hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.07.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 3 lipca 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty (Agnieszka Borkowska, Beata Grotowska), na drugim Szkoła ciszy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wielcy filozofowie współczesności (Katarzyna Gurczyńska-Sady, Wojciech Sady) oraz Tabliczka mnożenia dla małego detektywa (Iwona Wąsik).
1
Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty
Dostępny142 szt.

"Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty" to rodzaj wyjątkowego poradnika napisanego przez osoby, które na co dzień pokonują wiele trudności związanych z opisanym problemem. Autorki, prywatnie mamy dzieci z zespołem Aspergera, przybliżają codzienne życie takich właśnie rodzin. Książka, obok bogatej wiedzy teoretycznej przekazanej w przystępny sposób, zawiera praktyczne porady zilustrowane licznymi przykładami zaczerpniętymi z prawdziwych doświadczeń i przeżyć rodziców dzieci z zespołem Aspergera.

24,00 zł
17,04 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 6,96 zł

2
Szkoła ciszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła ciszy
Dostępny4 szt.

Fascynujące przesłanie ze świata ukazanego w słynnym filmie Wielka Cisza! Czy tęsknisz za wewnętrznym spokojem? Marzysz czasami o miejscu, gdzie zgiełk i pośpiech nie mają wstępu? Pociąga cię myśl o życiu zanurzonym w modlitwie i kontemplacji? Sięgnij po tę niesamowitą książkę Mnicha z Zakonu Kartuzów. Członkowie tego, założonego w 1084 roku przez św. Brunona z Kolonii, zakonu wiodą życie pustelnicze według starych, niezmienionych od wieków reguł. Obowiązuje ich milczenie, zachowują surowy post, modlą się i pracują. Słowa autora pozwalają nam zasmakować niepojętej ciszy, spokoju i harmonii, które odnaleźć można w Kartuzji, miejscu odciętym od świata i niedostępnym dla turystów. "Spróbujmy zrobić w naszym życiu trochę więcej miejsca dla rzeczy nadprzyrodzonych. Kiedy naprawdę raz na zawsze zdecydujemy się nie przywiązywać tak wielkiej wagi do spraw doczesnych i zaufamy samemu Bogu, jakże spokojni będziemy!".[fragment książki]

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

3
Wielcy filozofowie współczesności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy filozofowie współczesności
Dostępny5 szt.

Przyjmujemy, że filozofami współczesnymi są ci, którzy swe najważniejsze dzieła ogłosili po I wojnie światowej. W tej książce krótko prezentujemy tych osiemnastu z nich, których poglądy – według zestawień publikowanych w The Philosopher's Index – były w latach 2006–2010 najczęściej komentowane, krytykowane czy też stanowiły dla kogoś źródło inspiracji. Wspomniane zestawienia wykazują, że filozofia światowa znajduje się obecnie w stanie stagnacji, gdy nie pojawiają się – lub nie zostały jeszcze wspólnotowo wyłowione z morza zgłaszanych przez filozoficzną awangardę propozycji – nowe ważne idee. Daje to dystans czasowy, zabezpiecza przed uleganiem chwilowym modom, a zarazem pozwala żywić nadzieję, że przynajmniej niektórzy z omawianych przez nas filozofów nie są gwiazdami jednego sezonu. Od autorów

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

4
Tabliczka mnożenia dla małego detektywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabliczka mnożenia dla małego detektywa
NiedostępnyBrak

Książka wspomaga naukę dzieci z zakresu tabliczki mnożenia do 100. Pozwala uczniowi opanować i utrwalić tę ważną umiejętność poprzez graficzną zabawę, w której wykorzystano popularne i lubiane przez dzieci kolorowanie według kodu.

12,50 zł
9,88 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,62 zł

5
Tęczowe przedszkole. Czytanka 6-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęczowe przedszkole. Czytanka 6-latka
NiedostępnyBrak

„Tęczowe przedszkole” to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. W każdej książce przedszkolaki znajdą mnóstwo zadań rozwijających spostrzegawczość, logiczne myślenie, umiejętność pisania, liczenia oraz wzbogacających wiedzę o świecie. Rozmaite zadania plastyczne mają niezwykłe znaczenie dla rozwoju dziecka i zapewniają ciekawe spędzanie czasu. W serii: Angielski 6-latka, Czytanka 6-latka, Elementarz 6-latka, 6-latek czyta, 6-latek pisze, 6-latek liczy.

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

6
Career Paths. Air Force. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Career Paths. Air Force. Student's Book
NiedostępnyBrak

Career Paths. Air Force is a new educational resource for people who are serving or intending to serve as professionals in the aerial division of the armed forces, and who want to improve their English communication skills in a profession-oriented environment. Incorporating career-specific vocabulary and contexts, each unit offers step-by-step instruction that immerses students in the key language components. Career Paths: Air Force addresses topic including: the parts, types and functions of aircraft; air force organization and training; the range of air force career specializations; the types and characteristics of air force weaponry; air force tactics and strategy; and many more. The series is organized into three levels of difficulty and offers over 500 vocabulary terms and phrases. Every unit includes a test of reading comprehension, vocabulary, and listening skills, and leads students through written exercises and oral production. Included Features • Factual, up-to-date reading passages on a wide range of topics related to all aspects of today´s air force • Realistic, career-specific dialogues • 45 reading and listening comprehension checks • Over 500 vocabulary terms and phrases • Guided speaking and writing exercises • Complete glossary of terms and phrases Books 1–3 of Career Paths. Air Force are rated for the Common European Framework of Reference for Languages at B1, B2 and C1 respectively.

66,00 zł
56,76 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 9,24 zł

7
Windows 7 PL Optymalizacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Windows 7 PL Optymalizacja
NiedostępnyBrak

Wykorzystaj go do granic możliwości! Systemowi Windows 7 udało się to, co wielu nie mieściło się w głowach - pokonał Windows XP! Jego popularność rośnie, udział w rynku gwałtownie się zwiększa, a użytkownicy wyrażają pochlebne opinie. Pora żegnać się z jego dziadkiem (nie zapomnijcie o Windows Vista) i zainwestować w jeden z najlepszych systemów operacyjnych na rynku! Dzięki tej poręcznej książce poznasz najlepsze techniki optymalizacji Windows 7 i rozpoczniesz dostosowywanie systemu do własnych potrzeb. Zobaczysz, jak niewiele trzeba, aby wycisnąć z niego 110% normy! W trakcie lektury nauczysz się korzystać z wielu monitorów, dopasowywać pobór energii do warunków oraz korzystać z różnych konfiguracji startowych. Twoją szczególną ciekawość powinny wzbudzić profesjonalne sposoby na utrzymanie komputera w nienagannej kondycji - dzięki nim zapomnisz, co to znaczy reinstalacja systemu! Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu Windows 7, wiedz, że inwestycja w tę książkę zwróci się z nawiązką! Sprawdź, jak w Windows 7: sprawnie wyszukiwać dane na dyskach dostosować wygląd do własnych potrzeb znaleźć złoty środek pomiędzy atrakcyjnością interfejsu użytkownika a wydajnością systemu dbać o najlepszą kondycję systemu Popraw komfort pracy z Windows 7. Skorzystaj z gotowych i sprawdzonych rozwiązań!

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

8
Corel PaintShop Pro X4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corel PaintShop Pro X4
NiedostępnyBrak

Popraw swoje fotografie, korzystając z prostego i wydajnego programu do obróbki zdjęć! Jak sprawić, aby zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej? Jak osiągnąć ciekawe efekty artystyczne? Jak połączyć ze sobą fragmenty kilku zdjęć? Wszyscy robimy dziś tysiące cyfrowych zdjęć, z których większość nigdy nie opuszcza dysku komputera, a tylko nieliczne są w ogóle przez kogoś oglądane. Dzieje się tak, ponieważ nie radzimy sobie z selekcją fotografii i zarządzaniem nimi. Niewielu z nas potrafi też obrabiać je w takim stopniu, aby nadawały się do publicznej prezentacji. Ponadto niektórzy nie mają pojęcia, jak udostępnić je w internecie. Jak się do tego zabrać? Jak ogarnąć duże zbiory zdjęć? Jak wybrać te najlepsze i przygotować je do prezentacji lub druku? Jak sprawić, aby wyglądały dobrze na ekranie komputera oraz w postaci odbitek? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w książce "Corel PaintShop Pro X4. Obróbka zdjęć cyfrowych. Ćwiczenia praktyczne ". Krok po kroku przedstawia ona wszystkie etapy obróbki fotografii, począwszy od operacji takich, jak importowanie i otwieranie zdjęć, poprzez ich kadrowanie, korektę, retusz, stosowanie efektów czy filtrów, a skończywszy na tworzeniu kolaży, korzystaniu z warstw i obróbce HDR. Książka stanowi doskonałe źródło praktycznej wiedzy dla wszystkich fotoamatorów, którzy chcą poznać jedno z najbardziej popularnych narzędzi do edycji cyfrowych zdjęć i zarządzania ich zbiorami. Takim narzędziem niewątpliwie jest program Corel PaintShop Pro X4. Podstawowe zasady pracy w programie Corel PaintShop Pro X4 Otwieranie, importowanie, eksportowanie i zapisywanie zdjęć Kadrowanie fotografii i edycja ich podstawowych parametrów Wszechstronny retusz zdjęć i zaawansowane techniki korekcji Korzystanie z filtrów i efektów artystycznych Retusz osób na zdjęciach Obróbka HDR, plików RAW i stosowanie warstw Łączenie wielu zdjęć w jedno i edycja obiektów Tworzenie panoram i praca z tłami Osiągaj wspaniałe efekty z programem Corel PaintShop Pro X4!

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

9
Anatomia człowieka. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia człowieka. Tom 3
Dostępny150 szt.

Jest to jeden z najlepszych i najdokładniejszych podręczników poświęconych anatomii człowieka, jakie obecnie istnieją na polskim rynku księgarskim. Stowarzyszenie autorów książek medycznych ? skupiające najznakomitsze autorytety w dziedzinie medycyny ? uznało tę książkę za najlepsze dzieło medyczne XX wieku. Zakres tematyczny tomu 3.: Układ naczyniowy

139,00 zł
129,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,73 zł

10
Psychologia społeczna  Tom 6 numer 4/2011 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia społeczna Tom 6 numer 4/2011
NiedostępnyBrak

W numerze Maciej Dymkowski: W sprawie nomotetycznych aspiracji psychologii społecznej [On nomothethical aspirations of social psychology], Eufrozyna Gruszecka: Wdzięczność a szczęśliwe życie [Gratitude and subjective well-being], Oleg Gorbaniuk, Marta Omiotek: Taksonomia leksykalna skojarzeń i struktura dyspozycji przypisywanych krajom [Lexical taxonomy and structure of dispositions attributed to countries], Andrzej Falkowski, Małgorzata Michalak: Wsteczne kształtowanie pamięci oceny programu wyborczego polityka. Przyczynowa struktura pamięci wizerunku kandydatów [ Backward framing through memory reconstruction of politicians? policy in election evaluation. Causal memory structure of candidates images], Łukasz Baka: Konflikt między pracą i rodziną a wypalenie zawodowe. Pośrednicząca rola zasobów osobowych [Relationship between work ? family conflicts and burnout: Mediating role of personal resources], Kamila Wojdyło, Jacek Buczny: Samoregulacja i samokontrola powinnościowe: analiza psychometryczna Skali Rozbieżności Ja (SkRAP) [Self-regulation, self-control, and the ought self. Measuring ought self-discrepancy: A psychometric analysis of the SkRAP],

18,90 zł
16,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,27 zł

11
W biznesie przetrwają nieliczni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W biznesie przetrwają nieliczni
NiedostępnyBrak

Zasady zarządzania znają wszyscy menedżerowie, ale praktykują je tylko najlepsi! Znamy, znamy, nie stosujemy i? upadamy! Niektóre prawdy dotyczące zarządzania są oczywiste. Menedżerowie wiedzą na przykład, że przy sprzedaży sprawdza się zasada Pareto, według której 20% największych klientów powinno dostarczać 80% przychodów i o tych odbiorców należy dbać szczególnie - nawet kosztem zaniedbywania pozostałych. Większość zarządzających potwierdzi, że kwoty przeznaczone na marketing, o ile są dobrze wydane, stanowią inwestycję, nie zaś pusty koszt dla przedsiębiorstwa. Przełożeni zdają sobie sprawę z tego, iż w relacjach z podwładnymi powinny obowiązywać szczerość, sprawiedliwość i zaufanie. Dlaczego zatem nie stosują tych zasad w praktyce? W chwili przygotowywania niniejszej publikacji spośród stu największych amerykańskich przedsiębiorstw działających w 1935 roku istniało jeszcze tylko trzydzieści sześć, a zaledwie jedna firma (IBM) znajdowała się ciągle w grupie gigantów. Jednocześnie skonstatowano, że ? choć podmioty gospodarcze tworzy się na ogół z myślą o tym, że będą funkcjonować wiecznie ? w praktyce okres życia firmy nie przekracza średnio piętnastu lat. Dlaczego tak się dzieje? Kto jest temu winien? Menedżerowie czy nieprzewidziane przypadki? I jak ustrzec się przed pułapkami pojawiającymi się w trakcie działania podmiotów gospodarczych? Uwaga! Książka wzbogacona o pięć mrożących krew w żyłach opowieści dla menedżerów!

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

12
Kreatywność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywność
Dostępny6 szt.

Książkę dedykuję tym wszystkim, którzy podzielają pogląd, że przez stworzenie ciekawych, oryginalnych i użytecznych koncepcji możemy kształtować nasze tu i teraz. Główne przesłanie tych rozważań adresuję do osób potrafiących budować układy słoneczne, zespoły, firmy, w których panuje atmosfera tworzenia i przedsiębiorczego działania. Książka, czego nie starałem się ukrywać, ma charakter nieco osobisty. Opowiadam w niej o tym, czego się dowiedziałem na temat kreatywnego myślenia, co zrozumiałem, co poznałem oraz z czym polemizuję. Życzę miłej i inspirującej lektury. Marek Stączek, EdisonTeam.pl Fragment Wstępu

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

13
Praca socjalna. Teorie i metody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praca socjalna. Teorie i metody
Dostępny60 szt.

Podręcznik akademicki: przedstawia teoretyczne podstawy pracy socjalnej, omawia znaczenie współczesnych myślicieli dla pracy socjalnej, wpływ ich koncepcji i poglądów na tę dziedzinę życia społecznego, wskazuje kierunki rozwoju debaty na temat podstawowych kwestii związanych z pracą socjalną, zachęca do krytycznego spojrzenia na teorię, prezentuje zastosowanie różnych podejść metodologicznych w praktyce, Przejrzysta struktura książki, wybrana bibliografia i definicje podstawowych pojęć na końcu każdego rozdziału ułatwiają lekturę i przygotowanie się do egzaminów. Podręcznik przeznaczony dla: studentów pracy socjalnej, pedagogiki, socjologii, słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych, uczestników szkoleń specjalistycznych dla pracowników socjalnych, wszystkich zainteresowanych teorią i praktyką pracy socjalnej. Mel Gray, profesor the University of Newcastle w Australii. Autorka i współautorka licznych publikacji z teorii i praktyki pracy socjalnej. Stephen A. Webb, profesor the University of Newcastle w Australii, dyrektor Research Institute for Social Inclusion and Wellbeing. Prowadzi badania z zakresu pracy socjalnej, integracji społecznej oraz metodologii oceny interwencji społecznej i praktyki zawodowej.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

14
Siły światłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siły światłości
Dostępny7 szt.

Tych historii nie usłyszysz w wieczornych wiadomościach... Tych ludzi nigdy nie zapomnisz... W samym środku nieustannych debat, protestów, zamieszek, samobójczych ataków i przerywanych negocjacji jeden człowiek dokonuje wielkich zmian. Niegdyś znany z przemycania Biblii za Żelazną Kurtynę, od trzydziestu lat Brat Andrew poświęca swój czas zupełnie nowej misji. Odwiedzając Liban, Izrael i Zachodni Brzeg Jordanu, dociera do przywódców lokalnych kościołów i zachęca ich, by nie uciekali przed falą przemocy, ale umacniali swoje wspólnoty, które staną się zalążkiem zmian. Jego misją jest zanieść światło nadziei braciom znajdującym się w samym centrum walk, w tym najbardziej niespokojnym regionie świata.

38,00 zł
28,12 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,88 zł

15
Przypadek Adolfa H. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadek Adolfa H.
NiedostępnyBrak

Co by było, gdyby Adolf Hitler dostał się na Akademię Sztuk Pięknych? W swojej najnowszej powieści Eric-Emmanuel Schmitt kreśli podwójny portret tytułowego bohatera. Naszym oczom ukazują się na zmianę: Hitler-dyktator i Hitler-artysta, zakompleksiony despota i spełniony, szczęśliwy mężczyzna. Historia prawdziwa przeplata się z historią, która mogła się zdarzyć... Dlaczego losy świata potoczyły się tak, a nie inaczej? Co sprawia, że człowiek raz wybiera dobro, a innym razem zło? Czy wszystkim rządzi przypadek? W napisanej z rozmachem i dużą swadą książce Schmitt stawia pytania o źródło i naturę zła. Każdy z nas ma w sobie jasną i ciemną stronę – i lepiej o tym nie zapominać. „Pisanie tej książki dużo mnie nauczyło – pisze w posłowiu sam autor. – Dopóki nie rozpoznamy, że łajdak i zbrodniarz kryją się w głębi nas samych, będziemy żyć w pobożnym kłamstwie. Kim jest łajdak? Kimś, kto w swoich oczach nigdy się nie myli. Kim jest zbrodniarz? Kimś, kogo czyny lekceważą istnienie innych. W sposób nieuchronny te dwie siły ciążenia istnieją we mnie, mogę im ulec”.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

16
Wcześniaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wcześniaki
Dostępny7 szt.

Wcześniak to każde dziecko urodzone przed ukończeniem 37. tygodnia ciąży. (...) Na samym początku życia, zwłaszcza gdy poród nastąpił przed 32. tygodniem ciąży, musi pokonać długą drogę, „walcząc” o swoje zdrowie, a nawet życie, oraz podejmować heroiczny wysiłek, by dostosować się do nowego otoczenia. (...) Przedwczesne narodziny to również „narodziny” rodziców, którzy muszą radzić sobie z wieloma zadaniami związanymi z wcześniactwem: zarówno medycznymi, opiekuńczymi, jak i emocjonalnymi (ze wstępu). W książce zostały przedstawione zarówno medyczne, jak i psychologiczne konsekwencje przedwczesnego porodu, z którymi borykają się dziecko i jego rodzice. Autorka opisuje wyniki badań dotyczących późniejszego funkcjonowania dziecka oraz przedstawia sposoby wspierania tak rozwoju dziecka, jak i kondycji jego najbliższych.

19,00 zł
11,02 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 7,98 zł

17
Stalin Twórca i dyktator supermocarstwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stalin Twórca i dyktator supermocarstwa
Dostępny59 szt.

Nowe spojrzenie polskiego historyka na postać wodza i tyrana, który odcisnął swe piętno na historii Rosji i świata w XX wieku. Doprowadził Związek Radziecki do rangi mocarstwa światowego, ale dokonał tego za cenę cierpień milionów jego obywateli. Państwo, które stworzył, przetrwało jeszcze kilka dziesiątek lat po śmierci Stalina. Do dzisiaj jego postać budzi namiętne spory i kontrowersje wśród historyków z samej Rosji i innych krajów. Profesor Duraczyński jest jednym z najwybitniejszych historyków polskich zajmujących się dziejami najnowszymi ze szczególnym uwzględnieniem okresu II wojny światowej i PRL. Niniejsza monografia stanowi ukoronowanie jego dorobku badawczego.

79,00 zł
63,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,80 zł

18
O humorze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O humorze
NiedostępnyBrak

Simon Critchley (ur. 1960) wcześnie stał się gwiazdą brytyjskiej filozofii, ekspertem od filozofii „kontynentalnej”. Toteż jego rozprawka o humorze sięga do filozofii egzystencjalnej i fenomenologii. Owszem, to nie jest śmieszne. Teoria humoru wszakże nie ma być zabawna. Może być za to lekka, a powinna być – przekonująca. I taka właśnie jest książka Critchleya. Autor buduje własną koncepcję natury śmiechu, wprowadza do gry odmienny z natury uśmiech i – mimo wszystko – przywołuje kilka dowcipów do opowiedzenia w dobrym towarzystwie. W swej próbie fenomenologii humoru rozważa jego sens społeczny, typy i tematykę (humor etniczny, ludzie a zwierzęta, człowiek-maszyna itd.). Śmiech, rzecz specyficznie ludzka, stanowi w jego opinii pewien krytyczny sposób samorozpoznania naszego bycia-w-świecie i drogę do jego naprawy. Czy więc humor w swej poznawczo-naprawczej funkcji prowadzi do likwidacji przyczyn komizmu? Niezupełnie – śmiech ma u Critchleya egzystencjalny wymiar, ukazuje niespójności, ale na koniec znikomość naszego bytu. Wyzwala. Veni, vidi, risi – przyszedłem, zobaczyłem, uśmiałem się.

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

19
Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy alfabet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy alfabet
Dostępny8 szt.

Bohaterowie z Klubu Przyjaciół Myszki Miki zapraszają do nauki alfabetu! Ta wyjątkowa książka pełna jest kolorowych ilustracji i ciekawych zadań, które pomogą poznać i zapamiętać kolejne litery alfabetu, wzbogacając tym samym wiedzę i słownictwo Twojego dziecka. Dołączone do książki naklejki sprawią, że nauka w towarzystwie bohaterów z Klubu Przyjaciół Myszki Miki będzie przyjemnością i wspaniałą zabawą.

25,90 zł
20,46 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,44 zł

Wróć do góry