hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.04.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 4 kwietnia 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe (Brian Tracy), na drugim Opowiadaczka filmów (Hernan Rivera Letelier). Kolejny produkt to Pocket Polish Course and Conversations (Stanisław Mędak) oraz Maluszkowo w przedszkolu.
1
Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedyk...
Dostępny38 szt.

Naucz się sprzedawać – i to dobrze – od najlepszych ludzi w branży. Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca, który na poważnie myśli o karierze. Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji. W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży, w tym warsztatowe „działania do przećwiczenia”. Nie ma prostszej ani bardziej bezpośredniej metody sukcesu. Po prostu zrób, co radzi Tracy, a zobaczysz, co stanie się z twoją sprzedażą.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

2
Opowiadaczka filmów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadaczka filmów
NiedostępnyBrak

Kolejna książka genialnego chilijskiego pisarza, autora Sztuki wskrzeszania. Niewielka osada zagubiona pośród chilijskiej pampy. Kopalnia saletry, górnicy, którym nie starcza do pierwszego i przygnębiający krajobraz pustyni Atakama. W osadzie najważniejsze jest kino, stanowi lokalne centrum świata, miejsce niezwykłych przeżyć, gdzie ponura rzeczywistość na chwilę ustępuje miejsca magii srebrnego ekranu... Tytułowa opowiadaczka filmów Maria Margarita, najmłodsza z pięciorga rodzeństwa, jest narratorką całej historii. Jej ojciec w wypadku w kopalni stracił władzę w nogach, matka uciekła z wędrownym cyrkiem w poszukiwaniu lepszego życia. Ojcu i dzieciom filmy pozwalają oderwać się od trudnej do zniesienia rzeczywistości. Ale w domu się nie przelewa, nie ma mowy, by chodzić do kina całą rodziną. Ojciec organizuje więc konkurs: po kolei wysyła każde z dzieci na popołudniowy seans, a potem każe opowiedzieć film pozostałym. Konkurs, ku rozpaczy czterech braci, wygrywa Maria Margarita. Dziewczynka opowiada filmy najpierw rodzinie, potem rodzinie i sąsiadom, a w końcu jej rzadki talent staje się głośny w całej osadzie. Z czasem staje profesjonalną opowiadaczką, zapraszaną do domów na prywatne „seanse”. Odnosi wielki sukces, który staje się zaczątkiem nieszczęścia... Ale mimo smutnej fabuły cała historia opowiedziana jest w sposób daleki od ponuractwa, czyta się ją jednym tchem, od deski do deski, a że jest niewielkich rozmiarów, można to zrobić właściwie w jeden wieczór.

15,00 zł
10,95 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,05 zł

3
Pocket Polish Course and Conversations - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocket Polish Course and Conversations
NiedostępnyBrak

Kieszonkowy kurs języka polskiego "Pocket Polish" to nowoczesny sposób na opanowanie podstaw polszczyzny dla obcokrajowców. Może służyć zarówno osobom pragnącym rozpocząć systematyczną naukę języka, jak i turystom, studentom, wszystkim tym, którzy odwiedzają Polskę w interesach, z okazji imprez takich jak Euro 2012, lub potrzebują szybko nauczyć się porozumiewać z Polakami. Autor podręcznika, Stanisław Mędak, wykładowca Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykorzystał najnowsze zdobycze metodyki nauczania języka polskiego jako obcego, jak również swoje wieloletnie doświadczenia jako nauczyciel i twórca pomocy dydaktycznych. KURS - 30 konwersacji, współczesne i bogate słownictwo z tłumaczeniami - aktualna tematyka: praca, biznes, internet, bank, kino, teatr - ciekawostki, informacje praktyczne - ćwiczenia z kluczem - lekcje powtórkowe CD mp3 - wszystkie lekcje nagrane na płycie CD mp3 - dialogi w wykonaniu zawodowych polskich aktorów gwarantujących odpowiedni akcent i intonację - płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz Kurs obejmuje poziomy A1, A2 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy.

32,90 zł
23,36 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,54 zł

4
Maluszkowo w przedszkolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowo w przedszkolu
NiedostępnyBrak

Kolorowe i wesołe książeczki dla najmłodszych! Kolorowe ilustracje pełne szczegółów przyciągną uwagę dzieci i zachęcą do wspólnego oglądania. Zalety: - Bezpieczne, zaokrąglone narożniki. - Strony łatwe do czyszczenia. - Poręczny format.

7,99 zł
5,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

5
Malowanki naklejanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki naklejanki
NiedostępnyBrak

Seria kolorowanek z bohaterami Looney Tunes (Królik Bugs, Lola, Tweety, Kot Sylwester, Struś Pędziwiatr, Kojot, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański) ? w środku: proste rysunki do pokolorowania według wzoru kolorystycznego, jakim jest naklejka ? rozwijanie zdolności manualnych dzieci ? poszerzanie zasobu słownictwa dziecka poprzez nazywanie przyklejanych elementów i swobodne wypowiedzi na ich temat

6,00 zł
4,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

6
Pnącza i żywopłoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pnącza i żywopłoty
NiedostępnyBrak

Pnącza i żywopłoty to szybka i naturalna ochrona do zastosowania na ogrodzeniach, pergolach i kratkach. Delikatne powojniki, romantyczne róże, dzikie winorośla - w tym poradniku każdy znajdzie pomysł do wykorzystania w swoim ogrodzie, na balkonie lub tarasie. W książce tej czytelnik znajdzie praktyczne porady m.in. o prowadzeniu pnączy na siatkach i pergolach i cięciu żywopłotów jak również pozna najładniejsze i najodporniejsze rośliny pnące i żywopłoty.

16,90 zł
12,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,73 zł

7
Śmierć lorda Edgware'a - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć lorda Edgware'a
NiedostępnyBrak

Kolejne śledztwo Herkulesa Poirota opisuje jego wierny przyjaciel Hastings. Czy czwarty baron Edgware zginął dlatego, że odmawiał żonie rozwodu? Ale przecież wreszcie się zgodził! A może odziedziczenie tytułu lordowskiego było dla Ronalda Marsha wystarczającym motywem do popełnienia zbrodni? Sprawa wikła się coraz bardziej, są nowe ofiary; nawet inspektor Scotland Yardu zaczyna wątpić w talent Poirota. Jakże się myli! Szare komórki ekscentrycznego detektywa nigdy nie zawodzą.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

8
Kieszeń pełna żyta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kieszeń pełna żyta
NiedostępnyBrak

Zamożny przedsiębiorca Rex Fortescue ginie po spożyciu posiłku, a po nim jeszcze dwie inne członkinie niewielkiej społeczności Domku pod Cisami. Fortescue ma dwóch synów, którzy czują większe przywiązanie do wartości giełdowych niż rodzinnych. Jest jeszcze tajemnicza ochmistrzyni, kopalnie złota i krzywda sprzed lat. Najbardziej gorzka powieść Agathy Christie. Wszak trudno nie zgodzić się z panną Marple, że trzeba stanąć w obronie zmarłego, nawet jeśli jest to tylko skrofuliczna służąca, po której nikt nie płacze.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

9
Morderstwo odbędzie się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morderstwo odbędzie się
NiedostępnyBrak

Tajemnicze ogłoszenie w lokalnej gazecie stawia na nogi mieszkańców malutkiej miejscowości Chipping Cleghorn. Morderstwo odbędzie się? Niektórzy wyczekują dobrej zabawy, inni są lekko zdegustowani, nikt jednak decyduje się zostać w domu. Napisano przecież, że osobnych zaproszeń nie będzie. O wyznaczonej godzinie grono zaintrygowanych sąsiadów odwiedza Letycję Blacklock. Zegar bije. Gasną światła. Pada strzał! Na ziemię osuwa się nieżywy napastnik.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

10
Strzały w Stonygates - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strzały w Stonygates
NiedostępnyBrak

Na prośbę przyjaciółki Jane Marple jedzie odwiedzić jej siostrę milionerkę i sprawdzić, kto czyha na spadek. Ginie pasierb pani domu, a ją samą ktoś próbuje otruć. Ludzie rzadko wyglądają na tych, którymi są... Szekspirowska atmosfera, pękające lustra i zamknięty krąg podejrzanych. Mocna, rytmicznie zbudowana powieść – każdy rozdział zakończony wyraźnym akcentem. A na deser – ciekawa refleksja Agaty Christie na temat dobra i pokory.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

Wróć do góry