hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.03.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 19 marca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tako rzecze Zaratustra (Fryderyk Nietzsche), na drugim Środki transportu. Część 2. Podręcznik (Radosław Kacperczyk). Kolejny produkt to Puzzle 1000 elementów. Zamek w Malborku (Castorland) oraz Puzzle 1000 elementów. Zamek Królewski na Wawelu nocą, Kraków (Castorland).
1
Tako rzecze Zaratustra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tako rzecze Zaratustra
Dostępny265 szt.

Najważniejsza z książek Fryderyka Nietzschego (1844–1900), jednego z najważniejszych filozofów niemieckich, także filologa i poety. Nietzsche to człowiek, którego poglądy odcisnęły znaczące piętno na całej późniejszej filozofii, myśleniu o kulturze, człowieku, cywilizacji, religii. Głosił upadek cywilizacji zachodniej, opartej na chrześcijaństwie i cywilizacji greckiej, sokratejskiej. Choć krytykował chrześcijaństwo jednocześnie podziwiał postać Chrystusa. Wprowadził pojęcie nadczłowieka, którym to mianem określa Nietzsche ideał indywidualnej osobowości. Jak pisze Nietzsche w przedmowie do Zaratustry: „ja was nauczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonanym być powinno. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecież być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia powrócić, niźli człowieka pokonać?”

13,50 zł
8,24 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 5,26 zł

2
Środki transportu. Część 2. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Środki transportu. Część 2. Podręcznik
Dostępny87 szt.

Podręcznik zawiera rozległą wiedzę z zakresu eksploatacji i charakterystyki środków transportu, niezbędnego wyposażenia pojazdów samochodowych, kryteriów i metod przeprowadzania badań technicznych. Kolejne rozdziały podręcznika poruszają tematykę obsługi, napraw i remontów środków transportowych. Dalsza część książki poświęcona jest bardzo ważnym z punktu widzenia transportu zagadnieniom, takim jak: planowanie przewozów, organizowanie zadań transportowych, formowanie ładunku. Kolejne tematy poruszane w podręczniku dotyczą ekonomiki transportu, a więc kosztów i przychodów występujących w przedsiębiorstwach transportowych, systemu taryfowego i umownego, a także kosztów eksploatacyjnych środków transportu. W ostatnim rozdziale można znaleźć informacje o technikach informatycznych, których celem jest wspomaganie zarządzania eksploatacją środków transportowych. Publikacja ta wyróżnia się bogatym materiałem ilustracyjnym, pozwalającym na lepsze przyswojenie i utrwalenie przedstawionych w nich zagadnień. Każdy rozdział, oprócz części opisowej (teoretycznej), zawiera pytania, ćwiczenia i zadania ułatwiające usystematyzowanie poznanej i zdobytej wiedzy. Podręcznik napisany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników do kształcenia w zawodzie technik logistyk na poziomie technikum i szkoły policealnej. Rok dopuszczenia: 2014.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

3
Puzzle 1000 elementów. Zamek w Malborku - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zamek w Malborku
Castorland, 1000
Dostępny23 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm

26,71 zł
21,37 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,34 zł

4
Puzzle 1000 elementów. Zamek Królewski na Wawelu nocą, Kraków - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zamek Królewski na Wawelu nocą, Kraków
Castorland, 1000
Dostępny7 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm

26,71 zł
21,37 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,34 zł

5
Ozdoba dekoracyjna. Guziki, różne kształty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Guziki, różne kształty
Craft with Fun
Dostępny340 szt.

Zestaw guzików dekoracyjnych o różnych kształtach i kolorach.

5,70 zł
4,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,54 zł

6
Duchy Inków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy Inków
Dostępny11 szt.

Nad Zalewem Czorsztyńskim, pośród pięknych krajobrazów Spiszu, w Niedzicy, stoi zamek zwany przed wiekami Dunajcem. Związana z nim legenda głosi, że ponad dwa wieki temu w jego lochach ukryto wywiezione z Peru złoto świątyni Coricanchy. Znalezione w 1946 roku pod kamiennym schodkiem inkaskie kipu gdzieś się zawieruszyło, poszukiwacze skarbów i służby specjalne nic nie znalazły i sprawa poszła w zapomnienie. Zamek jednak nadal skrywa wiele tajemnic, które jak magnes przyciągają i wabią. Od lat na zamku przebywa ponury i nieodgadniony archeolog z Krakowa. Mająca własne tajemnice, archeolog z Wrocławia Inka Złotnicka, zjawia się na zamku podczas wakacji. W tym samym czasie w Niedzicy, jako turyści, instalują się dwaj mężczyźni – oficer polskiego kontrwywiadu i przybyły z Peru rewolucjonista. Każde z nich dąży do zdobycia zamkowych tajemnic. Jednak nie jest to sprawą prostą, gdyż czuwają nad nimi siły, w które zdaje się wierzyć jedynie zabobonny Peruwiańczyk.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

7
Drewniane kwiaty (20 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane kwiaty (20 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny90 szt.

Zestaw drewnianych kwiatów w kolorze naturalnego drewna. Idealny dodatek do wielu dekoracji i ozdób. Cena za 1 opakowanie zawierające 20 kwiatów.

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

8
Zwycięstwo to sposób myślenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwycięstwo to sposób myślenia
Dostępny1 szt.

23 czerwca2011 został ofiarą poważnego wypadku po którym lekarze uznali, że cudem uniknął śmierci. Według ich opinii nie miał szans na powrót do biegania. Nie poddał się jednak, Długa rehabilitacja, wola walki i ...Lektura aforyzmów dały niesamowity rezultat. Bartosz znów biega! Odnosi przy tym spektakularne sukcesy. Staje na podium i poprawia życiowe rekordy. Swoją niezłomną postawą wzbudza powszechny szacunek i uznanie. Jego recepta na sukces zapisana w aforyzmach i pozytywnym myśleniu. Sentencje czytał, gdy dopadały go wątpliwości. Nigdy nie zrezygnował z marzeń o bieganiu. Stworzył na własne potrzeby zbiór aforyzmów, które towarzyszyły mu w codziennych zmaganiach i podczas rekonwalescencji. Uważa, że właściwa lektura załączonych w książce maksym doskonale motywuje do działania, pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów i pokazuje, ze ZWYCIĘSTWO TO SPOSÓB MYŚLENIA

22,90 zł
16,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,41 zł

9
Sylaby, słowa, wyrazy. Ćwiczenia artykulacyjne szereg ciszący. Zeszyt 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylaby, słowa, wyrazy. Ćwiczenia artykulacyjne szereg ciszący. Zeszyt ...
Dostępny24 szt.

Seria obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z niedojrzałą bądź wadliwą artykulacją. Odpowiednio dobrane zadania ćwiczą myślenie i doskonalą funkcje percepcyjno-motoryczne.

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

10
Pyszne ciacho? To nie problem! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pyszne ciacho? To nie problem!
Dostępny10 szt.

Renata Rusinek-Marszałek w swojej książce kucharskiej krok po kroku pozwala stworzyć w kuchennym zaciszu coś nowego, co na pewno ucieszyłoby podniebienie Poradnik ten jest doskonałym wyborem, który pozwala na rozwój zarówno początkującym i ciekawskim poszukiwaczom przepisów oraz smaków, jak i tym bardziej zaprawionym w bojach koneserom dzieł wypiekanych. Bogactwo prezentowanych w niej przepisów oraz precyzyjność ich przedstawienia dają możliwość przeprowadzenia dziesiątek kulinarnych eksperymentów, których rezultaty nadawać się mogą i do postawienia przy zwykłej kawie, ale też i do znacznie bardziej wymagającej imprezy okolicznościowej dowolnego typu.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

11
Jak zrobiłem z piekła raj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zrobiłem z piekła raj
Dostępny11 szt.

Poradnik „Jak zrobiłem z piekła raj” skierowany jest do wszystkich, którzy zmagają się z uzależnieniami. Autor skrywający się za pseudonimem artystycznym Aquarius jest osobą boleśnie doświadczoną przez życie, która doskonale wie jak niebezpiecznym wrogiem może stać się alkohol. Obecnie jako człowiek „wolny” Aquarius pomaga sobie i innym odzyskać równowagę i wyzwolić się z sideł uzależnienia. Autor szczerze opowiada historie swojego życia, i dziś nie boi się już wyznać, że zaczął pić w wieku 16 lat, by z czasem pozwolić alkoholowi stać się „lekarstwem” na wszelkie dolegliwości psychiczne i fizyczne. Samoświadomość, wsparcie najbliższych i członków grupy wsparcia oraz marzenie, by powrócić do normalnego życia sprawiło, że przebywając trudną drogę Aquarius odbił się od dna. „Jak zrobiłem z piekła raj” to poradnik, który może pomóc wszystkim chcącym uporać się z uzależnieniami. Korzystając z własnych doświadczeń autor udziela innym bezcennych rad.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

12
Organizacja i monitorowanie procesów produkcyjnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja i monitorowanie procesów produkcyjnych
Dostępny54 szt.

Podręcznik pt. Organizacja i monitorowanie procesów produkcyjnych został opracowany zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej dla zawodu technik logistyk i zawiera systematyczną prezentację powiązanych tematyczne efektów nauczania, opisanych w pierwszej części kwalifikacji A.30 "Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania". Po opanowaniu materiału zawartego w podręczniku przyszły technik logistyk będzie potrafił m.in.: rozróżniać systemy produkcyjne, opisać proces planowania przepływów produkcyjnych, dobrać środki transportu wewnętrznego do wykonania przepływu produkcyjnego, sporządzać dokumenty dotyczące przepływów produkcyjnych. Podręcznik zawiera wiele przykładów z praktyki, dzięki którym uczniowie znajdą odpowiedź na przykładowe pytania: jak przebiega planowanie zakupów i dostaw w procesie zaopatrzenia materiałowego, jakie są procedury zakupowe i jak wygląda proces kwalifikacji dostawców, czym charakteryzują się poszczególne typy produkcji, jakie są podstawowe programy komputerowe do sporządzania dokumentacji przepływów produkcyjnych.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

13
Droga Karola Wojtyły. Tom 2: Zwiastun wyzwolenia 1978-1989 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Karola Wojtyły. Tom 2: Zwiastun wyzwolenia 1978-1989
NiedostępnyBrak

W latach osiemdziesiątych XX wieku Jan Paweł II w decydujący sposób przyczynił się do upadku komunistycznych reżimów w Polsce i innych krajach Europy środkowowschodniej, a także do demokratycznych przemian w Ameryce łacińskiej i na Filipinach. Jak to się stało? Czy rzeczywiście został zawarty tajny pakt papieża z prezydentem USA Ronaldem Reaganem? O czym Jan Paweł II rozmawiał w cztery oczy z Lechem Wałęsą, generałem Wojciechem Jaruzelskim, Tadeuszem Mazowieckim i Michaiłem Gorbaczowem? Jakie było tło zamachu z 13 maja 1981 roku? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć drugi z czterech tomów biografii Droga Karola Wojtyły. Podczas pracy nad książką autor zebrał relacje wielu ważnych uczestników wydarzeń. Cytuje też akta procesu w sprawie zamachu na papieża i inne sensacyjne dokumenty.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

14
Morze spokoju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morze spokoju
NiedostępnyBrak

Najlepsza książka 2013 roku według „School Library Journal”! Historia, która złamie ci serce i sklei je na nowo Żyję w świecie, pozbawionym magii i cudów. W tym miejscu nie ma jasnowidzów ani zmiennokształtnych, nie przybędą ci na pomoc anioły ani chłopcy, obdarzeni ponadnaturalnymi mocami. W tym miejscu ludzie umierają, muzyka rozpada się i generalnie wszystko jest do dupy. Czasami rzeczywistość tak mocno przyciska mnie do ziemi, że dziwię się, jakim sposobem nadal jestem w stanie oderwać od niej stopy. Dwa i pół roku – tyle minęło od tragedii, która zamieniła Nastyę w cień samej siebie. Dziewczyna właśnie przeprowadziła się do innego miasta i chce za wszelką cenę ukryć swoją przeszłość. Nastya jest mistrzynią w trzymaniu ludzi na dystans. Ale jej plan działa tylko do momentu, w którym spotyka kogoś równie odizolowanego jak ona. Historia Josha nie jest tajemnicą. W wieku siedemnastu lat został zupełnie sam. Kiedy twoje imię wydaje się być synonimem śmierci, ludzie zazwyczaj dają ci święty spokój. Tylko Nastya przekracza niepisaną granicę i stara się za wszelką cenę poznać każdy aspekt jego życia. Gdy trudna przyjaźń powoli przeradza się w uczucie, Josh zaczyna się zastanawiać, czy kiedykolwiek pozna sekret dziewczyny – i czy w ogóle tego pragnie. Morze spokoju to poruszająca i pięknie napisana historia o samotnym chłopaku, kruchej emocjonalnie dziewczynie i cudzie drugiej szansy.

37,90 zł
28,05 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,85 zł

15
Współczesna przestrzeń edukacyjna. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesna przestrzeń edukacyjna. Tom 1
Dostępny3 szt.

Dyferencjacja wiedzy naukowej i cechująca pedagogikę subdyscyplinarność powodują, że obowiązkiem współczesnych badaczy zajmujących się naukami humanistycznymi i społecznymi jest upublicznianie dyskusji inicjowanej w celu precyzowania wiedzy o mniej znanych lub dopiero rozpoznawanych obszarach edukacji. Problematyka przestrzeni edukacyjnej podjęta przez autorów prezentowanych poniżej tekstów polecam Impulswydaje się być odpowiedzią na tak sformułowany postulat. Trzeba przy tym zaznaczyć, że charakterystyczna dla prac zbiorowych poliwalentność wiedzy i sposobów jej prezentacji stanowi wyzwanie, któremu sprostać powinni redaktorzy naukowi.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

16
Piankowe dłonie i stopy (90 elementów) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe dłonie i stopy (90 elementów)
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Ozdoby dekoracyjne z pianki w kształcie stóp oraz dłoni. Cena za 1 opakowanie zawierające 90 piankowych elementów.

1,50 zł
1,10 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 0,40 zł

17
Klej magiczny XXL z aplikatorem 40g, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej magiczny XXL z aplikatorem 40g, cena za 1 szt
Starpak
NiedostępnyBrak

Uniwersalny klej doskonały do tektury, papieru, puzzli, plastiku, skóry, ceramiki, drewna oraz zabawek. Niebrudzący po wyschnięciu przezroczysty i elastyczny. 1 sztuka

2,99 zł
2,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,15 zł

18
Piankowe dziewczynki (4 sztuki) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe dziewczynki (4 sztuki)
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Ozdoby dekoracyjne z pianki w kształcie dziewczynek. Można naklejać je na inne tworzywa. Cena za 1 opakowanie zawierające elementy do złożenia 4 postaci dziewczynek.

8,10 zł
5,91 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,19 zł

19
Ozdoba dekoracyjna. Samoprzylepna pianka. Biedronka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Samoprzylepna pianka. Biedronka
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii.

7,10 zł
5,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,92 zł

20
Kleje magiczne XXL (20 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kleje magiczne XXL (20 sztuk)
Starpak, 20
Dostępny5 szt.

Uniwersalne kleje w dużych tubkach mają pojemność 40 g. Nadają się doskonale do tektury, papieru, puzzli, plastiku, skóry, ceramiki, drewna oraz zabawek. Są niebrudzące, po wyschnięciu przezroczyste i elastyczne. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk.

49,99 zł
47,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

21
Ozdoba dekoracyjna. Cekiny 6 kolorów, mix - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Cekiny 6 kolorów, mix
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Zestaw zawiera 6 kolorów. Wzór wysyłany losowo.

8,10 zł
5,91 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,19 zł

22
Szpilki dekoracyjne, 200 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpilki dekoracyjne, 200 sztuk
Craft with Fun
Dostępny16 szt.

Wysokiej jakości szpilki Craft with Fun do wykorzystania w krawiectwie, dekoratorstwie czy rękodziele. Idealne w mocowaniu tasiemek, cekinów, aplikacji do bombek, jajek i innych artykułów styropianowych. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun. Plastikowe opakowanie zawiera 200 szpilek o długości 22.0 mm. Produkt jest wykonany z metalu. Wymiary opakowania: 11.0 x 15.0 cm

6,70 zł
4,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,81 zł

23
Ozdoba dekoracyjna, materiałowe kwiaty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna, materiałowe kwiaty
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw materiałowych ozdób dekoracyjnych w kształcie kwiatów.

7,00 zł
5,11 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,89 zł

24
Wybrane zagadnienia współ. metodyki wych. fiz. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane zagadnienia współ. metodyki wych. fiz.
NiedostępnyBrak

Książka ma na celu nie tylko zwrócić uwagę Czytelnikowi na najistotniejsze problemy współczesnej szkolnej edukacji fizycznej, które pośrednio lub bezpośrednio mogą wpływać na jakość kultury fizycznej, ale także ułatwić szkołom i nauczycielom wdrażanie nowej podstawy programowej wychowania fizycznego. Książka obejmuje bardzo istotne obszary w procesie edukacji fizycznej i zawiera wiele zweryfikowanych przykładów, które nie tylko wyjaśniają poruszane w niej problemy, ale także mogą być zastosowane bezpośrednio w praktyce. Treść trzeciego wydania książki została opracowana w taki sposób, aby po wprowadzeniu nowej reformy programowej ułatwić nauczycielom konstruowanie programów autorskich, planowanie pracy, organizowanie zajęć w systemie klasowo-lekcyjnym i fakultatywnym, badanie jakości szkolnej kultury fizycznej oraz ocenianie uczniów z wychowania fizycznego. Książka jest adresowana zarówno do czynnych zawodowo nauczycieli, jak i studentów kierunku wychowanie fizyczne. Mamy nadzieję, że studentom pozwoli ona nie tylko zgłębić wiedzę metodyczną, ale inaczej spojrzeć na problemy współczesnej edukacji fizycznej, a nauczycielom umożliwi w pracy pedagogicznej poszukiwanie nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań.  

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

25
Ozdoba dekoracyjna. Drewniane korale, 80 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Drewniane korale, 80 sztuk
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Kolorowe kulki drewniane są idealne do kreatywnego ozdabiania. Mają otwór do przewlekania. Opakowanie zawiera 80 sztuk kulek. Cechy produktu: • elementy ozdobne, • drewniane kulki, • przeznaczone do dekorowania, ozdabiania, • mix kolorów.

9,90 zł
7,23 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,67 zł

26
Koraliki plastikowe, zestaw 3 wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki plastikowe, zestaw 3 wzorów
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw trzech rożnych wzorów koralików do nawlekania, na jednym blistrze. W zestawie koraliki o kształcie kulek, serduszek i księżyców.

6,50 zł
4,75 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 1,75 zł

27
Ozdoba dekoracyjna. Drewniane kulki naturalne (80 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Drewniane kulki naturalne (80 sztuk)
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Zestaw zawiera 80 elementów.

9,00 zł
6,57 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,43 zł

28
Hum' Ha Ostatni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hum' Ha Ostatni
Dostępny6 szt.

Przedstawiamy pełną tajemniczości opowieść o niezwykłym uzdrowicielu – Huma, który zostanie zmuszony, by opuścić swą rodzinną wioskę Od najmłodszych lat Huma czuł się związany z otaczającą go przyrodą. Przemierzanie leśnych zakamarków pozwalało odnaleźć poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój, choć momentami miał wrażenie, że otaczająca go rzeczywistość celowo ulega chwilowym zmianom. Drzewa potrafiły „podstawiać” pod nogi konary, a znane mu ścieżki zmieniać położenie… Walka o międzynarodowe wpływy polityczne doprowadza do wybuchu wojny między Hołdacją ,a Hurmą. Ludzie krasnoludy, lodowi magowie, gnomy, i całe rzesze innych niespotykanych postaci muszą zaciekle walczyć o swe terytoria. Spokój i codzienność Huma zostaje naznaczona dramatycznymi wydarzeniami, więc musi porzucić puszcze, uciekać z rodzinnej Przesieki, i spróbować znaleźć miejsce dla siebie w nowej rzeczywistości. Określona sytuacja potrafi znaczono zmienić życie, więc może dzięki temu, że Huma będzie musiał walczyć o swój los i pomóc ratować ojczyznę, odkryje w sobie magiczną moc?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

29
Monopoly Junior - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly Junior
Hasbro, od 5 lat
NiedostępnyBrak

Czas na rodzinną zabawę! Nowe „Monopoly Junior” to klasyczna gra ekonomiczna dla najmłodszych! Specjalna wersja zachęca dzieciaki do liczenia i zabawy na stylowej planszy Monopoly, na której kupujemy miasta. Gra zawiera m.in. cztery klasyczne pionki Monopoly w wersji Junior. Czas na rodzinną grę!

134,90 zł
122,76 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 12,14 zł

30
Dziecko w przestrzeni życia społecznego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecko w przestrzeni życia społecznego
NiedostępnyBrak

W książce można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań: czym jest dzieciństwo? kiedy dziecko jest twórcą własnego życia? Jakie warunki muszą zapewnić dziecku dorośli, by jego dzieciństwo było szczęśliwe. Autorzy podejmują również kwestie sytuacji rodziny z niepełnosprawnym dzieckiem, jego praw i form pomocy.

37,60 zł
26,32 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,28 zł

31
Jan Paweł II Już Święty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Paweł II Już Święty
NiedostępnyBrak

Oddajemy do rąk czytelników książkę JAN PAWEŁ II – JUŻ ŚWIĘTY, która zawiera streszczenie tego, co głosił i czym żył św. Jan Paweł II, a także zbiór modlitw i pieśni, które każdemu z nas mogą dopomóc w przeżywaniu własnej drogi do Boga.

15,00 zł
10,20 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 4,80 zł

32
Uwięziony w mroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwięziony w mroku
Dostępny5 szt.

Ignacy, niemal przez wszystkich nazywany Quasim, urodził się ze zdeformowaną twarzą, a w dodatku przy porodzie zmarła jego matka. Z tego powodu ojciec uważał go za „potwora” i zawsze traktował inaczej niż starszego brata... Powieść okraszona wyrazistymi opisami erotycznymi nawiązuje do problematyki obecnej w Zbrodni i karze Fiodora Dostojewskiego. Podejmuje ważne problemy moralne: Jak bardzo wygląd determinuje ludzkie życie? W jakim stopniu dzieciństwo wpływa na późniejsze losy człowieka i wybory, których dokonuje? Jak trudno dostrzec własną niemoralność, łatwo oceniając innych? Gdzie znajdują się granice tolerancji wobec siebie i drugiego człowieka? Uwięziony w mroku to literacka podróż w głąb ludzkiej natury, elektryzująca opowieść o mrocznych fascynacjach i przekraczaniu własnych granic. Małgorzata Cimek-Gutowska jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Urodziła się w Milanówku. Od 1957 roku mieszka w Warszawie, na Grochowie. Tu pracuje i tworzy.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

33
Finanse i prawo finansowe Unii Europejskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finanse i prawo finansowe Unii Europejskiej
NiedostępnyBrak

Podręcznik stanowi pierwsze całościowe opracowanie tematu finansów i prawa finansowego Unii Europejskiej. Prezentowana problematyka jest niezwykle istotna dla prawidłowego zrozumienia zagadnień polskiego prawa finansowego i jego wpływu na kształt polskich regulacji prawnych. Publikacja przedstawia m.in. ostatnie zmiany w prawie unijnym podyktowane potrzebą modyfikacji finansów UE w związku ze światowym kryzysem ekonomicznym. W części I podręcznika omówiono ustrój walutowy i finanse Unii, w tym: - budżet ogólny UE, - planowanie i ochronę finansów oraz - fundusze, instrumenty i mechanizmy finansowe UE. Część II obejmuje prawo finansowe Unii, w tym prawo sektora finansów publicznych, prawo podatkowe oraz prawo rynku finansowego.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

34
Annapurna. Góra kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Annapurna. Góra kobiet
NiedostępnyBrak

Boleśnie szczera opowieść o pierwszej kobiecej wyprawie na cieszącą się złą sławą Annapurnę. To jedna z najinteligentniejszych książek na temat himalaizmu i fascynujący opis zarządzania grupą indywidualistek. Książka znalazła się na liście magazynu „Fortune” – The 75 Smartest Business Books We Know, zaś „National Geographic Adventure Magazine” wybrał ją jako jedną ze 100 najlepszych przygodowych książek wszech czasów. Arlene Blum (ur. 1945) – amerykańska alpinistka, feministka, pisarka, publicystka i naukowiec. Pisze na łamach „New York Timesa”, „Huffington Post” i „Science”. W 1978 roku zorganizowała i poprowadziła pierwszą kobiecą wyprawę na Annapurnę, wcześniej zdobytą tylko przez ośmiu himalaistów. Było to pionierskie przedsięwzięcie. Kobiety wywalczyły pozwolenie na wspinaczkę, zebrały 80 tysięcy dolarów, głównie ze sprzedaży koszulek z kultowym hasłem wyprawy „Annapurna. Miejsce kobiety jest na szczycie”, pokonały tysiące przeszkód i w 1978 roku Himalajska Ekspedycja Amerykanek wyruszyła do Katmandu.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

35
Polska europejska czy narodowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska europejska czy narodowa
Dostępny22 szt.

Ostatnie ćwierćwiecze po blisko pół wieku zastoju, izolacji, braku suwerenności i ograniczeń życia obywatelskiego otworzyło przed społeczeństwem polskim możliwości, o jakich wcześniej nam się nie śniło. To okres sukcesu w politycznej i gospodarczej przebudowie Polski. Jest ona bowiem wolna, suwerenna i trwale zakotwiczona w strukturach europejskich. Jest też państwem funkcjonującym normalnie, a wziąwszy pod uwagę ostatnie lata (kiedy była określana jako zielona wyspa na kryzysowej mapie Europy), nawet lepiej niż normalnie. Co nie znaczy, że jest całkiem dobrze. Badania opinii publicznej odnotowały dezaprobatę wobec instytucji działających często sprzecznie z interesem państwa i obywateli. Towarzyszy jej wysoki poziom nieufności Polaków wobec państwa i władzy. Na wszystko to nakłada się kryzys gospodarczy, prowadzący do zaostrzenia konfliktów i podziałów w społeczeństwie. Żeby zrozumieć stan zróżnicowań oraz ich postrzeganie w społeczeństwie, trzeba mieć świadomość współwystępowania różnych czynników, tych historycznych i współczesnych, endogennych i zewnętrznych, płynących z otwarcia na świat. Kluczowym syntetycznym wskaźnikiem procesów rozwojowych społeczeństwa i kraju są dysproporcje materialne. Nakładają się na nie dysproporcje społeczne, edukacyjne i wiele innych. Skoro jest, jak jest, i mamy wolność bez braterstwa, ogromniejące dysproporcje ekonomiczne są w zasadzie logicznym następstwem zdarzeń. Zróżnicowania jednak były i będą za duże. Do najważniejszych należą nierówności materialne i społeczne, a te właśnie po ćwierćwieczu transformacji politycznej są bardzo wyraźne. Mamy do czynienia z wyostrzaniem się dysproporcji między ludźmi z wyższych szczebli drabiny społecznej a tymi, którym się nie powiodło – niekoniecznie z własnej winy, ale na skutek splotu określonych czynników sytuacyjnych. Maria Jarosz, socjolog, profesor zwyczajny, doktor habilitowany, kierownik Zakładu Przemian Społecznych i Gospodarczych Instytutu Studiów Politycznych PAN. Analizuje społeczeństwo polskie i reakcje ludzi na nowe, nie akceptowane sytuacje. Jest autorką i redaktorką blisko trzydziestu książek oraz około trzystu artykułów opublikowanych w Polsce i za granicą. Ważniejsze książki to: Suicides (Paris 2005), Dzisacu szakaiagu (Tokio 2008), Macht, Privilegien, Korruption: die polonische Gesselschaft 15 Jahre nach der Wende (Wiesbaden 2005) oraz prace zbiorowe Polska. Ale jaka? (2005), Wygrani i przegrani polskiej transformacji (2005), Transformacja. Elity. Społeczeństwo (2007), Naznaczeni i napiętnowani. O wykluczeniu politycznym (2008), Wykluczeni. Wymiar społeczny, materialny i etniczny (2008), Polacy równi i równiejsi (2010), Polacy we wspólnej Europie. Dysproporcje materialne i społeczne (2011), Instytucje: konflikty i dysfunkcje (2012), Polskie bieguny. Społeczeństwo w czasach kryzysu (2103), a także refleksje własne socjologa i uczestnika wydarzeń minionych sześćdziesięciu lat w Polsce pt. Obyś żył w ciekawych czasach. Fakty, wydarzenia, anegdoty (2009).

25,50 zł
17,85 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,65 zł

36
Rachunek sumienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunek sumienia
Dostępny6 szt.

Józef i Maria myśleli, że wszystko mają w życiu poukładane. On jest prawnikiem w poważnej kancelarii, ona zaś architektem. Pojawił się u niej klient z ambitnym planem i środkami na ich realizację. To była dla niej szansa, którą usilnie starała się wykorzystać. Kim jednak był Zbigniew Górski? Jego zamiary znacząco wykraczały poza zamówienie projektu. W odpowiednim momencie ujawnił je Józefowi i Marii. Jej dał nawet możliwość wyboru. Nic już jednak nie było takie jak wcześniej. Przed nimi ukazał się całkowicie nowy wymiar egzystencji.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

37
Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka
Dostępny4 szt.

Henryka Hensz – autorka „Wierszyków babci Henryki. Majsterklepka” to pisarka, która drzemiące pokłady pozytywnych emocji przelała na humorystyczny zbiór 15 rymowanek dla dzieci. Henryka Hensz w swoich wierszykach pokazuje zróżnicowany świat dorosłych, dzieci i zwierząt. W tym pierwszym ciotki noszą dziwne fryzury albo przyjeżdżają z tajemniczą walizką. Dorośli pracują, ale nie zawsze im wszystko wychodzi. Dzieci w „Wierszykach babci Henryki” troszkę rozrabiają, ale także dzięki temu poznają otaczający je świat. Zwierzęta żyją ze sobą w harmonii, czasem tylko kotek pogoni małą myszkę. Okres wczesnoszkolny to czas, kiedy dziecko z zaciekawieniem sucha wierszyków, wiele z nich z pewnością zna na pamięć, a to wpływa na pozytywny rozwój mowy, wzbogaca ich słownictwo. Nie sposób nie docenić zatem waloru edukacyjnego rymowanek.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

38
Całkiem przypadkiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Całkiem przypadkiem
Dostępny5 szt.

Napisana „lekkim” piórem opowieść, która pozwoli nam zastanowić się kiedy tak naprawdę zaczyna, a kiedy kończy się miłość? Historia głównych bohaterów rozgrywa się w realiach małego miasteczka. Urzeka forma książki, która pozwala dosłownie wnikać pomiędzy relacje. Zapis w przeważającej ilości w formie SMS-ów, sprawia, że czujemy się dopuszczeni do intymności. Cudza korespondencja na co dzień nie powinna nas przecież interesować. Główny bohater utworu bez pamięci zakochuje się w kobiecie, z którą nie może być. Zdaje się, że każdy element jej sposobu bycia przyciąga go i oczarowuje bez pamięci. Wzajemne relacje podsycane wymianą spojrzeń i SMS- ów wielokrotnie blakną, by znów nabrać wyraźnego kolorytu. Gdy pewnego dnia ich drogi ponownie się rozejdą nie będzie on już pisać do niej, ale o niej. Z każdą kolejną stroną powstającej powieści zaciera się granica pomiędzy fikcją, a prawdą.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

39
Narodowy socjalizm w kinie zjednoczonych Niemiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodowy socjalizm w kinie zjednoczonych Niemiec
Dostępny2 szt.

Książka ukazuje filmowy rozrachunek z nazizmem w kontekście zmian zachodzących w niemieckiej kulturze pamięci, stanowiących fundament niemieckiej tożsamości. Autorka koncentruje się na przedstawieniach narodowego socjalizmu w kinie zjednoczonych Niemiec, starając się wyjaśnić między innymi przyczyny nawrotu dyskursu niemieckich ofiar. Praca pozwoli czytelnikowi zapoznać się z niemieckim spojrzeniem na Trzecią Rzeszę, drugą wojnę światową i Holocaust, obecnymi w twórczości filmowej, a także włączyć się do debaty na temat trudnego dziedzictwa Niemców.

46,00 zł
35,88 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,12 zł

40
Opowieści z pogranicza światów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z pogranicza światów
Dostępny11 szt.

Joanna Piłatowicz – z wykształcenia coach, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz tancerka i nauczycielka tańca contemporary. Obecnie mieszka w Niemczech, gdzie współpracuje z teatrami i szkołami tańca jako tancerka, aktorka, nauczycielka i choreograf. Pisze artykuły do „Twojego Miasta” – polskiej gazety w Niemczech. Mimo że pisanie nie było jej pierwszym wyborem zawodowym, na emigracji w Holandii rozpoczęła współpracę z magazynem „Access” w Hadze, w którym zamieszczano jej teksty poświęcone emigracji. Kolejną pasją autorki jest malowanie abstraktów. Podróże i życie w różnych krajach, w multikulturowym środowisku wpłynęły na jej artystyczną ekspresję oraz osobistą filozofię. Najbardziej zainteresowana jest związkiem między filozofią, osobistymi wierzeniami człowieka a relacją ze światem, poznawaniem różnych kultur.

25,90 zł
18,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,25 zł

41
Kici, kici, miau. Little kitty miaow, miaow - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kici, kici, miau. Little kitty miaow, miaow
Dostępny69 szt.

Koty w książkach to bardzo wdzięczny temat. Józef Wilkoń, wielki miłośnik zwierząt, stworzył kocią kołysankę z myślą o małych dzieciach, ale na pewno spodoba się wszystkim kociarzom. Artysta napisał prosty tekst oraz wykonał do niego ilustracje. Kołysanka z psotnym kotem w roli głównej jest bardzo „wilkoniowata” – niezwykle malarskie, dynamiczne ilustracje rozbrykanego kotka idealnie oddają jego naturę. Pierwsze wydanie książki ukazało się w 2009 roku. Książka zdobyła tytuł Najpiękniejszej Książki Roku w konkursie PTWK. Obecne wydanie będzie wzbogacone tekstem w języku angielskim. Wiersz Wikonia na angielski przełożyła Antonia Lloyd-Jones.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

42
Mapa turystyczna. Ojcowski Park Narodowy. Skala 1 : 25 000. Europilot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna. Ojcowski Park Narodowy. Skala 1 : 25 000. Europilot
Dostępny7 szt.

Mapa turystyczna w wersji papierowej. Szlaki rowerowe, szlaki turystyczne, muzea, obiekty sakralne i wiele innych atrakcji. Legenda w 3 językach : polskim, angielskim, niemieckim.

10,30 zł
7,31 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 2,99 zł

43
Mój przyjaciel szejk w Stureby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel szejk w Stureby
Dostępny10 szt.

Pewnego dnia tata Ulfa, zapalony radioamator, nawiązuje łączność z Arabią Saudyjską i zaprasza na obiad prawdziwego szejka. Czy ta wizyta rzeczywiście dojdzie do skutku? Dobrze by było, bo Ulf już zdążył się założyć, że odwiedzi ich szejk, i ma wiele do stracenia, jeśli przegra. Poza tym Ulfa nurtują dwie inne sprawy. Czy uda mu się zahipnotyzować Mariannę tak, że się w nim zakocha? No i czy naprawdę stanie się najgorsze i jego przyjaciel Percy będzie musiał się wyprowadzić? Druga część trylogii opartej na wspomnieniach Ulfa Starka z dzieciństwa spędzonego w dzielnicy Stureby na przedmieściach Sztokholmu. Autor doskonale przeplata humor z powagą, wywołując u czytelnika zarówno uśmiech, jak i wzruszenie.

27,90 zł
20,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

44
Drewniane patyczki dekoracyjne, kolorowe (80 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane patyczki dekoracyjne, kolorowe (80 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny116 szt.

Długie, drewniane patyczki w różnych kolorach. Idealnie nadają się do ozdabiania i tworzenia figurek. Cena za 1 opakowanie zawierające 80 patyczków.

9,60 zł
7,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,59 zł

45
Walc wiedeński na Wall Street. Ekonomia austriacka dla inwestorów giełdowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walc wiedeński na Wall Street. Ekonomia austriacka dla inwestorów gieł...
Dostępny34 szt.

Pomysł napisania tej książki pojawił się po lekturze klasycznej pracy Burtona Malkiela Błądząc po Wall Street. Ani jako do ucznia austriackiej szkoły ekonomii, ani praktykującego finansisty nigdy nie przemawiała do mnie teza, że ceny akcji zmieniają się losowo. Z pewnością przedstawiona przez Malkiela analiza teorii rynku efektywnego wygląda na pierwszy rzut oka solidnie, ale pierwsze wrażenie bywa zwodnicze. Jak mówi Nassim Taleb, możemy dać się zwieść losowości, podczas gdy naprawdę to celowe ludzkie działania wpływają na ceny akcji. Im więcej wiemy o powodach działania sprzedających i kupujących, tym skuteczniejszą możemy przeprowadzić analizę i tym większy odniesiemy zysk. Mówiąc w skrócie, postrzegam giełdę jako taniec, w którym nieskrępowany ruch tancerzy (kupujących i sprzedających) na parkiecie przebiega według określonych wzorów i reguł, a nie jako przechadzkę pijanego marynarza po Broadwayu, który zatacza się w nieprzewidywalny sposób. Tancerze zajęci są celowym działaniem, którym steruje rytm muzyki. Mogą bez przeszkód poruszać się po parkiecie i wybierać spośród wielu dostępnych schematów poruszania się. Mogą nawet stworzyć nowy krok lub kierunek. By być skutecznymi, tancerze muszą jednak poruszać się w zgodzie z rytmem muzyki. Jeżeli pomylą kroki, mogą zmylić także innych tancerzy. W podobny sposób rytm rynku wpływa na inwestorów. By osiągnąć sukces, muszą oni czujnie oceniać stan gospodarki oraz otaczających ich innych inwestorów. Dlatego zachowanie giełdy przypomina bardziej walc wiedeński niż losowe błądzenie. A ponieważ opisuję w tej książce sposoby wykorzystywania zasad austriackiej szkoły ekonomii w inwestowaniu, zdecydowałem się nadać jej tytuł: Walc wiedeński na Wall Street. Walc wiedeński to nie jest taniec dla wszystkich. Niektórzy bardziej lubią wolniejszy walc Tennessee. Tempo walca wiedeńskiego jest szybkie, ale poprawne wykonanie może przynieść prawdziwą przyjemność. Trzeba jednak pamiętać o pułapkach i nie pozwolić, by taniec był wyczerpujący. Tancerze muszą poruszać się w takt muzyki i ruchu innych par, by nie doszło do złamania kroku. Jeżeli jednak wszystko przebiega sprawnie, walc wygląda wspaniale. Teoria rynku efektywnego oraz współczesna analiza portfelowa mają inwestorom wiele do zaoferowania w dziedzinach redukcji ryzyka i unikania licznych pułapek związanych z grą na giełdzie oraz zwiększają szanse zarobienia pieniędzy. Jednakże nie doceniają one możliwości pokonania rynku, grania przeciwko większości, włączenia złota i srebra – prawdziwych pieniędzy – do portfela inwestycyjnego oraz generowania zysku dzięki dogłębnemu zrozumieniu efektów rządowych interwencji ekonomicznych, jak również wzlotów i upadków cyklu koniunkturalnego.

56,00 zł
40,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,68 zł

46
Wkład do długopisu Zenith, niebieski, 20 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisu Zenith, niebieski, 20 sztuk
Hasta, 20 sztuk
Dostępny867 szt.

Wielkopojemny, mosiężny wkład do długopisów Zenith. • długość linii pisania 3500 m, • grubość końcówki 0.8 mm. Opakowanie zawiera 20 sztuk.

51,90 zł
47
Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszko...
Dostępny36 szt.

Precyzyjne ruchy języka i warg są warunkiem poprawnej wymowy. Dlatego ćwiczenia artykulacyjne powinny być prowadzone ze wszystkimi dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nie można przy tym zapominać, że przesuwa się w dół granica wieku pierwszoklasisty. Należy dołożyć wszelkich starań, aby dziecko mogło jak najszybciej poradzić sobie z istniejącymi trudnościami. Zgodnie ze znaną zasadą mówiącą, iż lepiej zapobiegać, niż leczyć, warto jak najwcześniej rozpocząć pracę nad poprawną wymową dziecka, usprawniając jego artykulatory, pracując nad dobrą dykcją i właściwym sposobem oddychania. Jednym słowem, kształcąc małego dobrego mówcę. Nie muszą to przecież być żmudne i długie ćwiczenia przed lustrem. W domu rodzice, a w przedszkolu nauczyciele mogą zaprosić dziecko do wspólnej zabawy. Książka Językiem malowane zawiera ponad 40 ćwiczeń artykulacyjnych i oddechowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na każdej stronie znajduje się duży obrazek do pokolorowania, związane z nim ćwiczenie logopedyczne, a także ciekawostki na temat tego, co zostało przedstawione na ilustracji.

13,50 zł
10,67 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,83 zł

Wróć do góry