hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.04.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 5 kwietnia 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 3000 elementów. Zimowy zamek Neuschwanstein (Trefl), na drugim Pamiątka Chrztu Świętego (Zofia Szymanek). Kolejny produkt to Biznes, etyka, odpowiedzialność (Wojciech Gasparski) oraz Zbiór zadań z analizy matematycznej (Józef Banaś, Stanisław Wędrychowicz).
1
Puzzle 3000 elementów. Zimowy zamek Neuschwanstein - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. Zimowy zamek Neuschwanstein
Trefl, 3000
Dostępny59 szt.

Puzzle 3000 elementów z widokiem na zimowy zamek Neuschwanstein w Niemczech. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 116.0 x 85.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych.

55,29 zł
48,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,19 zł

2
Pamiątka Chrztu Świętego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka Chrztu Świętego
Dostępny3 szt.

Bóg jest Miłością. Dlatego na świecie pojawiają się dzieci. Opowiada o tym ta barwnie zilustrowana książeczka dla maluchów. W albumie znajdują się specjalne miejsca na pamiątkowy wpis z uroczystości Chrztu Świętego, zdjęcia, modlitwy i życzenia.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3
Biznes, etyka, odpowiedzialność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biznes, etyka, odpowiedzialność
Dostępny33 szt.

Biznes, etyka, odpowiedzialność Książka jest unikalnym na polskim rynku kompendium wiedzy, stworzonym przez najlepszych ekspertów w dziedzinie filozofii, socjologii i ekonomii, co sprawia że jest doskonałym, wyczerpującym źródłem informacji na temat etyki w biznesie. Autorzy omawiają szeroko dyskutowane obecnie tematy, jak koncepcja zrównoważonego rozwoju, whistleblowing, ład korporacyjny czy społeczna odpowiedzialność biznesu, uzupełniając je niezbędnymi podstawami teoretycznymi. Jednocześnie wskazują na praktyczne wykorzystanie omawianych zagadnień, omawiając zasady etycznego postępowania wobec wszystkich najważniejszych partnerów firmy. Pozwala to czytelnikowi na dogłębne zrozumienie tematu, zaczynając od decyzji jednostki, a kończąc na ogólnie przyjętych zasadach w biznesie międzynarodowym. Książka jest przeznaczona dla menadżerów, studentów, pracowników firm oraz wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z tą tematyką. Zapewnia odpowiedzi na pojawiające się nowe dylematy moralne wynikające z ciągłych zmian gospodarczych i społecznych. Profesor Wojciech Gasparski jest uznanym autorytetem w dziedzinie etyki biznesu, nauki o zarządzaniu i prakseologii oraz dyrektorem Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Profesor Wojciech Gasparski zaprosił do współpracy wybitnych specjalistów z tak różnorodnych dziedzin, jak prawo, filozofia, socjologia, zarządzanie, co nadało publikacji interdyscyplinarny charakter. Książka powstała we współpracy z: we współpracy z: prof. dr hab. Anną Lewicką-Strzałecką, dr. Dariuszem Bąkiem, dr. Bolesławem Rokiem oraz dr Julitą Sokołowską.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

4
Zbiór zadań z analizy matematycznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z analizy matematycznej
NiedostępnyBrak

Zbiór zadań z analizy matematycznej Najpopularniejszy zbiór zadań z analizy matematycznej – teraz w ofercie PWN! Podręcznik jest zbiorem zadań wraz z odpowiedziami. Zadania obejmują zastosowania indukcji matematycznej, algebry zbiorów, liczb rzeczywistych, podstawowych właściwości funkcji, elementów przestrzeni metrycznych, ciągów liczbowych, granicy i ciągłości funkcji, rachunku różniczkowego funkcji jednej i wielu zmiennych, całki pojedynczej Riemanna, całek niewłaściwych, szeregów liczbowych, ciągów i szeregów funkcyjnych oraz równań funkcyjnych. Zadania są podzielone na trzy stopnie trudności. Oprócz zadań typowych, zawiera także problemy niestandardowe, które wymagają od rozwiązującego pomysłowości inwencji. W podręczniku znajdują się również zadania dotyczące zastosowania analizy matematycznej w ekonomii, fizyce, chemii, biologii, fizjologii i psychologii. Książka jest przeznaczona dla studentów wydziałów matematyki, informatyki, ekonomii, a także wydziałów przyrodniczych studiów uniwersyteckich; dla studentów uczelni technicznych, uczelni ekonomicznych oraz wyższych szkół pedagogicznych.

49,00 zł
45,08 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,92 zł

5
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 2
Trefl, 54
NiedostępnyBrak

TREFL - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl. Wymiary po ułożeniu: 20x13 cm.

2,60 zł
2,26 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,34 zł

6
Dzienniki Nikki. Zapraszam na party! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Nikki. Zapraszam na party!
NiedostępnyBrak

SPRZEDAŻ OD 06-04-2012! Przepis na katastrofę: do czterech imprez dodaj dwie przyjaciółki i jednego chłopaka, podziel przez jedną wredną dziewczynę, która chce zniszczyć Nikki, dobrze wymieszaj, zamknij oczy i drżyj! NIE MA MOWY, żebym przetrwała gimnazjum! Co prawda, są ze mną Chloe i Zoey, moje najlepsze przyjaciółki - i to najlepsze przyjaciółki NA śWIECIE!! Niestety, jest jeszcze MacKenzie Hollister. Czasami wydaje mi się, że uzależnienie od błyszczyku poważnie uszkodziło jej szare komórki. Tak na marginesie, MacKenzie to najpopularniejsza dziewczyna w gimnazjum. Ja i MacKenzie nie przepadamy za sobą. Moja sekretna miłość to BRANDON, nasz szkolny fotograf. JESTEM TAKA ZAKRĘCONA!!

29,90 zł
23,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,58 zł

7
Pakiet Porta Latina nova. Podręcznik do języka łacińskiego i kultury antycznej/Preparacje i komentarze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Porta Latina nova. Podręcznik do języka łacińskiego i kultury a...
NiedostępnyBrak

Nr dopuszczenia: 416/2012 Podręcznik składa się z 35 jednostek metodycznych „Lectiones”. W zakres każdej jednostki wchodzą: • A. Varia – część podstawowa. Jest to nowy materiał gramatyczny i leksykalny podany w jak najprostszej formie i nieskomplikowanych luźnych zdaniach. Zdania te należy przeanalizować na lekcji, korzystając również z komentarza gramatycznego i przykładów umieszczonych w II części podręcznika – Preparacje i komentarze. Wprowadzony materiał trzeba utrwalić przy pomocy zadań z Zeszytu ćwiczeń; • B. Tekst ciągły – część wprowadzająca treści kulturowe (różnie tytułowana). Część B jest tekstem zwartym, o określonym temacie, który zawiera nowe słownictwo, utrwala materiał gramatyczny danej jednostki, powtarza jednocześnie materiał już do tej pory poznany. Treści tekstów części B są ważne dla rozwoju umysłowego i duchowego ucznia. Jeżeli szczupłość czasu przeznaczona na naukę języka łacińskiego nie pozwala na rozszerzanie i pogłębianie danego tematu, to można tę część opuścić, zdając sobie sprawę z dużego uszczerbku dla wiedzy o kulturze antycznej; • C. Komentarz rzeczowy – to materiał do przeczytania przez ucznia. Lektura tekstu C może być inspiracją do sięgnięcia po interesujący fragment z podanej literatury, a tym samym może zachęcić ucznia do poszerzenia zdobytych wiadomości. Na końcu komentarza podajemy zawsze literaturę tematycznie powiązaną z omawianą treścią. Dla ucznia jest to dobry sposób poznawania autorów i ich dzieł z podręcznikowej „biblioteczki”; • D. Dicta, proverbia, sententiae (zwroty, przysłowia, sentencje) – ta część zawiera oryginalne teksty (zdania). Spełniają one ważną rolę kształcącą i wychowawczą, bo uczą, bawią i poruszają serca i umysły. Są to w większości sentencje antyczne, które rozpowszechniły się w literaturze europejskiej. W wielu wypadkach podaliśmy autorów tych powiedzeń, które były w użyciu mieszkańców Europy nieprzerwanie od starożytności po wiek XX i dzisiaj również mogą stanowić wyposażenie kulturowe współczesnego Polaka i Europejczyka; • E. Ars poetica aut quod libet (sztuka poetycka albo co kto lubi) – wiersze (lub ich fragmenty) poetów starożytnych i średniowiecznych, inskrypcje i zagadki.

55,42 zł
49,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,54 zł

8
Być jak pochodnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Być jak pochodnia
Dostępny3 szt.

Zdarzają się beatyfikacje, które interesują stosunkowo wąskie grono ludzi, a po wielkiej i wspaniałej uroczystości przechodzą zaraz do historii. One mają oczywiście swoje znaczenie i także ubogacają współnotę Kościoła. Jednak owoce będą znacznie bogatsze jeżeli takie wydarzenie zostanie należycie przygotowane. Również dlatego, że beatyfikacja i kanonizacja jest zawsze wielkim darem. Jeżeli ktoś nie jest właściwie przygotowany na jego przyjęcie, nie będzie umiał go docenić. I tu widzę właśnie pierwszy cel naszego dziesiejszego spotkania. - Z wprowadzenia do sesji biskupa Krzysztofa Nitkiewicza

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

9
Serce zimy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce zimy. Audiobook
praca zbiorowa, Agoy
Dostępny5 szt.

Jest rok 1812. Wojska Napoleona ruszają na Rosję. Opowieść, którą za chwile usłyszysz opisuje jedną ścieżkę, którą mógł podążyć Korwin podczas swojej wyprawy do groźnej, a zarazem magicznej Rosji roku 1812. Kto wie, jak potoczyłyby się jego losy, gdyby podejmował inne wybory. Możesz się o tym przekonać sięgając po niezwykły interaktywny audiobook 1812 Serce zimy. Dzięki twoim decyzjom ta historia nabierze nowego wymiaru. Daj się porwać tej wyjątkowej historii.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

10
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 4 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 4
Trefl, 54
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego – dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl. Wymiary obrazka po ułożeniu: 20.0 x 13.0 cm

2,60 zł
2,26 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,34 zł

11
World Orchestra, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Orchestra, CD
Grzech Piotrowski, Agora - multimedia
Dostępny5 szt.

World Orchestra czołowego polskiego saksofonisty Grzegorza Piotrowskiego to pomysł bardzo odważny - zgromadzić na jednej scenie wirtuozów, alchemików dźwięku, reprezentujących odległe kultury, grających na rzadko spotykanych instrumentach. Cofnąć się do muzyki świata, prastarej improwizacji z czasów, gdy nie było zapisu nutowego, kiedy ojcowie przekazywali wiedzę synom. Wspólnie improwizować ze śpiewakami z Tuvy, Mongolii, Skandynawii, zza koła podbiegunowego czy Bułgarii. Zderzyć korzenie muzyki świata z jazzem, impresjonizmem i muzyką filmową. Odnaleźć w końcu aktualnych mistrzów instrumentów tj.: kaval, duduk, kurai, mołdawskie cymbały, harfa czy fińska kantela. Płyta zawiera 8 utworów inspirowanych kulturą Polską, a także innych wymienionych wyżej krajów. Łączny czas nagrania: 65 minut W książce - opis powstania projektu oraz wiersze Jarosława Mikołajewskiego.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

12
Puzzle 54 elementy mini. Spider-man, mix - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 54 elementy mini. Spider-man, mix
Trefl, 54
NiedostępnyBrak

Trefl - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl. Wymiary po ułożeniu: 20x13 cm Miks wzorów wysyłanych losowo.

2,70 zł
2,35 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,35 zł

13
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 1 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Spiderman 1
Trefl, 54
NiedostępnyBrak

TREFL - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl. Wymiary po ułożeniu: 20x13 cm

2,60 zł
2,26 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,34 zł

14
Karty Czarny Piotruś. Minnie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Czarny Piotruś. Minnie
Trefl, od 3 lat
NiedostępnyBrak

Piotruś to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci.

4,40 zł
3,83 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,57 zł

15
Zeszczupleć na życzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszczupleć na życzenie
Dostępny5 szt.

Opracowana w 1986 roku i przetestowana przez naukowców Europejskiego Instytut Badań nad Odżywianiem (IREN), metoda doktora Alaina Delabos jest rewolucyjnym zwrotem w podejściu do odżywiania się. Po raz pierwszy w historii nowoczesnej medycyny lekarz twierdzi, że nie trzeba rezygnować z żadnych potraw, żeby uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę, a nawet zapanować nad podwyższonym cholesterolem i cukrzycą. Każda potrawa jest wartościowa, jeśli zostanie spożyta zgodnie z biologicznym zegarem organizmu, podczas gdy ten sam pokarm przyjęty w niewłaściwym momencie przyczyni się do otyłości. Z metody mogą skorzystać nie tylko osoby mające problemy z nadwagą lub zaburzeniami metabolicznymi, ale każdy, kto pragnie zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Nie bez powodu doktor Alain Delabos nazywany jest architektem ciała. Jego metoda pomaga zrozumieć, dlaczego zbędne kilogramy odkładają się w tej lub innej części ciała. Stosując się do jego zaleceń, możemy sami w naturalny sposób odzyskać zgrabną sylwetkę. Efekt jest trwały i nie wywołuje efektu jojo. Książka ukazała się we Francji w 1999 roku i jest alternatywą dla wszelkiego rodzaju restrykcyjnych diet, wywołujących niedobory składników w organizmie. Znajdziesz w niej przepisy kulinarne kuchni francuskiej oraz przygotowane specjalnie dla polskiego czytelnika dania kuchni polskiej.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

16
Silniejsi od zła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silniejsi od zła
Dostępny7 szt.

Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth, w swojej najnowszej książce przypomina, że życie jest ciągłą walką ze złem. Chcąc pokonać przeciwnika, trzeba go najpierw poznać. Włoski dziennikarz Roberto Italo Zanini pełni rolę uważnego ucznia ks. Amortha i bacznego obserwatora jego poczynań jako egzorcysty. Z tych lekcji wynosi prawdę, że zwycięstwo nad Szatanem można odnieść tylko przez siłę miłości, która płynie z modlitwy i ufnego zawierzenia Bogu.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

Wróć do góry