hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.02.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 15 lutego 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zapiski nastolatki (nie) takiej jak inne (Barbara Wicher), na drugim Nic nie zdarza się przypadkiem (Tiziano Terzani). Kolejny produkt to Mój na zawsze (Ann Bauer) oraz Jesteś miłością mojego życia (Susan Richards Shreve).
1
Zapiski nastolatki (nie) takiej jak inne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski nastolatki (nie) takiej jak inne
Dostępny2 szt.

Oliwka to typowa nastolatka, ma kompleksy, skrycie podkochuje się w szkolnym koledze, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z rodzicami. Pewnego dnia odkrywa tajemnicę, która wywróci do góry nogami całe jej dotychczasowe życie. Okaże się bowiem, że wcale nie jest taką zwyczajną nastolatką... Pełna ciepła i humoru opowieść o dorastaniu, przyjaźni oraz pragnieniu bycia kochanym i akceptowanym. Lektura obowiązkowa dla każdej (nie) zwykłej nastolatki.

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

2
Nic nie zdarza się przypadkiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic nie zdarza się przypadkiem
NiedostępnyBrak

Ryszard Kapuściński uważał go za wielkiego reportera, którego twórczość można czytać jak poezję. Podróżowanie było dla Tiziano Terzaniego formą istnienia. Kiedy dowiaduje się, że jest ciężko chory, instynkt podpowiada mu, by wyruszyć w podróż. Ale ta podróż różni się od innych. Jest najtrudniejsza, bo każdy krok może być wyborem między rozumem a szaleństwem, między nauką a magią. Z długiego pobytu w Nowym Jorku, a potem w "alternatywnym" ośrodku w Kalifornii rodzi się niepokojący portret Ameryki. Włóczęga po Indiach, w tym trzy miesiące spędzone w jednym z aśramów, pozwala Terzaniemu dostrzec duchowość tego kraju. Autor poznaje medycynę tybetańską i chińską, jogę i energoterapię. Przypadkowe spotkanie ze starym mędrcem w Himalajach - choć zapewne nic nie zdarza się przypadkiem - wyznacza koniec wędrówki. Pośród ciszy wspaniałej przyrody Terzani dochodzi do wniosku, że najważniejsza jest harmonia ze światem i samym sobą: trzeba umieć patrzeć na niebo i być chmurą, trzeba "słyszeć melodię"

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3
Mój na zawsze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój na zawsze
NiedostępnyBrak

Przesiąknięta tajemnicą, pasjonująca i szelmowska powieść o kobiecie dokonującej rozrachunku z błędami przeszłości, dorównująca największym dokonaniom Anne Tyler, Elizabeth Berg czy Alice Sebold. Carmen jest matką trójki dzieci i żoną mężczyzny, któremu życzy śmierci. Kiedy jednak go traci, odkrywa, że jest w nim zakochana. Wkrótce dowiaduje się, że i jej życiu grozi niebezpieczeństwo. W tych burzliwych okolicznościach Carmen rozpamiętuje wybory, których dokonała w młodości i które przesądziły o tym, że stała się tym, kim jest: żyjącą w dostatku żoną, matką dziecka z zespołem Downa, bezkompromisową przyjaciółką.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

4
Jesteś miłością mojego życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś miłością mojego życia
NiedostępnyBrak

Rok 1973, afera Watergate jest na ustach wszystkich. Lucy Painter, autorka i ilustratorka książek dla dzieci, matka dwunastoletniej Maggie i trzyletniego Feliksa, wyjeżdża z Nowego Jorku i przeprowadza się do rodzinnego Waszyngtonu. Ma nadzieję na nowy start, ale jej życie jest pełne tajemnic: dzieci nie znają okoliczności tragicznej śmierci swego dziadka, nie wiedzą nawet, kto jest ich ojcem. Kiedy w ich samotnicze życie wkraczają nowi sąsiedzi, Lucy czuje, że bezpieczeństwo i trwałość jej malutkiej rodziny są zagrożone. Potrafi wychowywać dzieci, ale sama boi się otaczającego ich świata. Nawet kiedy przyjaźń z mieszkającym po sąsiedzku pisarzem – którego badania grożą ujawnieniem tajemnicy ojca – zdaje się otwierać przed nią nowe możliwości, świat ów zaczyna odciskać swoje piętno na niej i na jej rodzinie. Piękna opowieść o tym, jak wstyd wymusza tajemnice, jak tajemnice prowadzą do kłamstwa i jak kłamstwo staje na drodze do porozumienia między ludźmi.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

5
Glam Puzzle 50 elementów. Barbie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Glam Puzzle 50 elementów. Barbie
Trefl, 50
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy puzzle z uwielbianą przez dziewczynki lalką Barbie i jej małymi pupilami. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Puzzle Glam to idealna zabawka dla każdej dziewczynki, która lubi błyszczeć. Puzzle są ozdobione delikatnym, pyłkowym brokatem i po ułożeniu będą wspaniałą ozdobą pokoju. Opakowanie ma wygodny uchwyt.

20,00 zł
17,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,60 zł

6
Nie ma tego złego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ma tego złego
NiedostępnyBrak

Wzruszająca, ciepła i iskrząca humorem historia o wyboistej drodze do prawdziwej miłości, osadzona w urokliwej scenerii amerykańskiej prowincji. Faith Holland mogła zostać żoną księcia z bajki, wspaniałego, przystojnego, bogatego, zabawnego i opiekuńczego mężczyzny. Od spełnienia marzeń dzieliło ją tylko jedno słowo: "Tak". Stała już przy ołtarzu, gdy wstrętny i zdradziecki przyjaciel narzeczonego zniszczył jej ślub! I co z tego, że Jeremy właśnie przyznał, że jest gejem?! Najważniejsze, że ją kochał. A ona kochała jego. Faith nienawidzi Leviego Coopera. Gdyby nie on, zostałaby panią Lyon, właścicielką winnicy, i żyła długo i szczęśliwie. Tak przynajmniej jej się wydaje. Po trzech latach od ślubnej katastrofy wraca do rodzinnego miasteczka i pierwszą osobą, którą spotyka na swojej drodze, jest Levi. Teraz komendant Cooper. W domu Faith zastaje skłóconych dziadków, ojca w sidłach wścibskiej Loreny oraz siostrę w tarapatach. Jakby tego było mało, Faith nękają bolesne wyrzuty sumienia - już od 20 lat obwinia się o śmierć matki. I pewnie tak by zostało, gdyby nie... Levi Cooper. Faith wkrótce zmieni zdanie o wielu sprawach. Leviego Coopera również czeka sporo wyzwań - teraz będzie musiał dorównać księciu z bajki, pokonać demony własnej przeszłości oraz stawić czoło byłej żonie.

36,00 zł
27,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,00 zł

7
Matura z matematyki w roku 2015, 2016. Zbiór zadań maturalnych. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura z matematyki w roku 2015, 2016. Zbiór zadań maturalnych. Zakres...
NiedostępnyBrak

Książka Matura z matematyki w roku 2015, 2016 jest zbiorem zadań ilustrującym wszystkie wymagania z matematyki na poziomie podstawowym zawarte w podstawie programowej z dnia 30 grudnia 2008 roku z uwzględnieniem formy egzaminu końcowego, czyli obowiązkowej matury od roku 2015. Zbiór zawiera: – zadania otwarte – wśród zadań są zadania na dowód matematyczny wymagające przedstawienia pisemnego toku rozumowania, a także zadania na zastosowanie matematyki w życiu codziennym – 714 zadań zamkniętych różnych rodzajów, – na końcu zbioru umieszczono 11 zestawów powtórkowych typu maturalnego.

29,10 zł
24,74 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,36 zł

8
Masa o kobietach polskiej mafii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa o kobietach polskiej mafii
NiedostępnyBrak

Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie! Kim były matki, żony i kochanki polskich gangsterów? Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika, damę z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa. Agnieszka R., konkubina Świni. Git-falbana, czyli prawdziwa kobieta mafii. Niewiarygodna historia pięknej Polki, która trzęsła kalabryjską mafią! Szaleńczo zakochane? Żądne sławy i luksusu? A może z ambicjami, by wpływać na decyzje polskiej mafii? Wiele osób odradzało pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni! – ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy? W tej książce znajdują się rzeczy niewygodne dla wielu – i dla gangsterów, i dla biznesmenów, i dla polityków, a nawet dla celebrytów. Także dla samego Masy, który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

Wróć do góry