hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.02.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 22 lutego 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się YOUCAT. Spowiedź (praca zbiorowa), na drugim Singiel. Szczęście czy porażka. Audiobook (Jan Szkodoń). Kolejny produkt to Krzyż kluczem zbawienia. Audiobook (Paweł Piotrowski) oraz Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły (Andrea Tornielli).
1
YOUCAT. Spowiedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
YOUCAT. Spowiedź
Dostępny14 szt.

Już nie musisz bać się spowiedzi! Kolejna z serii książek dla młodzieży YOUCAT wprowadzi cię w niesamowity świat spotkania z Bogiem bogatym w miłosierdzie. Przekonasz się o tym, jak ważny i potrzebny w życiu jest sakrament pokuty i pojednania. Dowiesz się jak przygotować się do spowiedzi i co mówić w konfesjonale? Na nowo poznasz Boga, który wcale nie jest okrutnym tyranem, ale kochającym ojcem, który czeka na ciebie z otwartymi ramionami. Znajdziesz tu również liczne modlitwy i wskazówki, które pomogą ci dobrze przeżyć spowiedź oraz dodatki przygotowane dla specjalnie tych, którzy chcą wiedzieć więcej niż inni. Zacznij wszystko od nowa! Idź do spowiedzi!

20,00 zł
18,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2
Singiel. Szczęście czy porażka. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Singiel. Szczęście czy porażka. Audiobook
Jan Szkodoń, Petrus
Dostępny3 szt.

Z końcem XX wieku pojawiło się pojęcie „singla”, na oznaczenie człowieka żyjącego w pojedynkę, ale nie samotnego. Z czasem słowo to zaczęło nabierać szczególnego znaczenia. „Singiel” było stosowane zamiennie z pojęciem „osoba samotna”, jako że żyjąc w perspektywie naznaczonej życiem w pojedynkę, życie singla wcale nie oznaczało życia w samotności czy osamotnionego, rodzącego pustkę i beznadziejność. Życie singla wyznaczone jest bowiem przez scenariusz, jakie to życie mu napisało; czasem przez własne przeżycia i doświadczenia, a czasem własny świadomy wybór u podstaw którego leżą znacznie poważniejsze, nawet duchowe pobudki. Bez względu na słownikowe ujęcie singla czy powszechne rozumienie i interpretacje, płyta (audiobook) jest niezwykła. Jest piękną duchową refleksją krakowskiego biskupa nad życiem singla, w interpretacji Jerzego Treli.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3
Krzyż kluczem zbawienia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyż kluczem zbawienia. Audiobook
Paweł Piotrowski, Petrus
Dostępny8 szt.

Droga Krzyżowa autorstwa Pawła Piotrowskiego ze wstępem kard. Stanisława Dziwisza, zilustrowana obrazami, namalowanymi przez Józefa Mehoffera z Bazyliki Ojców Franciszkanów w Krakowie. Niniejszy zbiór rozważań Drogi Krzyżowej, oparty na Ewangelii, jest kolejnym aktem refleksji i modlitwy nad Misterium Męki i Śmierci, Misterium Krzyża i Odkupienia człowieka. Każdy z nas przeżywa swoją własną drogę krzyżową. Żyjemy w jej perspektywie. Krzyż wpisany jest w życie człowieka, w jego szczęście i ból, nadzieję i rozpacz, wiarę i niewiarę, zwątpienie, egoizm, ale i miłość. Życie człowieka, to kolejne stacje drogi krzyżowej, to ciągłe upadki i podnoszenia się, gdyż perspektywa Ewangelii otwiera przed nami horyzonty chrześcijańskiej nadziei na zbawienie, na „bycie” z Chrystusem.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

4
Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły
Dostępny5 szt.

Spotkali się po raz pierwszy w 1948 r., kiedy Karol Wojtyła, młody ksiądz studiujący w Rzymie, udał się po raz pierwszy do San Giovanni Rotondo, by poznać Ojca Pio, tego tajemniczego zakonnika ze stygmatami. W 1962 r. Wanda Półtawska, od wielu lat znajoma Wojtyły, zachorowała na nowotwór. Nadzieje na przeżycie były nikłe. Przyszły papież, wtedy jeszcze biskup Krakowa, nie zawahał się napisać do Ojca Pio, który oświadczył profetycznym tonem: "Jemu nie można odmówić". Kobieta cudownie powróciła do zdrowia, a Wojtyła napisał poruszający list z podziękowaniem. Od tamtej chwili między zakonnikiem ze stygmatami a Papieżem Polakiem powstała serdeczna więź.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

Wróć do góry