hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 12 listopada 2013 roku.
1
15 minut w kuchni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15 minut w kuchni
Niedostępny
Brak

Superszybkie, smaczne, zbilansowane posiłki na każdy dzień tygodnia Wymyślenie przepisów z tej książki było dla mnie prawdziwym wyzwaniem! Założyłem, że mają być proste, niebanalne i metodycznie opisane. Chciałem, by zawierały wspaniałe składniki, które zachwycą ciebie i twoich bliskich. Czerpałem inspirację z kuchni całego świata, ma­jąc w pamięci smaki, które wszyscy wprost uwielbiamy. Bawiłem się klasycznymi przepisami na kurczaka, steki i makarony, ulepszałem wspaniałe sałatki i mnóstwo innych dań, wzorowałem się na wybornym azjatyckim jedzeniu ulicznym i genialnych smakach Maroka… Krótko mówiąc: chcę zaproponować ci moje wersje posiłków, które tak chętnie kupujesz na mieście. I jeszcze coś – to jedne z najszybszych i najsmaczniejszych potraw, jakie kiedykolwiek wymyśliłem. Wszystkie przepisy testowaliśmy bez końca, żeby ta książka była dla ciebie godnym zaufania towarzyszem w kuchni. Myślę, że się nią zachwycisz. Ja jestem z niej bardzo dumny! Podobało ci się 30 minut w kuchni? Jeśli tak, to ta książka rzuci cię na kolana!

70,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

2
Tajemnica diabelskiego kręgu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica diabelskiego kręgu
Niedostępny
Brak

Nie każdy zostaje wybrany przez anioły i zaproszony przez nie na tajemnicze wakacje w klasztorze znajdującym się w niewielkiej miejscowości Markoty. Tak się składa, że przydarzyło się to trzynastoletniej Ninie. Nie bardzo wie jednak, dlaczego – jest przecież bardzo zwyczajną dziewczyną. Czy aby na pewno?

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

3
Witaj na świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witaj na świecie
Niedostępny
Brak

Wasze dziecko jest już na świecie! Zaczął się dla was nowy etap pełen niezwykłych przygód, radości i niespodzianek. Ta książka będzie wam towarzyszyć przez pierwszy rok życia dziecka, miesiąc po miesiącu. Dowiecie się z niej, jak pielęgnować maleństwo i troskliwie się nim opiekować, kiedy odwiedzać pediatrę, wykonywać kolejne badania i szczepienia. Znajdziecie tu także wiele praktycznych wskazówek i ciekawych porad na temat zdrowia i właściwego odżywiania dziecka oraz stymulowania jego rozwoju poprzez zabawę. Aby najpiękniejsze chwile tego roku nie popadły w zapomnienie, jest tu dużo miejsca na notatki, opisy najważniejszych wydarzeń oraz pamiątkowe zdjęcia. Dzięki temu książka stanie się bardzo osobistym pamiętnikiem pełnym wspomnień.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

Wróć do góry