiązaniami i komentarzami, co z pewnością ułatwi studentom zrozumienie materiału.

149,00 zł
131,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,88 zł

16
Elektrodynamika ośrodków ciągłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elektrodynamika ośrodków ciągłych
Dostępny150 szt.

Legendarny podręcznik ? nowa edycja! Seria FIZYKA TEORETYCZNA, autorstwa L.D. Landaua i J.M. Lifszyca, to klasyczne podręczniki znane i cenione przez fizyków na całym świecie. Książki te zyskały ogromną popularność przede wszystkim dzięki zwięzłej, bardzo klarownej i logicznej prezentacji materiału, tak bardzo charakterystycznej dla Landaua i Lifszyca. Podręcznik zawiera systematyczny wykład elektrodynamiki ośrodków ciągłych, czyli teorii pól elektromagnetycznych w ośrodkach materialnych oraz teorii makroskopowych elektrycznych i magnetycznych właściwości materii. Zakres przedstawionych treści jest niezwykle szeroki i obejmuje: statyczne pola elektryczne w przewodnikach i dielektrykach, stany stacjonarnych przepływów ładunku elektrycznego, magnetostatykę, opis faz ferromagnetycznych i antyferromagnetycznych, nadprzewodnictwo, magnetohydrodynamikę, obszerną analizę propagacji fal elektromagnetycznych w materii łącznie z procesami ich rozpraszania w ośrodkach o najróżniejszych własnościach, zagadnienia optyki nieliniowej oraz dyfrakcji promieni rentgenowskich, teorię zjawisk towarzyszących propagacji szybkich cząstek przenikających ośrodki materialne. Na uwagę zasługują zadania związane bezpośrednio z głównym nurtem wykładu. Są one podane wraz z rozwiązaniami i komentarzami, co z pewnością ułatwi studentom zrozumienie materiału.

139,00 zł
122,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,68 zł

17
Ciekawe dlaczego cytryny są kwaśne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego cytryny są kwaśne
NiedostępnyBrak

Książka przedstawia fascynujący świat zmysłów, zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych Udziela odpowiedzi na trudne pytania, takie jak: „Dlaczego skunks śmierdzi?” albo „Jaki bębenek pomaga słyszeć?” Omawia te zagadnienia w przystępny dla dzieci sposób, rozbudzając ciekawość i wyobraźnię młodych czytelników oraz rozwijając ich umiejętność czytania. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

18
Zbuduj własny statek piracki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbuduj własny statek piracki
NiedostępnyBrak

Emocjonujący świat w książce pełnej ciekawych informacji. Zawiera ona również zestaw do samodzielnego zbudowania modelu pirackiej bandery. Poszczególne części statku łatwo połączyć dzięki przejrzystym rysunkom i opisom krok po kroku.

14,90 zł
11,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,72 zł

19
Zbuduj własny bolid formuły 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbuduj własny bolid formuły 1
NiedostępnyBrak

Emocjonujący świat samochodów wyścigowych w książce pełnej ciekawych informacji. Zawiera ona również zestaw do samodzielnego zbudowania modelu tego pojazdu. Poszczególne części wyścigowej maszyny łatwo połączyć dzięki przejrzystym rysunkom i opisom krok po kroku.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

20
Ciekawe dlaczego drzewa mają liście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego drzewa mają liście
NiedostępnyBrak

Dzięki tej książce dzieci lepiej poznają ogromny i fascynujący świat roślin. Znajdą w niej zarówno praktyczne informacje, jak i zabawne ciekawostki. Poznają odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Czy grzyby są roślinami? oraz Dlaczego owoce są słodkie i soczyste? Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

21
Zarządzanie ryzykiem operacyjnym za pomocą instrumentów pochodnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie ryzykiem operacyjnym za pomocą instrumentów pochodnych
Dostępny9 szt.

Książka jest poświęcona zagadnieniu zarządzania ryzykiem operacyjnym, związanym z funkcjonowaniem każdej organizacji. Znaczenie tej kategorii ryzyka ostatnio istotnie wzrosło w związku z licznymi bankructwami instytucji i przedsiębiorstw towarzyszącymi obecnemu kryzysowi. W książce autor przedstawia koncepcję nowej klasy instrumentów pochodnych, która pozwoli z jednej strony na zabezpieczanie się przed ryzykiem operacyjnym, a z drugiej ? na spekulację na tym ryzyku, czyli w praktyce zmieni obecny status tej kategorii ryzyka z ryzyka ?czystego? (na którym można tylko tracić mniej lub więcej) na ?spekulacyjne? (na którym można zarówno tracić, jak i zyskiwać). Opracowanie pozwala spojrzeć na ryzyko operacyjne z innej strony, ukazując jego pozytywną perspektywę. Instrumenty pochodne ryzyka operacyjnego (IPRO ? nazwa została zaproponowana przez autora książki), umożliwią zabezpieczenie się przed dowolnym czynnikiem ryzyka, co obecnie jest niemożliwe. Publikacja jest skierowana do osób zarządzających ryzykiem (nie tylko operacyjnym), a także audytorów i konsultantów, naukowców i badaczy zajmujących się zagadnieniem zarządzania ryzykiem oraz studentów i doktorantów na kierunkach ekonomicznych i finansowych. Dr Jacek Orzeł ? doktor nauk ekonomicznych, menedżer ryzyka, główny specjalista w Departamencie Zarządzania Strategicznego NBP.

59,00 zł
54,28 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,72 zł

22
Mój przyjaciel Kwako - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel Kwako
Dostępny37 szt.

Mój przyjaciel Kwako to ciepła i pełna humoru opowieść o interaktywnej zabawce, która towarzyszy pięcioletniemu chłopcu w jego codziennych przygodach, pomagając zrozumieć otaczający go świat. Choć Kwako jest pluszową zabawką, w wyobraźni dziecka ożywa i staje się również wiernym przyjacielem. Podczas lektury tej książki przeżyjecie z jej bohaterami wiele zabawnych przygód, a przy okazji nauczycie się kwakowego języka. To bardzo kwa-zabawna kwa-historia!

10,60 zł
7,84 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,76 zł

23
Maluchy przygotowują zabawne posiłki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluchy przygotowują zabawne posiłki
Dostępny7 szt.

Niniejsza książeczka jest zbiorem pomysłów na urozmaicenie codziennych posiłków dla dzieci. Proponowane dania są proste do wykonania, tak by mogły je zrobić maluchy w wieku przedszkolnym – oczywiście pod okiem rodziców lub opiekunów, gdyż niektóre posiłki należy przygotować przy użyciu noża i wykałaczek. Celem książki jest pokazanie, że zabawy w kuchni mogą być zarówno pożyteczne, jak i przyjemne. Przedstawione posiłki są kolorowe i zabawne, wykonane z produktów łatwo dostępnych: pieczywa, nabiału, jajek, owoców, warzyw, dżemu, keczupu. Wszystko po to, aby umilić posiłek niejadkom. Dania te można wykonywać na zajęciach w przedszkolu lub w domu. Doskonale nadają się na przyjęcia urodzinowe. Dzięki przedstawionym propozycjom dzieci uczą się szacunku do żywności, gdyż wykonane „dzieła” można od razu zjeść ze smakiem, a nie wyrzucać do kosza, jak robi się to w przypadku pieczątek z ziemniaków czy wyklejanek z makaronu. Dzieci przygotowując własne posiłki, uczą się także samodzielności, rozwijają zdolności manualne i twórcze.

9,90 zł
7,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,08 zł

Wróć do góry