hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 18 listopada 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Przygody wesołego pirata (Tomy), na drugim Szatan jako źródło zła (Tomasz Trębacz). Kolejny produkt to Captain Jack 1. Pupils Book + Multi-ROM (Jill Leighton) oraz Zadania z konkursów chemicznych dla gimnazjalistów (Andersz Małgorzata, Barcińska Grażyna, Bieńkowska Wanda, Bigos Maria Aleksandra, Głowacki Zdzisław).
1
Przygody wesołego pirata - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody wesołego pirata
Tomy, od 4 lat
Dostępny117 szt.

Gra Beczka to ekscytująca gra dla całej rodziny! Każdy z graczy, siedząc jak na szpilkach po kolei wtyka mroźne miecze do beczki. Przegrywa ten, którego patyczek sprawi, że pirat wyskoczy! Zawartość: – 1 pirat – 1 beczka – 24 kolorowe miecze

62,11 zł
59,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,11 zł

2 osoby kupiły
2
Szatan jako źródło zła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szatan jako źródło zła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Skąd wzięło się zło? Dlaczego diabeł się zbuntował? Czy jego decyzja może nam szkodzić? Jak szatan może na nas wpływać? Jakimi metodami nas kusi? W książce znajdziesz próbę odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Są one stale aktualne. I będą tak długo, jak długo człowiek będzie żył na ziemi, jak długo jego egzystencja będzie poprzedzana wyborem między dobrem, które czasem może jest mało atrakcyjne, a złem podawanym przez szatana zawsze, jako pozór dobra. Szatan jako źródło zła jest syntetyczną monografią wyjaśniającą korzenie, czyli źródło zła, stając się jednocześnie próbą całościowego ujęcia genezy oraz istnienia zła. Książka może być pomocnym opracowaniem dla protologii, antropologii, teologii dogmatycznej, a także pastoralnej czy katechetyków, jak również dla każdego, kto szuka odpowiedzi na podobne pytania.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
3
Captain Jack 1. Pupils Book + Multi-ROM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Captain Jack 1. Pupils Book + Multi-ROM
Dostępny12 szt.

Captain Jack to 3-poziomowy kurs dla przedszkolaków, którego głównym bohaterem jest wesoła papuga, czyli tytułowy kapitan Jack. Dzieci stają się współuczestnikami przygód papugi i jej przyjaciół, towarzyszą bohaterom w odkrywaniu otaczającego ich świata, dzięki czemu przyswajają język w naturalny dla siebie sposób – podczas zabawy. Warto podkreślić, że podręcznik Captain Jack zawiera również elementy takich przedmiotów, jak matematyka, plastyka czy informatyka. Zestaw zawiera: – książkę, – Multi-ROM, – naklejki.

58,50 zł
50,90 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,60 zł

1 osoba kupiła
4
Zadania z konkursów chemicznych dla gimnazjalistów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania z konkursów chemicznych dla gimnazjalistów
Dostępny11 szt.

"Zadania z konkursów chemicznych dla gimnazjalistów" to książka, w której zostały zebrane zestawy zadań konkursowych z kilku województw (kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, pomorskiego i wielkopolskiego). W obecnym, III wydaniu, dział pierwszy został poszerzony o całą gamę zadań treningowych. W skład części pierwszej wchodzą następujące rozdziały: Z kart historii - wielcy chemicy, Atomy i pierwiastki chemiczne, Cząsteczki chemiczne, Reakcje chemiczne, Skład chemiczny substancji - zadania obliczeniowe, Roztwory wodne, Stechiometria i wydajność reakcji chemicznych. Ostatni rozdział zawiera odpowiedzi i rozwiązania zadań treningowych. Do zestawów dołączono kryteria oceniania oraz rozwiązania większości zadań. Liczymy, że ułatwią one pracę uczniom przygotowującym się do konkursu i ich nauczycielom. Zadania w zależności od etapu konkursu (szkolny, rejonowy, wojewódzki) mają zróżnicowany stopień trudności i są bardzo różnorodne. Wśród zadań otwartych występują zadania problemowe, rozszerzonej odpowiedzi, krótkiej odpowiedzi, zadania z luką, na dobieranie, prawda-fałsz, rachunkowe i chemografy. Tematyka zadań obejmuje wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej kształcenia. Część zadań wykracza poza typowy szkolny program nauczania. Są to przede wszystkim zadania dotyczące zagadnień związanych z jednostką liczności substancji - molem - oraz te wymagające wykonania obliczeń stechiometrycznych.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
5
Dzieje chrześcijaństwa na Litwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje chrześcijaństwa na Litwie
Dostępny21 szt.

Historia tysiącletnich dziejów chrześcijaństwa na Litwie, opowieść o tym, w jaki sposób chrześcijaństwo dotarło na Litwę i jak potoczyły się jego losy. To także opowieść o niedoskonałościach i świętości chrześcijan, o porywach wiary i o jej zaniku, o codzienności wiary, życiu parafialnym i o kondycji moralnej duchowieństwa, a także o sytuacji różnych wyznań chrześcijańskich w różnych epokach, o konfliktach, które powstały między chrześcijanami wskutek reformy Kościoła, i o stosunkach między państwem a Kościołem. Granice chronologiczne tej opowieści wyznaczają misja św.Brunona z Kwefurtu z 1009 r. i podpisanie umów między Litwą a Stolicą Apostolską w 2000 r.

60,00 zł
44,40 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

6
Ostatni zjadacz grzechu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni zjadacz grzechu
Dostępny23 szt.

Wszystko, co tak naprawdę liczy się dla Cadi Forbes, to znalezienie tego jedynego człowieka, który mógłby uwolnić ją od grzechu, pustoszącego jej dni i noce... grzechu, który ograbił ją z miłości matki i sprawił, że zapragnęła uciec od życia i jego okrutnej sprawiedliwości. Wie, że jest to zakazane, a robiąc to sprowadzi na siebie przekleństwo. Jednak coś, co tkwi gdzieś głęboko w niej, pomimo wszystkich złowieszczych ostrzeżeń, instynktownie popycha ją do tego, by odszukać „zjadacza grzechu”. Zanim ich podróż dobiegnie końca Cadi i „zjadacz grzechu” muszą spotkać się ze sobą twarzą twarz oraz z Tym, który zażąda od nich wszystkiego w zamian za uzyskanie odpowiedzi, jakich poszukują. Na podstawie powieści reżyser Michael London nakręcił film „The Last Sin Eater”. Ostatni zjadacz grzechu to doskonałe połączenie realistycznych bohaterów, dokładności historycznej i tajemnicy. Historia trzymająca w napięciu. Bardzo dobrze napisana. Zdecydowanie nie jednowymiarowa. Wyzwala różne emocje. Ale poza ciekawą fabułą, co ważniejsze, ta książka naprawdę otworzyła mi umysł i duszę do prawdziwego znaczenia przebaczania. Jeśli szukasz wielkiej historii, która jest w stanie wywołać wiarę i dobroć, przeczytaj tę książkę! Gorąco polecam – Edyta Bogulak.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

7
Idźcie, zróbcie raban - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Idźcie, zróbcie raban
Dostępny4 szt.

Książka jest odpowiedzią na głośne wezwanie papieża wygłoszone podczas Światowych Dni Młodzieży w Brazylii, aby zrobić w Kościele raban. Jak rozumieć to papieskie wezwanie, do czego konkretnie wzywa Franciszek, czy mamy być chrześcijańskimi rewolucjonistami, czy Kościół może być miejscem, w którym młodzi dobrze się czują, czy mogą wziąć za niego odpowiedzialność? Na te pytania starają się odpowiadać młodzi, katoliccy publicyści z różnych środowisk, od tzw. katolewicy, przez konserwatystów po tradycjonalistów. Autorzy artykułów: Marek Zając, Marcin Łukasz Makowski, Marzena Zdanowska, Ewa Kiedio, Agnieszka Krupa, Ignacy Dudkiewicz, Błażej Strzelczyk, Karol Kleczka, Tomasz Rowiński, Dawid Gospodarek, Marta Arbatowska oraz Piotr Żyłka.

12,00 zł
6,12 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 5,88 zł

8
Ewolucyjny krajobraz religii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewolucyjny krajobraz religii
Niedostępny
Brak

Praca Scotta Atrana jest znakomitym wykładem ewolucyjnej interpretacji religii, a także prawdziwą kopalnią wiedzy dla każdego kto planuje empiryczne badania religii. Pascal Boyer Książka ta, z ponad tysiącem odwołań i dyskusją prawie całości dziejów człowieka i kultury, od pogrzebów Neandertalczyków po samobójcze zamachy w palestyńskiej antykolonialnej walce, jest encyklopedyczna co do zakresu, a jednocześnie prezentuje rozmach i głębię myśli autora. Atranowi udało się połączyć stare i nowe dzięki odniesieniom procesów kognitywnych do egzystencjalnych niepokojów. Kombinacja ta czyni książkę unikatowym punktem odniesienia i wyzwaniem dla badających religię z różnych perspektyw. Benjamin Beit-Hallahmi Książka Atrana to przejaw wysokiego kunsztu naukowego. Erudycja i znajomość rzeczy prezentowane przez tego badacza są niewątpliwe. […] Praca Atrana adekwatnie, wręcz po mistrzowsku, fachowo, naukowo i kompleksowo wypełnia dużą lukę w polskim piśmiennictwie. Konkretyzuje i uzupełnia w miarę popularne poglądy Richarda Dawkinsa (Bóg urojony), lecz tym razem to wykład na wskroś profesjonalny. Michał Buchowski Centralną teoretyczną tezą Atrana, bazującą na odwołaniach do osiągnięć psychologii ewolucyjnej i badań nad ewolucją funkcji poznawczych oraz domen kognitywnych, jest stwierdzenie, że zjawisko religii stanowi wtórną, uboczną adaptację wynikającą z ewolucji mózgu i rozwoju konceptu podmiotu intencjonalnego. […] Powyższa teza zyskuje w książce potężne podbudowanie teoretyczne mnóstwem opracowań wąskozakresowych oddających całe spektrum dorobku kognitywistów-religioznawców. Sprawia to, że dzieło Atrana ma wyjątkowe walory edukacyjne i pomimo dziesięciu lat, które minęły od jego publikacji nie doczekało się konkurencyjnego opracowania. Tomasz Sikora

63,00 zł
45,36 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,64 zł

9
4-godzinny mistrz kuchni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4-godzinny mistrz kuchni
Niedostępny
Brak

Jak by to było, gdybyś mógł osiągnąć światowy poziom w dowolnej dziedzinie w ciągu 6 miesięcy lub nawet w krótszym czasie? 4-godzinny mistrz kuchni to coś więcej niż książka kucharska. To podręcznik po świecie szybkiego uczenia się, dzięki któremu każdy może sam nakreślić schemat własnej przygody. Tim Ferriss, autor bestsellerowych książek, który przez całe swoje życie stronił od zajęć kuchennych, zabiera czytelników w podróż z Manhattanu na Okinawę i z Doliny Krzemowej do Kalkuty. Odkrywa przed nimi sekrety ludzi zdolnych przyswajać wiedzę w najszybszym tempie oraz najlepszych szefów kuchni. Gotowanie staje się dla niego przyczynkiem do zgłębiania istoty procesu uczenia się na poziomie meta, czyli do zapoznawania się z zasadami, dzięki którym można opanować każdą umiejętność.

99,00 zł
84,15 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,85 zł

10
RYNEK USŁUG ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RYNEK USŁUG ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI
Niedostępny
Brak

Książka przedstawia praktyczne aspekty nowoczesnego zawodowego zarządzania nieruchomościami. Autorka opisuje korzyści płynące ze zlecenia usług zarządzania nieruchomościami profesjonalnym podmiotom. Przedstawia procedury, metody, narzędzia i rozwiązania określające pełen cykl zarządzania nieruchomością - od wyboru zarządcy, poprzez przejęcie nieruchomości do zarządzania aż do sprawnego nadzoru, kontroli i oceny jego funkcjonowania. Istotna część książki jest poświęcona ekonomiczno-finansowym i prawnym aspektom zarządzania nieruchomościami. W książce omówione są także kierunki rozwoju rynku usług zarządczych w Polsce w kontekście rozwiązań stosowanych w USA i Niemczech

49,90 zł
42,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

11
Felix, Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felix, Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy
Niedostępny
Brak

Tom 12 kultowej serii! Co dorośli ukrywają przed gimnazjalistami? Jak godnie przyjąć zagranicznych gości? I co skrywa tajemnica Czerwonej Hańczy? Przeczytaj o szkolnej wycieczce, która zamieniła się w coś zupełnie innego, romansach i niespodziewanych flirtach oraz zagadce kryminalnej, z którą muszą się zmierzyć warszawscy gimnazjaliści.

39,00 zł
30,81 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,19 zł

12
Najsłynniejsze plaże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najsłynniejsze plaże
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Od wybrzeży Algarve po raje Pacyfiku. Copacabana w Rio de Janeiro, Waikiki Beach na Hawajach, Kuta Beach na Bali albo Faliraki na Rodos - to tylko niektóre spośród najsłynniejszych plaż i miejsc do nurkowania przedstawionych w tej książce. Miałki i biały jak cukier piasek, osobliwe skały przybrzeżne odbijające się w krystalicznie czystej wodzie stanowią o niepowtarzalnym pięknie nadmorskich krajobrazów. Piękne kolorowe zdjęcia wykonane przez znakomitych fotografików - podróżników oraz pasjonujące opisy najsłynniejszych miejsc na Ziemi pozwolą odbyć Czytelnikowi fantastyczną podróż przez wszystkie kontynenty. Cenne uzupełnienie książki stanowią mapy kontynentów i obszerny skorowidz.

18,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

13
Wielki uniwersalny słownik polsko - angielski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki uniwersalny słownik polsko - angielski
Dostępny42 szt.

Zawiera 82000 haseł zilustrowanych blisko 9000 przykładów Obejmuje polszczyznę literacką, wyrażenia i zwroty potoczne, przysłowia, terminologię naukową i specjalistyczną różnych dziedzin, dialektyzmy, gwarę przestępczą, slang oraz język subkultur młodzieżowych Informuje o wymowie oraz zabarwieniu stylistycznym wyrazów i zwrotów Podaje często używane związki frazeologiczne, idiomy i figury stylistyczne.

110,00 zł
101,20 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,80 zł

14
Wielki uniwersalny słownik angielsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki uniwersalny słownik angielsko-polski
Dostępny38 szt.

Zawiera 85000 haseł zilustrowanych blisko 15000 przykładów Obejmuje angielszczyznę literacką, wyrażenia i zwroty potoczne, przysłowia, terminologię naukową i specjalistyczną różnych dziedzin, regionalizmy amerykańskie, szkockie, irlandzkie, australijskie, południowoafrykańskie i angloindyjskie, gwarę przestępczą, slang oraz język subkultur młodzieżowych Informuje o wymowie oraz zabarwieniu stylistycznym wyrazów i zwrotów Podaje często używane związki frazeologiczne, idiomy i figury stylistyczne.

120,00 zł
110,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,60 zł

1 osoba kupiła
15
Angielski w biznesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w biznesie
Niedostępny
Brak

Skuteczna nauka języka angielskiego za pomocą sprawdzonego systemu fiszek: - 500 kartoników z najważniejszymi angielskimi słowami - z wymową i ponad 800 przykładami użycia przetłumaczonymi na język polski - zarys gramatyki w kieszonkowym formacie z podstawowymi regułami gramatycznymi - płyta mini-CD z ponad 220 słówkami i zwrotami w językach angielskim i polskim. System fiszek to optymalny sposób utrwalania słówek dla wszystkich, którzy chcą skutecznie poszerzyć swoje słownictwo - dostosowany do indywidualnego tempa nauki.

18,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

16
Tower Bridge. Puzzle 3D, 216 elementów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tower Bridge. Puzzle 3D, 216 elementów
Ravensburger
Niedostępny
Brak

Unikalny zestaw złożony z puzzli i elementów konstrukcji, dzięki któremu stworzysz imponujący model mostu Tower Bridge. Plastikowe elementy łączą się w prosty sposób i przylegają do siebie idealnie, a pomysłowo zaprojektowane złącza zapewniają doskonałą stabilność trójwymiarowej konstrukcji po jej złożeniu. Będziesz zdumiony!

179,90 zł
161,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,99 zł

17
Rummikub NGT. Gra logiczna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rummikub NGT. Gra logiczna
TM Toys, od 7 lat
Niedostępny
Brak

Doskonale znana i lubiana na całym świecie gra dla całej rodziny stworzona na zasadach gry w popularnego „remika”. Prosta, wciągająca i nieprzewidywalna. Gra polega na wykładaniu na stół układów kostek: serii lub grup utworzonych według numerów lub kolorów. Celem gry jest jak najszybsze wyłożenie wszystkich kostek z tabliczki. Wersja NGT to specjalna edycja gry z woreczkiem na kostki oraz podstawką 3D. Zawartość opakowania: • 106 kostek, • 4 podstawki na kostki, • woreczek na kostki, • instrukcja.

63,63 zł
57,27 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,36 zł

18
ZNAK 702 11/2013 Atlas polskich mężczyzn - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZNAK 702 11/2013 Atlas polskich mężczyzn
Dostępny85 szt.

Atlas polskich mężczyzn Męskość nie jest w kryzysie, po prostu przestała być rozumiana przez wszystkich tak samo. Tradycyjny wzorzec polskiego mężczyzny stał się tylko jednym z wielu. Nie warto o niego walczyć, ale dyskutować o tym, jakie są dla niego alternatywy. Idee: Żart filozofa o największym nienapisanym dziele Immanuela Kanta i szansach Sokratesa na uniwersytecki etat. Wywiad: Jerzy Buzek o Syrii: ?Struktury prawne Rady Bezpieczeństwa ONZ to relikt z czasów zimnej wojny?. Debaty: Ginące głosy: Do końca tego wieku stracimy połowę z używanych dziś języków. Co przepadnie razem z nimi? Komiks artystyczny: czy ?obrazki z dymkami? mogą opowiadać o ważnych sprawach? Kim są twórcy komiksów?

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

19
Księga imion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga imion
Niedostępny
Brak

Nie wiesz, jakie imię wybrać dla dziecka? Sięgnij po naszą książkę! Znajdziesz w niej zarówno wybór imion, jak i informacje o ich pochodzeniu i znaczeniu, zdrobnienia oraz daty imienin. „Księga imion” to także zbiór cech osobowości i predyspozycji przypisywanych zwykle osobom noszącym dane imię oraz ciekawostek o ich patronach. Ta pozycja z pewnością zainteresuje nie tylko przyszłych rodziców!

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

20
Mit Junga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit Junga
Niedostępny
Brak

„Struktura książki pomaga odkryć Jungowskie doświadczenie metanoiczno-psychotyczne. To doświadczenie chce zrozumieć sam Jung, a także autorka pracy. Podąża ona zatem w swoim procesie rozumienie drogą, którą przeszedł Jung. Pokazuje nam nie tylko biografię i psycho-biografię Junga, ale ujawnia i rozwija ślady historyczno-duchowe i związane z nimi symbole, do których nawiązywał, które go fascynowały, i które zezwalały mu na fragmentaryczne samorozumienie. [...] Życie myśli Junga rozwija się na obszarach trudnych do zakwalifikowania. Nie kwitnie w obszarze filozofii, ani w obszarze psychologii, ani też w obszarze psychiatrii. Praca stanowi syntezę upowszechniającą wiedzę dotyczącą najtrudniejszych tematów poruszanych przez koncepcję Junga.” – z recenzji prof. dr hab. Zofii Rosińskiej „Nie jest łatwo wnikać w uwarunkowania i osobiste motywy twórczości tak wielkich postaci jak Carl Gustav Jung. Jego trudne do ogarnięcia dzieło, zarówno pod względem objętości, jak i wielości wątków i płaszczyzn rozumienia, stawia przed czytelnikiem, a tym bardziej przed badaczem trudne zadanie. [...] Jest bardzo mało opracowań, które by w doświadczeniach życiowych samego Junga poszukiwały podstawowego źródła jego Septem sermones. W tym temacie książka stanowi oryginalny wkład w dyskusję nad psychologią analityczną. Ostrożne podejście do tej kwestii prezentowane przez Autorkę poszukującą – zgodnie z naczelnym postulatem nauki – przede wszystkim prawdy poza możliwą fikcją dało bardzo dobry rezultat.” – z recenzji prof. dra hab. Łukasza Trzcińskiego Anna Zasuń – doktor nauk humanistycznych, ukończyła religioznawstwo w Instytucie Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w Instytucie Nauk Politycznych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest sekretarzem Częstochowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz redaktorem tematycznym i członkiem rady naukowej rocznika „Res Politicae”. Do jej zainteresowań naukowych należą: psychologia analityczna Carla Gustava Junga, psychologia społeczna i polityki, problemy komunikowania międzykulturowego, a także historia porównawcza religii. Ponadto interesuje się studiami nad melancholią oraz psychologicznym wymiarem metaforyki w literaturze pięknej, przede wszystkim w twórczości Hermana Hessego. Publikowała m.in. w Nomosie, Eneteii i Wydawnictwie Adam Marszałek.

52,00 zł
37,44 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,56 zł

21
Piotr i Judasz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piotr i Judasz
Niedostępny
Brak

Szymon Piotr i Judasz Iskariota. Sporo ich łączyło. Przede wszystkim fascynacja Mistrzem i Jego miłość. Obydwóch Jezus umiłował do końca. Mieli jedno powołanie, ten sam wybór życiowy, wspólnotę uczniów i misję. I Piotr, i Judasz posiadali władzę leczenia wszelkich chorób. Obaj doświadczyli także kryzysu powołania, rozczarowania Jezusem, buntu, odejścia od Mistrza. Ale tylko Piotr wrócił do Jezusa… Prawdziwa lekcja życia i Miłosierdzia.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

Wróć do góry