hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.10.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 1 października 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Najpiękniejsze wiersze dla dzieci (Jan Brzechwa), na drugim Polska. Akwarele. Talia kart do brydża (Cartamundi). Kolejny produkt to Homo bimbrownikus (Andrzej Pilipiuk) oraz Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów (Vadim Zeland).
1
Najpiękniejsze wiersze dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze dla dzieci
Dostępny229 szt.

Przedstawione wiersze Jana Brzechwy z serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tego zbioru wierszy na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jana Brzechwy to wybór najbardziej znanych wierszy autora. Ciekawy, zabawny i zaskakujący świat utworów Brzechwy jest jedyny w swoim rodzaju! Ich znakomitym uzupełnieniem są ciepłe, sympatyczne ilustracje, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka! Wiersze Jana Brzechwy to wiersze znane i kochane przez dzieci i dorosłych od wielu lat! „Psie smutki”, „Kaczka-dziwaczka”, „Na straganie”, „Skarżypyta” – to utwory, które na stałe weszły w kanon literatury dziecięcej. Ograniczenie wyboru wierszy do tych najpiękniejszych i najbardziej znanych sprawia, że cena tego wydania jest wyjątkowo atrakcyjna! Polecamy zarówno najmłodszym, jak i dorosłym, którzy chcą zapoznać swoje pociechy z klasyką wierszy dla dzieci!

14,45 zł
10,12 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,33 zł

11 osób kupiło
2
Polska. Akwarele. Talia kart do brydża - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Akwarele. Talia kart do brydża
Cartamundi
Dostępny65 szt.

Karty do gry Polska - talia 55 kart z akwarelami z różnych miast naszego kraju. Profesjonalna jakość, piękne widoki.

13,50 zł
11,07 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,43 zł

7 osób kupiło
3
Homo bimbrownikus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homo bimbrownikus
Dostępny528 szt.

"Jakub Wędrowycz polską odpowiedzią na Conana Barbarzyńcę". - Andriej Bielanin Że bimbrownik, degenerat i społeczny pasożyt? A kto ochronił ludzkość przed Golemem i skrzyżowaniem wąglika z chorobą wściekłych krów? Dzięki komu doszło do obrad Okrągłego Stołu? Kto niby w 1948. uratował Świętego Mikołaja przed komunistami? Wędrowycz żywi, poi, ubiera, Wędrowycz nigdy nie umiera. Właśnie rusza na podbój stolicy.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

6 osób kupiło
4
Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Bestsellerowa seria Vadima Zelanda poświęcona zarządzaniem losem. Pierwszy tom definiuje wiele interesujących pojęć, między innymi przestrzeni wariantów i wahadeł. Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze. Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem? I jak to robić? Seria „Transerfing rzeczywistości” niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia. Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam. Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie – tak jak wybierasz towar w supermarkecie.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

6 osób kupiło
5
Karty Imperial 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Imperial 55 listków
Cartamundi
Dostępny89 szt.

Karty do gry w brydża ( stylizacja rosyjska) 55 listków.

8,90 zł
7,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,60 zł

5 osób kupiło
6
Modelowanie przyszłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelowanie przyszłości
Dostępny101 szt.

Bestseller Vitaliya Giberta (w Rosji przez 9 miesięcy sprzedano ponad 100 000 egzemplarzy), laureata 11. edycji rosyjskiego teleturnieju „Bitwa ekstrasensów”, który wygrał go nieprawdopodobną ze statystycznego punktu widzenia 95 procentową ilością głosów telewidzów, co, jak twierdzi, sam wymodelował (wyobraź sobie polityka lub partię, która w normalnych wyborach wygrywa taką przewagą). Prawa do książki, mimo że wydano ją w 2012 roku, sprzedano już do 15 krajów, nawet takich dla nas egzotycznych jak Korea. Książka Vitaliya Giberta przeniesie Cię do czasów szczęśliwego dzieciństwa, do tych odczuć, kiedy bez lęku o przyszłość bujałeś się na huśtawce, z głową w chmurach przemierzałeś ukwiecone polany, robiłeś tylko to, co chciałeś, niczego nie musiałeś i wiedziałeś dokładnie, gdzie schowano przed Tobą słodycze. Dorastając, zapominamy niestety o tych prostych zasadach prowadzenia beztroskiego życia, w którym wszystko układa się tak dobrze, jakby było zaczarowane. Przejmujemy wszystkie błędy świata dorosłych, razem z ich niepewnością, obawami, pseudo wartościami i... cierpieniem. Bo podobno takie właśnie jest dorosłe życie. Nie trzeba zgłębiać wiedzy tajemnej na specjalnych kursach ani jeździć na kraj świata do oświeconych mistrzów duchowych w poszukiwaniu wiedzy, która przecież od dnia narodzin znajduje się w Twoim wnętrzu. Jedyne, co musisz zrobić, to odkryć ją w sobie – naucz się dowierzać Boskiemu planowi, żyć, nie będąc zniewolonym strachem i świadomie wybierać tylko pożądane doświadczenia życiowe. Jest to klucz do zdrowia, szczęśliwych relacji z ludźmi, finansowej obfitości, a także sukcesów zawodowych. KsiążkaModelowanie przyszłości” napisana jest w potoku bezwarunkowej miłości do Ciebie, a wszystko po to, byś uchwycił własne szczęście już w tej minucie życia i byś dostrzegł w nim początek spełnienia swych najgłębszych pragnień i najskrytszych marzeń. Komentarz redaktora z wydawnictwa VES, które wydało książkę Giberta w Rosji: Książka Vitaliya Giberta to wynik jego osobistej duchowej drogi, praktyki, którą traktuje teraz jako główną działalność w swoim życiu. Cała książka to w 100% jego osobiste doświadczenia. Do wiedzy Vitaliy doszedł nie dzięki książkom i naukom innych mistrzów duchowych. Wszystko wypróbowywał na sobie, dokonywał licznych eksperymentów, dzięki swoim zdolnościom ekstrasensorycznym i zarządzaniu rzeczywistością w sumie w wieku 24 lat doszedł do wniosków, do których inni ludzi dochodzą często na skutek długiej, żmudnej pracy i wielu życiowych doświadczeń. Książka przeszła przez naprawdę minimalną, delikatną redakcję i zachowała wszystkie subtelności stylu autora i jego poczucie humoru, którego specyfika znana jest słuchaczom jego seminariów. To naprawdę bardzo żywa, barwna i inspirująca książka. Zapoznaj się z fragmentami książki na jej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/ModelowaniePrzyszlosci

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

4 osoby kupiły
7
Kraków Akwarele komplet brydżowy 2x55 listków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków Akwarele komplet brydżowy 2x55 listków
Dostępny27 szt.

Ekskluzywny zestaw brydżowy z wizerunkiem zabytków Krakowa. Idelane na prezent. (2x55listków)

33,90 zł
27,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,10 zł

1 osoba kupiła
8
Studnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studnia
Dostępny17 szt.

W tej powieści nic nie jest oczywiste. Młoda kobieta osiąga za granicą sukces w biznesie. Po powrocie z dziećmi do kraju unika ojca, nawiązuje niefortunny romans. Wolna od sentymentów, niechętna roztrząsaniu przeszłości, jednak właśnie w niej odnajduje ważne dla siebie znaki. Ojciec, który czekał na nią dziesięć lat, nie potrafi odbudować zerwanych więzi. Zamiast działać, kreuje rozmaite światy przeżyć, a uczucia kieruje ku świeżo poznanym wnukom, choć właśnie na córce radzi mu się skupić nawiedzająca go tajemnicza postać o niepewnej tożsamości. Czy odmienne modele życiowe przekreślą szansę na zbliżenie się córki i ojca? Czy wiadomość z przeszłości zmieni życie obojga? Czy można być silnym, będąc jednocześnie słabym? Czy pierwiastek męski i żeński dążą do równowagi? Czy Polska jest krajem, w którym da się żyć? Studnia jest powieścią o potrzebie bliskości i dylematach porozumienia. O tym, że często silne pragnienia sprawiają, że nie robimy nic, żeby osiągnąć cel.

28,60 zł
20,02 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,58 zł

2 osoby kupiły
9
Brzechwa dzieciom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzechwa dzieciom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Brzechwa dzieciom w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tego zbioru wierszy na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Brzechwa dzieciom to przepięknie wydany zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy dla dzieci. Uwagę najmłodszych z pewnością przyciągnie kolorowa okładka, pokryta miłą w dotyku folią satynową wraz z zastosowanym wybiórczo błyszczącym lakierem, co sprawia, że całość wspaniale się prezentuje. Ciekawe i niezwykle kolorowe ilustracje autorstwa Marka Szala idealnie obrazują ciepły i wesoły świat wierszy Brzechwy. To pozycja, którą każde dziecko po prostu musi mieć w domu! Wydanie w serii „Kolorowa Klasyka” zawiera szeroki wybór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy dla dzieci – utwory jak Kaczka-dziwaczka, Sójka, Kłamczucha czy Leń – to klasyka literatury dziecięcej, bez której dzieciństwo wielu z nas nie byłoby takie samo! Serdecznie polecamy!

19,80 zł
13,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,94 zł

1 osoba kupiła
10
Wielki atlas świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki atlas świata
Niedostępny
Brak

Pokaźny atlas otwierają mapy i kolorowe tablice dotyczące świata. O ich aktualności świadczy np. przedstawienie wartości PKB pokazujące rosnącą potęgę Chin i Niemiec, przy zmniejszającym się udziale dotychczasowych przodujących gospodarek Stanów Zjednoczonych i Japonii. Z kolei analizując kolejną mapę można zaobserwować wyraźną tendencję do wyrównywania liczby ludności Chin i Indii (chociażby w stosunku do danych sprzed kilku lat), a nawet zabawić się w prognozy na podstawie wartości przyrostu naturalnego. Bardzo szeroko zaprezentowana została Polska, co właściwie nie jest spotykane w atlasach występujących na polskim rynku. Scharakteryzowano zarówno środowisko przyrodnicze, jak i rozwój gospodarki, zmiany liczby i struktury ludności, oraz przedstawiono wiele problemów społecznych np. bezrobocie. Ponadto dużą część tego działu przeznaczono na pokazanie walorów turystycznych naszego kraju. Nowością jest uwzględnienie jednostek politycznych nieuznawanych na arenie międzynarodowej, które w rzeczywistości są suwerennymi państwami. W części atlasu ukazującej kontynenty oprócz tradycyjnych map ogólnogeograficznych są również mapy prezentujące gospodarkę, ze szczególnym uwzględnieniem udziału poszczególnych sektorów PKB, ośrodków przemysłu i usług, a także rolnictwa, energetyki, transportu i komunikacji oraz turystyki. Atlas zawiera bogaty dział encyklopedyczny, opracowany dla wszystkich państw – uznawanych i nieuznawanych – oraz terytoriów zależnych. Zawarte są w nim dane społeczno-gospodarcze dotyczące poszczególnych krajów oraz ich krótki rys historyczny. Dodatkowo umieszczono symbole narodowe, czyli flagi i herby. Imponujące są też rozmiary skorowidza nazw geograficznych użytych w atlasie (zawiera około 70 000 haseł).

99,90 zł
69,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

11
Lewa, wspomnienie prawej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lewa, wspomnienie prawej
Niedostępny
Brak

Książka jest fragmentem dziennika, prowadzonego przez autorkę od przeszło trzydziestu lat. Spokojny dotychczas rytm życia, pracy, twórczości literackiej, pogodnego życia rodzinnego, spotkań z przyjaciółmi zostaje nagle zakłócony. Niejasne przeczucia potwierdzają się po przeprowadzeniu badań. Diagnoza jest jednoznaczna: rak. Opis zakończonych szczęśliwie zmagań z chorobą to przede wszystkim opowieść o uczeniu się na nowo siebie i swojego życia. Krystyna Kofta pisze o tym, jak mimo cierpienia zmusić się do aktywności, choćby miała polegać na najprostszych codziennych czynnościach, jak nie poddać się bólowi i depresji, jak przy całym zaangażowaniu w walkę z rakiem zdobyć się na dystans, a nawet poczucie humoru. Ta książka jest nie tylko ostrzeżeniem: pokazuje, jak można żyć twórczo nawet w tak trudnej sytuacji, jest także zapisem wewnętrznej przemiany: zmiany hierarchii wartości, relacji z ludźmi, stosunku do własnego życia.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

12
Analiza danych z programem R. Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza danych z programem R. Modele liniowe z efektami stałymi, losow...
Dostępny32 szt.

Otwarte, wolnodostępne i bezpłatne środowisko R zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność, stając się bardzo poważną alternatywą dla wykorzystywanych przez wiele instytucji komercyjnych narzędzi typu SAS, STATA czy SPSS. Znakomita większość publikacji dostępnych nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku wydawniczym skupia się jednak na omawianiu sposobów wykorzystywania R-a w różnych zastosowaniach praktycznych (statystyka, analiza danych, obliczenia naukowe, numeryczne, symulacyjne – m.in. w ekonomii, medycynie, naukach technicznych i ekonomicznych) – czyli uczy tak naprawdę obcowania z gotowymi narzędziami. Programowanie w języku R jest doskonałym źródłem informacji dla osób, które chcą dokładnie dowiedzieć się, w jaki sposób takie obliczenia są przeprowadzane, w jaki sposób mieć na nie pełny wpływ oraz – w razie potrzeby – jak oprogramować je samodzielnie. Dodatkową zaletą pozycji są liczne przykłady i ćwiczenia z konkretnych działów matematyki, informatyki i statystyki, na których styku można uplasować analizę danych. Autor jest z wykształcenia informatykiem (biegle programującym w kilku językach), w jego obszarze zainteresowań naukowych jest m.in. statystyka matematyczna i obliczeniowa oraz analiza danych. Pracuje w R od 10 lat, jest twórcą kilku pakietów R-a. Z braku dostępnej dobrej literatury studiował kod źródłowy (napisany w języku C), aby dokładnie poznać, w jaki sposób narzędzie to przeprowadza obliczenia. Książka skierowana jest zarówno do osób, które już wykorzystują R-a w swojej pracy, jak i tych, które chcą dopiero poznać to środowisko. Będą nią zainteresowane osoby, które nigdy nie programowały w żadnym języku, znają R-a wybiórczo (książka stanowi kompletny kurs programowania prowadzący do poziomu zaawansowanego), jak i takie, dla których R jest kolejnym narzędziem (język R jest bardzo odmienny od najczęściej stosowanych w praktyce języków C/C++/C#/Java).

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

13
Nie tylko Enigma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko Enigma
Dostępny24 szt.

Nowa książka Autora bestsellerowej Enigmy. Bliżej prawdy Tym razem Marek Grajek przedstawia fascynującą grę kryptologiczną prowadzącą do złamania niemieckich szyfrów dalekopisowych o zbiorczym kryptonimie Fish. Dekryptaż „Ryby” umożliwił aliantom wgląd w niemieckie plany wojskowe na najwyższym szczeblu i przyczynił się do powodzenia operacji lądowania aliantów w Normandii. Osiągnięcia brytyjskich kryptologów znacząco przyczyniły się także do rozwoju techniki oraz powojennych technologii informatycznych. Urządzenie Colossus zaprojektowane wyłącznie w celu dekryptażu Fisha uważane jest za najwcześniejszy prototyp komputera elektronicznego. (...) Rozpoczyna się kryptologiczny wyścig, w którym obie strony prezentują profesjonalizm i determinację. Ostateczne zwycięstwo alianci zawdzięczają w równej mierze osiągnięciom swych kryptologów w sferze teorii i inwencji inżynierów, którzy w zmaganiach z niemieckimi maszynami szyfrującymi docierają na skraj ery komputerów. Ze Wstępu

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

14
Dondorf karty do gry 55 listków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dondorf karty do gry 55 listków
Dostępny133 szt.

Klasyczna talia brydżowa dostępna w kolorze czerwonym i niebieskim.

8,50 zł
6,97 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,53 zł

15
Casino - karty do gry, 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Casino - karty do gry, 55 listków
Cartamundi
Dostępny342 szt.

Klasyczna talia brydżowa dostępna w kolorze zielonym i brązowym (55 listków). Uwaga! Towar wysyłany losowo.

9,30 zł
7,63 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,67 zł

16
Karty do gry Trójmiasto akwarele, talia 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry Trójmiasto akwarele, talia 55 listków
Cartamundi
Niedostępny
Brak

Talia barydżowa z wizerunkami zabytków Trójmiasta.

8,90 zł
7,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,60 zł

17
Karty pasjansowe 55 listków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pasjansowe 55 listków
Niedostępny
Brak

Karty do gry w pasjansa pakowane w pudełko.

8,00 zł
6,56 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,44 zł

18
Kraków Akwarele talia 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków Akwarele talia 55 listków
Cartamundi
Dostępny12 szt.

Talia do gry w brydża z wizerunkami zabytków Krakowa

8,90 zł
7,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,60 zł

19
Warszawa Akwarele talia 55 listków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa Akwarele talia 55 listków
Dostępny44 szt.

Talia brydżowa z wizerunkami zabytków Warszawy.

30,90 zł
25,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,56 zł

20
Wrocław Akwarele talia 55 listków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrocław Akwarele talia 55 listków
Niedostępny
Brak

Talia brydżowa z wizerunkami zabytków Wrocławia.

10,90 zł
8,94 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,96 zł

21
Karty pasjansowe 2 x 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pasjansowe 2 x 55 listków
Cartamundi
Niedostępny
Brak

Dwie talie do gry w pasjansa, pakowane w pudełko.

15,00 zł
12,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,70 zł

22
Zmienność rynków a wartość przedsiębiorstw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmienność rynków a wartość przedsiębiorstw
Niedostępny
Brak

Książka przedstawia problem zmienności rynków kapitałowych, surowcowych i pieniężnych w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku oraz ich wpływ na determinanty wyceny i wartość przedsiębiorstw. Szczególnie wnikliwie Autorzy rozpatrują takie zagadnienia, jak: zmienność rynków jako nowa

54,90 zł
46,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,23 zł

23
Atlas świata (edycja limitowana) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas świata (edycja limitowana)
Niedostępny
Brak

Atlas świata to prawdziwe kompendium wiedzy przydatne w każdym domu. Oprócz tradycyjnych map prezentujących regiony i kraje zawiera wiele map o tematyce społeczno-gospodarczej. Na wstępie prezentowane są zagadnienia dotyczące wszechświata i całej naszej planety. Historia naturalna Ziemi, ewolucja człowieka oraz roślin i zwierząt, procesy przyrodnicze – to tylko niektóre z nich. Szeroki wachlarz tematów społeczno-gospodarczych pojawia się zarówno na mapach całego świata, jak i kontynentów oraz Polski. Ilustrują one najczęściej stosowane wskaźniki i przybliżają takie problemy współczesnego świata jak AIDS, analfabetyzm, bezrobocie i bieda czy degradacja środowiska. Ważnym atutem zwiększającym użyteczność map regionów i krajów jest oryginalne nazewnictwo. Na obszarach zamieszkanych przez różne narodowości podano nazwy w kilku językach. Ponadto szeroko stosowano nazewnictwo polskie. Szczególnie wiele uwagi poświęcono Polsce. Poza charakterystyką środowiska przyrodniczego, gospodarki i społeczeństwa na kilku mapach prezentowane są atrakcje turystyczne, główne regiony i Warszawa. Atlas zawiera także obszerną i bardzo aktualną część encyklopedyczną. Informacje dotyczące rekordów naszej planety przedstawiono na barwnych tablicach oraz w tabelach. Szeroko scharakteryzowano wszystkie kraje świata, w tym nieuznawanie oraz wszystkie terytoria zależne. Oprócz flag i godeł podano krótki rys historyczny, dane ogólne i społeczno-gospodarcze o państwach i terytoriach. Koniecznym dopełnieniem atlasu jest obszerny indeks nazw zawierający ponad 70 000 haseł oraz mapy skorowidzowe ułatwiające czytelnikom poruszanie się po atlasie.

119,00 zł
83,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,70 zł

24
Zastępy Anielskie. Zbieracz Burz. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zastępy Anielskie. Zbieracz Burz. Tom 1
Niedostępny
Brak

Boże miej litość! Miej nas w swojej opiece! Moc Burzyciela Światów, ocknęła się, zatliła, lecz nie wypełniła potęgą Pana. Nie znalazła ujścia od czasu starcia z Siewcą Wiatru. Aż do teraz... Boże w Trójcy Jedyny! Czemuż znowu budzisz swego Anioła Zagłady? Porywasz za naczynie gniewu. Kielich, który gdy pęknie, wyleje niszczycielską zawartość na każdą krainę Kosmosu. Każdą Istotę. Każde dziecię Twoje. I stanie się koniec... I nicość... Boże czemuś nas opuścił? Eli, Eli lama sabachtani?

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

25
Wszechświat. Mini Quiz - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechświat. Mini Quiz
Alexander, od 10 lat
Niedostępny
Brak

To gra edukacyjna dla 2–3 osób. Jej uczestnicy rywalizują ze sobą, odpowiadając na pytania z kart pytań i odpowiedzi. Ich tematem jest historia, budowa i funkcjonowanie Wszechświata. W czasie emocjonującej zabawy gracze wiele dowiadują się na ten niezwykle ciekawy, pełen nowych odkryć i zagadek temat. Zwycięzcą zostanie gracz, który udzieli najwięcej bezbłędnych odpowiedzi. Zawartość pudełka: • karty pytań i odpowiedzi – 49 sztuk, • karty liter „a”, „b” – 3 x 2 szt., • klepsydra, • żetony – 36 sztuk, • instrukcja. Wiek: 10+

17,50 zł
15,23 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,27 zł

26
Niemiecki. Repetytorium leksykalno-tematyczne. Poziom B2-C1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Repetytorium leksykalno-tematyczne. Poziom B2-C1
Niedostępny
Brak

- nauka 2700 słów, wyrażeń i kolokacji, - 38 zagadnień uporządkowanych w 13 rozdziałach, - kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce, - blisko 200 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami, - współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty, - CD MP3 z najciekawszymi nagraniami – Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 2700 słów, wyrażeń i kolokacji na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1 wg klasyfikacji Rady Europy). Zestaw (książka + płyta CD MP3) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób niemieckiego słownictwa oraz przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość zwrotów przydatnych w pracy i w życiu codziennym. Opracowany został również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach i osobach przygotowujących się do egzaminów na poziomach B2-C1. Repetytorium może być pomocne nauczycielom, można je wykorzystać w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji. Podręcznik obejmuje 38 zagadnień usystematyzowanych w 13 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, tekst z zadaniami, słownictwo występujące w tekście oraz słownictwo dodatkowe wraz z tłumaczeniem, a także różnorodne ćwiczenia utrwalające. 13 rozdziałów oraz ponad 60 tekstów obejmują najważniejsze zagadnienia niezbędne na co dzień i w trakcie egzaminów. Blisko 200 różnorodnych ćwiczeń (m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście, kategoryzowanie słówek) sprawi, że szybko opanujesz słownictwo, a także sprawdzisz swoją wiedzę. Na końcu podręcznika znajduje się pełny klucz odpowiedzi. Płyta CD MP3 jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera ponad 130 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

27
Ogród przy domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogród przy domu
Niedostępny
Brak

Odkryj radość zajmowania się ogrodnictwem. Ponad 1600 wspaniałych fotografii. Łatwe sposoby uprawiania wielu roślin. Mnóstwo ciekawych pomysłów i przystępnych, praktycznych wskazówek. Inspiracja w równej mierze dla początkujących, jak i doświadczonych ogrodników.

68,30 zł
60,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,20 zł

28
Realistyczne kolorowanki. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Realistyczne kolorowanki. Pojazdy
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów dla dzieci pragnących zmierzyć się z trudniejszymi kolorowankami. Cechuje je realistyczna kreska, ciekawa tematyka oraz zapewnienie zabawy na wiele godzin. Każda ilustracja przedstawia rzeczywisty obiekt oddany z wielką pieczołowitością. Zarazem stanowi ona cenne źródło wiedzy na temat roślin, zwierząt, pojazdów czy zabytków.

4,10 zł
3,57 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,53 zł

29
Realistyczne kolorowanki. Rośliny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Realistyczne kolorowanki. Rośliny
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów dla dzieci pragnących zmierzyć się z trudniejszymi kolorowankami. Cechuje je realistyczna kreska, ciekawa tematyka oraz zapewnienie zabawy na wiele godzin. Każda ilustracja przedstawia rzeczywisty obiekt oddany z wielką pieczołowitością. Zarazem stanowi ona cenne źródło wiedzy na temat roślin, zwierząt, pojazdów czy zabytków.

4,10 zł
3,57 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,53 zł

30
Tropimy rymy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropimy rymy
Alexander, od 4 lat
Niedostępny
Brak

Gra „Tropimy rymy” jest jedną z serii 6 gier przygotowujących do nauki czytania metodą 101 kroków Danuty Chwastniewskiej. Gry kształcą umiejętności, które są ważne w przygotowaniu do czytania, czyli słuch fonemowy, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, koncentrację słuchową. Gry przeznaczone są do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi, jest to również bardzo wartościowa pomoc dla nauczycieli przedszkoli, klas początkowych, logopedów, terapeutów. Zawartość pudełka: – karty: 55 sztuk, – dwustronna plansza, – drewniany klocek, – katapulta, – krążki – 12 sztuk, – instrukcja.

27,90 zł
24,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,63 zł

31
Realistyczne kolorowanki. Ptaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Realistyczne kolorowanki. Ptaki
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów dla dzieci pragnących zmierzyć się z trudniejszymi kolorowankami. Cechuje je realistyczna kreska, ciekawa tematyka oraz zapewnienie zabawy na wiele godzin. Każda ilustracja przedstawia rzeczywisty obiekt oddany z wielką pieczołowitością. Zarazem stanowi ona cenne źródło wiedzy na temat roślin, zwierząt, pojazdów czy zabytków.

4,10 zł
3,57 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,53 zł

32
Mój przyjaciel kucyk Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel kucyk Kolorowanka z naklejkami
Dostępny18 szt.

Kolorowanka z naklejkami stanowi doskonałą zabawę dla dzieci. Dzięki niej rozwijają swoją kreatywność i zdolności plastyczne. Książeczka zawiera rysunki przedstawiające koniki i kucyki w różnych sytuacjach. Dodatkową niespodzianką są naklejki, które uatrakcyjnią zabawę. Mogą one stanowić wzór do kolorowania, ale to tylko propozycja kolorystyczna, gdyż dziecko może samo zdecydować o kolorach ilustracji.

7,90 zł
5,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
33
Norweski Konwersacje dla początkujących + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norweski Konwersacje dla początkujących + CD
Dostępny21 szt.

Norweski Konwersacje dla początkujących: • płyta z wysokiej jakości nagraniami, • ciekawe i praktyczne dialogi, • język potoczny, którego nie znajdziesz w innych podręcznikach, • nauka prowadzenia swobodnych rozmów w języku norweskim, • słówka i gotowe praktyczne zwroty na każdą okazję, • pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi. Norweski Konwersacje to pozycja przeznaczona dla osób początkujących, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku norweskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się za granicę. Kurs to ponad 60 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów związane są z praktycznymi, życiowymi sytuacjami, takimi jak szukanie pracy, podróżowanie komunikacją miejską, podróże, zakupy czy wizyta u lekarza. Książka (104 str.) zawiera dialogi, zdania, słówka oraz zwroty wraz z tłumaczeniami. W każdej z 17 rozbudowanych lekcji znajdują się gotowe wzorce dialogów oraz zestawy słówek i wyrażeń na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznany materiał. Na końcu podręcznika znajduje się klucz odpowiedzi. Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Dialogi oraz zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Regularne powtarzanie pomoże opanować nowy materiał.

41,90 zł
29,33 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,57 zł

34
Zwierzęta. Realistyczne kolorowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta. Realistyczne kolorowanki
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów dla dzieci pragnących zmierzyć się z trudniejszymi kolorowankami. Cechuje je realistyczna kreska, ciekawa tematyka oraz zapewnienie zabawy na wiele godzin. Każda ilustracja przedstawia rzeczywisty obiekt oddany z wielką pieczołowitością. Zarazem stanowi ona cenne źródło wiedzy na temat roślin, zwierząt, pojazdów czy zabytków.

2,80 zł
2,44 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,36 zł

35
Dinozaury. Realistyczne kolorowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Realistyczne kolorowanki
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów dla dzieci pragnących zmierzyć się z trudniejszymi kolorowankami. Cechuje je realistyczna kreska, ciekawa tematyka oraz zapewnienie zabawy na wiele godzin. Każda ilustracja przedstawia rzeczywisty obiekt oddany z wielką pieczołowitością. Zarazem stanowi ona cenne źródło wiedzy na temat roślin, zwierząt, pojazdów czy zabytków.

2,80 zł
2,44 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,36 zł

36
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 3
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy publikację z serii zawierającej ćwiczenia grafomotoryczne. Przygotowują one dzieci do nauki pisania, rozwijają koordynację ręka-oko, uczą prawidłowego trzymania narzędzi do pisania, stosowania właściwej siły nacisku.

2,80 zł
2,44 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,36 zł

37
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 2
Niedostępny
Brak

To seria zeszytów zawierających ćwiczenia grafomotoryczne. Przygotowują one dzieci do nauki pisania, rozwijają koordynację ręka-oko, uczą prawidłowego trzymania narzędzi do pisania, stosowania właściwej siły nacisku.

2,80 zł
2,44 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,36 zł

38
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jednym pociągnięciem. Zeszyt 1
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy zeszyt do ćwiczeń grafomotorycznych Publikacja przygotowuje dzieci do nauki pisania, rozwija koordynację ręka-oko, uczy prawidłowego trzymania narzędzi do pisania i stosowania właściwej siły nacisku.

2,70 zł
2,35 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,35 zł

39
Kolorowanka Pana Plamki. Ocean - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Pana Plamki. Ocean
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy książeczkę, w której znajduje się 16 dużych, kolorowych naklejek, 16 jeszcze większych ilustracji do pokolorowania oraz wesołe i ciepłe wierszyki, które można czytać dzieciom, lub które dzieci mogą czytać same.

7,50 zł
6,53 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,97 zł

40
Moja pierwsza kolorowanka. Zima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza kolorowanka. Zima
Niedostępny
Brak

16 naklejek oraz ilustracje do kolorowania, m.in. prezent, sanki, choinka, bombka.

1,80 zł
1,57 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 0,23 zł

41
Moja pierwsza kolorowanka. Wiosna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza kolorowanka. Wiosna
Niedostępny
Brak

16 naklejek w zestawie. Ilustracje do kolorowania: - pierwiosnek, - pisanka, - latawiec, - motylek, - wiatraczek, - drzewo.

1,70 zł
1,48 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,22 zł

42
Moja pierwsza kolorowanka. Ubranka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza kolorowanka. Ubranka
Niedostępny
Brak

W zestawie: * 16 naklejek, * Ilustracje do kolorowania: - skarpetka, - czapka, - sukienka, - szalik, - koszulka, - kapelusz, - kamizelka, - ogrodniczki.

1,70 zł
1,48 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,22 zł

43
Moja pierwsza kolorowanka. Natura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza kolorowanka. Natura
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy kolorowankę, która spodoba się wszystkim maluszkom W środku znajduje się 16 naklejek oraz następujące lustracje do kolorowania: • słońce, • drzewo, • kwiatki, • muszelki, • grzybki, • słonecznik, • tęcza.

1,70 zł
1,48 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,22 zł

44
Bajkowe kolorowanki. Czerwony Kapturek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Czerwony Kapturek
Niedostępny
Brak

To seria książeczek umożliwiających dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

45
Bajkowe kolorowanki. Ali Baba i 40 rozbójników - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Ali Baba i 40 rozbójników
Niedostępny
Brak

To seria książeczek umożliwiających dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

46
Bajkowe kolorowanki. Ołowiany żołnierzyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Ołowiany żołnierzyk
Niedostępny
Brak

To seria książeczek umożliwiających dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

47
Bajkowe kolorowanki. Aladyn - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Aladyn
Niedostępny
Brak

Seria książeczek umożliwiających dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

48
Bajkowe kolorowanki. Kopciuszek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Kopciuszek
Niedostępny
Brak

To seria książeczek umożliwiających dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

49
Bajkowe kolorowanki. Jaś i Małgosia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Jaś i Małgosia
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy książeczkę z serii, która umożliwia dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

50
Bajkowe kolorowanki. Księga dżungli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe kolorowanki. Księga dżungli
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy serię książeczek, które umożliwiają dzieciom kolorowanie postaci i motywów z najbardziej znanych bajek świata. Każdy album zawiera także planszę z kolorowymi naklejkami.

3,20 zł
2,78 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

Wróć do góry