hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 14 listopada 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Karty UNO. W2087 (Mattel), na drugim Żużel. Kolejny produkt to Pchełki (Adamigo) oraz Diabelskie maszyny. Tom 3. Mechaniczna księżniczka (Clare Cassandra).
1
Karty UNO. W2087 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty UNO. W2087
Mattel, od 7 lat
Dostępny666 szt.

Gra karciana, składająca się ze 112 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji i 3 dzikich kart „zadanie specjalne”, na których gracze zapisują własne zasady. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć „UNO”, tzn. „jeden”. Jeśli nie krzyknie i zostanie „przyłapany”, będzie musiał wziąć kolejne karty. Wymiary opakowania: 9.0 x 2.0 x 15.0 cm

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

56 osób kupiło
2
Żużel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żużel
Dostępny168 szt.

Żużel w wydaniu Kukuryku gwarantuje grającym emocje porównywalne z tymi, z prawdziwych żużlowych stadionów. Plansza, wyjątkowe figurki motocyklistów, programy żużlowe pozwalają przenieść się w świat ryku silników, zapachu przepalonego paliwa i wielkich zmagań sportowców.

26,90 zł
20,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

18 osób kupiło
3
Pchełki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchełki
Adamigo, od 3 lat
Dostępny207 szt.

Przedstawiamy grę towarzyską, w której każdy z graczy wybiera komplet „pchełek”. To klasyczna gra zręcznościowa, wyrabiająca koncentrację i rozwijająca umiejętność manualno-wzrokową. Zestaw gry zawiera: • 4 komplety krążków „pchełek” w 4 kolorach, • miseczki i duży krążek „rakietkę”.

14,20 zł
11,64 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,56 zł

10 osób kupiło
4
Diabelskie maszyny. Tom 3. Mechaniczna księżniczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabelskie maszyny. Tom 3. Mechaniczna księżniczka
Dostępny359 szt.

Mroczna sieć zaczyna się zaciskać wokół Nocnych Łowców z Instytutu Londyńskiego. Mortmain planuje wykorzystać swoje Piekielne Maszyny, armię bezlitosnych automatów, żeby zniszczyć Nocnych Łowców. Potrzebuje jeszcze tylko ostatniego elementu, żeby zrealizować swój plan. Potrzebuje Tessy Gray, Charlotte Branwell, szefowa Instytutu Londyńskiego, rozpaczliwie stara się znaleźć Mortmaina, zanim ten zaatakuje. Ale kiedy Mortmain porywa Tessę, chłopcy, którzy roszczą sobie równe prawa do jej serca, Jem i Will, zrobią wszystko, żeby ją uratować. Bo choć Tessa i Jem są zaręczeni, Will jest zakochany w niej jak zawsze.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

3 osoby kupiły
5
Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć wielką radość w małych rzeczach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć wielką radość w małych rzeczach
Niedostępny
Brak

Bestseller Wydawnictwa Semen powraca w całkowicie nowej odsłonie! Książka ta to prawdziwy światowy fenomen, który został przetłumaczony na kilkadziesiąt języków. Zawarte w niej teksty są niczym promienie słońca, mogące oświetlić ciemne strony życia dzięki „drobinie szkła”, przez którą przebłyskuje miłość. Niech ten swoisty poradnik stanie się dla Czytelnika oparciem na każdy dzień i pomoże żyć sercem, a to oznacza: żyć z miłości i dla miłości.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

6
Gra towarzyska. W baśniowej krainie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra towarzyska. W baśniowej krainie
Adamigo, od 5 lat
Dostępny1 szt.

Gra towarzyska „W baśniowej krainie” przeniesie Cię w fascynującą podróż do świata, w którym dobre siły przeplatają się ze złymi. Gra, jaką oddajemy w Wasze ręce, sprawi dziecku radość, skłoni do zapamiętywania i logicznego myślenia. Dzięki zabawie planszowej „W baśniowej krainie” dziecko uczy się kontrolować emocje, dystansuje się wobec porażek i przeżywa radość zwycięstwa w taki sposób, by nie pogrążać pokonanego przeciwnika w rozpaczy. Zestaw gry zawiera: – 4 pionki, – kostkę, – 45 żetonów trofeów. Rozmiar produktu: 34.7 x 21.0 cm

26,90 zł
22,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,84 zł

7
Wesoły i smutny - przeciwieństwa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły i smutny - przeciwieństwa
Adamigo, od 3 lat
Niedostępny
Brak

Zadaniem uczestników zabawy jest odnalezienie, a później nazwanie 24 przeciwieństw. W środku pudełka znajduje się instrukcja z opisem czterech emocjonujących gier, w które można grać zarówno w gronie rodzinnym jak i przedszkolu. Zestaw, w większych grupach, może także służyć jako układanka, na podstawie której nauczyciel w przedszkolu scharakteryzuje i utrwali cech przeciwne przedmiotów i zjawisk. Gra zawiera 48 dużych, sztywnych kartoników.

32,90 zł
26,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,92 zł

8
Zagadkowe Zoo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadkowe Zoo
Adamigo, od 3 lat
Niedostępny
Brak

Jakie zwierzę jest uważane za prawdziwego króla zwierząt? Jakie zwierzątko jest pokryte biało-czarnymi pasami? Chcesz poznać odpowiedzi na te ciekawe pytania? Wystarczy, że sięgniesz po grę edukacyjną ”Zagadkowe zoo” z zagadkami-wierszykami. Gra wprowadzi Twojego malucha we wspaniały humor, a jednocześnie zaznajomi go z gatunkami zwierzątek i ich cechami charakterystycznymi. Gra uczy refleksu, analizy wzrokowej i słuchowej, a także skłania malucha do liczenia. Zawartość opakowania: • kolorowa plansza z postaciami zwierzątek, • 24 karty z zagadkami, • instrukcja.

32,90 zł
26,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,92 zł

9
Dinozaury karty snap - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury karty snap
Adamigo, od 3 lat
Niedostępny
Brak

Dinozaury. Karty snap. Zestaw zawiera 48 kart o wymiarach 11.0 x 7.4 cm oraz instrukcję z opisem dziewięciu gier rodzinnych. Gry zawierają elementy edukacyjne oraz gwarantują wiele emocji w trakcie rozgrywki. Podczas wesołej zabawy gracze ćwiczą spostrzegawczość, pamięć i refleks. Rozmiar opakowania: 23.9 x 4.0 x 14.9 cm

20,90 zł
17,14 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,76 zł

10
Metodologie językoznawstwa Podstawy teoretyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodologie językoznawstwa Podstawy teoretyczne
Niedostępny
Brak

Publikaca nagrodzona ? Wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Podręcznik Akademicki.

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

11
1945. Polowanie na niemieckich naukowców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1945. Polowanie na niemieckich naukowców
Niedostępny
Brak

Sean Longden, pisarz i znawca II wojny światowej, jako pierwszy opowiedział światu historię T-Force – tajnej jednostki armii brytyjskiej do zadań specjalnych podczas ostatnich miesięcy wojny. Longden, który dotarł do utajnionych dotychczas dokumentów i coraz mniej licznych uczestników tych wydarzeń, w pasjonujący sposób relacjonuje operacje, dzięki którym zachodni alianci zdobyli tajemnice wojskowe i przemysłowe III Rzeszy. T-Force udało się też przechwycić wybitnych niemieckich naukowców, w tym Helmuta Waltera – specjalistę od okrętów podwodnych, inżyniera Maksa Kramera – wynalazcę zdalnie kierowanych bomb Fritz X i Henschel 293 oraz profesora Ottona Hahna – laureata Nagrody Nobla w dziedzinie chemii za prace nad rozszczepieniem jądra atomu. Ta książka zawiera wiele fascynujących historii między innymi o tym, jak brytyjski major, bohater spod Arnhem, mimo zakazu swoich dowódców przemierza bez broni wrogi kraj, aby w przemoczonym mundurze i z nogą w gipsie stanąć przed akademią marynarki wojennej w Kilonii i zażądać poddania się miasta, w którym stacjonuje 40 tysięcy niemieckich żołnierzy. Co najdziwniejsze, udaje mu się i dzięki temu Dania nie wpada w ręce Rosjan. Świat na dziesięciolecia zapomniał o dokonaniach tych bohaterów, a Sean Longden przywraca im należną chwałę. Chwilami trzeba przerwać lekturę i przypomnieć sobie, że czyta się książkę historyczną, a nie przygody agenta 007.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

12
Eva Morales de nacho lima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eva Morales de nacho lima
Niedostępny
Brak

Opowieść Bałczewskiego na pierwszy rzut oka należy do nurtu realizmu magicznego. Zbyt wiele tu jednak ironii i oznak dystansu, aby wrażeniu temu ufać. Humor, którego sporo w samej fabule, to kategoria, która opisuje również stosunek pisarza do konwencji literackich. Książka Bałczewskiego zaciekawia zatem czytelnika na dwa sposoby. Zaskakujące obroty akcji, dowcip, kryminalna intryga, nieszczęśliwa miłość – to sprawdzone i dobrze znane sposoby kuszenia czytelnika, które raz jeszcze w Evie Morales de Nacho Lima pokazują swą siłę. Ale jest w tym tekście coś bardziej intrygującego – ujmująca swoboda snucia narracji, prześmiewczy dystans do literatury, ukryta złośliwość skierowana do tych, którzy dadzą się uwieść fabule. Bałczewski zdaje się mówić – „znacie, to posłuchajcie raz jeszcze”. Ale jednocześnie ukradkiem puszcza do nas oko mówiąc – „zwróćcie uwagę, że chodzi tu o coś innego”. Andrzej Skrendo

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

13
Błonnik witalny ABC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błonnik witalny ABC
Dostępny50 szt.

Dokuczają Ci wzdęcia, zaparcia, niestrawność? Dowiedz się, jak i dlaczego warto dbać o jelita. W obecnym świecie gdzie dominuje, pośpiech, stres, zły sposób odżywiania, kluczowym tematem stają się dolegliwości układu trawiennego. Zawarte w materiale informacje, pozwolą spojrzeć na zagadnienia nie tylko z punktu widzenia dolegliwości, ale ułatwią zaobserwować problem jako całość układów, jakim poddany jest człowiek w otaczającym nas świecie. Zagadnienia zawarte w poradniku zostały wyjaśnione w prosty i praktyczny sposób, nie wgłębiając się w procesy biochemiczne, dzięki czemu są zrozumiałe dla każdego z nas.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

14
Techniki masażu leczniczego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Techniki masażu leczniczego
Niedostępny
Brak

Podręcznik autorstwa dr Macieja Kochańskiego zatytułowany Techniki masażu leczniczego przedstawia całokształt obecnie stosowanych zabiegów z zakresu masażu leczniczego, z uwzględnieniem najnowszych metod terapeutycznych. Dodatkowym ważnym rozdziałem tego podręcznika jest zamieszczenie w nim szczegółowej historii masażu, którą trudno znaleźć w takim zakresie w innych tego typu pozycjach książkowych. Podręcznik zawiera szczegółowe dane z zakresu technik masażu leczniczego zaopatrzonych w bardzo dużą ilość rycin poszczególnych technik, które są przedstawione w sposób bardzo dokładny i przejrzysty ułatwiający zastosowanie ich w praktyce. Konstrukcja książki oraz forma zawartych w niej informacji umożliwiają bardzo szybkie i dokładne opanowanie przedstawionych technik dla osób kształcących się w tym kierunku oraz dla osób dokształcających się lub odświeżających swą wiedzę na każdy wybrany temat z masażu leczniczego. Poszczególne rozdziały książki są uszeregowane we właściwej tematycznie kolejności i stanowią zbiór szczegółowych informacji z zakresu masażu leczniczego. Tekst napisany jest poprawnie pod względem językowym, a ryciny i tabele rozmieszczono stosownie do opracowanego tekstu.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

15
Sąsiedztwa III RP Lenkija Litwa Polska Lietuva Zagadnienia społeczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sąsiedztwa III RP Lenkija Litwa Polska Lietuva Zagadnienia społeczne
Niedostępny
Brak

Sąsiedztwa narodowe nie są tematem dość często podejmowanym przez badaczy, a jeśli tak się już dzieje, to wielu z nich milcząco zakłada jasności desygnatu, gdy tymczasem operacjonalizacja pojęcia i zjawiska przynosi niejakie kłopoty. W przedstawianym tomie na sąsiedztwo polsko-litewskie składają się historyczne i współczesne symbole, konflikty, bezpośrednie kontakty, wzajemne postrzeganie, działanie instytucji. Jednocześnie łatwo dostrzec, że tematyką, która zyskała największe zainteresowanie autorów, jest mniejszość polska na Wileńszczyźnie, co z pewnością nie jest kwestią przypadku, lecz odzwierciedleniem charakteru dyskursu medialnego.

29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

16
Fraszki i inne żarty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fraszki i inne żarty
Niedostępny
Brak

Książka ta to przede wszystkim zbiór fraszek, które z jednej strony dotykają wad i ułomności natury ludzkiej, z drugiej zaś – dzięki wszechstronnie obecnemu zmysłowi dowcipu – czynią z nich tworzywo literackiego konceptu, podporządkowanego ścisłym regułom wierszowania. Typowe dla – coraz rzadziej dziś obecnego w życiu publicznym – inteligenckiego etosu zaangażowanie w sprawy otaczającej rzeczywistości każe Autorce dostrzegać także problemy aktualne. Dopełnieniem fraszek są aforyzmy, które przynoszą żartobliwą, niewolną od paradoksów i „dziwności” refleksję. Czytelnik znajdzie w zbiorku także zabarwione czarnym humorem epitafia, limeryki i prztyczki.

20,00 zł
15,60 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 4,40 zł

Wróć do góry