hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.07.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 12 lipca 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Patyczki do liczenia (100 sztuk) (A7), na drugim Zagadki CzuCzu (praca zbiorowa). Kolejny produkt to CzuCzu. Zagadki dla dzieci od 3-4 lat (praca zbiorowa) oraz Zagadki CzuCzu dla dzieci 4-5 lat.
1
Patyczki do liczenia (100 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patyczki do liczenia (100 sztuk)
A7, A7
Dostępny1776 szt.

Kolorowe patyczki do liczenia znajdują się w plastikowym opakowaniu. W zestawie jest 100 sztuk.

8,60 zł
2
Zagadki CzuCzu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki CzuCzu
Dostępny143 szt.

Przygotowaliśmy dla was mnóstwo wciągających zagadek! Dzieciaki uwielbiają zagadki najbardziej na świecie. Edukacyjna zabawa pomaga uporządkować wiedzę i dostarczyć wiele nowych informacji. W każdej książeczce z serii Zagadki CzuCzu znajdziecie aż 150 zabaw w postaci pytań i odpowiedzi. Pomysłowe zadania poruszają tematy bliskie dzieciom i są dostosowane do wieku. Spięta śrubką 100-stronicowa książeczka ma poręczny format, dzięki czemu możecie ją zawsze mieć pod ręką. Wyjątkowa cecha: książeczka inspiruje do różnorodnych zabaw. W pudełku znajdziecie: • poręczną książeczkę na śrubie Liczba stron: 100 Pudełko: 6,5 x 20,5 x 2,3 cm Zagadki dla dzieci w wieku 5-6 lat.

20,90 zł
15,26 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,64 zł

3
CzuCzu. Zagadki dla dzieci od 3-4 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Zagadki dla dzieci od 3-4 lat
Dostępny753 szt.

Witajcie w świecie ekscytujących zagadek CzuCzu! Znajdziecie tu 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają: • odkrywać świat w pasjonujący sposób, • rozwijać umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia, • ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację, • poszerzać wyobraźnię. Zagadki zostały opracowane z myślą o dzieciach w wieku 3-4 lat. Poręczna forma książeczki pozwala na zabawę wszędzie, gdzie tylko chcecie!

19,99 zł
14,59 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,40 zł

4
Zagadki CzuCzu dla dzieci 4-5 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki CzuCzu dla dzieci 4-5 lat
Dostępny37 szt.

Witajcie w świecie ekscytujących zagadek CzuCzu! Znajdziecie tu 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają: • Odkrywać świat w pasjonujący sposób • Rozwijać umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia • Ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację • Poszerzać wyobraźnię Zagadki zostały opracowane z myślą o dzieciach w wieku 4-5 lat. Poręczna forma książeczki pozwala na zabawę wszędzie, gdzie tylko chcecie! W pudełku znajdziecie: • poręczną książeczkę na śrubie Liczba stron: 100 Pudełko: 6.5 x 20.5 x 2.3 cm Zagadki pozwalają dziecku poznawać i utrwalać słownictwo, inspirują do zadawania nowych pytań i znakomicie rozwijają wyobraźnię. Obejrzyjcie książeczkę. Przeczytaj zagadkę i poczekaj na odpowiedź dziecka. Razem sprawdźcie rozwiązanie na kolejnej stronie. Jeśli odpowiedź się zgadza, to wspaniale! Jeśli nie, spróbujcie jeszcze raz. Możecie wymyślać własne zagadki i zamieniać się rolami. Książeczki doskonale sprawdzają się w poczekalni, na spacerze czy w podróży.

26,90 zł
19,64 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,26 zł

5
Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Podręcznik do nauki zawodu. Technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Podręcznik do nauki zawodu...
Dostępny189 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Realizuje treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M.18 (Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych) – M.18.1.3 (charakteryzuje budowę pojazdów samochodowych oraz wyjaśnia zasady działania podzespołów i zespołów tych pojazdów), M.18.1.4 (określa podzespoły i zespoły pojazdu samochodowego). Publikacja omawia między innymi mechanizmy układu jezdnego i nośnego, układ napędowy, układy hamulcowe i kierownicze oraz wspomagające pracę kierowcy we współczesnych samochodach. Autorzy zaprezentowali również wiadomości dotyczące kół jezdnych, nadwozi pojazdów samochodowych, przyczep, naczep, motocykli oraz materiałów konstrukcyjnych. Na końcu rozdziałów i działów znajdują się pytania kontrolne, dzięki którym uczeń może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą poruszanych w książce zagadnień.

61,50 zł
54,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,38 zł

6
Zamień chemię na jedzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamień chemię na jedzenie
Dostępny405 szt.

Pierwsza książka o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować Książka, która nie zawiera chemii ani polepszaczy smaku! Co to znaczy zdrowo się odżywiać? Zacznij od unikania chemicznych dodatków. Nie tylko nie są potrzebne, one szkodzą! Jednego czekoladowego batona można przegryźć bez obaw, ale rozmaite barwniki, słodziki, wzmacniacze smaku i aromaty zjedzone także w płatkach śniadaniowych, w domowej(!) zupie czy lodach sumują się. I rujnują twoje zdrowie. Są przyczyną alergii, niestrawności, złego samopoczucia, a być może także zespołu ADHD. Niewiele przeprowadzono rzetelnych badań dotyczących sztucznych dodatków do żywności. Julita Bator weryfikuje dane od producentów. Ponieważ dzieci autorki wykazują silną alergię na „polepszacze” i konserwanty musiała zmienić styl odżywiania się i życia całej rodziny. Od czterech lat próbuje, nie wydając dużych sum na kupowanie wyłącznie ekologicznych produktów, żyć bez "chemii". Jej książka może być dla nas przewodnikiem po kuchni, która pachnie tak, jak jedzenie pamiętane z naszego dzieciństwa. W dwudziestu rozdziałach udziela porad, jak unikać szkodliwej żywności, ale także jakie naczynia stosować w kuchni, jak przemycać wartościowe produkty w potrawach. Podaje 81 przepisów, które przywracają polskiej kuchni dawną, utraconą przed laty świetność.

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

7
Wielki grzmot. Biegunka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki grzmot. Biegunka
Dostępny50 szt.

Drapie Was w gardle i kapie Wam z nosa? Zacięliście się w palec podczas robienia kanapki? Boli Was brzuch i jest Wam niedobrze? Zdrowotnym kłopotom zaradzi doktor Florenty Orzeszko, naczelny lekarz serii „Na sygnale”. W książce Wielki grzmot. Biegunka doktor Orzeszko walczy z Rotawirusem i jego bandą, którzy wywołują rewolucję w brzuchu Kajtka. Z pomocą przychodzi mu jak zwykle Limfocyt – tym razem jako kapitan statku „Immunoglobulina”. W organizmie Kajtka toczy się prawdziwa morska bitwa. Z serii „Na sygnale” polecamy także: Lądowanie rinowirusów. Przeziębienie i Nóż w palcu. Skaleczenie.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

8
Język angielski zawodowy w branży turystyczno-hotelarskiej. Zeszyt ćwiczeń, wydanie 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski zawodowy w branży turystyczno-hotelarskiej. Zeszyt ćwi...
Dostępny87 szt.

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego zawodowego w branży turystyczno-hotelarskiej. W publikacji zawarto ćwiczenia związane m.in. z biurem podróży, formami turystyki, atrakcjami turystycznymi, organizacją imprez turystycznych, rodzajami usług i ich rezerwacją, obiektami hotelarskimi i ich wyposażeniem. Scharakteryzowano w niej również przepisy BHP, normy zatrudnienia, kwestię umowy o pracę, zasady rozmowy kwalifikacyjnej oraz wypełniania kwestionariusza osobowego. Publikacja jest zeszytem ćwiczeń, więc rozwiązania zadań i testów są dostępne tylko dla nauczycieli.

46,85 zł
41,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,62 zł

9
Obsiedli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsiedli
Dostępny4 szt.

Piotr Roguski - rocznik 1945, historyk literatury, nauczyciel akademicki, poeta. Długoletni wykładowca na uczelniach niemieckich i polskich. Wydał pięć tomików poetyckich: "Figlarny ślad nieobecności" (1999), "Trzecia strona pytania" (2003), "Monolog z El" (2007), "Co mnie obchodzą Niemcy?" (2007) i "Adieu, Cologne" (2009).

15,00 zł
12,45 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,55 zł

10
Ambasadoria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ambasadoria
Dostępny16 szt.

Ambasadoria to miasto sprzeczności położone na krańcach zbadanego wszechświata. Avice Benner Cho jest nawigatorką na statku podróżującym w „wiecznym nurcie”, morzu czasoprzestrzeni rozciągającym się pod dnem codziennej rzeczywistości. Po wielu latach powraca na swoją rodzinną planetę. Ludzie nie są tu jedyną inteligentną rasą, a Avice nawiązuje niewytłumaczalną więź z Gospodarzami – tajemniczymi istotami niezdolnymi do kłamstwa. Jedynie niewielka grupka genetycznie zmodyfikowanych Ambasadorów włada ich językiem, umożliwiając kontakt pomiędzy dwoma społecznościami. Jednak gdy na planetę przebywa nowy Ambasador, krucha równowaga zawisa na włosku. By zapobiec tragedii i nieuchronnej wojnie ras, Avice musi osobiście porozumieć się z Ariekenami, dobrze wiedząc, że to niemożliwe…

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

11
Mocni nadzieją. Podręcznik do religii dla 2 klasy zasadniczej szkoły zawodowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mocni nadzieją. Podręcznik do religii dla 2 klasy zasadniczej szkoły z...
NiedostępnyBrak

Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie drugiej szkoły zawodowej, zgodny z programem nauczania AZ-5-07/12. Podręcznik Mocni nadzieją jest kontynuacją cyklu „Bądźcie mocni!”. Skierowany jest do młodzieży ponadgimnazjalnej i pomaga w przekazywaniu treści ewangelicznych i byciu świadkami Chrystusa. Materiał został podzielony na pięć działów: 1. Wierność prawdzie 2. Szukając Królestwa Bożego 3. Kościół przez wieki 4. Ku nowym niebiosom i nowej ziemi 5. Rok Kościoła

19,90 zł
16,12 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 3,78 zł

12
Studia z dziejów i kultury ludów tureckich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia z dziejów i kultury ludów tureckich
Dostępny60 szt.

Publikowane w niniejszym tomie referaty były prezentowane podczas obrad I Krajowej Konferencji Turkologicznej w Poznaniu w 2007 roku i II Krajowej Konferencji Turkologicznej w Warszawie w 2008 roku. Różnorodność tematów przedstawionych w czasie obu konferencji świadczy o bardzo szerokich zainteresowaniach naukowych polskich turkologów, zajmujących się nie tylko problematyką Republiki Tureckiej czy Imperium Osmańskiego, ale również różnymi zagadnieniami języka, literatury i kultury ludów tureckich zamieszkujących obszary Wschodniej Europy, Bałkanów, Kaukazu, Azji Środkowej i Wschodniej. Jednym z celów publikowania materiałów konferencyjnych jest udostępnienie wiedzy i materiałów źródłowych badaczom innych specjalności, historykom, etnografom, polonistom, które będą pomocne w ich pracach badawczych.

57,00 zł
49,02 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,98 zł

13
Zagadki CzuCzu dla dzieci od 2-3 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki CzuCzu dla dzieci od 2-3 lat
NiedostępnyBrak

Witajcie w świecie ekscytujących zagadek CzuCzu! Znajdziecie tu 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają: •Odkrywać świat w pasjonujący sposób •Rozwijać umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia •Ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację •Poszerzać wyobraźnię Zagadki zostały opracowane z myślą o dzieciach w wieku 2-3 lat. Poręczna forma książeczki pozwala na zabawę wszędzie, gdzie tylko chcecie!

22,99 zł
16,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,21 zł

14
Agraryści Czechosłowaccy w latach 1935-1938-1989 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agraryści Czechosłowaccy w latach 1935-1938-1989
Dostępny3 szt.

Druga część rozprawy Romualda Turkowskiego dotyczy dramatycznych dziejów schyłkowego okresu działalności Partii Agrarnej w Czechosłowacji. Autor w oparciu o szeroką bazę źródłową, dość trudno dostępną, bo rozproszoną w wielu miejscach pokazał w sposób przekonywujący genezę, przebieg i następstwa polityczne upadku tej formacji politycznej będącej fundamentem demokratycznego systemu politycznego naszych południowych sąsiadów. W roku 1938 - jak pisał autor w drugiej części rozprawy - zniknęła gwałtownie Partia Agrarna, która promieniowała na ościenne kraje, w tym Polskę swoim demokratyzmem, sukcesami politycznymi, gospodarczymi, była przykładem skuteczności działania i cieszyła się uznaniem jako ta siła, która wywalczyła właściwe miejsce klasie chłopskiej w demokratycznym systemie Republiki Czechosłowackiej. Szczególnie dotkliwe było rozbicie Międzynarodowego Biura Agrarnego, bowiem jego zamknięcie utrudniło kontakty partiom chłopskim w tej części Europy. Praca jest istotnym uzupełnieniem luki badawczej dotyczącej dziejów politycznego ruchu chłopskiego w Europie Środkowowschodniej w XX wieku. prof. dr hab. Jan Jachymek Publikacja powstała we współpracy z Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego.

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

15
Zarys statystyki. Podręcznik do nauki zawodu. Branża ekonomiczna, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarys statystyki. Podręcznik do nauki zawodu. Branża ekonomiczna, wyda...
Dostępny93 szt.

Podręcznik realizuje efekty kształcenia wspólne dla zawodów w ramach obszaru administracyjno-usługowego stanowiące podbudowę do kształcenia w grupie zawodów PKZ (A.m). Podręcznik omawia rodzaje badań statystycznych oraz określa ich przydatność. Uczy umiejętności rozróżniania, obliczania i interpretowania podstawowych miar statystycznych, przeprowadzania analizy statystycznej badanego zjawiska i gromadzenia informacji na jego temat. Wskazuje, jak opracowywać i prezentować dane statystyczne i wyniki badań przy wykorzystaniu programów komputerowych. Treści teoretyczne autorka wsparła licznymi ilustracjami, przykładami oraz ćwiczeniami, które wskazując sposoby praktycznego zastosowania teorii. Dla nauczycieli dostępne są bezpłatne materiały metodyczne – do pobrania w Klubie Nauczyciela.

41,70 zł
36,70 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,00 zł

16
Elementy statystyki w zadaniach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementy statystyki w zadaniach
Dostępny42 szt.

Niniejszy podręcznik jest cenną pomocą w zdobywaniu umiejętności właściwego posługiwania się zarówno prostymi, jak i bardziej złożonymi metodami statystyki przy rozwiązywaniu rozmaitych problemów związanych z praktyką gospodarczą. Swym zakresem obejmuje podstawowy program statystyki wykładanej na kierunkach ekonomicznych, zarządzania, rolniczych, technologii żywności, geograficznych, biologicznych, socjologicznych oraz wychowania fizycznego. Spektrum zagadnień problemowych, przykładów i zadań starano się dobrać w ten sposób, by nawiązywały w swej treści do wymienionych dyscyplin naukowych. Praca zawiera minimum teorii. Składa się ze 114 całkowicie rozwiązanych przykładów i 320 zadań do samodzielnego rozwiązywania wraz z odpowiedziami. Książka obejmuje 8 rozdziałów, odpowiedzi do zadań oraz wykaz literatury rozszerzającej zakres wiedzy o przedmiocie. Rozdziały 1 i 2 zawierają zasadnicze zagadnienia statystyki opisowej, natomiast pozostałe pięć rozdziałów przeznaczono na prezentację podstaw kombinatoryki, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej. Strukturę każdego rozdziału tworzą zagadnienia szczegółowe, które są krótko omówione, a następnie zilustrowane przykładami. Po wyczerpaniu zagadnień szczegółowych, każdy rozdział zamykają zadania odpowiadające tematycznie jego treści. W pracy pominięto wiele definicji, twierdzeń i dowodów, ograniczając się do krótkich komentarzy wprowadzających bądź też do przedstawienia wzorów w formie gotowych recept służących rozwiązaniu danego problemu. Niniejsze, poprawione wydanie zostało uzupełnione o rozdział dotyczący procedur badania dynamiki zjawisk. Podręcznik polecamy studentom studiującym statystykę, jak również kadrze nauczającej, stwarzając możliwości wykorzystania zadań w czasie ćwiczeń oraz we wszelkiego rodzaju sprawdzianach i egzaminach.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

17
Supermodelki na wakacjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supermodelki na wakacjach
NiedostępnyBrak

Poznaj piękne modelki międzynarodowej sławy. Przygotuj dla każdej z nich wspaniałe stroje, idealne na wakacje. Pokoloruj ich ubrania lub - korzystając z nalepek - stwórz samodzielnie niepowtarzalne stroje. Książeczki z serii "Supermodelki" zostały stworzone z myślą o tych wszystkich dziewczynkach, które fascynuje świat mody i życie modelek. Dzięki wspaniałym naklejkom dziewczynki skomponują stroje na różne okazje, a na stronach przeznaczonych do kolorowania stworzą kombinacje kolorystyczne odpowiadające charakterowi kreacji i okazji do wystąpienia w niej, gdyż są to stroje odpowiednie na zakupy, imprezy, wakacje lub wybieg dla modelek czy sesja zdjęciowa. W serii: Supermodelki na wakacjach, Supermodelki na zakupach, Supermodelki na imprezie i Supermodelki na wakacjach.

7,00 zł
5,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,40 zł

18
Mocni nadzieją. Religia. Podręcznik do 2 klasy liceum i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mocni nadzieją. Religia. Podręcznik do 2 klasy liceum i technikum
NiedostępnyBrak

Podręcznik nr AZ-42-06/12-KR-7/13 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie 2 liceum ogólnokształcącego i technikum, zgodny z programem nauczania AZ-4-06/12. Podręcznik Mocni nadzieją jest kontynuacją cyklu „Bądźcie mocni!”. Jest on skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i pomaga w przekazywaniu treści ewangelicznych i byciu świadkami Chrystusa. Materiał został podzielony na pięć działów: 1. Wierność prawdzie. 2. Odszukać Królestwo Boże. 3. Kościół przez wieki. 4. Ku nowym niebiosom i nowej ziemi. 5. Rok Kościoła.

21,90 zł
17,74 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,16 zł

19
Język niemiecki zawodowy w branży turystyczno-hotelarskiej. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki zawodowy w branży turystyczno-hotelarskiej. Zeszyt ćwi...
Dostępny4 szt.

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka niemieckiego zawodowego w branży turystyczno-hotelarskiej. W publikacji zawarto ćwiczenia związane m.in. z biurem podróży, formami turystyki, atrakcjami turystycznymi, organizacją imprez turystycznych, rodzajami usług i ich rezerwacją, obiektami hotelarskimi i ich wyposażeniem. Scharakteryzowano w niej również przepisy BHP, normy zatrudnienia, kwestię umowy o pracę, zasady rozmowy kwalifikacyjnej oraz wypełniania kwestionariusza osobowego. Publikacja jest zeszytem ćwiczeń więc rozwiązania zadań i testów są dostępne tylko dla nauczycieli.

44,30 zł
38,98 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,32 zł

20
Wprowadzenie do ekonomii. Podręcznik do nauki zawodu. Branża ekonomiczna, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do ekonomii. Podręcznik do nauki zawodu. Branża ekonomicz...
Dostępny148 szt.

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista i innych zawodów z branży ekonomicznej. Realizuje efekty kształcenia wspólne dla zawodów w ramach obszaru administracyjno-usługowego, które stanowią podbudowę do kształcenia w grupie zawodów PKZ (A.m). Podręcznik wyczerpująco objaśnia podstawowe pojęcia oraz prawa i zasady obowiązujące w mikroekonomii i makroekonomii. Wiedzę teoretyczną autorka wsparła licznymi przykładami i ćwiczeniami, które wskazują sposoby praktycznego wykorzystania teorii.

44,30 zł
38,98 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,32 zł

Wróć do góry