hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.04.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 7 kwietnia 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szachy drewniane małe (Alexander), na drugim Warzywnictwo (Zofia Legańska, Józef Balcerzak). Kolejny produkt to Ekosprinter Przyrodniczo-Matematyczny. Klasa 2 Szkoła podstawowa (Elżbieta Dędza) oraz Nieustraszona piękność. Pocket (Mary Nichols).
1
Szachy drewniane małe - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachy drewniane małe
Alexander, od 5 lat
Dostępny42 szt.

Szachy – od setek lat najlepsza wśród gier planszowych. Wymaga od graczy maksymalnej koncentracji. Zmusza do intensywnego myślenia i przewidywania kolejnych posunięć. Gra w szachy to najlepszy trening dla umysłu nie tylko dorosłych. Zawartość opakowania: • plansza, • 32 figury, • instrukcja. Wymiary pudełka: 29.0 x 19.0 x 4.0 cm

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

2
Warzywnictwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warzywnictwo
Dostępny88 szt.

Książka dopuszczona do użytku szkolnego przez Ministerstwo Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. Podręcznik zawiera następujące zagadnienia: ogólne zasady uprawy roślin warzywnych i szczegółowa ich uprawa w polu oraz pod osłonami, pędzenie warzyw, zmianowanie warzyw, uprawa grzybów jadalnych oraz hodowla i nasiennictwo roślin warzywnych. Zawarte w nim treści obejmują hasła programowe, a w niektórych działach wykraczają poza program. Korzystając z podręcznika trzeba dokonywać selekcji materiału stosownie do potrzeb i poziomu uczniów.

55,00 zł
47,85 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,15 zł

3
Ekosprinter Przyrodniczo-Matematyczny. Klasa 2 Szkoła podstawowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekosprinter Przyrodniczo-Matematyczny. Klasa 2 Szkoła podstawowa
NiedostępnyBrak

Ekosprinter to książka napisana specjalnie dla ciebie. Jest ona zgodna z tym, czego będziesz uczył się w szkole z edukacji środowiskowej i matematycznej, ale nie jest podręcznikiem. Odnajdziesz w Ekosprinterze wiele ciekawych wiadomości, a treści przyrodnicze są połączone z matematyką. Zadania często przybierają postać zagadek matematycznych, dlatego zawsze uważnie czytaj ich treść. Znajdziesz w Ekosprinterze przyrodniczo-matematycznym także bardzo lubianą Minutówkę, z którą wielokrotnie będziesz rywalizował.

15,00 zł
13,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,80 zł

4
Nieustraszona piękność. Pocket - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieustraszona piękność. Pocket
NiedostępnyBrak

Lady Drusilla Rudney dostaje od ojca, księcia Benbridge, odpowiedzialne zadanie: musi zaopiekować się młodszą siostrą, Priscillą. Kiedy Priscilla ucieka ze swym nauczycielem tańca, Drusilla nie powiadamia ojca i postanawia odnaleźć ją, zanim skandal wyjdzie na jaw. Namawia do pomocy w poszukiwaniach Johna Hendricksa, byłego żołnierza. Rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest reputacja młodszej siostry. Podczas podróży pełnej niebezpiecznych przygód między Drusillą i Johnem budzi się nieoczekiwanie namiętność.Czy młodsza siostra zostanie uratowana?Czy starsza siostra z książęcego rodu odnajdzie szczęście w ramionach byłego żołnierza?

14,00 zł
9,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,20 zł

5
Crystal puzzle. Zamek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crystal puzzle. Zamek
105
NiedostępnyBrak

Te trójwymiarowe puzzle łączą w sobie wyzwanie i elegancki wygląd. Dzięki temu zestawowi możesz zbudować fantastyczny zamek. Łamigłówka składa się ze 105 elementów.

85,00 zł
6
Przyroda. Szkoła podstawowa klasa 5. Podręcznik. Przyroda wokół nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,20 zł
20,16 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,04 zł

7
Święta Rita z Cascii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Rita z Cascii
Dostępny12 szt.

Św. Rita z Cascii będąc żoną i wdową, matką i zakonnicą, ofiarą przemocy oraz osobą, która wypełniała w swym życiu przesłanie przebaczenia, stanowi zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn niezwykle czytelny wzorzec do naśladowania. Wyrażamy nadzieję, że ta niewielka książeczka doprowadzi wielu do odnalezienia w przykładzie św. Rity wzoru do naśladowania oraz orędowniczki, na której mogą polegać w chwilach potrzeby.

10,60 zł
7,95 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,65 zł

Wróć do góry