hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.12.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 21 grudnia 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wstęp do politologii (Żyro Tomasz), na drugim Toksykologia środowiska (Manahan Stanley E.). Kolejny produkt to AutoCad 2007/LT2007 + Wersja polska i angielska kurs projektowania (Andrzej Jaskulski) oraz Bieszczady w PRL-u (Krzysztof Potaczała).
1
Wstęp do politologii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstęp do politologii
Niedostępny
Brak

Podręcznik dający podstawy wiedzy o państwie i polityce. Omawia problemy związane z funkcjonowaniem społeczeństwa obywatelskiego, przedstawia podstawowe instytucje polityczne czasów nowożytnych; analizuje dynamikę zjawisk politycznych oraz charakteryzuje podstawowe podmioty "gry politycznej". Tytuł otwiera nową serię kanonu podręczników dla studentów politologii, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa i innych nauk społecznych.

44,00 zł
38,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,28 zł

2
Toksykologia środowiska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksykologia środowiska
Niedostępny
Brak

Nowoczesny podręcznik poświęcony zagadnieniom toksykologicznym w chemii i biochemii. Poprowadzony w nim wykład rozpoczyna się od przedstawienia podstaw z zakresu chemii ogólnej i organicznej, a także chemii środowiskowej i biochemii, niezbędnych do zrozumienia prezentowanych tematów związanych z toksykologią. Dalej autor przechodzi do zagadnień bezpośrednio związanych z toksykologią, takich jak: ekotoksykologia, podstawy toksykologii, chemia toksykologiczna, genetyczne aspekty toksykologii, toksyczność pierwiastków oraz związków chemicznych, toksyczne związki pochodzenia naturalnego. Szerokie spektrum tematów z zakresu toksykologii w połączeniu z przystępnym językiem wykładu, bibliografią uzupełniającą oraz zestawem pytań na końcu każdego rozdziału, sprawiają, że książka posiada wszelkie atuty by stać się podstawowym podręcznikiem dla studentów mających w swych programach nauczania toksykologię. Pozycja przeznaczona dla studentów chemii, biologii, geografii, ochrony środowiska, farmacji i medycyny na różnych uczelniach wyższych, wykładowców, pracowników naukowych, osób zajmujących się ochroną środowiska.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

3
AutoCad 2007/LT2007 + Wersja polska i angielska kurs projektowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AutoCad 2007/LT2007 + Wersja polska i angielska kurs projektowania
Dostępny4 szt.

Podręcznik zawiera kompletny kurs tworzenia i kreślenia w dowolnej podziałce dokumentacji wyrobów dowolnej branży, za pomocą programów: AutoCAD 2007 lub AutoCAD LT oraz nowszych, w polskiej lub angielskiej wersji językowej.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

4
Bieszczady w PRL-u - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady w PRL-u
Niedostępny
Brak

Zbiór reportaży o Bieszczadach w czasach PRL-u. Prawdziwe, w większości mało znane historie i anegdoty oparte na dokumentach i wywiadach ze świadkami tamtych czasów. Dygnitarze partyjni i łowcy węży, zmiany nazw wsi i zima stulecia, wiece przyjaźni i strajki, tajemnicze mogiły i ośrodki rządowe, pomnik Stalina w Ustrzykach i wysiedlenia mieszkańców Soliny. Polowania, górale i bieszczadzki "pan na włościach" w randze pułkownika. 21 barwnych opowieści splecionych losami nietuzinkowych postaci.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

Wróć do góry